Logo small

TAG: rehabilitacja

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 93
1.    Wibroterapia.com - serwis o leczeniu bólu i rehabilitacji

Kontuzje czy też bóle zwyrodnieniowe skutecznie utrudniają życie. Jeżeli szukacie sposobu na skuteczne leczenie bólu to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasza rehabilitacja to między innymi wibroterapia oscylacyjna. Więcej informacji o tej metodzie i o jej zastosowaniu znajdziecie na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

  www.wibroterapia.com

katalog >> Zdrowie i uroda >> rehabilitacja >> 18957

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Fizjoterapia Białystok - aktonrehabilitacja.pl

Interesuje Cię fizjoterapia Białystok i w związku z tym rozglądasz się za odpowiednim miejscem? W takiej sytuacji warto zapoznać się z pomocą, którą gwarantuje AKTON REHABILITACJA. Dlaczego AKTON REHABILITACJA gwarantuje zaufaną pomoc? Odpowiedź jest prosta mowa o połączeniu wiedzy i doświadczenia. Chcesz wiedzieć więcej? Jeśli tak, najlepszym rozwiązaniem jest zapoznanie się ze stroną działalności.

  aktonrehabilitacja.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> rehabilitacja >> 18323

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Rehabilitacja Łódź - FMC Centrum Medyczne

Ośrodek rehabilitacyjny FMC specjalizuje się w świadczeniu usług fizjoterapeutycznych i rehabilitacyjnych. Gwarantem wysokiej jakości usług medycznych jest indywidualny program treningowy. Każdym pacjentem zajmuje się lekarz specjalista i fizykoterapeuci, którzy uzgadniają ze sobą postępowanie medyczne. Zajmujemy się rehabilitacją po przeciążeniach, operacjach i incydentach sercowo-naczyniowych. Nasze centrum rehabilitacji świadczy zabiegi fizjoterapeutyczne sprzętem najwyższej jakości. Rehabilitacja kręgosłupa jest u nas wykonywana od dwudziestu trzech lat. Zabiegi rehabilitacyjne na kręgosłup wykonywane są przy pomocy serii maszyn Tergumed. Pomagamy chorym po trudnych wypadkach, którym inne kliniki rehabilitacji odmawiają pomocy. Ocena specjalistów wspomagana jest przez serię obliczeń komputerowych oraz analiz rehabilitacyjnych. Postępy planu rehabilitacyjnego są nieustannie sprawdzane. Jako jedna z czterech placówek w Polsce posiadamy rewolucyjny system do zabiegów fizjoterapeutycznych Algonix. Rehabilitacja jest oceniana przez system w czasie rzeczywistym dzięki czemu zabiegi dostosowane są do każdego milimetra zmienionej chorobowo tkanki. Centrum medyczne FMC znajduje się przy ulicy Piłsudskiego 9A w Łodzi. Witryna internetowa dostarcza wszelkich informacji dotyczących fizjoterapii i rehabilitacji.

  fmclodz.pl/rehabilitacja/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 17382

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    www.rehabilitacjaspecjalistyczna-gdansk.pl

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą ośrodka rehabilitacji neurologicznej i ortopedycznej. Jesteśmy nowoczesną placówką, która znajduje się w Gdańsku. Proponujemy szeroki pakiet usług skierowanych do dorosłych i dzieci. Naszymi pacjentami są osoby po urazach, złamaniach, udarach jak również wylewach. Przy pomocy doświadczonych specjalistów i innowacyjnych urządzeń świadczymy masaże, rehabilitację, terapie, leczenie ultradźwiękami, falą uderzeniową, laserem, plastrami, presoterapię czy też terapię powięziową. Zapewniamy najwyższą jakość usług, korzystne ceny i indywidualne podejście. Zapraszamy na stronę.

  www.rehabilitacjaspecjalistyczna-gdansk.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> rehabilitacja >> 16604

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    www.crmodus.pl Rehabilitacja Wrocław

Rehabilitacja pourazowa, neurologiczna i ogólnoustrojowa, a poza tym konsultacje specjalistyczne i zaawansowana diagnostyka do oferta specjalistyki Centrum Rehabilitacji MODUS we Wrocławiu. Jesteśmy pełnoprofilowym ośrodkiem rehabilitacji ruchowej, który oferuje nowoczesne metody postępowania i terapii dzięki zaawansowanej aparaturze, wyposażeniu oraz wysokim kwalifikacjom kadry. Nasz zespół posiada kwalifikacje w zakresie kinezyterapii, fizykoterapii i masażu, ortopedii, neurologii, reumatologii i psychoneurologii. W razie pytań pozostajemy w kontakcie.

  crmodus.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 15945

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    www.fizjomotus.pl

Rehabilitacja może być ścieżką do zdrowia. Przekonuje o tym Fizjomotus - Prywatna przychodnia diagnostyczno-rehabilitacyjna w Krakowie, która zapewnia kompleksową terapię kręgosłupa, stawów oraz pozostałych elementów układu ruchu. Istotą każdej terapii, jaką zapewniamy jest wnikliwy wywiad w ramach gabinetu ortopedycznego oraz diagnostyka USG, na podstawie której dobieramy indywidualny zakres ćwiczeń. Oferujemy m. in. rehabilitację ortopedyczną, sportową, neurologiczną, korekcję wad postawy oraz rehabilitacje niemowląt. Zapraszamy do zapoznania ze szczegółami oferty na naszej stronie!

  www.fizjomotus.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15928

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Fizjoterapia Eporecovery Bielsko

EPO RECOVERY & SPORT to nasza placówka z Bielska-Białej. Znajduje się w niej niejeden gabinet rehabilitacji. Dzięki kompleksowej ofercie działań jesteśmy w stanie pomóc naszym pacjentom ze schorzeniami ortopedycznymi, zespołami przeciążeniowymi, urazami sportowymi, dysfunkcjami reumatologicznymi czy też zespołami bólowymi kręgosłupa. Nasza rehabilitacja i fizjoterapia są w stanie postawić wiele osób na nogi.

  eporecovery.com

katalog >> Zdrowie i uroda >> rehabilitacja >> 15137

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    Rehabilitacja Warszawa

Rehmedis - Centrum Kompleksowej Rehabilitacji. Najwyższy poziom leczenia chorób kręgosłupa i stawów. Rehabilitacja sportowa, ortopedyczna, pooperacyjna, dietetyka. Najwyższa jakość usług, skuteczność i profesjonalizm to standardy naszej placówki. Takimi kryteriami kierujemy się na co dzień w pracy z pacjentem.

  rehmedis.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 14843

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    revita-dukla.pl

Fizykoterapia, dynamiczne kombinezony, metoda Vojty, NDT-Bobath, PNF, metoda integracji sensorycznej SI oraz terapia ręki to zaledwie niektóre z metod terapeutycznych dla dzieci jakie wykorzystuje NZOZ REVITA specjalizujący się w leczeniu schorzeń narządu ruchu. Istniejący już od 2004 roku, założony przez Panią Violettę Bąk zakład prowadzi rehabilitację dorosłych i dzieci, a ponadto Ośrodek Wczesnej Interwencji świadczący pomoc już noworodkom. REVITA oferuje Państwu zabiegi rehabilitacyjne wynikające ze skierowań lekarskich, a także szereg innych płatnych zabiegów komercyjnych. Istnieje tu także ewentualność uzgodnienia terapii domowej. Zabiegi wykonują profesjonalni fizjoterapeuci, dla których najważniejszy jest drugi człowiek. Żeby poznać szczegóły dotyczące działalności ośrodka zapraszamy Państwa na stronę.

  revita-dukla.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> rehabilitacja >> 19427

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    fundacjameritum.com

Centrum Rozwoju Diagnozy i Terapii Meritum w Sosnowcu zapewnia wszechstronną diagnozę, terapię oraz rozwój dzieci, młodzieży i dorosłych. Oferujemy wsparcie psychologów, fizjoterapeutów, logopedów i neurologopedów Organizujemy poza tym szkolenia dla nauczycieli w celu zdobycia wiedzy z zakresu rozwiązywania problemów wychowawczych. Zapraszamy do współpracy!

  https://www.fundacjameritum.com

katalog >> Zdrowie i uroda >> uslugi >> 19115

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 93