Logo small

TAG: program

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 456
1.    Techzaga blog technologiczny

Techzaga to blog technologiczny, który subiektywnie opisuje, analizuje i ocenia cyfrową rzeczywistość. Czasem będzie minitest urządzenia z grupy smartfonów, smartwatchy, sprzętu PC itp. Jest kolejnym punktem widzenia na wszystko co jest cyfrowe i z cyfrowymi zjawiskami jest związane.

  www.techzaga.pl/

katalog >> Blogi >> inne >> 23730

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    Na stronie erpserwis.net opis wdrożenia ERP w firmie

Nasza firma oferuje systemy erp. Proponujemy tylko dobre oprogramowania erp dla firm takich jak: biura podróży, agencje reklamowe, biura rachunkowe, placówki medyczne, hurtownie, sklepy, firmy budowlane czy firmy transportowe. Stawiamy na sprawdzone wdrożenia, które cieszą się niebywałym zainteresowaniem. Dedykowane programy do zarządzania firmą, rozwiązania firmy Comarch, gwarancja profesjonalnej i rzetelnej obsługi. Zapraszamy.

  erpserwis.net/

katalog >> Komputery i internet >> projektowanie www >> 15977

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    program OCR do faktur

Program InvoiceDigitizer jest wyposażony też w aplikacje mobilne, które umożliwiają klientom biur księgowych bezpośrednią rejestrację faktur w systemie biura księgowego i dostęp do bieżących informacji podatkowych. Elementia oferuje na bieżąco wsparcie klientom.A wprowadzanie faktur staje się banalnie szybkie i łatwe.

  elementia.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 15007

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    ZEMASZ oprogramowania dla firm

Posiadająca siedzibę w Częstochowie firma ZEMASZ serdecznie zachęca Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Od wielu lat zajmujemy się dostarczaniem korzystnych rozwiązań firmom każdej wielkości oraz przedsiębiorstwom z branży motoryzacyjnej. Naszym Klientom proponujemy między innymi programy prowadzące księgowość i wspomagające sprzedaż, prowadzące dokumentacje i ewidencje jak również systemy zarządzające łańcuchami dostaw i planujące działalność firmy. Proponujemy także wielomodułowe systemy ERP obsługujące wszystkie procesy biznesowe firmy. Szczegóły oferty dostępne na stronie.

  zemasz.pl

katalog >> Komputery i internet >> oprogramowanie >> 14975

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Program dla firm Comarch Optima

Niezwykle ergonomiczny i innowacyjny program dla firm Comarch ERP Optima to odpowiedź na Twoją potrzebę sprawnego zarządzania przedsiębiorstwem. Chcesz zarządzać jeszcze sprawniej, szybciej i podejmować lepsze decyzje? Pomoże Ci w tym moduł Business Intelligence Comarch Optima. Wykorzystaj wszystkie możliwości programu Optima np. e-sklep czy aplikacje mobilną dla handlowca. A może prowadzisz biuro rachunkowe? Comarch Optima posiada różnorodne narzędzia wspierające promocję biura rachunkowego oraz usprawnienie wymiany danych z klientami oraz ich obsługę. Zapraszamy na naszą stronę www!

  optima-poznan.pl

katalog >> Komputery i internet >> oprogramowanie >> 14205

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Oprogramowanie CRM - itcube.pl

Oddajemy do dyspozycji oprogramowanie CRM IT Cube. Nasz system umożliwia efektywną prezentację danych o klientach, tworzenie różnorodnych statystyk, wysyłkę maili, szeroką integrację z innymi technologiami. Mamy proste i tanie pakiety startowe dla sektora MSP. Stawiamy na wsparcie wdrożeniowe. Przedstawiamy wszystkie funkcje oprogramowania w prezentacjach na stronie internetowej.

  itcube.pl/

katalog >> Komputery i internet >> oprogramowanie >> 14068

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Oprogramowanie dedykowane, software house Poznań

Zamów najlepsze oprogramowanie dedykowane od specjalistów z naszego software house. Już teraz ciesz się jakością naszych unikalnych systemów. Sprawdź nas- idevelopment.pl

  idevelopment.pl

katalog >> Komputery i internet >> programy >> 14048

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Nauka programowania - akademia108.pl

Szkoła Akademia 108 obejmuje profesjonalne szkolenia z programowania, dzięki którym programiści zyskają nie tylko sporą wiedzę teoretyczną, ale również w znaczącym stopniu poprawią umiejętności praktyczne. Atutem tych szkoleń jest duża skuteczność nauczania prowadzonego przez doświadczonych specjalistów.

  akademia108.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 13472

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Hackaton

Na ChallengeRocket.com znajdziesz wiele interesujących informacji o konkursach IT, spotkaniach branżowych oraz maratonach programowania (ang. hack day). Będąc członkiem naszej społeczności, masz szansę na zdobycie prestiżowej pracy oraz wysokich zarobków. Jeżeli interesujesz się programowaniem oraz branżą IT, to zachęcamy do odwiedzenia naszego serwisu oraz do wzięcia udziału w licznych wyzwaniach (ang. code challenge).

  challengerocket.com

katalog >> Rozrywka i hobby >> konkursy >> 13283

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 456