Logo small

TAG: rehabilitacji

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 38
1.    Fizjoterapia Eporecovery Bielsko

EPO RECOVERY & SPORT to nasza placówka z Bielska-Białej. Znajduje się w niej niejeden gabinet rehabilitacji. Dzięki kompleksowej ofercie działań jesteśmy w stanie pomóc naszym pacjentom ze schorzeniami ortopedycznymi, zespołami przeciążeniowymi, urazami sportowymi, dysfunkcjami reumatologicznymi czy też zespołami bólowymi kręgosłupa. Nasza rehabilitacja i fizjoterapia są w stanie postawić wiele osób na nogi.

  eporecovery.com

katalog >> Zdrowie i uroda >> rehabilitacja >> 15137

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    REVITA jonoforeza Dukla

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej REVITA z Dukli w woj. podkarpackim zaprasza Państwa do skorzystania ze swojej ciekawej oferty. Specjalizujemy się w rehabilitacji dorosłych oraz dzieci wypróbowanymi metodami przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Stosujemy metody terapeutyczne takie jak metodę Vojty, NDT-Bobath, elektrostymulację, jonoforezę, prądy interferencyjne, pole magnetyczne, ultradźwięki, masaże, okłady borowinowe oraz wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z profilami naszych wykwalifikowanych pracowników i szczegółami oferty, które dostępne są na stronie internetowej.

  revita-dukla.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 12832

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    www.fizjomotus.pl

Rehabilitacja może być ścieżką do zdrowia. Przekonuje o tym Fizjomotus - Prywatna przychodnia diagnostyczno-rehabilitacyjna w Krakowie, która zapewnia kompleksową terapię kręgosłupa, stawów oraz pozostałych elementów układu ruchu. Istotą każdej terapii, jaką zapewniamy jest wnikliwy wywiad w ramach gabinetu ortopedycznego oraz diagnostyka USG, na podstawie której dobieramy indywidualny zakres ćwiczeń. Oferujemy m. in. rehabilitację ortopedyczną, sportową, neurologiczną, korekcję wad postawy oraz rehabilitacje niemowląt. Zapraszamy do zapoznania ze szczegółami oferty na naszej stronie!

  www.fizjomotus.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15928

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Drenaż limfatyczny sprzęt - bardomed.pl

Oferta jaka została przygotowana przez BardoMed to przede wszystkim zróżnicowany sprzęt medyczny oraz rehabilitacyjny dopasowywany do oczekiwań naszych klientów. Cały czas staramy się pracować nad naszym sprzętem i go udoskonalamy, dlatego każdy klient może liczyć na dobrą jakość i szeroką oferte. Jesteśmy na rynku od 12 lat obsługujemy różne placówki medyczne między innymi przychodnie i kliniki.

  www.bardomed.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> sprzęt medyczny >> 14490

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Rehabilitacja dzieci Humanus Olsztyn

Strona ośrodka rehabilitacyjnego dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Olsztynie. Pełen zakres fizjoterapii, rehabilitacji, a także szkoła rodzenia.

  www.centrumhumanus.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> rehabilitacja >> 8411

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    AN-MED Masaż leczniczy Śrem

W Śremie znajduje się nowoczesny gabinet An-med, który świadczy profesjonalne usługi z zakresu fizjoterapii. Jesteśmy nowoczesnym ośrodkiem, który wyposażony jest w nowoczesne urządzenia oraz stosuje najskuteczniejsze metody leczenia bólu i schorzeń, dopasowane indywidualnie do potrzeb pacjentów. Korzystamy z metody PNF, kinezyterapii, fizykoterapii oraz masażu limfatycznego. Nas personel jest wysoko wykwalifikowany, posiada niezbędne uprawnienia i certyfikaty oraz stale poszerza swoją wiedzę na dodatkowych kursach. Aby skontaktować się z nami lub zapoznać ze szczegółami oferty, wystarczy odwiedzić witrynę internetową.

  an-medfizjoterapia.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> zdrowie i uroda >> 12731

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    rehabilitacja po udarze ośrodki

Rehabilitacja i zabiegi związane z fizjoterapią to oferta, która została przez nas przygotowana i jesteśmy przekonani, że spełni te oczekiwania, które mają poszczególni klienci. Nasza firma przygotowuje turnusy rehabilitacyjne do różnych ciekawych miejsc na świecie, dlatego każdy kto zdecyduje się na nasze propozycje rzeczywiście powinien być zadowolony z tego co zostało przez nas przygotowane, z miejsc do jakich możecie się wybrać. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej kliniki. Zapraszamy!

  normanrehabilitation.com

katalog >> Zakupy przez internet >> zdrowie >> 11987

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    NAVITA Rehabilitacja Toruń

Jesteśmy placówką rehabilitacyjną. Mieścimy się w Toruniu i oferujemy szereg zabiegów rehabilitacyjnych dla dorosłych i tych młodszych. Docenia się nas za profesjonalizm oraz bardzo indywidualne podejście. Po pobycie w naszej placówce każdy klient docenia nowy komfort zdrowia. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę.

  www.rehabilitacjanavita.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> rehabilitacja >> 9782

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Inhalatory

Sanity.pl to sklep internetowy oferujący atestowane produkty medyczne pierwszej potrzeby, idealne do domowej apteczki. Znajdą tutaj Państwo takie produkty jak termometry, ciśnieniomierze, inhalatory, ale także produkty do domowej rehabilitacji - wlewniki, odciągacze, aspiratory do udrażniania dróg oddechowych u dzieci i dużo więcej topowych produktów.

  sanity.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> zdrowie i uroda >> 16162

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 38