Logo small

TAG: programy

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 89
1.    Na stronie erpserwis.net opis wdrożenia ERP w firmie

Nasza firma oferuje systemy erp. Proponujemy tylko dobre oprogramowania erp dla firm takich jak: biura podróży, agencje reklamowe, biura rachunkowe, placówki medyczne, hurtownie, sklepy, firmy budowlane czy firmy transportowe. Stawiamy na sprawdzone wdrożenia, które cieszą się niebywałym zainteresowaniem. Dedykowane programy do zarządzania firmą, rozwiązania firmy Comarch, gwarancja profesjonalnej i rzetelnej obsługi. Zapraszamy.

  erpserwis.net/

katalog >> Komputery i internet >> projektowanie www >> 15977

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    ZEMASZ oprogramowania dla firm

Posiadająca siedzibę w Częstochowie firma ZEMASZ serdecznie zachęca Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Od wielu lat zajmujemy się dostarczaniem korzystnych rozwiązań firmom każdej wielkości oraz przedsiębiorstwom z branży motoryzacyjnej. Naszym Klientom proponujemy między innymi programy prowadzące księgowość i wspomagające sprzedaż, prowadzące dokumentacje i ewidencje jak również systemy zarządzające łańcuchami dostaw i planujące działalność firmy. Proponujemy także wielomodułowe systemy ERP obsługujące wszystkie procesy biznesowe firmy. Szczegóły oferty dostępne na stronie.

  zemasz.pl

katalog >> Komputery i internet >> oprogramowanie >> 14975

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    REFLINK.IO - Programy partnerskie

Chcielibyśmy polecić platformę Reflink.io, dzięki której można bez najmniejszego problemu zarządzać własnym programem partnerskim - to znaczy umożliwiamy stworzenie takiego programu, zarządzanie nim, prowadzenie, etc. Nasi partnerzy to przedsiębiorcy, którzy zdają sobie sprawę z tego, że warto szukać partnerów w biznesie za pomocą programów partnerskich, ponieważ to daje całkiem sporo możliwości.

  reflink.io/

katalog >> Usługi >> reklama >> 13195

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Systemy ERP - Oprogramowanie do zarządzania firmą - GECOS

Firma GECOS z 12-letnim doświadczeniem oferuje swoim klientom kompleksowe rozwiązania informatyczne, w tym oprogramowanie do zarządzania firmą oraz obsługę informatyczną dla firm. Proponujemy między innymi takie produkty, jak: programy ERP (Comarch ERP XL, ALTUM, OPTIMA, MOBILE), Microsoft Office 365 dla firm oraz usługi (analiza przedwdrożeniowa, wdrożenia systemów, rozwój systemów, outsourcing IT, szkolenia i warsztaty). Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

  www.gecos.pl/

katalog >> Komputery i internet >> inne >> 9531

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    Darmowe programy - programy.net.pl

Poszukujesz dobrych i darmowych aplikacji na Androida, Windows czy iOS? Wobec tego koniecznie powinieneś odwiedzić programy.net.pl, gdzie znajdziesz sterowniki, spolszczenia i aplikacje użytkowe. Na naszej stronie dostarczamy również najświeższych wiadomości ze świata nowych technologii poprzez bieżące prowadzenie działu Aktualności.

  programy.net.pl

katalog >> Komputery i internet >> programy >> 8688

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    Program do kosztorysów i cenniki do kosztorysowania

Programy do kosztorysowania, nowoczesne i funkcjonalne oprogramowanie.

  winbudkosztorys.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> ekonomia >> 7244

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    ManageIT | firma informatyczna - usługi programistyczne

Specjaliści IT do wynajęcia, aplikacje na zamówienie, usługi programistyczne i kompleksowe zarządzanie projektami informatycznymi - to jest zakres działania firmy informatycznej ManageIT działającego w Warszawie. Outsourcing programistów zarówno w modelu fixed price jak również time i material. Niewielki, dynamiczny i doświadczony zespół uzupełni brakujące kompetencje w zespole Klienta dopasowując się do wymaganego stylu pracy oraz potrzeb danego projektu wytwarzając oprogramowanie dedykowane najwyższej jakości. ManageIT ma za sobą liczne wdrożenia: programy na zamówienie, aplikacje internetowe, aplikacje webowe oraz strony www użytkowanych przez tysiące osób na świecie.

  manageit.pl

katalog >> Komputery i internet >> usługi informatyczne >> 6839

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    www.tarbonus.pl - Szkolenia zawodowe i kursy BHP

Firma Tarbonus Sp. z o.o. oferuje szkolenia z zakresu BHP oraz szereg treningów zawodowych oraz doskonalących z konkretnych zakresów. Nasze oddziały ulokowane są zarówno w Krakowie jak i w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania sie z nasza ofertą.

  www.tarbonus.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 12748

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Programy do pobrania

Serwis poświęcony darmowym programom, które mimo to, reprezentują wysoki poziom. Przejrzysty interfejs, łatwa wyszukiwarka i pliki podzielone tematycznie podnoszą wygodę korzystania z bazy programów. Umieszczone są tutaj dobre programy antywirusowe, popularne edytory tekstów a nawet aplikacje wspomagające organizację i podział obowiązków w firmach.

  www.programy-windows.pl

katalog >> Komputery i internet >> programy >> 6514

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 89