Logo small

TAG: protezy

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 33
1.    Wsparcie medyczne dla pacjentów

Jeżeli jest Wam potrzebne profesjonalne wsparcie medyczne i chcecie wiedzieć, gdzie prowadzona jest dokładna i bardzo rzetelna rehabilitacja, to my Wam ją zapewnimy. Wszystkie zabiegi rehabilitacyjne prowadzone są pod okiem naszej najlepszej kadry, która zawsze skupia się na potrzebach naszego pacjenta. Dzięki temu powrót do sprawności zawsze jest o wiele łatwiejszy i co najważniejsze szybszy. Zachęcamy do umówienia się na spotkanie z naszymi specjalistami, którzy po zapoznaniu się z Waszą kartoteką chorobową będą wiedzieli jak Wam pomóc. W naszym centrum medycznym wykonujemy również ortezy i protezy kończyn, dzięki czemu funkcjonowanie będzie o wiele łatwiejsze. Takie zapotrzebowanie na sprzęt ortopedyczny wykonujemy po przedstawieniu nam odpowiedniej dokumentacji i skierowania wystawionego przez lekarza.

  www.relax-med.pl/protezy-konczyn-dolnych-relax-med/

katalog >> Zdrowie i uroda >> rehabilitacja >> 19332

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    medident-tabor.pl chirurgia szczękowa barczewo

Jest nam ogromnie miło móc zaprezentować Państwu ofertę gabinetu dentystycznego Medident Tabor z Barczewa w województwie warmińsko-mazurskim. Oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną dla dorosłych oraz dzieci. Zajmujemy się stomatologią zachowawczą, dziecięcą, ortodoncją, implantologią, stomatologią estetyczną a ponadto chirurgią periodontologiczną i stomatologiczną. Można nam też zlecić wykonanie protezy zębowej lub zdjęcia rentgenowskiego. Zapewniamy profesjonalizm, dostęp do nowoczesnego sprzętu i pomoc wykwalifikowanych specjalistów. Po więcej szczegółów wystarczy wejść na stronę.

  medident-tabor.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19107

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    www.vadamko.pl

Przedstawiamy Państwu ofertę gabinetu stomatologicznego lek. Violetty Adamko w Koszalinie. Ofertę usług świadczonych w gabinecie stanowi między innymi protetyka - odtwarzanie i poprawa należytego układu zębów i odbudowa utraconych tkanek zęba. Violetta Adamko wykonuje takie prace jak: wkłady, korony, mosty, protezy szkieletowe, protezy całkowite. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat naszych usług albo umówić się na wizytę zachęcamy do kontaktu telefonicznego czy też mailowego. Na stronie internetowej znajdziecie Państwo więcej informacji na temat usług świadczonych w gabinecie.

  www.vadamko.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 16710

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    Implanty - klinikastomatologii.eu

Nasza klinika stomatologii ma przygotowaną ofertę na implanty, z której każdy będzie zadowolony. Mamy różne rodzaje implantów i w ich zakładaniu mamy bardzo duże doświadczenie. Możemy również zaoferować korony zębów. Pomagamy wszystkim naszym pacjentom wykorzystując do tego naszą wiedzę jak i doświadczenie. Mamy też bardzo nowoczesny specjalistyczny sprzęt.

  klinikastomatologii.eu

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 19444

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    ortopedaolkusz.pl

W Olkuszu w województwie małopolskim swoją siedzibę ma Gabinet Urazowo-Ortopedyczny. Oferujemy szeroki zakres usług związany z diagnostyką, leczeniem zachowawczym a oprócz tego zabiegami ortopedycznymi. Stosujemy taping, blokady, leczenie osoczem bogatopłytkowym czy też wiskosuplementację stawów. Pomagamy pacjentom cierpiącym na zwyrodnienie stawów, koślawe paluchy, zespół cieśni nadgarstka czy inne schorzenia. Wydajemy również kwalifikacje do leczenie operacyjnego w ramach NFZ i zlecenia rehabilitacyjne. Po więcej wiadomości na temat oferty serdecznie zapraszamy na stronę internetową.

  https://www.ortopedaolkusz.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 18903

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    dentysta-kolobrzeg.com

Szukasz nowoczesnego gabinetu stomatologicznego, gdzie wszechstronnie zrealizujesz efektywne leczenie wraz z diagnostyką? Zapraszamy do skorzystania z oferty, jaką oferują Gabinety dentystyczne. Gabriela Świderek w Kołobrzegu. Zajmujemy się leczeniem zębów u dzieci i dorosłych. Usuwamy przebarwienia, nadajemy stosowny kształt zębom, likwidujemy niedoskonałości zęba, włącznie z bólem. Oferujemy także kompleksowo diagnostykę RTG i TK, gwarantując prezcyzje leczenia. Zapraszamy do rezerwacji wizyty.

  dentysta-kolobrzeg.com

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 18267

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    UNIDENT dentysta Mielec

Nowoczesne leczenie stomatologiczne w zakresie stomatologii dziecięcej, estetycznej, zachowawczej, profilaktycznej a także chirurgia, endodoncja i inne metody leczenia. Stosujemy trwałe komponenty, kompozyty i inne materiały, dzięki którym leczenie służy pacjentom na wiele lat. Także protezy i implanty to wyjątkowo trwałe i sprawdzone metody leczenia zdrowego pięknego uśmiechu. W naszym gabinecie stomatologicznym, dentysta oferuje sprawdzone metodyki. Stomatolog Mielec, ul. Godlewskiego 10A, 39-300 Mielec to nasz gabinet i jego adres, czynny od poniedziałku do piątku. Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda nowoczesna, sprawdzona i skuteczna stomatologia to zapraszamy do gabinetu dentystycznego UNIDENT w Mielcu.

  www.dentystamielec.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 11665

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    MAŁGORZATA RASZEWSKA stomatolog pabianice

Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę przygotowaną przez prywatny gabinet stomatologiczny prowadzony przez Małgorzatę Raszewską. Nasza klinika mieści się w Pabianicach. Chcąc zaspokoić wymagania rynku i naszych pacjentów ciągle rozszerzamy swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach oraz kursach stomatologicznych. Nasza oferta obejmuje profilaktykę, stomatologię zachowawczą, endodoncję, protetykę i stomatologię dziecięcą. Wykonujemy zabiegi takie jak usuwanie, lakowanie, lakierowanie, wybielanie zębów, a także wypełniamy ubytki stosując korony, mosty i protezy. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny. Aby dowiedzieć się więcej - zapraszamy do odwiedzenia witryny www.

  stomatologiaraszewska.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 10331

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    www.protetykpulawy.pl

Jeśli szukają Państwo profesjonalnego gabinetu protetycznego mieszczącego się w Puławach, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Działalność w branży prowadzimy już od 1994 roku, zatrudniamy doświadczony personel i korzystamy z materiałów najwyższej klasy, co gwarantuje profesjonalizm i usługi na najwyższym poziomie. Zajmujemy się wykonywaniem protez akrylowych, elastycznych, mostów, koron, nakładek, podścielenia protez, wzmocnień a także naprawami oraz odbudową jednego lub wielu zębów. Na stronie internetowej umieściliśmy więcej informacji o ofercie oraz niezbędne dane kontaktowe placówki.

  www.protetykpulawy.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 14160

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    www.stomatologsos-jarocin.pl

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę profesjonalnego gabinetu stomatologicznego SOS, który od 1996 roku funkcjonuje w Jarocinie. Proponujemy szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w stomatologii zachowawczej, endodoncji, chirurgii stomatologicznej jak też stomatologii dziecięcej. Proponujemy najwyższej jakości sprzęt i materiały, miłą i bezstresową atmosferę oraz kompleksową pomoc doświadczonych specjalistów i atrakcyjne ceny. Jeżeli chcą się Państwo zapoznać ze szczegółami oferty albo skontaktować z placówką, wystarczy wejść na stronę internetową.

  www.stomatologsos-jarocin.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 14136

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 33