Logo small

TAG: psycholog

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 207
1.    Psycholog - manufakturazmiany.pl

Często w życiu zawodowym, jak i prywatnym zdarzają się problemy, z którymi trudno jest sobie samodzielnie poradzić. Wielu osobom pomaga opowiedzenie o swoich emocjach, lecz nie każdy to potrafi i ma chęć otworzyć się przed bliskimi. W niektórych przypadkach łatwiej porozmawiać z kimś postronnym, jak na przykład psycholog w Katowicach. Już dziś umów się na wizytę.

  manufakturazmiany.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> psychoterapia >> 22667

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    pomoc psychologiczna Dębica - psychiatradebica.pl

Specjalistyczny gabinet psychiatryczny lek. med. Andrzej Wilk w Dębicy zajmuje się diagnozą i leczeniem zaburzeń psychicznych. Udzielamy porad terapeutycznych, diagnozujemy nerwice, depresję, schizofrenię, uzależnienia oraz zaburzenia snu, a także przygotowujemy stosowne leczenie psychofarmakologiczne. Wykonujemy badania osób zatrudnionych przy produkcji specjalnej dla potrzeb wojska oraz osób ubiegających się o pozwolenia na broń. Oferta Gabinetu skierowana jest do osób indywidualnych i klientów biznesowych. Więcej informacji na temat działalności Gabinetu mieści się na stronie internetowej.

  https://www.psychiatradebica.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> psycholodzy, gabinety prywatne >> 22521

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Uwierz w psa - szkolenie psów, behawiorysta, zoopsycholog

Posiadasz w domu swojego ukochanego czworonożnego przyjaciela, ale nie zawsze potrafisz poradzić sobie z jego niepożądanymi zachowaniami? Brakuje Ci czasu aby zapewnić swemu pupilowi wystarczającą ilość ruchu na świeżym powietrzu? Nie przejmuj się gdyż z pomocą śpieszy Pani Mirka Kozakiewicz, psia behawiorystka i pasjonatka czworonogów z Gdańska, renomowany zoopsycholog wyróżniony dyplomem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Pani Mirka oferuje pomoc zarówno przy modyfikacji niepożądanych zachowań u psów, jak i ich profesjonalne szkolenie wraz z nauką komend. Po wcześniejszej konsultacji behawioralnej, mającej miejsce w domu klienta, czyli w środowisku naturalnym dla psa, ta doświadczona psia behawiorystka z Gdańska może poradzić z takimi problemami Twojego pupila jak: nadmierna agresja wobec ludzi i innych zwierząt, lękliwość, nadmierna pobudliwość objawiająca się ciągnięciem za smycz, załatwianie się w domu. Ponadto Pani Mirka może pomóc Ci również przy wyborze szczeniaka z hodowli, jak i tego pochodzącego z adopcji. Istnieje również możliwość udzielenia pomocy w przygotowaniu psa rezydenta na przybycie nowego czworonożnego kolegi. Uwierz w psa - szkolenie psów, behawiorysta, zoopsycholog Zbyszka z Bogdańca 1/9 80-419 Gdańsk Tel: 504244429

  www.uwierzwpsa.pl/

katalog >> Rozrywka i hobby >> inne >> 22432

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Psycholog Warszawa Kielczyk.pl

Pracownia Psychorozwoju Kielczyk to ośrodek psychoterapeutyczny i rozwojowy z lokalizacją w Warszawie. Grono doświadczonych specjalistów, którzy go tworzą, jest otwarta na profesjonalną pomoc w zakresie psychoterapii, psychologii, psychiatrii, seksuologii i wszelkich konsultacji, skierowaną do osób w każdym wieku. Specjalna oferta przygotowana została także dla studentów oraz ludzi biznesu, jak grup społecznych borykających się z wieloma trudnościami w dzisiejszym świecie.

  kielczyk.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> zdrowie i uroda >> 22387

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.      Psycholog Warszawa. Poradnia, Gabinet, Pomoc Psychologiczna

Zmagasz się z problemami emocjonalnymi, których ciężar coraz trudniej Ci udźwignąć? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalną pomoc psychologiczną. Poradnię Spokój w Głowie prowadzi wraz z zespołem doświadczona psycholog dziecięca i psychoterapeuta Monika Chrapińska-Krupa występująca w mediach w roli eksperta w swojej dziedzinie.

  www.spokojwglowie.pl/psycholog-warszawa/

katalog >> Usługi >> regionalne >> 22338

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    pracowniapsychologicznapuck.pl badania medycyny pracy Puck

Pracownia Psychologiczna „TEST” w Pucku proponuje badania psychologiczne oraz psychoterapię. Realizujemy badania kandydatów na kierowców, a także kandydatów do pracy na stanowiska wymagające specyficznych umiejętności jak np. kuratorzy, sędziowie, strażnicy miejscy, operatorzy sprzętów, a także pracowników już zatrudnionych na tychże stanowiskach. Proponujemy też badania do pozwolenia na broń. Wykonujemy badania medycyny pracy- wstępne, okresowe i kontrolne. Zapewniamy psychoterapię, która obejmuje pomoc w depresji, pomoc w kryzysie i pomoc w zaburzeniach relacyjnych. Zapraszamy do współpracy.

  pracowniapsychologicznapuck.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 22162

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Psycholog, Psychoterapeuta Wioletta Kucharek

Zapraszam do zapoznania się z ofertą moich usług dotyczących psychologii klinicznej i psychologii zdrowia. Dysponuje bardzo dużym doświadczeniem jako psycholog i jestem w stanie pomóc w przypadku różnych problemów. Doświadczenie, które zdobyłam zbierałam podczas pracy zarówno z pacjentami indywidualnymi jak i podczas pracy w szpitalach w Łodzi. Zapewniam między innymi pomoc w zakresie terapii małżeńskiej, stresów pourazowych, utraty bliskiej osoby, depresji i wielu innych kłopotów, które mogą dręczyć każdego z nas. Mogę pochwalić się doświadczeniem, umiejętnościami oraz odpowiednim podejściem do każdego pacjenta. Aktualnie na rynku działam jako psycholog online, ale oferuję też psychoterapię na miejscu w moim gabinecie. Zapewniam, że każdy, kto zdecyduje się na skorzystanie z mojej oferty, będzie mógł rozwiązać wszystkie dręczące go problemy dotyczące psychologii. Swoją pomoc zapewniam zarówno osobom indywidualnym jak i małżeństwom czy też parom. Serdecznie zapraszam każdego po oferowaną przeze mnie pomoc. Psycholog, Psychoterapeuta Wioletta Kucharek ul. Narutowicza 90 lok. 6 90-139 Łódź Tel: 604 886 066

  www.ad-intra.lodz.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> zdrowie i uroda >> 22047

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    Logopeda - spektrum.edu.pl

Centrum Kompleksowej Terapii ""SPEKTRUM"" to poradnia specjalistyczna mieszcząca się w Grodzisku Mazowieckim. Ośrodek prowadzi konsultacje psychologiczne i psychiatryczne, szkolenia dla rodziców oraz diagnozę zaburzeń psychicznych. Można tu także przejść diagnozę zaburzeń odżywiania oraz integracji sensorycznej. Zapewniona jest też terapia logopedyczna. 

  spektrum.edu.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> logopedia >> 21601

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Terapia grupowa Wrocław - osrodekprzystan.com

Ośrodek Przystań świadczy kompleksową i specjalistyczną pomoc psychologiczną oraz psychoterapeutyczną. Korzystają z niej osoby, zmagające się z trudnościami emocjonalnymi oraz doświadczające cierpienia w życiu na innych płaszczyznach. Doświadczeni specjaliści o potwierdzonych kwalifikacjach przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Psychiatryczne czuwają nad bezpieczeństwem i komfortem klientów oraz pomyślnym przebiegiem terapii.

  osrodekprzystan.com

katalog >> Zdrowie i uroda >> psychoterapia >> 21242

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Poradnia Harmonia - Poradnia Psychologiczno-Seksuologiczna

Jesteśmy poradnią psychologiczną i zapewniamy profesjonalne wsparcie. W sytuacji poczucia bezsilności może pomóc Ci dobry psycholog. Warszawa jest miejscem naszej działalności, a swą siedzibę mamy u zbiegu Alei Jerozolimskich, Alei Jana Pawła II i ul. Chałubińskiego. Jeśli czujesz, że przyda Ci się taka pomoc – skontaktuj się z nami, a zespół profesjonalistów z pewnością okaże wsparcie. W swojej pracy stosujemy najnowsze metody psychoterapii poparte wieloletnim doświadczeniem. Zapewniamy komfort i dyskrecję.

  poradnia-harmonia.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> psycholodzy, gabinety prywatne >> 21166

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 207