Logo small

TAG: publicznych

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 79
1.    Odszkodowania - lexbridge.pl

Kancelaria prawna LEXBRIDGE świadczy usługi zarówno osobom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. W naszej ofercie znajduje się między innymi pomoc dla placówek niepublicznych w kwestii uporządkowania spraw formalno-prawnych oraz zapewnienia bieżącej opieki prawnej. Nasza kancelaria zajmuje się również wsparciem od strony formalnej i prawnej osób, które chcą uzyskać odszkodowanie powypadkowe czy zadośćuczynienie. Reprezentujemy poszkodowanych przed zakładami ubezpieczeń i sądami pierwszej oraz drugiej instancji, a także Sądem Najwyższym.

  lexbridge.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> porady prawne >> 21263

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    Prawo Zamówień Publicznych

KPPP Dorobek & Kurzejato kancelaria prawna Warszawa zajmująca się zagadnieniami związanymi z prawem wodnym. Z naszych usług korzystają głównie przedsiębiorstwa wodociągowo-kanalizacyjne i jednostki samorządu terytorialnego. Zakres naszych usług jest zawsze dopasowywany do potrzeb naszych klientów i poszerzany o obszary prawa pracy, prawa handlowego oraz prawa zamówień publicznych.

  kppp.com.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 21025

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Wyposażenie toalet publicznych Błysk.pl

Wybierając sklep internetowy blysk.pl znajdziemy w nim wszystkie niezbędne rozwiązania dedykowane do toalet. Jeśli chcą Państwo cieszyć się w swojej toalecie higieną, warto jest sięgnąć po takie rozwiązania jak dozowniki do mydła, czy też suszarki do rąk. Szeroka gama produktów, pozwoli znaleźć najlepsze rozwiązania.

  www.blysk.pl

katalog >> Zakupy przez internet >> sklepy >> 18249

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    renowacja zabytków - wiecha.czest.pl

Firma budowlana Wiecha w Słowiku w województwie śląskim zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Świadczymy usługi budowlane, remontowo-budowlane, modernizacyjne i wykończeniowe. Zajmujemy się renowacją zabytków. Przeprowadzamy prace termomodernizacyjne oraz docieplenia granulatem celulozowym. Oferujemy wyburzenia i usługi sprzętowe. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu mailowego albo telefonicznego. Więcej informacji na temat zaprezentowanej oferty mieści się na naszej stronie internetowej.

  wiecha.czest.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 22342

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Przewijaki dla niemowląt

FanEco to profesjonalne wyposażenie łazienek i toalet publicznych. Chodzi o dozowniki mydła, podajniki ręczników papierowych, pojemniki na papier toaletowy, suszarki do rąk, wyposażenie toalet dla niepełnosprawnych, przewijaki dla niemowląt czy wyposażenie sanitariatów ze stali szlachetnej - misy WC, pisuary, umywalki, etc. W skrócie - jesteśmy firmą, która zaopatrza toalety i łazienki na terenie całego kraju w najlepszej jakości wyposażenie. Po więcej zapraszamy na stronę internetową www.FanEco.com.

  faneco.com

katalog >> Usługi >> inne >> 11178

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Orzeczenia KIO - portalzp.pl

Prowadzimy największy w Polsce serwis omawiający zagadnienia zamówień publicznych. Wspieramy zleceniodawców oraz wykonawców. Dzięki nam unikniecie Państwo błędów formalnych podczas nawiązywania współpracy, otrzymacie porady od branżowych ekspertów i informacje o przetargach po wykupieniu płatnego dostępu. Poza tym mamy ciekawą bazę szkoleń o przetargach publicznych.

  www.portalzp.pl

katalog >> Rozrywka i hobby >> portale >> 10310

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Warszawa przetargi - e-przetargi.pl

Każdy przedsiębiorca budowlany jest zainteresowany różnego rodzaju przetargami, zamówieniami publicznymi - z oczywistych powodów. Łatwo jednak ominąć takie oferty, przecież jest ich wiele, powodów jest dużo. Na całe szczęście powstał jakiś czas temu serwis www.E-Przetargi.pl, dzięki któremu można bez najmniejszego problemu uzyskać dostęp do informacji na temat przetargów budowlanych.

  e-przetargi.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> przetargi i zamówienia >> 14689

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    WIECHA

Zachęcamy do zainteresowania się ofertą przygotowaną przez firmę Wiecha Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo nasze zaistniało w 1996 roku w miejscowości Słowik. Główna nasza branża to roboty budowlane. Specjalizujemy się w wykonywaniu: stanów surowych, robót żelbetowych, wykończeniach wnętrz, remontach budowli hydrotechnicznych, budowie hal stalowych, pracach termomodernizacyjnych, renowacji zabytków. Nasi pracownicy to fachowcy z wieloletnim stażem zawodowym, którzy służą fachowym doradztwem i pomocą podczas wyboru najlepszego dla Państwa rozwiązania. Zapewniamy terminową realizację każdego zlecenia i konkurencyjne ceny. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  wiecha.czest.pl

katalog >> Budownictwo >> usługi budowlane >> 8504

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 79