Logo small

TAG: rehabilitacja

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 90
1.    Wibroterapia.com - serwis o leczeniu bólu i rehabilitacji

Kontuzje czy też bóle zwyrodnieniowe skutecznie utrudniają życie. Jeżeli szukacie sposobu na skuteczne leczenie bólu to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasza rehabilitacja to między innymi wibroterapia oscylacyjna. Więcej informacji o tej metodzie i o jej zastosowaniu znajdziecie na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

  www.wibroterapia.com

katalog >> Zdrowie i uroda >> rehabilitacja >> 18957

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Fizjoterapia Białystok - aktonrehabilitacja.pl

Interesuje Cię fizjoterapia Białystok i w związku z tym rozglądasz się za odpowiednim miejscem? W takiej sytuacji warto zapoznać się z pomocą, którą gwarantuje AKTON REHABILITACJA. Dlaczego AKTON REHABILITACJA gwarantuje zaufaną pomoc? Odpowiedź jest prosta mowa o połączeniu wiedzy i doświadczenia. Chcesz wiedzieć więcej? Jeśli tak, najlepszym rozwiązaniem jest zapoznanie się ze stroną działalności.

  aktonrehabilitacja.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> rehabilitacja >> 18323

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Rehabilitacja Łódź - FMC Centrum Medyczne

Ośrodek rehabilitacyjny FMC specjalizuje się w świadczeniu usług fizjoterapeutycznych i rehabilitacyjnych. Gwarantem wysokiej jakości usług medycznych jest indywidualny program treningowy. Każdym pacjentem zajmuje się lekarz specjalista i fizykoterapeuci, którzy uzgadniają ze sobą postępowanie medyczne. Zajmujemy się rehabilitacją po przeciążeniach, operacjach i incydentach sercowo-naczyniowych. Nasze centrum rehabilitacji świadczy zabiegi fizjoterapeutyczne sprzętem najwyższej jakości. Rehabilitacja kręgosłupa jest u nas wykonywana od dwudziestu trzech lat. Zabiegi rehabilitacyjne na kręgosłup wykonywane są przy pomocy serii maszyn Tergumed. Pomagamy chorym po trudnych wypadkach, którym inne kliniki rehabilitacji odmawiają pomocy. Ocena specjalistów wspomagana jest przez serię obliczeń komputerowych oraz analiz rehabilitacyjnych. Postępy planu rehabilitacyjnego są nieustannie sprawdzane. Jako jedna z czterech placówek w Polsce posiadamy rewolucyjny system do zabiegów fizjoterapeutycznych Algonix. Rehabilitacja jest oceniana przez system w czasie rzeczywistym dzięki czemu zabiegi dostosowane są do każdego milimetra zmienionej chorobowo tkanki. Centrum medyczne FMC znajduje się przy ulicy Piłsudskiego 9A w Łodzi. Witryna internetowa dostarcza wszelkich informacji dotyczących fizjoterapii i rehabilitacji.

  fmclodz.pl/rehabilitacja/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 17382

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    www.rehabilitacjaspecjalistyczna-gdansk.pl

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą ośrodka rehabilitacji neurologicznej i ortopedycznej. Jesteśmy nowoczesną placówką, która znajduje się w Gdańsku. Proponujemy szeroki pakiet usług skierowanych do dorosłych i dzieci. Naszymi pacjentami są osoby po urazach, złamaniach, udarach jak również wylewach. Przy pomocy doświadczonych specjalistów i innowacyjnych urządzeń świadczymy masaże, rehabilitację, terapie, leczenie ultradźwiękami, falą uderzeniową, laserem, plastrami, presoterapię czy też terapię powięziową. Zapewniamy najwyższą jakość usług, korzystne ceny i indywidualne podejście. Zapraszamy na stronę.

  www.rehabilitacjaspecjalistyczna-gdansk.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> rehabilitacja >> 16604

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    www.crmodus.pl Rehabilitacja Wrocław

Rehabilitacja pourazowa, neurologiczna i ogólnoustrojowa, a poza tym konsultacje specjalistyczne i zaawansowana diagnostyka do oferta specjalistyki Centrum Rehabilitacji MODUS we Wrocławiu. Jesteśmy pełnoprofilowym ośrodkiem rehabilitacji ruchowej, który oferuje nowoczesne metody postępowania i terapii dzięki zaawansowanej aparaturze, wyposażeniu oraz wysokim kwalifikacjom kadry. Nasz zespół posiada kwalifikacje w zakresie kinezyterapii, fizykoterapii i masażu, ortopedii, neurologii, reumatologii i psychoneurologii. W razie pytań pozostajemy w kontakcie.

  crmodus.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 15945

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    www.fizjomotus.pl

Rehabilitacja może być ścieżką do zdrowia. Przekonuje o tym Fizjomotus - Prywatna przychodnia diagnostyczno-rehabilitacyjna w Krakowie, która zapewnia kompleksową terapię kręgosłupa, stawów oraz pozostałych elementów układu ruchu. Istotą każdej terapii, jaką zapewniamy jest wnikliwy wywiad w ramach gabinetu ortopedycznego oraz diagnostyka USG, na podstawie której dobieramy indywidualny zakres ćwiczeń. Oferujemy m. in. rehabilitację ortopedyczną, sportową, neurologiczną, korekcję wad postawy oraz rehabilitacje niemowląt. Zapraszamy do zapoznania ze szczegółami oferty na naszej stronie!

  www.fizjomotus.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15928

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Fizjoterapia Eporecovery Bielsko

EPO RECOVERY & SPORT to nasza placówka z Bielska-Białej. Znajduje się w niej niejeden gabinet rehabilitacji. Dzięki kompleksowej ofercie działań jesteśmy w stanie pomóc naszym pacjentom ze schorzeniami ortopedycznymi, zespołami przeciążeniowymi, urazami sportowymi, dysfunkcjami reumatologicznymi czy też zespołami bólowymi kręgosłupa. Nasza rehabilitacja i fizjoterapia są w stanie postawić wiele osób na nogi.

  eporecovery.com

katalog >> Zdrowie i uroda >> rehabilitacja >> 15137

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    Rehabilitacja Warszawa

Rehmedis - Centrum Kompleksowej Rehabilitacji. Najwyższy poziom leczenia chorób kręgosłupa i stawów. Rehabilitacja sportowa, ortopedyczna, pooperacyjna, dietetyka. Najwyższa jakość usług, skuteczność i profesjonalizm to standardy naszej placówki. Takimi kryteriami kierujemy się na co dzień w pracy z pacjentem.

  rehmedis.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 14843

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    RehaIntegro | Osteopatia Fizjoterapia

Potrzebna Ci rehabilitacja po przebytym urazie, czy zabiegu? Skorzystaj już dziś z oferty Rehaintegro! W naszym gabinecie uzyskasz pomoc, jeżeli w codziennym życiu towarzyszy Ci ból kręgosłupa, ból barku, czy ból karku, dyskopatia, rwa kulszowa, zapalenie ścięgna Achillesa, męczą Cię napięciowe bóle głowy, czy też bóle innych części ciała po przebytych urazach lub kontuzjach. W codziennej pracy zajmujemy się pacjentami bólowymi, urazowymi, przed i pooperacyjnymi oraz osobami profilaktycznie korzystającymi z pomocy. Zapraszamy!

  www.rehaintegro.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 13370

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


10.    Rehabilitacja Beata Drozdek

Fizjoterapeuta Beata Drozdek prowadzi działalność fizjoterapeutyczną na obszarze miasta Legnicy i okolic. Zakres usług to zabiegi fizykalne, oklejanie taśmami kinesio, ćwiczenia rehabilitacyjne oraz masaże lecznicze. Rehabilitantka posiada przenośne urządzenia fizykalne przystosowane do przeprowadzania zabiegów w warunkach domowych. Darmowy dojazd w granicach miasta.

  www.rehabilitacjamasaz.legnica.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> rehabilitacja >> 12935

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 90