Logo small

TAG: rehabilitacyjna

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 3 z 3
1.    www.fizjomotus.pl

Rehabilitacja może być ścieżką do zdrowia. Przekonuje o tym Fizjomotus - Prywatna przychodnia diagnostyczno-rehabilitacyjna w Krakowie, która zapewnia kompleksową terapię kręgosłupa, stawów oraz pozostałych elementów układu ruchu. Istotą każdej terapii, jaką zapewniamy jest wnikliwy wywiad w ramach gabinetu ortopedycznego oraz diagnostyka USG, na podstawie której dobieramy indywidualny zakres ćwiczeń. Oferujemy m. in. rehabilitację ortopedyczną, sportową, neurologiczną, korekcję wad postawy oraz rehabilitacje niemowląt. Zapraszamy do zapoznania ze szczegółami oferty na naszej stronie!

  www.fizjomotus.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15928

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Rehmedis Rehabilitacja Kręgosłupa Warszawa

W naszym centrum rehabilitacji specjalizujemy się w nieoperacyjnych metodach leczenia narządów ruchu, rehabilitacji kręgosłupa. Stosujemy sprawdzone, bezpieczne i nowoczesne metody terapii, jak IAOM, które jest ortopedyczną metodą rehabilitacji opartą na precyzyjnym, kompleksowym systemie rehabilitacji, kinesiotaping, który polega na aplikowaniu na ciało specjalistycznych plastrów, które mają bezpośredni wpływ na funkcjonalną pracę tkanek miękkich.

  rehmedis.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> rehabilitacja >> 7051

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    MED-ORZEŁ pracownia badań psychologicznych Piekary śląskie

Mieszczący się w Piekarach Śląskich NZOZ Med-Orzeł od 1999 roku zapewnia swoim Pacjentom kompleksową pomoc medyczną. Przychodnia współpracuje z zespołem lekarzy o wielu specjalizacjach. Działa tutaj poradnia lekarza rodzinnego, neurologiczna, okulistyczna, rehabilitacyjna czy też otolaryngologiczna. Dzięki współpracy z lekarzem medycyny pracy, w przychodni mogą Państwo wykonać badania wstępne, kontrole lub okresowe. Swoje gabinety posiadają tutaj również psycholog i dietetyk. Dodatkowo, w przychodni mają Państwo możliwość wykonania różnego typu badań diagnostycznych jak i szczepień ochronnych. Z całą ofertą ośrodka mogą Państwo zapoznać się na stronie internetowej.

  medorzel.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 10870

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1     Wyniki od 1 do 3 z 3