Logo small

TAG: przeróbka

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 5 z 5
1.    tmcmc.pl lampy angielskie przeróbka

Firma TMC-MC w Wyskoci w województwie wielkopolskim oferuje profesjonalne usługi w zakresie regeneracji reflektorów, polerowania i przeróbki lamp samochodowych. Wykonujemy także metalizację próżniową, spawanie plastiku oraz tuning lamp. Gwarantujemy szybką i równocześnie sumienną realizację każdej usługi w atrakcyjnych cenach. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Naszą ofertę adresujemy do klientów indywidualnych, a także małych oraz dużych firm. Mamy wykwalifikowanych specjalistów oraz dysponujemy nowoczesnym sprzętem. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę internetową.

  www.tmcmc.pl

katalog >> Motoryzacja >> inne >> 19053

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Odnawianie lamp samochodowych

TMC MC, to firma zajmująca się świadczeniem profesjonalnych usług motoryzacyjnych w zakresie regeneracji oraz przystosowywania i tuningowania reflektorów. Oprócz tego istnieje możliwość skorzystania z usług polerowania lamp, metalizacji próżniowej a także spawania elementów plastikowych w pojeździe. Profesjonalny sprzęt oraz duże doświadczenie branżowe, to najmocniejsze strony prezentowanego warsztatu samochodowego.

  www.tmcmc.pl

katalog >> Usługi >> auto tuning >> 5347

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    elektric-instal.pl

Firma Elektric Instal Tomasz Gorczakow w Poznaniu specjalizuje się w wykonywaniu instalacji elektrycznych. Zajmujemy się zarówno nowymi instalacjami, jak i przeróbkami oraz naprawami istniejących. W ramach usług realizujemy też instalacje sanitarne, wodno-kanalizacyjne, grzewcze, sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej. Zapewniamy kompleksowy montaż instalacji w nowych budynkach oraz przeróbki instalacji po zwiększeniu mocy. Zapraszamy do kontaktu.

  elektric-instal.pl

katalog >> Budownictwo >> instalacje elektryczne >> 18939

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    naprawa okien Warszawa

Nasza firma istnieje od 1994 roku. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie naprawy, renowacji i konserwacji różnych typów okien. Posiadamy również doświadczenie w montażach ścianek biurowych na bazie profili aluminiowych i szkła (clips, sds, als, abc profile, dorma system) oraz w ich przeróbkach i konserwacji. Nieszczelność okien ujawnia się w postaci przecieków wody deszczowej i przeciągów. Aby uniknąć nieprawidłowego funkcjonowania okien oraz przedłużyć ich żywotność, należy je raz w roku odpowiednio zakonserwować i przynajmniej raz na parę lat zadbać o ich kompleksowy przegląd. Często złe funkcjonowanie okien jest wynikiem błędów montażowych firm montujących oraz braku odpowiedniego doregulowania okien kilka tygodni po montażu (gdy okna zaczną "pracować" pod wpływem czynników atmosferycznych). Jednak głównym czynnikiem wpływającym na psucie się okuć jest brak ich konserwacji.

  www.okna-naprawa.pl

katalog >> Dom i Ogród >> inne >> 18587

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    COOL-TECH Usługi hydrauliczne Wrocław

Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy Cool-Tech, której siedziba mieści się we Wrocławiu. Zajmujemy się remontami, wykończeniami wnętrz, przeróbkami i pracami z zakresu elektryki bądź automatyki. Oferujemy montaż urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych zarówno w domach i mieszkaniach jak i biurach czy powierzchniach przemysłowych. Można nam także zlecić remont i modernizację łazienki z wymianą wyposażenia czy armatury. Zapewniamy najwyższą jakość i profesjonalizm a ponadto terminowość i konkurencyjne ceny. Zapraszamy na naszą witrynę internetową, gdzie zamieściliśmy więcej szczegółów.

  www.cool-tech-wroclaw.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 14258

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 5 z 5