Logo small

TAG: psycholog

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 197
1.    Portal o psychologii - AudytPsychologiczny.pl

Serwis Audytpsychologiczny.pl to strona internetowa zajmująca się psychiatrią i psychologią. Piszemy artykuły o różnych chorobach, zaburzeniach i chorobach psychicznych. Artykuły te są pisane przez studentów psychologii lub ekspertów w tej dziedzinie.

  www.audytpsychologiczny.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> psycholog >> 22979

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    Beata Gołębiowska - Psychoterapeuta, Psycholog Bydgoszcz

Jeżeli jesteś mieszkańcem Bydgoszczy lub też zamieszkujesz w okolicach tego miasta i zaczynasz odczuwać dolegliwości zdrowotne z którymi nie potrafisz sobie sam poradzić a których przyczyn należy szukać w psychice, to skorzystaj z pomocy psychoterapeuty mgr Beaty Gołębiowskiej. Pani ta ma swój gabinet psychologiczny w powyższej miejscowości przy ulicy Żniwnej 8. Osoba ta jest doskonałym specjalistą dzięki wszechstronnej edukacji, gdyż jest absolwentem zarówno Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej jak i Instytutu Psychologii Zdrowia w Warszawie. Będziesz miał sposobność skorzystania w tym miejscu ze wsparcia przy zastosowaniu terapii behawioralno - poznawczej, podczas której dowiesz jak możesz przy zmianie sposobu myślenia rozwiązać swój problem. Oferta odejmuje też terapię psychoanalityczną oraz Gestalt. Oprócz możliwości skorzystania z leczenia indywidualnego, gabinet psychologiczny w Bydgoszczy w swojej propozycji ma również terapię skierowaną do par, małżeństw oraz rodzin. Więcej szczegółowych informacji jest dostępnych na stronie internetowej. Beata Gołębiowska - Psychoterapeuta, Psycholog Bydgoszcz ul. Żniwna 8, 85-355 Bydgoszcz woj. kujawsko-pomorskie Tel: 600 827 787

  www.beata-golebiowska.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> psychoterapia >> 22802

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Psycholog - manufakturazmiany.pl

Często w życiu zawodowym, jak i prywatnym zdarzają się problemy, z którymi trudno jest sobie samodzielnie poradzić. Wielu osobom pomaga opowiedzenie o swoich emocjach, lecz nie każdy to potrafi i ma chęć otworzyć się przed bliskimi. W niektórych przypadkach łatwiej porozmawiać z kimś postronnym, jak na przykład psycholog w Katowicach. Już dziś umów się na wizytę.

  manufakturazmiany.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> psychoterapia >> 22667

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    pomoc psychologiczna Dębica - psychiatradebica.pl

Specjalistyczny gabinet psychiatryczny lek. med. Andrzej Wilk w Dębicy zajmuje się diagnozą i leczeniem zaburzeń psychicznych. Udzielamy porad terapeutycznych, diagnozujemy nerwice, depresję, schizofrenię, uzależnienia oraz zaburzenia snu, a także przygotowujemy stosowne leczenie psychofarmakologiczne. Wykonujemy badania osób zatrudnionych przy produkcji specjalnej dla potrzeb wojska oraz osób ubiegających się o pozwolenia na broń. Oferta Gabinetu skierowana jest do osób indywidualnych i klientów biznesowych. Więcej informacji na temat działalności Gabinetu mieści się na stronie internetowej.

  https://www.psychiatradebica.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> psycholodzy, gabinety prywatne >> 22521

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Uwierz w psa - szkolenie psów, behawiorysta, zoopsycholog

Posiadasz w domu swojego ukochanego czworonożnego przyjaciela, ale nie zawsze potrafisz poradzić sobie z jego niepożądanymi zachowaniami? Brakuje Ci czasu aby zapewnić swemu pupilowi wystarczającą ilość ruchu na świeżym powietrzu? Nie przejmuj się gdyż z pomocą śpieszy Pani Mirka Kozakiewicz, psia behawiorystka i pasjonatka czworonogów z Gdańska, renomowany zoopsycholog wyróżniony dyplomem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Pani Mirka oferuje pomoc zarówno przy modyfikacji niepożądanych zachowań u psów, jak i ich profesjonalne szkolenie wraz z nauką komend. Po wcześniejszej konsultacji behawioralnej, mającej miejsce w domu klienta, czyli w środowisku naturalnym dla psa, ta doświadczona psia behawiorystka z Gdańska może poradzić z takimi problemami Twojego pupila jak: nadmierna agresja wobec ludzi i innych zwierząt, lękliwość, nadmierna pobudliwość objawiająca się ciągnięciem za smycz, załatwianie się w domu. Ponadto Pani Mirka może pomóc Ci również przy wyborze szczeniaka z hodowli, jak i tego pochodzącego z adopcji. Istnieje również możliwość udzielenia pomocy w przygotowaniu psa rezydenta na przybycie nowego czworonożnego kolegi. Uwierz w psa - szkolenie psów, behawiorysta, zoopsycholog Zbyszka z Bogdańca 1/9 80-419 Gdańsk Tel: 504244429

  www.uwierzwpsa.pl/

katalog >> Rozrywka i hobby >> inne >> 22432

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Psycholog Warszawa Kielczyk.pl

Pracownia Psychorozwoju Kielczyk to ośrodek psychoterapeutyczny i rozwojowy z lokalizacją w Warszawie. Grono doświadczonych specjalistów, którzy go tworzą, jest otwarta na profesjonalną pomoc w zakresie psychoterapii, psychologii, psychiatrii, seksuologii i wszelkich konsultacji, skierowaną do osób w każdym wieku. Specjalna oferta przygotowana została także dla studentów oraz ludzi biznesu, jak grup społecznych borykających się z wieloma trudnościami w dzisiejszym świecie.

  kielczyk.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> zdrowie i uroda >> 22387

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.      Psycholog Warszawa. Poradnia, Gabinet, Pomoc Psychologiczna

Zmagasz się z problemami emocjonalnymi, których ciężar coraz trudniej Ci udźwignąć? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalną pomoc psychologiczną. Poradnię Spokój w Głowie prowadzi wraz z zespołem doświadczona psycholog dziecięca i psychoterapeuta Monika Chrapińska-Krupa występująca w mediach w roli eksperta w swojej dziedzinie.

  www.spokojwglowie.pl/psycholog-warszawa/

katalog >> Usługi >> regionalne >> 22338

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Psycholog, Psychoterapeuta Wioletta Kucharek

Zapraszam do zapoznania się z ofertą moich usług dotyczących psychologii klinicznej i psychologii zdrowia. Dysponuje bardzo dużym doświadczeniem jako psycholog i jestem w stanie pomóc w przypadku różnych problemów. Doświadczenie, które zdobyłam zbierałam podczas pracy zarówno z pacjentami indywidualnymi jak i podczas pracy w szpitalach w Łodzi. Zapewniam między innymi pomoc w zakresie terapii małżeńskiej, stresów pourazowych, utraty bliskiej osoby, depresji i wielu innych kłopotów, które mogą dręczyć każdego z nas. Mogę pochwalić się doświadczeniem, umiejętnościami oraz odpowiednim podejściem do każdego pacjenta. Aktualnie na rynku działam jako psycholog online, ale oferuję też psychoterapię na miejscu w moim gabinecie. Zapewniam, że każdy, kto zdecyduje się na skorzystanie z mojej oferty, będzie mógł rozwiązać wszystkie dręczące go problemy dotyczące psychologii. Swoją pomoc zapewniam zarówno osobom indywidualnym jak i małżeństwom czy też parom. Serdecznie zapraszam każdego po oferowaną przeze mnie pomoc. Psycholog, Psychoterapeuta Wioletta Kucharek ul. Narutowicza 90 lok. 6 90-139 Łódź Tel: 604 886 066

  www.ad-intra.lodz.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> zdrowie i uroda >> 22047

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    Logopeda - spektrum.edu.pl

Centrum Kompleksowej Terapii ""SPEKTRUM"" to poradnia specjalistyczna mieszcząca się w Grodzisku Mazowieckim. Ośrodek prowadzi konsultacje psychologiczne i psychiatryczne, szkolenia dla rodziców oraz diagnozę zaburzeń psychicznych. Można tu także przejść diagnozę zaburzeń odżywiania oraz integracji sensorycznej. Zapewniona jest też terapia logopedyczna. 

  spektrum.edu.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> logopedia >> 21601

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Terapia grupowa Wrocław - osrodekprzystan.com

Ośrodek Przystań świadczy kompleksową i specjalistyczną pomoc psychologiczną oraz psychoterapeutyczną. Korzystają z niej osoby, zmagające się z trudnościami emocjonalnymi oraz doświadczające cierpienia w życiu na innych płaszczyznach. Doświadczeni specjaliści o potwierdzonych kwalifikacjach przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Psychiatryczne czuwają nad bezpieczeństwem i komfortem klientów oraz pomyślnym przebiegiem terapii.

  osrodekprzystan.com

katalog >> Zdrowie i uroda >> psychoterapia >> 21242

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 197