Logo small

TAG: program

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 581
1.    MailGrow.pl

Tworzymy szczegółowe recenzje narzędzi oraz oprogramowania bazując na testach, doświadczeniach i zebranych opiniach.

  mailgrow.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> biznes i ekonomia >> 23172

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    optima-demo.com.pl

Szukasz profesjonalnego oprogramowania, które pomoże Ci efektywnie zarządzać Twoim przedsiębiorstwem? Poznaj i wybierz Comarch ERP Optima czyli program służący to efektywnej obsługi praktycznie wszystkich procesów biznesowych. Począwszy od tych najprostszych i najważniejszych jak fakturowanie oraz rozliczenia kasowo-bankowe po kwestie księgowości, spraw kadrowo-płacowych i obsługi sprzedaży, handlu i magazynu. To nie wszystko! To oprogramowanie pozwala także na obsługę relacji z klientami, serwis, elektroniczny obieg dokumentów. Dodatkowo producent stworzył także wiele różnych, innowacyjnych technologicznie aplikacji zewnętrznych w pełni zintegrowanych z tym oprogramowaniem. Sprzedaż wspiera e-sklep oraz aplikacja mobile sprzedaż. Analizę danych biznesowych moduł Business Intelligence lub BI Point. Obszary kadrowo-płacowe Comarch HRM i PPK. Tak więc jak widzisz Comarch ERP Optima to coś znacznie więcej niż normalny program dla firm. Jest na bieżąco dostosowywane do przepisów prawa polskiego oraz Unii Europejskiej. Do aplikacji na które również warto zwrócić uwagę należy włączyć z pewnością Comarch OCR oraz DMS. Pierwsze z nich pozwala łatwo i szybko zamieniać dokumenty papierowe na elektroniczne a drugie efektywnie zarządzać elektronicznym obiegiem dokumentów. Wszystkie te możliwości możecie łatwo testować w wersji demo oprogramowania Comarch ERP Optima oraz każdej z wymienionych aplikacji. Zapraszamy Was na stronę optima-demo.com.pl gdzie znajdziecie znacznie więcej informacji na ten temat.

  optima-demo.com.pl/

katalog >> Komputery i internet >> oprogramowanie >> 23122

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


3.    Program ERP - oprogramowanie dla firm

Pogram-erp to blog tematyczny o systemach ERP, umożliwiających rozwój firmy dzięki nowym technologiom IT. Systemy ERP przydatne są zarówno w organizacji średnich, jak i dużych przedsiębiorstw. Program ERP to przede wszystkim oprogramowanie dla firm przeznaczone do kierowania przedsiębiorstwem. Jego największe zalety to wsparcie automatyzacji wielu procesów oraz sprzedaży. Mimo że wdrożenie systemu ERP może trwać dosyć długo, proces ten jest warty oczekiwania ze względu na swoje zalety, zyski płynące z tego rozwiązania, a nawet możliwość otrzymania dofinansowania na ten cel. Zdajemy sobie sprawę z tego, że systemy te są, na razie dosyć abstrakcyjne i wielu osobom wydają się trudne w obsłudze i wdrażaniu. Nasz blog ma na celu rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania tak, aby system ERP stał się jasnym i praktycznym narzędziem pracy, które nie jest elementem komplikującym, ale ułatwiającym liczne procesy. Dzięki nam oprogramowanie ERP dla firm nie będzie miało przed Tobą już więcej tajemnic.

  www.program-erp.pl

katalog >> Komputery i internet >> inne >> 23109

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    System tos - necto.com.pl

Necto to firma IT, które realizuje duże projekty w branży TSL transport, spedycja, logistyka. W jej ofercie można znaleźć również program dla spedycji i transportu czy też system intermodalny z obsługą terminala lądowego. Zainteresowani mogą zdecydować się również na system terminalowy. Warto podkreślić, że wszystkie proponowane rozwiązania są efektywne.

  necto.com.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 23051

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    Oprogramowanie dla firmy - atomerp.pl

Atom ERP to system do prowadzenia firmy, który ma zastosowanie w wielu branżach. Co istotne, Atom ERP dla agencji pracy czy opieki dostarcza szereg dedykowanych ich potrzebom rozwiązań. Opisywany program dla firmy posiada również specjalizowany moduł dla branży transportowo-spedycyjnej. Warto dodać, że system powstał z myślą o małych firmach, które chcą usprawnić pracę swojego zespołu.

  atomerp.pl/

katalog >> Zakupy przez internet >> komputery i internet >> 23045

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Sprzedaż i dystrybucja oprogramowania, sklep z programami

Prowadzimy sprzedaż oprogramowania komputerowego w sklepie internetowym. W ofercie programy dla programistów oraz dla administratorów sieci, licencje na oprogramowanie do zarządzania bazami danych, zdalnego dostępu do komputera, m.in. Anydesk, TeamViewerlicencje, Real VNC, Jetbrains IntelliJ Idea, PL/SQL Developer, Developer Express, Telerik, GitLab, Devart. Zapraszamy do zakupów online oraz do zapytań o cenę oprogramowania.

  www.dreamsoft.com.pl

katalog >> Zakupy przez internet >> inne >> 23006

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Oprogramowanie gastro POS - gopos.pl

Oprogramowanie gastronomiczne GoPOS dedykowane jest restauratorom, właścicielom kawiarni, pizzerii, klubów. System wykorzystywać można do: redukcji błędów przy obsłudze zamówień, kontroli stanu magazynowego, wprowadzania rabatów i systemów lojalnościowych. Program sprawdza się do zwiększania sprzedaży, obsługi lokalu i poprawy komunikacji pomiędzy pracownikami.

  gopos.pl

katalog >> Komputery i internet >> oprogramowanie >> 22804

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    mPolka - aplikacja mobilna zintegrowana z systemem ERP

Systemy ERP to powszechnie stosowane narzędzie w wielu firmach, które pomaga w zarządzaniu procesami biznesowymi i przyspieszają obsługę klientów. Dostęp do programu bywa czasami ograniczony. Z tego powodu informatycy z firmy ODL stworzyli aplikację mPolka. Jest to aplikacja mobilna, zintegrowana z systemem ERP. System ułatwi pracę głównie tym przedsiębiorcom, którzy działają w handlu detaliczny, ale nie tylko. Aplikacja może być uzytkowana przez wszystkich pracowników firmy, gdzie funkcjonuje system ERP. Aplikacja działa na wszystkich urządzeniach o systemie operacyjnym Android. Jeśli nie boisz się wprowadzać do swojego biznesu nowych innowacji, to ta aplikacja jest właśnie dla Ciebie! Stwórz nowoczesną firmę, w której zarządzanie najważniejszymi zasobami i procesami w każdym obszarze biznesowym firmy wspomagane jest innowacyjnym oprogramowaniem. Wejdź na stronę mpolka.pl i sprawdź szczegóły aplikacji mobilnej zintegrowanej z systemem ERP.

  www.mpolka.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 22603

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Blog o systemach ERP - jkorion.pl

Interesujesz się światem biznesu i najnowszymi technologiami? Jeśli tak to zapraszam do prowadzonego przeze mnie bloga. Przede wszystkim tutaj staramy się poruszać oprogramowanie ERP, jego wybór oraz oprogramowanie dla firm, które może pomóc w jej prowadzeniu. Tego rodzaju programy dla firm ułatwiają nie tylko księgowość, jak również prowadzenie ogólnej działalności w firmie. Dzięki naszemu blogowi można dowiedzieć się, w jaki sposób najłatwiej wdrożyć program ERP w swojej firmie, jak wybrać odpowiedni program ERP i w jaki sposób powinien on działać w firmie. Wszystkie publikowane przez nas artykuły są ciekawe, interesujące oraz naprawdę rzetelne i dlatego też zapoznanie się z nimi jest doskonałym sposobem, aby poszerzyć swoją wiedzę. Dodatkową zaletą naszego bloga jest regularne publikowanie ciekawych i interesujących postów, które pozwalają na zdobycie wiedzy na temat CRP i ERP. Zapraszamy bardzo serdecznie do pełnego zaznajomienia się z publikowanymi przez nas informacjami. Zapraszamy.

  www.jkorion.pl/

katalog >> Blogi >> inne >> 22600

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


10.    Wdrożenia IT dla firm - auratech.pl

Wejdź na stronę AURA i poznaj nowoczesną firmę, która od lat zajmuje się wdrażaniem innowacyjnych oprogramowań. Nie czekaj i już teraz zdecyduj się na zakup programów do odczytu i obiegu dokumentów, składania podpisu elektronicznego czy też zarządzania zasobami firmy. AURA zyskała zaufanie wielu klientów z całej Polski, co bezsprzecznie świadczy o wysokiej jakości usług i produktów.

  www.auratech.pl/

katalog >> Komputery i internet >> oprogramowanie >> 22293

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 581