Logo small

TAG: programowanie

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 140
1.    Techzaga blog technologiczny

Techzaga to blog technologiczny, który subiektywnie opisuje, analizuje i ocenia cyfrową rzeczywistość. Czasem będzie minitest urządzenia z grupy smartfonów, smartwatchy, sprzętu PC itp. Jest kolejnym punktem widzenia na wszystko co jest cyfrowe i z cyfrowymi zjawiskami jest związane.

  www.techzaga.pl/

katalog >> Blogi >> inne >> 23730

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Oprogramowanie CRM - itcube.pl

Oddajemy do dyspozycji oprogramowanie CRM IT Cube. Nasz system umożliwia efektywną prezentację danych o klientach, tworzenie różnorodnych statystyk, wysyłkę maili, szeroką integrację z innymi technologiami. Mamy proste i tanie pakiety startowe dla sektora MSP. Stawiamy na wsparcie wdrożeniowe. Przedstawiamy wszystkie funkcje oprogramowania w prezentacjach na stronie internetowej.

  itcube.pl/

katalog >> Komputery i internet >> oprogramowanie >> 14068

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Oprogramowanie dedykowane, software house Poznań

Zamów najlepsze oprogramowanie dedykowane od specjalistów z naszego software house. Już teraz ciesz się jakością naszych unikalnych systemów. Sprawdź nas- idevelopment.pl

  idevelopment.pl

katalog >> Komputery i internet >> programy >> 14048

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    WaproSklep

Firma Dabkomp specjalizuje się w tworzeniu oraz wdrażaniu oprogramowania dla klientów biznesowych. Współpracuje zarówno z małymi, jak i dużymi firmami. Dostosowuje narzędzia IT do ich potrzeb i wymagań. Dabkomp posiada duże doświadczenie oraz wiedzę zdobywaną przez ponad 20 lat działalności. Firma współpracowała już z ponad 2500 klientami oraz dostarczyła ponad 2000 licencji na oprogramowanie. Udziela im także wsparcia i doradza w dokonaniu najlepszego wyboru. Prowadzi ona sklep internetowy Waprosklep.pl.

  waprosklep.pl/

katalog >> Komputery i internet >> oprogramowanie >> 12992

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    ERP, systemy ERP, system HR, oprogramowanie dla firm

Macrologic SA - jesteśmy producentem oprogramowania ERP dla firm i przedsiębiorstw. W swojej ofercie posiadamy oprogramowanie dla firm i przedsiębiorstw wykorzystywane w obszarach takich jak produkcja, logistyka, sprzedaż, kadry i płace, controlling, finanse. Z naszymi systemami ERP dział kadr może prowadzić szczegółową ewidencję czasu pracy oraz rozliczać czas pracy. Zachęcamy do kontaktu: 222 566 222 lub e-mail: doradca@macrologic.pl

  www.macrologic.pl/

katalog >> Komputery i internet >> komputery i internet >> 12928

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Do księgowości

Sprawdź jak się prezentuje najlepsza oferta na profesjonalne oprogramowanie dla firm, zobacz jakie oprogramowanie księgowe, płace, kadry czy fakturowanie gwarantuje Humansoft. Doskonałe oprogramowanie typu gospodarka magazynowa czy też zintegrowany system ERP i wiele więcej. Zapraszamy do sprawdzania pełnej oferty firmy Humansoft

  www.humansoft.com.pl

katalog >> Komputery i internet >> inne >> 10784

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Na stronie erpserwis.net opis wdrożenia ERP w firmie

Nasza firma oferuje systemy erp. Proponujemy tylko dobre oprogramowania erp dla firm takich jak: biura podróży, agencje reklamowe, biura rachunkowe, placówki medyczne, hurtownie, sklepy, firmy budowlane czy firmy transportowe. Stawiamy na sprawdzone wdrożenia, które cieszą się niebywałym zainteresowaniem. Dedykowane programy do zarządzania firmą, rozwiązania firmy Comarch, gwarancja profesjonalnej i rzetelnej obsługi. Zapraszamy.

  erpserwis.net/

katalog >> Komputery i internet >> projektowanie www >> 15977

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    www.pgsystems.pl

Firma PG Systems zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Nasza siedziba jest zlokalizowana w Sulejówku, w województwie mazowieckim. Wykonujemy usługi z zakresu projektowania maszyn produkcyjnych z wykorzystaniem komponentów światowych liderów automatyki przemysłowej i elektroniki. Zajmujemy się też kompleksowymi usługami serwisowymi. Wykonujemy montaż, przegląd tudzież naprawę oferowanego sprzętu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego albo mailowego, postaramy się merytorycznie oraz skrupulatnie odpowiedzieć na wszelkie zadane pytanie. Więcej informacji mieści się na stronie internetowej.

  pgsystems.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> automatyka przemysłowa >> 15706

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 140