Logo small

TAG: przedszkole

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 69
1.    Przedszkole prywatne Józefów - przedszkole-zlobek.waw.pl

Przedszkole prywatne przy ul. Nadwiślańskiej w Józefowie oferuje opiekę nad dziećmi w wieku żłobkowym i przedszkolnym. Placówka nosi nazwę MiniPrzedszkolak i mieści się w wolnostojącym, jednopiętrowym budynku, dzięki czemu może maluchom m.in. jasne, przestronne sale, dwa place zabaw (wewnętrzny i zewnętrzny), oddzielną salę do spożywania posiłków.

  przedszkole-zlobek.waw.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> przedszkola >> 22865

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    prywatne przedszkole Stargard - teczowaprzygoda.pl

Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu propozycję Niepublicznego Przedszkola Tęczowa Przygoda. Nasza placówka znajduje się w Stargardzie w województwie zachodniopomorskim. Proponujemy ciekawe zajęcia dodatkowe, zajęcia realizujące podstawę programową a oprócz tego miłą zabawę pod okiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. W naszej placówce zapewniamy twórczą i kreatywną zabawę i uczymy dzieci wrażliwości, tolerancji a także umożliwiamy im odpowiedni rozwój zgodnie z własnymi predyspozycjami. Na stronie internetowej znajdą Państwo więcej wiadomości na temat oferty i niezbędne dane kontaktowe.

  www.teczowaprzygoda.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> przedszkola >> 22490

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Przedszkole Mówiś Słupsk

Prywatne Przedszkole Mówiś mieści się w Słupsku przy ul. Orląt Lwowskich 2. Jest to przedszkole niepubliczne kierujące swoją ofertę do dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Rekrutacja dziecka do przedszkola jest możliwa poprzez złożenie wniosku stacjonarnie w placówce w Słupsku, lub za pośrednictwem maila: przedszkolemowis@gmail.com. Wniosek oraz informacje na temat przetwarzania danych osobowych, a także inne dane dostępne są na stronie internetowej: https://przedszkole-slupsk.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel.:661311103.

  przedszkole-slupsk.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> dzieci >> 22029

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    przedszkoleentliczek.pl

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją Przedszkola Niepublicznego Artystyczno-Językowego Entliczek pentliczek Warszawa - Ursus. Gwarantujemy szeroki zakres rozmaitych zajęć językowych, dydaktycznych i artystycznych. Zajęcia z języka angielskiego odbywają się codziennie i są one prowadzone przez native speakera oraz lektora polskiego. Nauczanie odbywa się poprzez gry oraz zabawy ruchowe, muzyczne i plastyczne. Organizacja pracy dydaktyczno - wychowawczej opiera się na możliwościach rozwojowych dzieci, a nie wieku. Szczegóły na temat organizacji placówki oraz realizowanego programu znajdują się na naszej stronie internetowej.

  www.przedszkoleentliczek.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> przedszkola >> 21983

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    akcesedukacja.pl lego Duplo przedszkole

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy AKCES Edukacja. Oferujemy pomysłowe rozwiązania edukacyjne w oparciu o wysokiej jakości produkty takich marek jak LEGO lub też Beleduc. Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem LEGO Education w Polsce. W naszej ofercie znajdują się zestawy LEGO, zestawy do robotyki LEGO, zabawki manipulacyjne, zabawki sensoryczne, różnorodne gry planszowe, a także pomoce rehabilitacyjne oraz pomoce edukacyjne i dydaktyczne. Gwarantujemy profesjonalne szkolenia w zakresie proponowanych przez nas rozwiązań edukacyjnych. Więcej informacji na temat zaprezentowanej oferty znajduje się na stronie internetowej.

  akcesedukacja.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 20832

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    MISIEK Niepubliczne Przedszkole i Żłobek

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek MISIEK oddział przy ul. Klasztornej to placówka świadcząca opiekę nad dziećmi w wieku żłobkowym i przedszkolnym, zlokalizowana na Osiedlu Millenium w Nowym Sączu.

  misiek-klasztorna.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 20788

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Polsko-angielskie przedszkole - babyenglish.edu.pl

Prowadzimy profesjonalne przedszkole językowe Wilanów, dlatego zapraszamy Was do siebie. Chcecie żeby dziecko uczyło się od młodych lat języka obcego? Pod naszym okiem jest to możliwe. Korzystamy ze skutecznych metod nauczania. Bawimy się i uczymy jednocześnie, dlatego dziecko nawet nie wie, kiedy, a zaczyna bardzo dobrze mówić i rozumieć w języki angielskim.

  babyenglish.edu.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> przedszkola >> 20536

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    www.robus.pl

W Wesołej pod Warszawą znajduje się przedszkole Robuś. Jest to nowoczesna i przyjazna placówka świadcząca usługi już od 1993 roku. Możemy się pochwalić doskonałymi warunkami lokalowymi a oprócz tego atrakcyjnym i bezpiecznym placem zabaw jak i wysoko wykwalifikowaną kadrą nauczycieli. Placówka realizuje podstawę programową i indywidualnie dostosowuje techniki i metody pracy do możliwości każdego dziecka. Proponuje atrakcyjne i skuteczne metody nauczania, które zainteresują dziecko i pomogą w przyswajaniu wiedzy. Zachęcamy do odwiedzenia witryny, gdzie znaleźć można więcej informacji.

  www.robus.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> przedszkola >> 20199

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    www.dinolandia-niemodlin.pl

Akademia Małego Sportowca „Dinolandia” znajduje się w Niemodlinie w województwie opolskim. W skład naszej placówki wchodzi przedszkole oraz żłobek. Naszą kadrę pracowniczą tworzą wykwalifikowani pedagodzy, opiekunowie i trenerzy. Zajmujemy się też terapią dzieci z orzeczeniem albo opinią poradni psychologiczno-pedagogicznej. Każdemu dziecku zapewniamy indywidualne podejście. Wspomagamy rozwój oraz kreatywność naszych podopiecznych i pobudzamy ich ciekawość świata. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odnajdziecie Państwo więcej informacji na nasz temat.

  www.dinolandia-niemodlin.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 18836

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


10.    Szkoly podstawowe gdansk - sokrates.gda.pl

Przedszkole Sokrates działa na terenie Gdańska, gdzie zapewnia profesjonalnie realizowany program dla dzieci. Profesjonalne, prywatne przedszkole gdańsk oferuje doskonale przygotowany program. W ramach zajęć, które realizuje przedszkole prywatne gdańsk prowadzone są zajęcia z gimnastyki, angielskiego czy komputerowe. Zapoznaj się z ofertą!

  sokrates.gda.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> przedszkola >> 17740

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 69