Logo small

TAG: programy

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 102
1.    Sprzedaż i dystrybucja oprogramowania, sklep z programami

Prowadzimy sprzedaż oprogramowania komputerowego w sklepie internetowym. W ofercie programy dla programistów oraz dla administratorów sieci, licencje na oprogramowanie do zarządzania bazami danych, zdalnego dostępu do komputera, m.in. Anydesk, TeamViewerlicencje, Real VNC, Jetbrains IntelliJ Idea, PL/SQL Developer, Developer Express, Telerik, GitLab, Devart. Zapraszamy do zakupów online oraz do zapytań o cenę oprogramowania.

  www.dreamsoft.com.pl

katalog >> Zakupy przez internet >> inne >> 23006

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Blog o systemach ERP - jkorion.pl

Interesujesz się światem biznesu i najnowszymi technologiami? Jeśli tak to zapraszam do prowadzonego przeze mnie bloga. Przede wszystkim tutaj staramy się poruszać oprogramowanie ERP, jego wybór oraz oprogramowanie dla firm, które może pomóc w jej prowadzeniu. Tego rodzaju programy dla firm ułatwiają nie tylko księgowość, jak również prowadzenie ogólnej działalności w firmie. Dzięki naszemu blogowi można dowiedzieć się, w jaki sposób najłatwiej wdrożyć program ERP w swojej firmie, jak wybrać odpowiedni program ERP i w jaki sposób powinien on działać w firmie. Wszystkie publikowane przez nas artykuły są ciekawe, interesujące oraz naprawdę rzetelne i dlatego też zapoznanie się z nimi jest doskonałym sposobem, aby poszerzyć swoją wiedzę. Dodatkową zaletą naszego bloga jest regularne publikowanie ciekawych i interesujących postów, które pozwalają na zdobycie wiedzy na temat CRP i ERP. Zapraszamy bardzo serdecznie do pełnego zaznajomienia się z publikowanymi przez nas informacjami. Zapraszamy.

  www.jkorion.pl/

katalog >> Blogi >> inne >> 22600

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Programy antywirusowe - omegasoft.pl

Lubicie coś tworzyć? Znacie się na grafice albo dopiero ją poznajecie? Zapraszamy do naszego sklepu gdzie znajdziecie programy graficzne dopasowane do Waszych potrzeb i umiejętności. Mamy proste jak i bardzo zaawansowane programy. Oferujemy wersje tanie jak i bardzo drogie. Wszystko zostało tak przygotowane żeby każdy klient był z naszej oferty bardzo zadowolony.

  www.omegasoft.pl/

katalog >> Komputery i internet >> antywirus >> 19687

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Oprogramowanie gastro POS - gopos.pl

Oprogramowanie gastronomiczne GoPOS dedykowane jest restauratorom, właścicielom kawiarni, pizzerii, klubów. System wykorzystywać można do: redukcji błędów przy obsłudze zamówień, kontroli stanu magazynowego, wprowadzania rabatów i systemów lojalnościowych. Program sprawdza się do zwiększania sprzedaży, obsługi lokalu i poprawy komunikacji pomiędzy pracownikami.

  gopos.pl

katalog >> Komputery i internet >> oprogramowanie >> 22804

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Blog o systemach ERP program-erp.pl

Wielu z nas ma własne firmy, ponieważ większość ludzi nie chce pracować dla kogoś i u kogoś - wolą być szefami sami sobie. To zrozumiałe, jednak czy naprawdę posiadanie i w następstwie prowadzenie przedsiębiorstwa to taka prosta sprawa jak się wszystkim wydaje? Nie zawsze. Naprzeciw temu wychodzi firma Pani Agnieszki Rackiewicz i blog o systemach ERP! Co wyróżnia tę firmę na tle innych? Niewątpliwie jest to stosowanie najnowszych technik zarządzania firmą. O co dokładnie chodzi? System ERP - ogromna baza danych firmy, w którą wgląd mają wszyscy pracownicy określonego przedsiębiorstwa. W związku z tym dużo prostsze są kontrola finansów, porządkowanie danych czy analizy, które pomagają podejmować ważne decyzje. System CRM - skupia się wyłącznie na procesach sprzedaży, obsługi klienta, a także jest pomocny w zarządzaniu firmą. Dzięki niemu Państwa przedsiębiorstwo zyska nowych klientów, wzrośnie też liczba sprzedaży, poprawi się jakość obsługi i zanotujecie Państwo wzrost zaufania obecnych klientów! Zapraszam do kontaktu!

  www.agnieszkarackiewicz.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> biznes i ekonomia >> 21697

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Na stronie erpserwis.net opis wdrożenia ERP w firmie

Nasza firma oferuje systemy erp. Proponujemy tylko dobre oprogramowania erp dla firm takich jak: biura podróży, agencje reklamowe, biura rachunkowe, placówki medyczne, hurtownie, sklepy, firmy budowlane czy firmy transportowe. Stawiamy na sprawdzone wdrożenia, które cieszą się niebywałym zainteresowaniem. Dedykowane programy do zarządzania firmą, rozwiązania firmy Comarch, gwarancja profesjonalnej i rzetelnej obsługi. Zapraszamy.

  erpserwis.net/

katalog >> Komputery i internet >> projektowanie www >> 15977

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    ZEMASZ oprogramowania dla firm

Posiadająca siedzibę w Częstochowie firma ZEMASZ serdecznie zachęca Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Od wielu lat zajmujemy się dostarczaniem korzystnych rozwiązań firmom każdej wielkości oraz przedsiębiorstwom z branży motoryzacyjnej. Naszym Klientom proponujemy między innymi programy prowadzące księgowość i wspomagające sprzedaż, prowadzące dokumentacje i ewidencje jak również systemy zarządzające łańcuchami dostaw i planujące działalność firmy. Proponujemy także wielomodułowe systemy ERP obsługujące wszystkie procesy biznesowe firmy. Szczegóły oferty dostępne na stronie.

  zemasz.pl

katalog >> Komputery i internet >> oprogramowanie >> 14975

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    MINFOR.pl - Outsourcing IT

Oferujemy Serwis komputerów bez względu na to, co się zepsuło. My znamy się na komputerach bardzo dobrze, dlatego jesteśmy w stanie przedstawić klientowi takie rozwiązania, jakie dla niego będą najlepsze. Używamy do serwisowania nowoczesnego i wydajnego sprzętu, ale również używamy wiedzy, którą przez długie lata udawało nam się zdobywać w tym zawodzie.

  minfor.pl

katalog >> Komputery i internet >> usługi informatyczne >> 19301

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Jaki program do fakturowania i prowadzenia magazynu

W związku z nieustanną zmianą przepisów, przedsiębiorcy boją się prowadzić samodzielnie księgowość i dlatego w biurach rachunkowych ustawiają się długie kolejki po zakup usług jak i doradztwa. Z naszym programem FakturaLight zadanie to jest znacznie ułatwione. Wystawione faktury są zgodne z wymogami urzędów i administracji skarbowej. Program posiada też możliwość pominięcia danych, które nie są konieczne w szczególnych przypadkach, na przykład umieszczenie informacji o podstawie zwolnienia z VAT ze względu na nieprzekroczenie limitu wartości sprzedaży nie jest wymagane czy brak NIP w przypadku transakcji z osobą fizyczną nieprowadzącą działalności gospodarczej. Wraz z kodem odblokowującym, kupujący otrzymuje w pakiecie bezpłatną pomoc telefoniczną i mailową. Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji.

  fakturalight.pl

katalog >> Komputery i internet >> komputery i internet >> 18823

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    REFLINK.IO - Programy partnerskie

Chcielibyśmy polecić platformę Reflink.io, dzięki której można bez najmniejszego problemu zarządzać własnym programem partnerskim - to znaczy umożliwiamy stworzenie takiego programu, zarządzanie nim, prowadzenie, etc. Nasi partnerzy to przedsiębiorcy, którzy zdają sobie sprawę z tego, że warto szukać partnerów w biznesie za pomocą programów partnerskich, ponieważ to daje całkiem sporo możliwości.

  reflink.io/

katalog >> Usługi >> reklama >> 13195

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 102