Logo small

TAG: rekuperacja

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 32
1.    Rekuperacja.info - wentylacja z odzyskiem ciepła Wieliczka

Klimatiko to firma zajmująca się każdym etapem systemów wentylacyjnych i rekuperacyjnych. Swoją działalność prowadzi na Małopolsce, a montaże, odbiory i inne usługi mogą być wykonane w mieszkaniach, blokach, ale również i w halach i innych publicznych obiektach. Oferta została szczegółowo opisana na stronie http://rekuperacja.info/.

  rekuperacja.info

katalog >> Budownictwo >> wentylacja >> 17962

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Wentylacja Mińsk Mazowiecki

Nasza firma zajmuje się projektowaniem, instalacją i konserwacją urządzań takich jak rekuperacja i wentylacja. Głównym obszarem naszych działań jest Warszawa i Mińsk Mazowiecki. Mamy bogate portfolio i doświadczoną kadrę. Zależy nam na promocji świeżego powietrza w domach i miejscach pracy.

  www.rekuperacje24.pl/

katalog >> Budownictwo >> budownictwo >> 15023

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Odnawialne źródła energii - klimat-on.pl

Klimat-ON to firma, w której ofercie znaleźć można innowacyjne systemy i instalacje, które wykorzystują odnawialne źródła energii. Dzięki nim łatwiej o przyjazny mikroklimat domu. Systemy chłodzenia, ogrzewania i wentylacji to znakomite rozwiązanie dla budynków, których mieszkańcy chcą cieszyć się zdrowym i czystym powietrzem.

  klimat-on.pl

katalog >> Dom i Ogród >> ogrzewanie >> 18628

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Centrale wentylacyjne Bartosz

Oferujemy przyjazne dla środowiska urządzenia oraz kompletne systemy. Systemy wentylacyjne Bartosz stosuje się zarówno w niewielkich lokalach użytkowych, domach jednorodzinnych, w rozmaitych obiektach użyteczności publicznej, a nawet w halach przemysłowych. Dział Wentylacji firmy Bartosz zajmuje się kompleksowo produkcją, doradztwem i wykonastwem. Gwarantujemy sprawdzone i najbardziej efektywne technologie. Skupiamy się na ograniczeniu zużycia wody, ciepła i energii elektrycznej.

  www.bartosz.com.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 17932

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Systemy kominowe - venteco.com

Venteco to firma, która oferuje swoim klientom nowoczesne rozwiązania w zakresie systemów klimatyzacji i wentylacji, systemów kominowych, a także usługę rekuperacji. W ofercie firmy znajdują się urządzenia pochodzące wyłącznie od uznanych producentów, opatrzone certyfikatami jakości. Firma prowadzi ponadto doradztwo w zakresie wyboru właściwych urządzeń.

  venteco.com

katalog >> Budownictwo >> wentylacja >> 17651

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    www.ekoprime.pl

Nowoczesne systemy ogrzewania domu energią słoneczną bądź z powietrza wykorzystywanego w systemie wentylacyjnym oferuje przedsiębiorstwo Eko Prime w Żelechlinku. Działamy w branży OZE, oprócz fotowoltaiki i rekuperatorów, oferując także pompy ciepła oraz system łączący wszystkie te opcje. Zapewniamy montaż i serwis urządzeń, które także od ponad 5 lat projektujemy. Pełnimy pomocniczo nadzór nad instalacjami fotowoltaicznymi, dokonując odpowiednich pomiarów. Poza doświadczeniem i fachową obsługą, zapewniamy stosowne uprawnienia. Zapraszamy na naszą stronę, w razie pytań prosimy o kontakt!

  ekoprime.pl

katalog >> Dom i Ogród >> uslugi >> 16611

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    www.al-term.pl Kotły Chełm

W Chełmie mieści się siedziba firmy Al Term. Jest to profesjonalny dystrybutor instalacji grzewczych i autoryzowany przedstawiciel firmy WOLF. Przedsiębiorstwo działa w branży od przeszło 20 lat i oferuje szeroki zakres usług. Można mu zlecić projektowanie inwestycyjne, wykonawstwo instalacji CO, klimatyzacji, kolektorów słonecznych, wentylacji jak również rekuperacji a ponadto fachowy serwis i doradztwo. W asortymencie firmy znaleźć można również kotły, klimatyzatory, pompy ciepła, akcesoria hydrauliczne oraz wiele innych w atrakcyjnych cenach. Szczegóły oferty zamieszczone są na stronie internetowej.

  www.al-term.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16020

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    ansel.pl

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy ANSEL, która swoją siedzibę posiada w Rzeszowie. Jesteśmy profesjonalną hurtownią wentylacji z wieloletnim doświadczeniem w branży. Zajmujemy się dostarczaniem innowacyjnych oraz ekologicznych rozwiązań z zakresu wentylacji, klimatyzacji, ogrzewnictwa jak i chłodnictwa. Proponujemy pochodzące od najlepszych producentów wentylatory, termostaty, przełączniki, nagrzewnice, automatykę czy też chłodnice. Gwarantujemy fachowe doradztwo, kompleksową dostawę i korzystne ceny. Więcej informacji znaleźć można na naszej witrynie internetowej.

  ansel.pl/

katalog >> Sklepy i hurtownie >> inne >> 14283

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    www.intraco-kominki.pl Kominki Puławy

W miejscowości Puławy znajduje się firma Intraco oferująca sprzedaż i montaż wkładów kominkowych, kominków, pieców na pellet, a również pieców z rekuperacją. Wszystkie projekty realizujemy dla naszych klientów szybko i z dużą starannością. Podejmujemy się realizacji projektów indywidualnych u klienta. Wszystkie wyceny dla naszych klientów realizujemy bezpłatnie. Posiadamy wykwalifikowany zespół pracowników, jaki zrealizuje każde przedsięwzięcie. Każdy Klient otrzymuje gwarancję na wykonywane przez nas prace. Gwarantujemy terminową realizację każdego zlecenia oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy na stronę internetową.

  www.intraco-kominki.pl

katalog >> Budownictwo >> kominki >> 14196

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    VENTUS GWC

Siedziba firmy VENTUS znajduje się w Opolu. Od 14 lat działamy na rynku specjalizując się w projektowaniu i montażu instalacji wentylacyjnych. W zakres naszych usług wchodzi również wykonywanie pomiarów rekuperacji i wentylacji a także serwisowanie i naprawa usterek. Proponujemy osuszanie obiektów i montaż wentylacji z odzyskiem ciepła i gruntownych wymienników ciepła. Podejmujemy się wykonania niestandardowych instalacji i doboru galanterii do charakteru wnętrza. Dysponujemy precyzyjnym, certyfikowanym sprzętem pomiarowym. Szczegóły oferty dostępne są na naszej stronie internetowej.

  www.ventus.info.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 14103

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 32