Logo small

TAG: rodzinne

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 323
1.    Prawnik alimenty Nowy Targ - kancelaria-gliscinski.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Wojciecha Gliścińskiego świadczy usługi prawne wobec osób fizycznych i przedsiębiorców. W zakres świadczonych usług wchodzi m.in.: prawo i postępowanie administracyjne, prawo gospodarcze, pomoc przy sporządzaniu umów, sprawy rodzinne, a także prawo zamówień publicznych. Więcej informacji znajduje się na stronie kancelaria-gliscinski.pl.

  www.kancelaria-gliscinski.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> porady prawne >> 22317

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Prawo rodzinne - przemyslaw-dziubak.pl

Adwokaci rozwodowi i prawnicy z kancelarii przemyslaw-dziubak.pl udzielą wszelkich zaleceń niezbędnych do najbardziej udanego rozwodu i podziału majątku, biorąc pod uwagę Twoje interesy. Ponadto, jeśli to konieczne, prawnicy rodzinni udzielą zaleceń dotyczących skutecznej procedury, biorąc pod uwagę życzenia i interesy nieletnich dzieci, odzyskania alimentów itp.

  www.przemyslaw-dziubak.pl/

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 22290

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Kancelaria Prawa Rozwodowego i Rodzinnego Gdynia

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karol Chabowski z Gdyni zajmuje się wszechstronnym rozwiązywaniem spraw związanych z szeroko pojętym prawem rodzinnym. Reprezentujemy zwłaszcza w sprawach o rozwody, alimenty, podział majątku, kontakty z dziećmi i władza rodzicielska. Prawo rodzinne to nasza specjalność.

  rozwodzimy.com

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 21879

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    Kancelaria Adwokacka Paweł Szerszeń Adwokat Poznań

Kancelaria adwokacka z Poznania ma szeroki zakres usług, które obejmują, m.in. sprawy z zakresu szeroko pojętego: prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego oraz prawa administracyjnego.

  adwokat-szerszen.pl/

katalog >> Usługi >> uslugi >> 21782

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Prawo rodzinne - Porady prawne

Rozwodowy.pl to serwis prawny o prawie rodzinnym. W serwisie udostępniamy porady i artykuły z prawa rodzinnego oraz świadczymy usługi płatnych porad prawnych. Jeżeli masz problem prawny z prawa rodzinnego zapraszamy do naszego serwisu.

  www.rozwodowy.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> prawo >> 21661

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    Kancelaria prawa rodzinnego Warszawa - adwokatrodzinny.eu

Specjalistyczna Kancelaria Prawa Rodzinnego z siedzibą w Warszawie. Zespołem doświadczonych adwokatów rodzinnych kieruje Mieszko Dyl - specjalista od spraw rozwodowych i alimentacyjnych. Warszawska kancelaria zajmuje się kompleksową pomocą w zakresie wszelkich aspektów rodzinnego życia: rozstania małżonków (rozwód, pozew o rozwód), spraw rodzicielskich, majątkowych czy alimentacyjnych.

  adwokatrodzinny.eu/

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 21333

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    kancelaria-bachleda-kominek.pl

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Bachleda-Kominek w Zakopanem zapewnia fachową obsługę prawną, która polega na udzielaniu porad, przygotowywaniu opinii prawnych, umów, pism procesowych oraz na reprezentacji przed sądami i urzędami. Usługi prawne świadczone są w pełnym zakresie, jaki obejmuje m. in. prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo karne, prawo handlowe, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, jak również prawo autorskie. Zapraszamy do kontaktu Klientów indywidualnych, jak i podmioty gospodarcze.

  www.kancelaria-bachleda-kominek.pl

katalog >> Usługi >> prawo >> 21319

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    www.nagrobkibialystok.pl

Nagrobki pojedyncze i podwójne, grobowce rodzinne oraz tablice nagrobkowe to kompleksowa oferta sprzedaży, jaką poleca hurtownia nagrobków E. i W. Rutkowscy - Nagrobki Białystok. Działamy na obszarze województwa podlaskiego, proponując naszym klientom estetyczne, granitowe detale wykonywane z surowca krajowego i zagranicznego. Wszystkie nagrobki odznaczają się wysoką jakością i biegłą techniką, a zamówienia realizujemy sprawnie, w wyznaczonych terminach. W ramach usług umożliwiamy też montaż. Zapraszamy do skorzystania z oferty i do kontaktu.

  www.nagrobkibialystok.pl

katalog >> Usługi >> kamieniarstwo >> 21267

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    adwokacipiotrowscy.pl

Prawo administracyjne, prawo upadłościowe i naprawcze, prawo rodzinne, medyczne oraz zastępstwo procesowe to zakres działalności prawników z Kancelarii Adwokackiej Adwokaci Piotrowscy s.c. w Lublinie. Specjalizujemy się w stabilnej obsłudze podmiotów obrotu gospodarczego - przedsiębiorców, we wszystkich aspektach ich działalności. Dostarczamy wiedzę i doświadczenie oraz szereg narzędzi w celu skutecznej, sprawnej obsługi i realizacji zleceń. Polecamy także przedmiotowe szkolenia w obszarze zagadnień prawnych. Zapraszamy do kontaktu.

  www.adwokacipiotrowscy.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 21204

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Kancelaria Adwokacka Adw. Małgorzata Mażewska – Woźniak

Kancelaria zajmuje się udzielaniem porad prawnych, reprezentowaniem Klientów na każdym etapie postępowania sądowego oraz przed organami, prowadzeniem negocjacji, zawieraniem ugód. Prowadzimy sprawy z zakresu prawa cywilnego, w tym rodzinnego (rozwód, separacja, alimenty, kontakty, władza rodzicielska, podział majątku), spadkowego (stwierdzenie nabycia spadku przed Sądem, akt poświadczenia dziedziczenia u notariusza, zachowek, dział spadku, testament), windykację należności (wezwanie do zapłaty, pozew o zapłatę, wniosek egzekucyjny, kontakt z Komornikiem), prawa nieruchomości (ustalenie korzystania z części wspólnych, immisje, zniesienie współwłasności, zgoda na czynność przekraczającą zwykły zarząd), prawa umów (sporządzanie, opiniowanie), dochodzeniem odszkodowania, zadośćuczynienia. Podejmujemy się także spraw z zakresu prawa pracy (spory sądowe, uznanie wypowiedzenia za bezskuteczne, odszkodowanie, przywrócenie do pracy, wynagrodzenie za pracę w godzinach nadliczbowych, zakaz konkurencji, nawiązywanie i rozwiązywanie stosunku pracy).

  mmwlegal.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 20913

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 323