Logo small

TAG: rehabilitacji

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 57
1.    sonatio.pl

Centrum Rehabilitacji i Masażu Sonatio to nowoczesne i profesjonalne placówki, które mieszczą się w Bydgoszczy. Oferujemy szeroką gamę usług przyczyniających się do poprawy zdrowia naszych pacjentów. Przychodzą do nas osoby po urazach, kontuzjach sportowych, operacjach czy też cierpiący na rozmaite choroby. Oferujemy masaże, kinezyterapię, terapię laserem, ultradźwiękami, światłem, zinem oraz polem magnetycznym a ponadto inne specjalne i skuteczne metody. Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych specjalistów i zapewniamy najwyższą jakość usług. Więcej szczegółów na stronie internetowej.

  https://sonatio.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> rehabilitacja >> 19492

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Rehabilitacja Łódź - FMC Centrum Medyczne

Ośrodek rehabilitacyjny FMC specjalizuje się w świadczeniu usług fizjoterapeutycznych i rehabilitacyjnych. Gwarantem wysokiej jakości usług medycznych jest indywidualny program treningowy. Każdym pacjentem zajmuje się lekarz specjalista i fizykoterapeuci, którzy uzgadniają ze sobą postępowanie medyczne. Zajmujemy się rehabilitacją po przeciążeniach, operacjach i incydentach sercowo-naczyniowych. Nasze centrum rehabilitacji świadczy zabiegi fizjoterapeutyczne sprzętem najwyższej jakości. Rehabilitacja kręgosłupa jest u nas wykonywana od dwudziestu trzech lat. Zabiegi rehabilitacyjne na kręgosłup wykonywane są przy pomocy serii maszyn Tergumed. Pomagamy chorym po trudnych wypadkach, którym inne kliniki rehabilitacji odmawiają pomocy. Ocena specjalistów wspomagana jest przez serię obliczeń komputerowych oraz analiz rehabilitacyjnych. Postępy planu rehabilitacyjnego są nieustannie sprawdzane. Jako jedna z czterech placówek w Polsce posiadamy rewolucyjny system do zabiegów fizjoterapeutycznych Algonix. Rehabilitacja jest oceniana przez system w czasie rzeczywistym dzięki czemu zabiegi dostosowane są do każdego milimetra zmienionej chorobowo tkanki. Centrum medyczne FMC znajduje się przy ulicy Piłsudskiego 9A w Łodzi. Witryna internetowa dostarcza wszelkich informacji dotyczących fizjoterapii i rehabilitacji.

  fmclodz.pl/rehabilitacja/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 17382

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


3.    www.cnr-med.pl

Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji S.A. w Kędzierzynie-Koźlu to oferta powiązanych zabiegów rehabilitacyjnych oraz odnowy i pielęgnacji ciała. Całościowy zakres usług realizowany jest w zakresie 2 jednostek i obejmuje m. in. fizykoterapię, terapie ortopedyczne i neurologiczne, falę uderzeniową i masaże oraz zabiegi z zakresu kosmetologii i modelowania ciała. Nasi specjaliści efektywnie leczą cellulit i tkankę tłuszczową, ujędrniają ciało oraz poprawiają kondycję skóry twarzy. Wszystkie zabiegi dobieramy indywidualnie. Mają Państwo pytania? Prosimy o kontakt telefoniczny!

  www.cnr-med.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 16884

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    www.rehabilitacjaspecjalistyczna-gdansk.pl

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą ośrodka rehabilitacji neurologicznej i ortopedycznej. Jesteśmy nowoczesną placówką, która znajduje się w Gdańsku. Proponujemy szeroki pakiet usług skierowanych do dorosłych i dzieci. Naszymi pacjentami są osoby po urazach, złamaniach, udarach jak również wylewach. Przy pomocy doświadczonych specjalistów i innowacyjnych urządzeń świadczymy masaże, rehabilitację, terapie, leczenie ultradźwiękami, falą uderzeniową, laserem, plastrami, presoterapię czy też terapię powięziową. Zapewniamy najwyższą jakość usług, korzystne ceny i indywidualne podejście. Zapraszamy na stronę.

  www.rehabilitacjaspecjalistyczna-gdansk.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> rehabilitacja >> 16604

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    Fizjoterapia Eporecovery Bielsko

EPO RECOVERY & SPORT to nasza placówka z Bielska-Białej. Znajduje się w niej niejeden gabinet rehabilitacji. Dzięki kompleksowej ofercie działań jesteśmy w stanie pomóc naszym pacjentom ze schorzeniami ortopedycznymi, zespołami przeciążeniowymi, urazami sportowymi, dysfunkcjami reumatologicznymi czy też zespołami bólowymi kręgosłupa. Nasza rehabilitacja i fizjoterapia są w stanie postawić wiele osób na nogi.

  eporecovery.com

katalog >> Zdrowie i uroda >> rehabilitacja >> 15137

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    nowyzdroj.pl

Noclegi w komfortowych pokojach, turnusy rehabilitacyjne oraz relaks SPA - zapraszamy do centrum uzdrowiska w Polanicy-Zdroju - Centrum Zdrowia i Wypoczynku NOWY ZDRÓJ! Jesteśmy nowoczesnym hotelem zlokalizowanym w malowniczym sąsiedztwie Parku Zdrojowego, Pijalni Wód Mineralnych i Teatru Zdrojowego. Oferujemy terapię leczenia bólu, bogatą ofertę wellness oraz przepyszne dania kuchni polskiej, czeskiej, a także różnorodne potrawy kuchni świata. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

  www.nowyzdroj.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> rehabilitacja >> 20213

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    REVITA jonoforeza Dukla

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej REVITA z Dukli w woj. podkarpackim zaprasza Państwa do skorzystania ze swojej ciekawej oferty. Specjalizujemy się w rehabilitacji dorosłych oraz dzieci wypróbowanymi metodami przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Stosujemy metody terapeutyczne takie jak metodę Vojty, NDT-Bobath, elektrostymulację, jonoforezę, prądy interferencyjne, pole magnetyczne, ultradźwięki, masaże, okłady borowinowe oraz wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z profilami naszych wykwalifikowanych pracowników i szczegółami oferty, które dostępne są na stronie internetowej.

  revita-dukla.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 12832

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    Drenaż limfatyczny sprzęt - bardomed.pl

Oferta jaka została przygotowana przez BardoMed to przede wszystkim zróżnicowany sprzęt medyczny oraz rehabilitacyjny dopasowywany do oczekiwań naszych klientów. Cały czas staramy się pracować nad naszym sprzętem i go udoskonalamy, dlatego każdy klient może liczyć na dobrą jakość i szeroką oferte. Jesteśmy na rynku od 12 lat obsługujemy różne placówki medyczne między innymi przychodnie i kliniki.

  www.bardomed.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> sprzęt medyczny >> 14490

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Rehabilitacja dzieci Humanus Olsztyn

Strona ośrodka rehabilitacyjnego dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Olsztynie. Pełen zakres fizjoterapii, rehabilitacji, a także szkoła rodzenia.

  www.centrumhumanus.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> rehabilitacja >> 8411

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    AN-MED Masaż leczniczy Śrem

W Śremie znajduje się nowoczesny gabinet An-med, który świadczy profesjonalne usługi z zakresu fizjoterapii. Jesteśmy nowoczesnym ośrodkiem, który wyposażony jest w nowoczesne urządzenia oraz stosuje najskuteczniejsze metody leczenia bólu i schorzeń, dopasowane indywidualnie do potrzeb pacjentów. Korzystamy z metody PNF, kinezyterapii, fizykoterapii oraz masażu limfatycznego. Nas personel jest wysoko wykwalifikowany, posiada niezbędne uprawnienia i certyfikaty oraz stale poszerza swoją wiedzę na dodatkowych kursach. Aby skontaktować się z nami lub zapoznać ze szczegółami oferty, wystarczy odwiedzić witrynę internetową.

  an-medfizjoterapia.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> zdrowie i uroda >> 12731

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 57