Logo small

TAG: przewóz

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 167
1.    GREEN TRANSPORT - Przewóz osób Poznań i okolice

GreenTransport- przewozy pasażerskie w kraju i za granicą na najwyższym poziomie. Przewóz-transport osób Poznań, wynajem busów, autobusów w Poznaniu i okolicach przewóz pracowników Poznań

  www.green-transport.pl

katalog >> Transport >> inne >> 22847

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    wynajem lawety dębica - szewczykautomotive.pl

Wszechstronną pomoc drogową oferuje Szewczyk Automotive w Dębicy. Polecamy nasze usługi wszystkim kierowcom oraz kontakt w razie awarii, kolizji lub wypadku. Oferujemy przewóz uszkodzonych samochodów auto lawetą pod wskazane miejsce. Dostarczamy błyskawiczną pomoc na drodze z ewentualnością usunięcia drobnych napraw mechanicznych. Dowozimy również paliwo. Zakres usług obejmuje też możliwość wynajmu przyczep, lawet oraz autolawet na własny użytek. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i do kontaktu.

  https://www.szewczykautomotive.pl/

katalog >> Motoryzacja >> pomoc drogowa >> 22507

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    przewóz towarów międzynarodowy -port-trans.pl

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją firmy PORT-TRANS, która znajduje się w Szczecinie. Zajmujemy się przewozem towarów w ruchu międzynarodowym i krajowym. Posiadamy nowoczesne pojazdy wyposażone w monitoring, które są pod stałą kontrolą najlepszych serwisów. Realizujemy transport materiałów niebezpiecznych i transport ciągników siodłowych, a także organizujemy przewozy ponadnormatywne. Zapewniamy fachową obsługę przez całą dobę oraz terminową realizację usług. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat działalności firmy zapraszamy na stronę internetową.

  www.port-trans.pl/

katalog >> Transport >> inne >> 22500

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    szewczykautomotive.pl

Wszechstronną pomoc drogową oferuje Szewczyk Automotive w Dębicy. Polecamy nasze usługi wszystkim kierowcom oraz kontakt w razie awarii, kolizji lub wypadku. Oferujemy przewóz uszkodzonych samochodów auto lawetą pod wskazane miejsce. Dostarczamy błyskawiczną pomoc na drodze z możliwością usunięcia drobnych napraw mechanicznych. Dowozimy również paliwo. Zakres usług obejmuje też możliwość wynajmu przyczep, lawet oraz autolawet na własny użytek. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i do kontaktu.

  www.szewczykautomotive.pl

katalog >> Motoryzacja >> pomoc drogowa >> 21178

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    Taxi Sokołów Podlaski - Taxisokolow24.pl

Taxi Sokołów Podlaski chętnie przewiezie kolejnych pasażerów! Oferują przewóz nie tylko sprawdzonymi przez mechaników i serwisowanymi regularnie autami, ale również za kierownicą znajdują się profesjonalni i doświadczeni kierowcy znający miasto. Dzięki czemu masz pewność, że szybko dowiozą cię w wyznaczone miejsce. Sprawdź już dziś na taxisokolow24.pl.

  www.taxisokolow24.pl/

katalog >> Usługi >> taxi >> 20863

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    RIDER- transport międzynarodowy i przewóz osób na lotniska.

Otwarcie firmy transportowej zajmującej się okazjonalnym przewozem osób w okresie COVID19 to duża odwaga. Ale my podjęliśmy to wyzwanie. Otworzyliśmy działalność pod nazwą RIDER- transport międzynarodowy i przewóz osób s.c. Uzyskaliśmy Certyfikat ITS ( zdany egzamian!), mamy licencję przewoźnika i również posiadamy wymagane w tej działalności ubezpieczenie. Posiadamy luksusowe samochody osobowe oraz luksusowe busy 6 osobowe. I ruszamy! Zamierzamy realizować usługi z zakresu przewozów okazjonalnych krajowych jak i na terenie Unii Europejskiej- do tego uprawniają nas stosowne dokumeny. Zamierzamy skoncentrować się na transferach na lotniska Berlin, przewozach osób na lotnisko w Goleniowie, wynajem samochodów z kierowcą, wynajem busa z kierowcą, przewozy osob na wakacje, spotkania, imprezy itd. Jesteśmy płatnikami VAT

  www.ridertransport.eu

katalog >> Transport >> inne >> 20490

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


7.    Wynajem autokarów Kościerzyna, Kartuzy, Trójmiasto

Wynajem autokarów Kościerzyna, Kartuzy, Trójmiasto - firma Staroszczyk zaprasza do zapoznania się z ofertą na wynajem autokarów, przewozy autokarowe, wynajem busów i przewóz osób. W ofercie firmy Staroszczyk z okolic Trójmiasta znajdziesz wynajem busów, wynajem autokarów Kościerzyna, Kartuzy, Trójmiasto, autokary na przejazdy krajowe i międzynarodowe, przewozy autokarowe osób indywidualnych i firm. Wybierz autokary z klimatyzacja - poznaj ofertę firmy Staroszczyk!

  www.staroszczyk.eu

katalog >> Transport >> inne >> 19648

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    www.holub-travel.pl

Firma HOLUB-TRAVEL specjalizuje się w organizacji regularnych kursów przewozowych zarówno na terenie kraju, jak również poza jego granicami. Dysponujemy wygodnymi busami takich marek jak Renault, Opel, VW bądź Peugeot, których pokaźna przestrzeń pasażerska i system klimatyzacyjny, zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Wzbogaceniem naszej oferty są transfery lotniskowe, najem busów oraz przewóz paczek i korespondencji między Polską a Belgią, Holandią lub Niemcami. Aby poznać całkowity koszt zlecenia, prosimy o kontakt drogą telefoniczną bądź za pomocą formularza mieszczącego się na naszej stronie internetowej.

  www.holub-travel.pl

katalog >> Usługi >> transport >> 18391

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    Transfery na lotniska Katowice Pyrzowice i Kraków Balice

Transferis24.pl - Komfortowe bezpośrednie transfery lotniskowe. Dowóz z adresu na lotnisko, odwozy z lotnisk pod adres. Szybko, wygodnie i bezpiecznie z Transferis24.pl Przewóz osób na i z lotniska. Obsługa firm i osób prywatnych. Pełna obsługa eventów, konferencji i koncertów - transport VIP (przejazdy indywidualne i kolumby pojazdów).

  transferis24.pl

katalog >> Turystyka >> inne >> 18286

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Przewóz osób z Okęcia do Modlina - CityBus24.com

CityBus to profesjonalne transfery na lotnisko Modlin. Zapewniamy wynajem busa z doświadczonym kierowcą. W panelu na stronie możecie Państwo określić datę i czas wyjazdu, a także punkt początkowy i docelowy trasy. To ułatwia zarządzanie rezerwacjami. Nasz prywatny transport to konkurencyjna opcja w porównaniu do innych form przewozu osób dostępnych w stolicy.

  citybus24.com/

katalog >> Usługi >> transport >> 17722

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 167