Logo small

TAG: przedszkoli

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 26
1.    KONICZYNKI na maturę studniówkę - mckwadrat.com.pl

Jeśli potrzebne są przypinki dla szkół i przedszkoli, to my takie zlecenie realizujemy. Mamy możliwość wykonania wszystkich wzorów i kolorów. Tworzymy gotowe wzory, można również zgłosić się do nas z gotowym projektem. Możemy zaoferować również gotowe przypinki patriotyczne, które są w ostatnim czasie bardzo modne. Ofertę mamy bardzo, ale to bardzo dużą.

  mckwadrat.com.pl/

katalog >> Sklepy i hurtownie >> gadżety >> 19164

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Przedszkole Mówiś Słupsk

Prywatne Przedszkole Mówiś mieści się w Słupsku przy ul. Orląt Lwowskich 2. Jest to przedszkole niepubliczne kierujące swoją ofertę do dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Rekrutacja dziecka do przedszkola jest możliwa poprzez złożenie wniosku stacjonarnie w placówce w Słupsku, lub za pośrednictwem maila: przedszkolemowis@gmail.com. Wniosek oraz informacje na temat przetwarzania danych osobowych, a także inne dane dostępne są na stronie internetowej: https://przedszkole-slupsk.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel.:661311103.

  przedszkole-slupsk.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> dzieci >> 22029

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    www.jedziecatering.pl

Firma cateringowa Jedziecatering swoją siedzibę posiada w Szczecinie. Już od 2006 roku zajmuje się sporządzaniem posiłków dla firm i instytucji, wśród których znajdują się także szkoły i przedszkola. W ofercie firmy znaleźć można catering dietetyczny lub wegetariański, a wszystkie posiłki sporządzane są przez doświadczonych kucharzy, ze świeżych i zdrowych składników. Firma proponuje zupy, drugie dania a także gotowe zestawy obiadowe, które przygotowuje dla klientów ze Szczecina. Zapewnia konkurencyjne ceny, terminowość i najwyższą jakość posiłków. Po więcej informacji wystarczy wejść na stronę internetową.

  www.jedziecatering.pl

katalog >> Usługi >> catering >> 19692

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Fabryka Ozonu - ozonowanie Poznań

Fabryka ozonu to firma świadcząca usługi z zakresu ozonowania. To bardzo skuteczna, szybka i bezpieczna metoda przeprowadzania dezynfekcji oraz usuwania uporczywych zapachów. Używamy ozonu, który produkowany jest przez wydajne urządzenia firmy Trioxygen. Podczas całego procesu zlikwidowane zostaną wszelkie niechciane zapachy, jak po zadymieniu, pożarze, stęchliźnie, zwierzętach, po zmarłym, itp. Wyeliminowane zostaną także mikroorganizmy i drobnoustroje (bakterie, wirusy, zarodniki pleśni, alergeny) z powietrza i powierzchni. Jedynym produktem, jaki zostaje po skończonym zabiegu jest czyste, świeże i zdrowe powietrze.

  fabrykaozonu.pl

katalog >> Usługi >> usługi >> 17595

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Portal Oświatowy - rozwiązania dla placówki oświatowej

Chcesz poznać ważne informacje z zakresu oświaty? Prowadzisz przedszkole lub jesteś nauczycielem i szukasz najlepszego portalu związanego z oświatą? Jeśli tak, to zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie nie tylko poznasz aktualne zagadnienia z zakresu oświaty, ale będziesz mógł uczestniczyć w kursach online. Zapraszamy.

  www.portaloswiatowy.pl

katalog >> Rozrywka i hobby >> portale >> 10346

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    NIBYLANDIA

malowanie pokoi dziecięcych, malowanie bajek, malowanie przedszkoli, artystyczne malowanie ścian, projektowanie pokoi dziecięcych

  www.nibylandia-ruda.republika.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 1154

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Subwencja oświatowa - Nowa Szkoła

Planują Państwo wyposażyć świetlicę, szkołę lub przedszkole w meble oraz pomoce dydaktyczne? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez Nową Szkołę! Od ponad dwóch dekad jesteśmy zawsze tam, gdzie na co dzień przebywa małe dziecko. Zajmujemy się produkcją mebli do szkoły, przedszkola oraz innych placówek oświatowych i nie tylko. W naszej ofercie znajdą Państwo także bardzo ciekawe materiały i pomoce edukacyjne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz zapoznania się z przygotowanym przez nas katalogiem.

  nowaszkola.com/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 9140

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    PROMYK prywatne przedszkole szczecin

Szukasz najlepszego przedszkola dla swojego dziecka? Niepubliczne przedszkole PROMYK ze Szczecina zagwarantuje wieloaspektowy rozwój dziecka w wygodnych warunkach. Absolwenci naszego przedszkola to dzieci otwarte na świat, twórcze, osiągające w większości przypadków bardzo dobre wyniki w nauce szkolnej. Jesteśmy otwarci na potrzeby i zainteresowania dziecka, wspieramy jego aktywność oraz przemysł. Pomożemy Twojemu dziecku w rozwinąć jego talenty! W naszej ofercie odnajdziecie Państwo bogaty wachlarz zajęć programowych oraz dodatkowych. Dbamy o ścisłą współpracę z rodzicami w wychowaniu dziecka. Sprawdź naszą propozycję już dziś! Więcej wiadomości na stronie internetowej.

  www.promyk.szczecin.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> przedszkola >> 9080

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    transport gości weselnych - taxi-radmor.koszalin.pl

Firma RADMOR TAXI z Koszalina realizuje szybkie oraz bezpieczne przewozy pasażerskie w konkurencyjnych cenach. Na naszą flotę pojazdów składają się wygodne i nowoczesne samochody osobowe oraz mini busy 6-osobowe. Oferujemy dowozy na lotniska oraz do portów morskich, a także obsługę wesel i eventów. Zajmujemy się także dowozem dzieci do szkół i przedszkoli. Umożliwiamy płatności kartą po wcześniejszym poinformowaniu dyspozytora, a także przejazdy bezgotówkowe w rozliczeniu tygodniowym albo miesięcznym dla firm. Posiadamy także własną aplikację mobilną. Więcej informacji na temat oferty mieści się na stronie internetowej.

  taxi-radmor.koszalin.pl/pl

katalog >> Transport >> inne >> 22493

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna PRAKTIS

Poradnia dla dzieci Praktis to miejsce, gdzie znajdziecie Państwo pomoc dla swojego dziecka, zarówno przy postawieniu diagnozy jak i przy dalszej terapii. Jej siedziba mieści się w Słupsku, przy ulicy Stefana Starzyńskiego. W ofercie m.in. terapia logopedyczna, terapia pedagogiczna, dogoterapia oraz inne formy pomocy w rozwoju dziecka. Logopeda dziecięcy zajmuje się wadami wymowy zalecając odpowiednie ćwiczenia artykulacyjne, prowadzona jest również nowatorska metoda zajęć grupowych dla dzieci w ramach terapii jąkania. Rehabilitacja neurologiczna obejmuje ocenę i leczenie dzieci z zaburzeniami funkcji układu nerwowego. Placówka prowadzi również szkolenia dla nauczycieli szkół i przedszkoli dotyczące prawidłowej emisji głosu, pracy z uczniem dysfunkcyjnym, wczesnej interwencji logopedycznej - klasyfikacji wad wymowy i zaburzeń mowy. Nadzór pedagogiczny nad poradnią sprawuje Pomorski Kurator Oświaty w Gdańsku. Logopeda w Słupsku - zapraszamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z ofertą! Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna PRAKTIS Stefana Starzyńskiego 3a 76-200 Słupsk woj. pomorskie

  terapiadzieci.slupsk.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 22322

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 26