Logo small

TAG: rehabilitacyjny

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 49
1.    Rehabilitacja dzieci Bielsko

Czym charakteryzuje się Ośrodek Intensywnej Rehabilitacji Dzieci Michałkowo? Kompleks położony blisko Bielska Białej prowadzi turnusy rehabilitacyjne dla dzieci. Do wyboru jest kilka interesujących pakietów. Tym sposobem rehabilitacja dla dzieci Bielsko jest dostosowana do indywidualnych potrzeb pacjenta. Warto wiedzieć, że turnus rehabilitacyjny dla dzieci to nie jedyne, co Michałkowo może zapewnić. Niezwykle cenna i skuteczna jest rehabilitacja niemowląt Bielsko Biała. Tak jak powyższe działania, prowadzona przez doświadczony personel. Zdecydowanie godna sprawdzenia jest też mikropolaryzacja mózgu. To oczywiście tylko mały wycinek większej całości. Dokładne informacje o turnusach i pełną listę zabiegów zamieszczono na stronie michalkowo.pl.

  michalkowo.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> rehabilitacja >> 21183

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    sklepmedycznywroclaw.pl

Jeśli po wypadku lub przebytym urazie powracasz do zdrowia i potrzebujesz profesjonalnego wsparcia w uzyskaniu pełnej sprawności ruchowej, niezbędny jest sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny wysokiej klasy. Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą Sklepu medycznego Medica Humana we Wrocławiu, który zapewnia klientów indywidualnych, instytucje i hurtownie z miasta i okolic w wysokiej klasy wózki inwalidzkie, kule łokciowe, chodziki i balkoniki. Nasza kadra to wykwalifikowani fizjoterapeuci z wieloletnim doświadczeniem i bogatą wiedzą. Zapewniamy fachową obsługę.

  https://www.sklepmedycznywroclaw.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> sprzęt medyczny >> 18889

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Sprzęt rehabilitacyjny - wypozyczalnia-klika.pl

Jesteś tutaj, ponieważ interesuje Cię wynajem łóżek rehabilitacyjnych, chodzików, czy rotatorów? Zatem nie mogłeś trafić lepiej, ponieważ zajmujemy się tym od kilku lat i chętnie pomożemy dostarczyć Ci niezbędne rozwiązania pod względem sprzętu rehabilitacyjnego. Więcej dowiesz się na naszej witrynie www.

  wypozyczalnia-klika.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> sprzęt medyczny >> 18186

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    Rehabilitacja Łódź - FMC Centrum Medyczne

Ośrodek rehabilitacyjny FMC specjalizuje się w świadczeniu usług fizjoterapeutycznych i rehabilitacyjnych. Gwarantem wysokiej jakości usług medycznych jest indywidualny program treningowy. Każdym pacjentem zajmuje się lekarz specjalista i fizykoterapeuci, którzy uzgadniają ze sobą postępowanie medyczne. Zajmujemy się rehabilitacją po przeciążeniach, operacjach i incydentach sercowo-naczyniowych. Nasze centrum rehabilitacji świadczy zabiegi fizjoterapeutyczne sprzętem najwyższej jakości. Rehabilitacja kręgosłupa jest u nas wykonywana od dwudziestu trzech lat. Zabiegi rehabilitacyjne na kręgosłup wykonywane są przy pomocy serii maszyn Tergumed. Pomagamy chorym po trudnych wypadkach, którym inne kliniki rehabilitacji odmawiają pomocy. Ocena specjalistów wspomagana jest przez serię obliczeń komputerowych oraz analiz rehabilitacyjnych. Postępy planu rehabilitacyjnego są nieustannie sprawdzane. Jako jedna z czterech placówek w Polsce posiadamy rewolucyjny system do zabiegów fizjoterapeutycznych Algonix. Rehabilitacja jest oceniana przez system w czasie rzeczywistym dzięki czemu zabiegi dostosowane są do każdego milimetra zmienionej chorobowo tkanki. Centrum medyczne FMC znajduje się przy ulicy Piłsudskiego 9A w Łodzi. Witryna internetowa dostarcza wszelkich informacji dotyczących fizjoterapii i rehabilitacji.

  fmclodz.pl/rehabilitacja/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 17382

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    www.cnr-med.pl

Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji S.A. w Kędzierzynie-Koźlu to oferta powiązanych zabiegów rehabilitacyjnych oraz odnowy i pielęgnacji ciała. Całościowy zakres usług realizowany jest w zakresie 2 jednostek i obejmuje m. in. fizykoterapię, terapie ortopedyczne i neurologiczne, falę uderzeniową i masaże oraz zabiegi z zakresu kosmetologii i modelowania ciała. Nasi specjaliści efektywnie leczą cellulit i tkankę tłuszczową, ujędrniają ciało oraz poprawiają kondycję skóry twarzy. Wszystkie zabiegi dobieramy indywidualnie. Mają Państwo pytania? Prosimy o kontakt telefoniczny!

  www.cnr-med.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 16884

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    www.owrposejdon.pl Ośrodek rehabilitacyjny nad morzem

Rozbudowana baza hotelowa na zalesionym terenie ze 160 miejscami hotelowymi w jedno, dwu i trzyosobowych pokojach z pełnym węzłem sanitarnym, a ponadto infrastruktura i zaplecze sportowo-szkoleniowe i baza zabiegowa, to oferta Ośrodka Wczasowo-Rehabilitacyjnego POSEJDON w Krynicy Morskiej. Dogodne dojście do morza i widok na Zalew Wiślany to nasze atuty! Zapraszamy do skorzystania z oferty turnusów rehabilitacyjnych grupowych i indywidualnych, wczasów, kolonii czy zielonych szkół. Gościmy także wycieczki i rezerwujemy pobyty indywidualne. Zapraszamy!

  owrposejdon.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 16218

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    reha-kfz.pl

Walczysz z kontuzją, doświadczasz stanów zapalnych i bólu lub ograniczonej ruchomości narządu ruchu? Zgłoś się do Krakowskiej Fabryki Zdrowia! Nasze Centrum Profesjonalnej Fizjoterapii oferuje pełną gamę zabiegów rehabilitacyjnych z uwzględnieniem kinezjoterapii, zabiegów fizykalnych i masaży także dostęp do usług fizykoterapii tj. ultradźwięki, jonoforeza, prądy Kotza i Tens lub krioterapia miejscowa. Wysokie umiejętności kadry potwierdzają liczne szkolenia i dyplomy oraz prowadzona w ramach Centrum działalność edukacyjna w zakresie anatomii i biomechaniki wysiłku fizycznego. Serdecznie zapraszamy!

  reha-kfz.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 15513

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Dom starości - www.debowy-park.pl

Jeśli myślicie o pobycie rehabilitacyjnym w dobrym ośrodku po czasie spędzonym w szpitalu możecie decydować się na Dębowy Park. Nasz ośrodek mieści się w miejscowości Wołów, w zacisznym, pięknie położonym terenie w województwie Dolnośląskim. Gwarantujemy Wam profesjonalną pomoc personelu medycznego oraz opiekuńczego. Mamy nowoczesne techniczne zaplecze i profesjonalny personel, który dla nas pracuje.

  www.debowy-park.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> domy opieki >> 14535

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Drenaż limfatyczny sprzęt - bardomed.pl

Oferta jaka została przygotowana przez BardoMed to przede wszystkim zróżnicowany sprzęt medyczny oraz rehabilitacyjny dopasowywany do oczekiwań naszych klientów. Cały czas staramy się pracować nad naszym sprzętem i go udoskonalamy, dlatego każdy klient może liczyć na dobrą jakość i szeroką oferte. Jesteśmy na rynku od 12 lat obsługujemy różne placówki medyczne między innymi przychodnie i kliniki.

  www.bardomed.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> sprzęt medyczny >> 14490

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


10.    Wypożyczalnia sprzętu medycznego warszawa - visamed.pl

Profesjonalny sklep ortopedyczny Warszawa prowadzi sprzedaż najlepszego sprzętu pozwalającego przejść rehabilitacje. Jeśli nie chodzimy to mogą zaoferować nam wózki inwalidzkie. Można również wybrać różne modele kul czy balkoników. Mają ofertę przygotowaną dla oso młodych jak i dla starszych. Każdemu przedstawią dokładnie to, czego najbardziej mu teraz trzeba.

  visamed.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> rehabilitacja >> 19668

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 49