Logo small

TAG: projektowania

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 99
1.    BIAMS Architekt Łódź – Pracownia projektowa

BIAMS to łódzka pracownia projektowa architekta Marcina Sieradzkiego zajmująca się projektowaniem domów, budynków mieszkalnych, wnętrz i architektury. Działa na rynku nieprzerwanie od 2005 roku. nnFirma oferuje usługi z zakresu projektów budowlanych, architektonicznych, instalacyjnych, obsługi budowy, zapewnia dokumentację formalno-prawną i prowadzi adaptacje wnętrz. Zajmuje się również zadaniami nietypowymi oraz kompleksową obsługą inwestycji. nnPracownię prowadzi architekt Marcin M. Sieradzki – doświadczony architekt z Łodzi, absolwent Politechniki Łódzkiej, członek łódzkiej okręgowej izby inżynierów oraz elitarnego SARP. Jest też autorem licznych prac i publikacji, w tym pracy doktorskiej pod tytułem "Metamorfozy przestrzeni mieszkalnychnw obliczu postępu technologicznego". nnFirma BIAMS posiada doświadczenie w realizacjach i tworzneiu koncepcji budynków, domów i wnętrz - zarówno prywatnych, jak i komercyjnych.

  biams.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 18373

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    www.pracownia-vinci.pl Biuro projektowe

Projektowanie obiektów budowlanych w zakresie budownictwa jednorodzinnego, obiektów handlowych i usługowych oferuje Pracownia Architektoniczno-Konstrukcyjna VINCI Dariusz Lubera w Kamieniu. Dostarczamy nadzór autorski nad przebiegiem inwestycji wraz z biegłym doradztwem oraz - w zależności od potrzeb - badaniami termowizyjnymi. W naszej ofercie znajduję się również adaptacje projektów typowych i projekty zagospodarowania terenu, projekty zamienne, remonty i modernizacje, inwentaryzacje budowlane, jak też rozbudowy, przebudowy i zmiany sposobu użytkowania. Zapraszamy do współpracy!

  pracownia-vinci.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15763

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Kursy projektowania wnętrz

STUDIO FORMA jest Placówką Oświatową posiadającą wpis do ewidencji Niepublicznych Placówek Oświatowych. STUDIO FORMA prowadzi profesjonalne kursy projektowania wnętrz, kurs 3D Max, ArchiCAD i PArtlantis. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę zawodową. Posiada ona zarówno doświadczenie zawodowe jak i dydaktyczne. Wśród nich wymienić można doktorantów i doktorów Wydziału architektury Politechniki Warszawskiej. Osoby te posiadają doświadczenie praktyczne w zdecydowanej większości biur projektowych usytuowanych w Polsce i poza granicami kraju.

  www.studioforma.edu.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 4648

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


4.    STAMANN Expo - stoiska / architektura / media / branding

STAMANN Expo / Targi / Messe / Fair Firma zapewniająca KOMPLEKSOWĄ obsługę z zakresu projektowania i realizacji zabudowy targowej wraz z wyposażeniem w całej Europie. Posiada wykwalifikowaną kadrę pracowników w poszczególnych działach: marketing, techniczny, projektowy i wykonawczy. Wszyscy nasi pracownicy charakteryzują się wieloletnim doświadczenie w branży. _ STAMANN Architectura / Budownictwo / Projektowanie Oprócz działań związanych z międzynarodowymi targami zajmujemy się również szeroko pojętą branżą architektoniczną i budowlaną. Począwszy od projektu i dokumentacji a na realizacji i wykończeniu kończąc. _ STAMANN Media / VR / AR / 3D modelling / Mapy / Gry / Aplikacje Rzeczywistość wirtualna, Augmented Relity i modelowanie 3D, a nawet aplikacje mobilne dostarczane przez nasze studio to doskonałe i fotorealistyczne dzieło, stworzone przez zespół niesamowitych artystów i projektantów. Nowe technologie - nowe możliwości promocyjne dla firm i ich produktów. _ STAMANN Branding Korzystając z doświadczenia w produkcji grafiki i materiałów promocyjnych, zajmujemy się również działaniami brandingowymi, które dają dalsze możliwości promocji danej firmy i jej marki.

  www.stamann.com

katalog >> Marketing i Reklama >> agencja reklamowa >> 18656

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Emergency Power – obsługa inwestycji

Najlepszym wyborem dla wszystkich osób zainteresowanych usługami z zakresu projektowania, generalnego wykonawstwa i serwisowania awaryjnego instalacji technicznych w obrębie nieruchomości mieszkalnych będzie skorzystanie z oferty Emergencypower.eu. Wachlarz usług Emergencypower.eu jest naprawdę imponujący: od montażu drzwi wejściowych, bram, żaluzji wewnętrznych czy oświetlenia, aż do obsługi zaawansowanej automatyki budynkowej i systemów inteligentnych. Cała oferta znajduje się na stronie Emergencypower.eu.

  www.emergencypower.eu/

katalog >> Budownictwo >> projektowanie >> 18610

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Jachty Solina - PKMP Jachty

Przedstawiamy Państwu naszą ofertę czarteru nowoczesnych jachtów SEDNA 26 w jednym z najpiękniejszych i nadal wspaniale zachowanych zakątków Polski. Dołożyliśmy wszelkich starań aby nasza oferta spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zawodowo – jesteśmy specjalistami od projektowania w budownictwie. Z pasji – kochamy żeglować po Jeziorze Solińskim. MAGICZNA SOLINA. To w tej właśnie Malowniczej Krainie, postanowiliśmy stworzyć dla siebie i Państwa możliwość przeżycia niesamowitej przygody w wyjątkowych krajobrazach nieskalanej przyrody. Bieszczady to rejon od lat przyciągający turystów i miłośników żeglarstwa. Nasze najnowocześniejsze jachty w tym pięknym zakątku Polski to wspaniały sposób, aby choć na chwilę pozostawić wszystkie troski na brzegu i wyruszyć w swój własny rejs w komfortowych warunkach. PORT - keja SU Dedal Tutaj naszym jachtom przysługuje prawo darmowego cumowania, a nasi Klienci mogą korzystać z oferowanych posiłków oraz pozostałych atrakcji na preferencyjnych warunkach. Stołówka Sanatorium DEDAL serwuje gościom posiłki według ustalonego jadłospisu i terminarza, w bardzo korzystnych cenach. Możliwe jest również korzystnie z licznych zabiegów oferowanych przez SU Dedal (po konsultacji z lekarzem) według cennika SU z rabatami VIP dla naszych Klientów. Ponadto, keja zlokalizowana jest w doskonałym miejscu – niedaleko głównej ulicy prowadzącej przez cały półwysep Polańczyk. W pobliżu znajduje się m. in. : amfiteatr, apteka, bankomat, sklepy, bary, karczmy oraz smażalnia ryb.

  jachty.pkmp.com.pl/

katalog >> Turystyka >> inne >> 18492

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Systemy szaf - kulin.com.pl

Kulin to sklep internetowy z uchwytami meblowymi, czy podnośnikami meblowymi. Poza dodatkami meblowymi rozwijamy również katalog artykułów elektrycznych. Wspieramy szczególnie producentów z branży projektowania mebli. Polecamy kosze do narożników, naklejki, prowadnice, hamulce i wiele innych sprawdzonych pod kątem jakości dodatków wykończeniowych.

  kulin.com.pl/

katalog >> Dom i Ogród >> akcesoria meblowe >> 18216

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Meble do gabinetów stomatologicznych - medical-interiors.com

Firma Medical Interiors z Sopotu posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania wnętrz medycznych na terenie całego kraju. Przygotowywana przez nią architektura medyczna to między innymi projekty gabinetów stomatologicznych, gabinetów lekarskich i terapeutycznych, klinik medycyny estetycznej czy gabinetów weterynaryjnych. Projekty Medical Interiors to idealne połączenie funkcjonalnych zasad, estetyki i łatwej dostępności. Zapraszamy!

  medical-interiors.com

katalog >> Dom i Ogród >> projektowanie wnętrz >> 17666

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Sklepy internetowe Warszawa - netmonster.pl

Tworzenie stron internetowych, a także rozbudowanych, użytecznych sklepów internetowych to nasze główne propozycje. NetMonster to agencja reklamowa, która zapewnia pełne wsparcie projektowe, a także gwarantuje naturalne pozycjonowanie przekładające się realnie na oglądalność. Podejmujemy się również projektowania ulotek, folderów reklamowych, innych standardowych form promocji.

  www.netmonster.pl

katalog >> Komputery i internet >> pozycjonowanie >> 17610

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Haft reklamowy - hafciarki.pl

Nasza firma działa już od 25 lat na rynku maszyn do szycia, owerloków oraz hafciarek komputerowych. Na naszej stronie znajdziesz informacje na temat oferowanych przez nas produktów, bieżących promocji oraz informacje o szwajcarskiej marce Bernina. Nasza strona stanowi kompendium wiedzy na temat hafciarek komputerowych oraz programów do projektowania haftów.

  hafciarki.pl/

katalog >> Zakupy przez internet >> maszyny szwalnicze >> 17473

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 99