Logo small

TAG: prywatnie

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 29
1.    Dobry ortopeda Łódź prywatnie

Ortopeda profesor Jarosław Fabiś od blisko trzech dekad skupia się na zarówno klasycznych oraz artroskopowych zabiegach operacyjnych wszystkich stawów w ludzkim ciele. Ortopeda Jarosław Fabiś jest założycielem Centrum Medycznego FMC. Zapraszamy dobry ortopeda łódź prywatnie przy ulicy Kopernika 48/50. Działalność profesora wyróżnia fakt, że możemy zagwarantować państwu opiekę medyczną przez wszystkie etapy powrotu do zdrowia. Dobrego ortopedę cechuje bogate doświadczenie kliniczne. Ortopeda Jarosław Fabiś świadczy konsultacje lekarskie prywatnie. Chorzy po kilku tygodniach wracają do pracy zawodowej i codziennych aktywności po kilku tygodniach.

  ortopedalodz.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 18649

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    jolantagolik.pl

Sesja psychoterapii indywidualnej, konsultacja psychologiczna, poradnictwo psychologiczne - zapraszamy do Pracowni Psychologicznej Jolanta Golik w Mikołowie, która jest absolwentką psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach i ma 24-letnie praktyka w zawodzie psychologa, terapeuty, trenera biznesu i rozwoju osobistego. Obszary pomocy psychologicznej i terapeutycznej obejmują nie tylko wsparcie w sytuacjach osobistych i kryzysie wewnętrznym, ale też w przypadku problemów zawodowych. Zapraszamy na konsultacje.

  https://jolantagolik.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> psycholog >> 20135

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Mieczysław Zimmermann

Tanie noclegi Fado, to alternatywa na droższych hoteli. Fado jako kwatery prywatne są w stu procentach przygotowane na przyjęcie gości pod względem czystości pomieszczeń, wyselekcjonowanej kuchni tylko dla gości oraz łazienek znajdujących się w pokojach. Jesteśmy także przygotowanie z udogodnieniami XXI wieku. Bezpłatny dostęp do internetu WIFI, bezpłatny prywatny parkin w mieście oraz miłe miejsce do grillowania.

  www.fado-kwatery.pl

katalog >> Turystyka >> noclegi >> 19011

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Sanatorium Uzdrowiskowe ZNP

Ciechocinek dla seniora Sanatorium ZNP - obiekt bardzo ceniony przez kuracjuszy. Powodów zadowolenia kuracjuszy z pobytu w Sanatorium Uzdrowiskowym ZNP jest wiele. Najczęściej wspominane w komentarzach są takie walory jak: - przyjazny i życzliwy personel, - świetnie wyposażona baza zabiegowa, - zabiegi lecznicze przynoszące trwałą poprawę zdrowia, - dostęp do rozrywek i dancingu, - piękny ogród i zielone otoczenie, - własna tężnia solankowa w ogrodzie, - gabinet kosmetyczny. Sanatorium ZNP w Ciechocinku przygotowane jest na przyjmowanie zarówno osób skierowanych przez NFZ, PFRON jak i osób przyjeżdżających prywatnie. Niemniej ceny w obiekcie są bardzo przystępne. W Sanatorium Uzdrowiskowym ZNP często przygotowywane są specjalne promocje, ale i bez tego pobyt sanatoryjny jest możliwy dla każdego.

  www.znpciechocinek.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> turnusy rehabilitacyjne >> 13377

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    instytutdermatologii.com

Instytut Dermatologii w Krakowie powstał w trosce o zdrowie i perfekcyjny wygląd skóry wszystkich pacjentów. Instytut umiejscowiony jest w samym centrum miasta. Nasz zespół składa się z lekarzy specjalistów, którzy służą fachową pomocą medyczną z zakresu dermatologii, chirurgii i wenerologii. Nasze gabinety zaopatrzone są w nowoczesną aparaturę diagnostyczną oraz specjalistyczny sprzęt. Dodatkowo, posiadamy własne laboratorium, w którym przeprowadzamy badania związane z leczeniem chorób skóry i jej pielęgnacji. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  https://instytutdermatologii.com

katalog >> Zdrowie i uroda >> dermatologia >> 18429

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Górecki Marek Urolog Wrocław

Gabinety Urologiczne Marka Góreckiego znajdują się we Wrocławiu i są zaopatrzone w profesjonalny sprzęt umożliwiający diagnostykę oraz leczenie chorób układu moczowo-płciowego. Pośród nich tj. schorzenia prostaty, kamica dróg moczowych, zaburzenia w oddawaniu moczu, choroby nerek bądź też pęcherza. Dodatkowo realizowane są zabiegi chirurgiczne związane z tzw. chirurgią jednego dnia (operacja stulejki czy korekcja wędzidełka). Ponadto realizowane są badanie USG układu moczowo-płciowego. Pacjenci rejestrowani są również na wizyty domowe. Szczegółowe wiadomości na ten temat odnajdą Państwo na stronie internetowej gabinetów.

  urolog-gorecki.wroclaw.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> urolog >> 18383

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    www.kardiologchojnice.com.pl

Witold Armada to prywatny lekarz specjalista z dziedziny kardiologii i chorób wewnętrznych, w swym gabinecie w Chojnicach proponuje możliwość wykonania badań USG, EKG spoczynkowe oraz wysiłkowe serca, zakłada również holtery, pozwalające na monitorowanie serca przez dłuższy czas w różnych sytuacjach. Przewlekłe duszności, omdlenia, bóle i uciski w klatce piersiowej i obrzęki dolnych kończyn ze spadkiem aktywności fizycznej, mogą zapowiadać poważne choroby organizmu pacjenta, dlatego należy w takich przypadkach bezzwłocznie skonsultować się z lekarzem. W naszym gabinecie proponujemy szybkie oraz skrupulatne wizyty.

  www.kardiologchojnice.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 17044

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.      Dobry Urolog Warszawa prywatnie Usg jąder

Dobry Urolog to podstawa w skutecznym leczeniu dolegliwości układu moczowego. Jesli interesuje Cie wykonanie dobrego Usg jąder prywatnie to nie czekaj tylko zadzwoń do nas. Gabinet Urolog Warszawa Bielany Bemowo Żoliborz

  urolog-warszawa.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> zdrowie i uroda >> 10737

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


9.      Urolog Warszawa prywatnie Usg jąder Warszawa

Urolog Warszawa prywatnie Dr Jarosław Malczyński urolog Posiadamy 30 lat doświadczenia w leczeniu problemów urologicznych usg jąder Warszawa

  urolog-warszawa.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 9904

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


10.    Ciechocinek Sanatorium ZNP

Sanatorium Uzdrowiskowe ZNP w Ciechocinku organizuje pobyty sanatoryjne prywatne i finansowane NFZ. W Sanatorium ZNP znajdziemy: - bazę zabiegową - około 50 zabiegów, - kort tenisowy, - ogród z własną tężnią solankową, - kawiarnię z dancingiem, - solarium, - siłownię, - gabinet fizjoterapeutyczny, - sale konferencyjne. Zapraszamy wszystkich, którzy planują turnusy sanatoryjne.

  www.znpciechocinek.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> turnusy rehabilitacyjne >> 14698

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 29