Logo small

TAG: rozwody

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 37
1.    Kancelaria adwokacka Szczecin

Kancelaria adwokacka Szczecin – szukając tej frazy w Internecie pojawi się sporo stron kancelarii adwokackich, którą wybrać, która będzie najlepsza, która pomaga klientom a nie liczy wyłącznie na zysk? Jeżeli szukasz pomocy w prawie rodzinnym, spadkowym, majątkowym czy alimentacyjnym najlepszą opcją będzie kancelaria adwokacka „szczecinadwokat.pl”. Charakteryzuje się ona znakomitymi prawnikami i adwokatami, dla których klient jest zawsze najważniejszy. Rozwody, alimenty, podział majątku, ustalenie ojcostwa i inne podobne to chleb powszedni tej kancelarii. Odwiedź podaną stronę a poznasz więcej szczegółów.

  szczecinadwokat.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16674

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    kancelariaadwokackazgierz.pl

Sprawy cywilne tj. współwłasność, darowizny, odszkodowania, poza tym sprawy rozwodowe, alimenty i przyznanie władzy rodzicielskiej to wyłącznie niektóre wątki, jakimi zajmuje się Kancelaria adwokacka Rafała Gorzechowskiego w Zgierzu. Na rynku istniejemy od 2015 r. i mam doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego oraz prawa cywilnego. Kancelaria podejmuje się spraw o alimenty, władzę rodzicielską, rozwód, separację i adopcję. Wspieram też w sprawach z zakresu prawa spadkowego, własności nieruchomości, odszkodowań za naruszenie dóbr osobistych lub spraw o roszczenia wynikające z umów. Zapraszamy do kontaktu!

  www.kancelariaadwokackazgierz.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 17023

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    MZM doradztwo prawne dla firm

Jeśli muszą Państwo zasięgnąć porady prawnej, prezentujemy mieszczącą się w Rybniku Kancelarię MZM. Oferuje ona swoją pomoc przy prowadzeniu spraw powiązanych z prawem pracy, spółek, gospodarczym, zamówień publicznych, cywilnym i upadłościowym. Radcy prawni zajmą się też sprawami spadkowymi, rodzinnymi czy o odszkodowanie. Oferują ponadto bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych. Co więcej, Kancelaria specjalizuje się w prawie geologicznym i górniczym. MZM oferuje swoją pomoc osobom fizycznym i prawnym. Pełen zakres usług oferowanych przez Kancelarię umieszczony jest na stronie internetowej.

  www.kancelariamzm.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16639

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    olszynski.pl

Doradztwo w zakresie praw autorskich (tj. opinie prawne, roszczenie o naruszenie praw autorskich czy umowy prawnoautorskie) oraz prawa reklamy i związanej z nim m. in. potrzeby zwalczania nieuczciwej konkurencji na rynku, świadczy w ramach swojej Kancelarii - Radca prawny Michał Olszyński. Autor artykułów prawniczych w prasie branżowej, m. in. „Marketing w Praktyce”, prowadzi szkolenia i wykłady m. in. z ochrony danych osobowych, prawa autorskiego oraz problematyki PR i marketingu. Istnieje możliwość kontaktu telefonicznego lub mailowego lub spotkania w biurze w Krakowie lub w Nysie.

  olszynski.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> prawo >> 15876

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Kubica

Kancelaria adwokacka z siedzibą w Bielsku Białej (osoba do kontaktu adwokat Mateusz Kubica). Kancelaria uczestniczy w rozwodach, a także w sprawach o podział majątku. Kancelaria ochrania dobra osobiste klientów na gruncie prawa cywilnego i doradza właścicielom działalności gospodarczych, niezależnie od branży. Kancelaria nadzoruje również sprawy karne wykonawcze.

  www.adwokatkubica.pl/

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 15798

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Michałek i Partnerzy Adwokacka Spółka Partnerska

Jeśli szukają Państwo profesjonalnego, skutecznego i przede wszystkim zaufanego adwokata w Poznaniu to Kancelaria Adwokacka Michałek i Partnerzy będzie właściwym wyborem, który spełni największe wymagania. Długoletnie doświadczenie oraz staż pracy sprawia, iż spółka świadczy usługi na rynku pracy i jest liderem w branży już od lat siedemdziesiątych. Kancelaria ta cechuje się indywidualnym i życzliwym podejściem do klientów. Oferuje porady prawne z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, medycznego oraz zajmuje się pomocą w sprawach doradztwa dotyczącego prowadzenia działalności gospodarczej. Specjalizacja Adwokat Zuzanny Michałek–Strzelewicz oraz Adwokata Macieja Michałka to pomoc w sprawach rozwodowych dotyczących najczęściej rozwodu, alimentów, separacji, władzy rodzicielskiej, opieki. Kancelaria szanuje czas oraz pieniądze swoich klientów świadcząc im gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług przez wykwalifikowanych adwokatów, oraz wysoką skuteczność w prowadzeniu i rozwiązywaniu spraw. Więcej informacji dotyczących działania kancelarii można dostrzec na stronie https://michalekipartnerzy.pl/

  michalekipartnerzy.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 15553

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    www.kancelariasaska.pl

Masz problem w sprawie spadkowej? jesteś cudzoziemcem nie pojmujesz polskiego prawa? zapraszam do zapoznania się z oferta naszej kancelarii adwokackiej Pietkiewicz i Sankowski. Zajmujemy się całościową obsługą również klientów indywidualnych jak i firm. Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie, aczkolwiek występujemy w imieniu naszych klientów na terenie całej Polski. Odpowiadamy na Państwa potrzeby. Reprezentujemy Państwa w sądach i urzędach dzięki czemu oszczędzają Państwo czas. Sporządzamy pisma prawne i tworzymy umowy cywilne. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową oraz na znajdujący się na niej blog.

  www.kancelariasaska.pl

katalog >> Usługi >> prawo >> 14746

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Adwokat Warszawa Kamil Flatow

Kancelaria Adwokacka mecenasa Kamila Flatow ma swoją siedzibę w Warszawie. Kancelaria posiada bogatą oferuje usług skierowaną do osób indywidualnych oraz firm. Wykwalifikowani specjaliści kierują się w swojej pracy zasadami etyki zawodowej. Klienci mogą liczyć na poufność, bezpieczeństwo, oraz przystępne przedstawienie wszelkich zawiłości.

  adwokatfhfwarszawa.pl/

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 14659

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    www.adwokatswietlicki.pl adwokat Suwałki

W Sejnach w województwie podlaskim znajduje się siedziba Kancelarii Adwokackiej Pawła Świetlickiego, jej filie z kolei zlokalizowane są w Augustowie i Suwałkach. Firma od wielu lat świadczy kompleksowe usługi dla Klientów indywidualnych jak również przedsiębiorców. Specjalizuje się w prawie karnym, spadkowym, cywilnym oraz rodzinnym. Oferuje też dochodzenie roszczeń odszkodowawczych, przygotowanie pism lub umów oraz reprezentowanie Klienta przed sądami i organami administracji publicznej. Kancelaria zachęca do spotkania w swoich placówkach oraz świadczy usługi online. Więcej szczegółów na stronie internetowej.

  www.adwokatswietlicki.pl

katalog >> Usługi >> prawo >> 14597

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    adwokatharwas.pl

Prezentujemy Państwu Kancelarię adwokacką IUS OPTIMUM z Wałcza. Zajmujemy się świadczeniem usług prawnych. Ważne jest, że możemy zająć się daną sprawą na dowolnym etapie postepowania, także przedsądowym, jak też egzekucyjnym. Przeprowadzamy negocjacje, sporządzamy opinie prawne i pisma procesowe. Adwokat Andrzej Harwas, który prowadzi Kancelarię, jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej, ma już także kilkunastoletnią praktykę w zawodzie prawnika. Każdy klient może liczyć na nasze profesjonalne podejście do sprawy, którą nam powierzy. Więcej dowiedzą się Państwo na naszej stronie internetowej.

  www.adwokatharwas.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 13366

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 37