Logo small

TAG: receptę

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 9 z 9
1.    APTEKA CODZIENNA Kosmetyki Vichy Starachowice

Apteka Codzienna to sieć aptek funkcjonujących na terenie całego kraju. Dla naszych pacjentów oferujemy pomoc magistrów i techników farmacji. W naszej aptece dostępne są suplementy diety, leki bez recepty, leki na receptę, w tym również leki refundowane. Jeżeli w naszej aptece nie ma jakiegoś leku, istnieje możliwość jego zamówienia. Zamówienia realizujemy także internetowo. Więcej informacji o naszej działalności, a także linki do stron o tematyce zdrowotnej, a także przydatne porady mieszczą się na naszej stronie internetowej.

  aptekacodzienna.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> apteki >> 10787

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Leki na receptę - dimedic.eu

Szukającym profesjonalnej pomocy w zwalczaniu tak wstydliwych schorzeń jak grzybica pochwy, zapalenie pęcherza moczowego czy chociażby przedwczesny wytrysk, chcielibyśmy zaproponować rejestrację na platformie DiMedic. Jest to nowatorskie rozwiązanie, dzięki któremu konsultację medyczną można uzyskać za pośrednictwem Internetu. Po czym zostaną wysłane odpowiednie leki - szybko, tanio, bez konieczności tracenia czasu.

  www.dimedic.eu

katalog >> Rozrywka i hobby >> portale >> 8631

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Apteka rodzinna leki homeopatyczne Gdańsk

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą firmy Apteka Rodzinna. Nasza siedziba znajduje się w Gdańsku a działalność w branży farmaceutycznej prowadzimy już od 2006 roku. Jesteśmy profesjonalną firmą oferującą szeroki wachlarz produktów. W naszym asortymencie znaleźć można produkty naturalne Solgar i Aboca jak również szeroki wybór leków recepturowych i dostępnych bez recepty i kosmetyków wiodących marek. Proponujemy też sprzęt medyczny taki jak termometry, ciśnieniomierze, inhalatory, glukometry itp. Zapewniamy profesjonalizm i atrakcyjne ceny. Więcej informacji na naszej witrynie.

  www.aptekaosowa.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> apteki >> 13429

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    pharmateka.pl

Leki gotowe i na receptę, leki homeopatyczne, szczepionki i surowice, zioła i mieszanki zielarskie, kosmetyki lecznicze, a ponadto środki i materiały opatrunkowe, artykuły dla niemowląt i drobny akcesoria medyczny oferuje sieć aptek Pharmateka we Wrocławiu. Szeroki asortyment leków dostosowany jest do potrzeb naszych klientów, a my dokładamy wszelkich starań, aby standard obsługi był jak najwyższy, stąd służymy także fachową poradą. W naszej ofercie znajdują się dodatkowo probiotyki i suplementy diety, preparaty stymulujące odporność oraz artykuły dla cukrzyków. Zapraszamy!

  pharmateka.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> apteki >> 16201

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    www.medipak.pl

Firma Medipak ma swoja siedzibę w Elblągu, w województwie warmińsko-mazurskim. Firma prowadzi swoją działalność ponad 20 lat, co sprawia, że potrafi nawet najbardziej wymagających klientów. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Justyna Morawska. Firma specjalizuje się w wytwórczości opakowań takich jak: etui na receptę, kasetki, torby, opaski silikonowe, etui na telefony komórkowe, etui na karty płatnicze, torby na insulinę, siatki ekologiczne, etui na recepty proste, torby termiczne. Nasi klienci dzięki fachowym nadrukom na w/w produktach w tani oraz prosty sposób mogą reklamować swoje produkty i usługi.

  www.medipak.pl

katalog >> Usługi >> opakowania >> 15484

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    efarmaceuta.pl - leki opinie

1. Efarmaceuta to miejsce, gdzie znajdziesz opinie o lekach i suplementach diety. Baza posiada prawie 8 tysięcy opisów leków, z czego połowa zawiera informacje od pacjentów w postaci opinii na temat konkretnego leku. Efarmaceuta to portal, gdzie znajdziesz informacje o lekach na depresję, wątrobę, serce, alergie, nerwice, zatoki oraz wiele więcej chorób. Efarmaceuta dysponuje wiedzą praktyczną, ponieważ portal prowadzony jest przez farmaceutów, którzy w razie zadawania pytań przez pacjentów, są w stanie odpowiedzieć merytorycznie na zadawane pytania. Efarmaceuta to portal, który odpowiedzialny jest za dostarczanie rzeczowych informacji na temat leków, które znajdują się na polskim rynku farmaceutycznym. W naszej bazie znajdują się zarówno leki na receptę jak i bez. Jednak niezależnie jaki lek zażywamy, nawet te bez recepty warto kontrolować i zadać pytanie jeżeli mamy jakieś wątpliwości. Efarmaceuta posiada rownież informacje o lekach na ból głowy, na ból gardła oraz problemy układu trawienneg

  efarmaceuta.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 11879

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    K. GNIEDZIEJKO kosmetyki dziecięce pułtusk

Apteka kierowana przez mgr farmacji Katarzynę Gniedziejko oraz apteka w Ogrodach mieszczą się w Pułtusku. Klienci kupują leki na receptę i bez recepty, leki homeopatyczne, kosmetyki, odżywki, suplementy diety także drobny sprzęt medyczny. Dysponujemy apteczkami samochodowymi. Mamy dermokosmetyki. Posiadamy materiały opatrunkowe, bandaże elastyczne. Poza tym mamy preparaty dla niemowląt również dzieci, w tym witaminy, kosmetyki, pieluchy, chusteczki, zabawki, butelki, podgrzewacze, smoczki i sterylizatory. Prowadzimy sprzedaż termometrów elektronicznych, inhalatorów, glukometrów. Więcej danych zamieściliśmy na stronie internetowej.

  www.aptekapultusk.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 7249

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    GNIEDZIEJKO KATARZYNA leki recepturowe pułtusk

Apteka w Pułtusku liczy dwa oddziały. Pierwszy kierowany przez mgr farmacji Katarzynę Gniedziejko, drugi to apteka W Ogrodach. Posiada w sprzedaży leki na receptę i bez recepty oraz leki homeopatyczne. Oprócz tego dysponuje kosmetykami, odżywkami, witaminami. Posiada drobny sprzęt medyczny oraz artykuły higieniczne. W ofercie apteki znajdują się dermokosmetyki. Poza tym asortyment dla dzieci i niemowląt, taki jak smoczki, pieluchy, chusteczki, zabawki i podgrzewacze. Mamy bandaże elastyczne i materiały opatrunkowe. Możliwy kontakt z nami telefoniczny albo elektroniczny. Więcej wiadomości umieszczamy na naszej witrynie internetowej.

  www.aptekapultusk.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> apteki >> 6655

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    APTEKA ŚW. BARBARY leki knurów

Apteka św. Barbary zajmuje się sprzedażą leków i produktów medycznych. Siedziba nasza znajduje się w Knurowie. Wykonujemy także leki recepturowe. Nasi farmaceuci udzielą Państwu odpowiednich informacji dotyczących używania leków. Mamy w sprzedaży strzykawki, ciśnieniomierze, fiolki, kremy, szampony, pielucho majtki, artykuły do pielęgnacji twarzy oraz ciała, wagi czy termometry. Leki na receptę wydawane są jedynie na podstawie ważnej recepty lekarskiej. Więcej informacji udzielimy mailowo, telefonicznie lub osobiście. Apteka czynna jest całodobowo. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie mieszczą się wiadomości o aptece.

  www.aptekaswbarbary.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> apteki >> 5657

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1     Wyniki od 1 do 9 z 9