Logo small

TAG: rozwody

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 33
1.    olszynski.pl

Doradztwo w zakresie praw autorskich (tj. opinie prawne, roszczenie o naruszenie praw autorskich czy umowy prawnoautorskie) oraz prawa reklamy i związanej z nim m. in. potrzeby zwalczania nieuczciwej konkurencji na rynku, świadczy w ramach swojej Kancelarii - Radca prawny Michał Olszyński. Autor artykułów prawniczych w prasie branżowej, m. in. „Marketing w Praktyce”, prowadzi szkolenia i wykłady m. in. z ochrony danych osobowych, prawa autorskiego oraz problematyki PR i marketingu. Istnieje możliwość kontaktu telefonicznego lub mailowego lub spotkania w biurze w Krakowie lub w Nysie.

  olszynski.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> prawo >> 15876

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Kubica

Kancelaria adwokacka z siedzibą w Bielsku Białej (osoba do kontaktu adwokat Mateusz Kubica). Kancelaria uczestniczy w rozwodach, a także w sprawach o podział majątku. Kancelaria ochrania dobra osobiste klientów na gruncie prawa cywilnego i doradza właścicielom działalności gospodarczych, niezależnie od branży. Kancelaria nadzoruje również sprawy karne wykonawcze.

  www.adwokatkubica.pl/

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 15798

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Michałek i Partnerzy Adwokacka Spółka Partnerska

Jeśli szukają Państwo profesjonalnego, skutecznego i przede wszystkim zaufanego adwokata w Poznaniu to Kancelaria Adwokacka Michałek i Partnerzy będzie właściwym wyborem, który spełni największe wymagania. Długoletnie doświadczenie oraz staż pracy sprawia, iż spółka świadczy usługi na rynku pracy i jest liderem w branży już od lat siedemdziesiątych. Kancelaria ta cechuje się indywidualnym i życzliwym podejściem do klientów. Oferuje porady prawne z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, medycznego oraz zajmuje się pomocą w sprawach doradztwa dotyczącego prowadzenia działalności gospodarczej. Specjalizacja Adwokat Zuzanny Michałek–Strzelewicz oraz Adwokata Macieja Michałka to pomoc w sprawach rozwodowych dotyczących najczęściej rozwodu, alimentów, separacji, władzy rodzicielskiej, opieki. Kancelaria szanuje czas oraz pieniądze swoich klientów świadcząc im gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług przez wykwalifikowanych adwokatów, oraz wysoką skuteczność w prowadzeniu i rozwiązywaniu spraw. Więcej informacji dotyczących działania kancelarii można dostrzec na stronie https://michalekipartnerzy.pl/

  michalekipartnerzy.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 15553

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    www.kancelariasaska.pl

Masz problem w sprawie spadkowej? jesteś cudzoziemcem nie pojmujesz polskiego prawa? zapraszam do zapoznania się z oferta naszej kancelarii adwokackiej Pietkiewicz i Sankowski. Zajmujemy się całościową obsługą również klientów indywidualnych jak i firm. Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie, aczkolwiek występujemy w imieniu naszych klientów na terenie całej Polski. Odpowiadamy na Państwa potrzeby. Reprezentujemy Państwa w sądach i urzędach dzięki czemu oszczędzają Państwo czas. Sporządzamy pisma prawne i tworzymy umowy cywilne. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową oraz na znajdujący się na niej blog.

  www.kancelariasaska.pl

katalog >> Usługi >> prawo >> 14746

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Adwokat Warszawa Kamil Flatow

Kancelaria Adwokacka mecenasa Kamila Flatow ma swoją siedzibę w Warszawie. Kancelaria posiada bogatą oferuje usług skierowaną do osób indywidualnych oraz firm. Wykwalifikowani specjaliści kierują się w swojej pracy zasadami etyki zawodowej. Klienci mogą liczyć na poufność, bezpieczeństwo, oraz przystępne przedstawienie wszelkich zawiłości.

  adwokatfhfwarszawa.pl/

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 14659

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    www.adwokatswietlicki.pl adwokat Suwałki

W Sejnach w województwie podlaskim znajduje się siedziba Kancelarii Adwokackiej Pawła Świetlickiego, jej filie z kolei zlokalizowane są w Augustowie i Suwałkach. Firma od wielu lat świadczy kompleksowe usługi dla Klientów indywidualnych jak również przedsiębiorców. Specjalizuje się w prawie karnym, spadkowym, cywilnym oraz rodzinnym. Oferuje też dochodzenie roszczeń odszkodowawczych, przygotowanie pism lub umów oraz reprezentowanie Klienta przed sądami i organami administracji publicznej. Kancelaria zachęca do spotkania w swoich placówkach oraz świadczy usługi online. Więcej szczegółów na stronie internetowej.

  www.adwokatswietlicki.pl

katalog >> Usługi >> prawo >> 14597

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    adwokatharwas.pl

Prezentujemy Państwu Kancelarię adwokacką IUS OPTIMUM z Wałcza. Zajmujemy się świadczeniem usług prawnych. Ważne jest, że możemy zająć się daną sprawą na dowolnym etapie postepowania, także przedsądowym, jak też egzekucyjnym. Przeprowadzamy negocjacje, sporządzamy opinie prawne i pisma procesowe. Adwokat Andrzej Harwas, który prowadzi Kancelarię, jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej, ma już także kilkunastoletnią praktykę w zawodzie prawnika. Każdy klient może liczyć na nasze profesjonalne podejście do sprawy, którą nam powierzy. Więcej dowiedzą się Państwo na naszej stronie internetowej.

  www.adwokatharwas.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 13366

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    KAMPA ANDRZEJ usługi prawne Olsztyn

Kancelarię Radcy Prawnego prowadzi Andrzej Kampa. Biuro działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Świadczy pomoc prawną dla osób fizycznych, firm i przedsiębiorstw. Prawnik podejmuje się prowadzenia spraw z obrębu prawa cywilnego, rodzinnego także spadkowego. Ponadto świadczy czynności prawne z zakresu prawa ubezpieczeń i prawa mieszkaniowego. Dla klientów indywidualnych przygotowuje umowy i sporządza apelacje oraz pozwy. Uczestniczy w negocjacjach również mediacjach. Ponadto występuje w sprawach o zapłatę oraz odszkodowanie bądź zadośćuczynienie. Prawnik tworzy statuty spółek, fundacji oraz stowarzyszeń. Informacje na witrynie.

  radcaprawny-olsztyn.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 12831

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    PROCHOWNIK Pomoc prawna zachodniopomorskie

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Kancelarii Prawniczej Radcy Prawnego Joanny Prochownik. Nasza placówka mieści się w Szczecinie i od 1998 roku zajmujemy się świadczeniem usług z różnych dziedzin prawa. Zajmujemy się prawem spadkowym, rodzinnym, upadłościowym bądź naprawczym, gospodarczym i handlowym, cywilnym, administracyjnym, prawie pracy i karnym. Można nam powierzyć sprawy windykacyjne, postępowania egzekucyjne, sporządzanie umów, pism, pozwów, wniosków czy opinii oraz reprezentowanie Klienta przed sądami, organami administracji publicznej oraz organami ścigania. Zapraszamy na stronę internetową.

  prochownik.pl

katalog >> Usługi >> prawo >> 12280

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Kancelaria Koźliński - adwokat Bydgoszcz

Nasza kancelaria prawna oferuje pomoc na najwyższym poziomie. Podejmujemy się prowadzenia spraw o każdym charakterze skomplikowania. Każdemu klientowi poświęcamy należytą ilość uwagi i czasu. Zajmujemy się zagadnieniami z obszaru prawa: cywilnego, spadkowego, konsumenckiego, upadłościowego, handlowego, pracy, administracyjnego. Prowadzimy także sprawy windykacyjne i sprawy o odszkodowania.

  kancelariabydgoszcz.eu

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 10963

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 33