Logo small

TAG: przemysłowy

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 278
1.    Teton Aplinistyka Przemysłowa

Prace na wysokościach zawsze powinny być wykonane zgodnie z obowiązującymi standardami, aby sprostać restrykcyjnym wymogom bezpieczeństwa. Usługi w tym zakresie przeprowadza przedsiębiorstwo Teton, które specjalizuje się w nowoczesnych technikach alpinistyki przemysłowej. Firma oferuje realizację różnych prac z użyciem dostępu linowego, w tym prace montażowe i konserwacyjne dla klientów z branży budowlanej i przemysłowej. Oferta obejmuje m.in. czyszczenie powierzchni, montaż przeciwpożarowy czy montaż przemysłowy.

  www.teton.pl/

katalog >> Budownictwo >> inne >> 21017

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    comex.com.pl

Firma COMEX S.A. w Gdańsku zajmuje się całościową obsługą klientów na rynku zasilania gwarantowanego. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem marki COVER, dostawcy systemów zasilania gwarantowanego. Nasze usługi obejmują projektowanie rozwiązań oraz produkcję w zakresie ochrony systemów komputerowych, wrażliwych urządzeń elektrycznych i elektronicznych, instalacji przemysłowych, czy systemów nadzoru i kontroli. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i do kontaktu.

  www.comex.com.pl

katalog >> Usługi >> produkcja >> 20971

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    www.csz.com.pl

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę Centrum Szkolenia Zawodowego. Nasza siedziba znajduje się w Krapkowicach (województwie opolskie) a działalność w branży prowadzimy już od 2004 roku. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi prowadzenie szkoleń z zakresu izolacji przemysłowych. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę z długoletnim doświadczeniem i gwarantujemy najwyższą jakość szkoleń, doskonałą organizację a także elastyczność i dopasowanie do potrzeb zarówno klientów indywidualnych jak też przedsiębiorstw. Żeby dowiedzieć się więcej na temat działalności, wystarczy wejść na stronę internetową.

  www.csz.com.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 20699

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Alpinistyka przemysłowa i prace wysokościowe - Teton

Teton to profesjonalna firma, która kieruje swoje usługi do klientów realizujących projekty wymagające zastosowania nowoczesnych rozwiązań z zakresu alpinistyki przemysłowej. Zespół doświadczonych pracowników dysponuje niezbędnymi uprawnieniami i regularnie przechodzi szkolenia BHP, co gwarantuje bezpieczeństwo wykonania wszystkich prac z zakresu alpinistyki przemysłowej. Teton specjalizuje się w pracach budowlanych, montażowych i przemysłowych na wysokościach, które realizowane są za pośrednictwem atestowanego sprzętu alpinistycznego.

  www.teton.pl/

katalog >> Budownictwo >> inne >> 20424

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Wentylacja hal przemysłowych i produkcyjnych

Wentylacja hal przemysłowych, produkcyjnych i magazynowych na terenie całego kraju.

  www.szaniec.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 20253

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    relokacje.blachmix.pl

Blachmix Relokacje w Limanowej to firma, która wyspecjalizowała się w relokacji maszyn, urządzeń oraz całych zakładów i linii przemysłowych. Obsługujemy przemysł ciężki, przemysł górniczy, chemiczny czy przemysł spożywczy oraz wiele innych branż. Naszym atutem jest doświadczona załoga, którą tworzą mechanicy, elektrycy, automatycy, hydraulicy. Ponadto, dzięki specjalistycznemu zapleczu realizujemy sprawnie demontaż, bezpieczny transport oraz ponowny montaż urządzeń w docelowym miejscu. Zapraszamy!

  www.relokacje.blachmix.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> maszyny i urzadzenia przemysłowe >> 20177

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    deskaproject.com biuro projektów przemysłowych

Mająca siedzibę w Katowicach firma DESKA Projekt specjalizuje się w projektowaniu obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej, mieszkalnych, logistycznych jak i handlowych. Oferuje też pokrewne usługi w branży budowlanej jak wykonywanie kosztorysów, nadzory, projekty, świadectwa, inwentaryzacje albo przedmiary. Firma ma długoletnie doświadczenie w branży i zatrudnia wykwalifikowanych architektów, konstruktorów i grafików. Proponuje korzystne warunki współpracy i atrakcyjne ceny usług. Szczegóły oferty, dane kontaktowe i więcej szczegółów znaleźć można na stronie internetowej.

  www.deskaproject.com

katalog >> Usługi >> inne >> 19985

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    www.rpscraper.pl

Firma RP SCRAPER w Chełmku specjalizuje się w skupie, sprzedaży i przetwarzaniu złomu stalowego i kolorowego oraz w rozbiórkach i likwidacjach obiektów przemysłowych. Zajmujemy się też demontażem linii technologicznych i w tym celu zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą z wieloletnim doświadczeniem w branży. Dysponujemy też w pełni zorganizowane zaplecze techniczne i sprzętowe oraz pełną zdolność finansowo-ekonomiczną, gwarantując płynną realizację zleceń. Zapraszamy do współpracy.

  rpscraper.pl

katalog >> Usługi >> usługi >> 19497

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Remont silnika - motorserwis.eu

Świadczymy usługi mobilnego serwisu maszyn przemysłowych, budowlanych oraz rolniczych. Docieramy do klientów w całym kraju z doświadczonymi fachowcami. Mamy bogate wyposażenie techniczne. Jesteśmy w stanie zmodernizować Państwa maszyny. Proponujemy remont silnika, czy diagnostykę komputerową. Dajemy na mobilny serwis dogodną, roczną gwarancję. Działamy w wielu przypadkach z polecenia.

  motorserwis.eu/

katalog >> Usługi >> motoryzacja >> 18709

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    www.walynapedowe.eu

Firma METCORP Express Sp. z o.o. w Piasecznie oferuje klientom z całej Polski profesjonalną regenerację, wyważenie oraz produkcję układów przeniesienia napędu do samochodów osobowych, dostawczych i wszelkich maszyn. Naszą specjalizacją jest regeneracja rzadkich układów napędu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji wałów przemysłowych i przegubowo-teleskopowych. W swojej ofercie posiadamy krzyżaki, półosie, wały napędowe, obejmy, podpory wałów napędowych, przeguby. Zachęcamy do skorzystania z oferty oraz do kontaktu.

  www.walynapedowe.eu

katalog >> Motoryzacja >> inne >> 18318

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 278