Logo small

TAG: rozwody

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 41
1.    Kancelaria adwokacka Szczecin

Kancelaria adwokacka Szczecin – szukając tej frazy w Internecie pojawi się sporo stron kancelarii adwokackich, którą wybrać, która będzie najlepsza, która pomaga klientom a nie liczy wyłącznie na zysk? Jeżeli szukasz pomocy w prawie rodzinnym, spadkowym, majątkowym czy alimentacyjnym najlepszą opcją będzie kancelaria adwokacka „szczecinadwokat.pl”. Charakteryzuje się ona znakomitymi prawnikami i adwokatami, dla których klient jest zawsze najważniejszy. Rozwody, alimenty, podział majątku, ustalenie ojcostwa i inne podobne to chleb powszedni tej kancelarii. Odwiedź podaną stronę a poznasz więcej szczegółów.

  szczecinadwokat.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16674

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    www.adwokat-wojciechowski.pl adwokat Toruń

Potrzebujesz prawnego doradztwa w kwestiach rodzinnych, majątkowych czy pracowniczych? Kancelaria adwokacka Wojciecha Wojciechowskiego w Toruniu oferuje fachowe i doświadczone wsparcie w sprawach prawnych czy zabezpieczenia interesów klienckich. Zapewniamy wszechstronne usługi prawne dla klientów indywidualnych oraz kompleksową obsługę prawną firm. Prowadzimy sprawy cywilne i karne, sporządzamy opinie prawne i sporządzamy pisma procesowe. Również reprezentujemy obsługiwane przez nas podmioty gospodarcze przed sądami i organami administracji publicznej. Zapraszamy do współpracy.

  adwokat-wojciechowski.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17416

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    PLISECKA-WAJDZIAK, KIECZKA prawo

Kancelaria Adwokacka PWK znajduje się w Szczecinie. Działalność naszej kancelarii w głównej mierze ukierunkowana jest na niesienie pomocy prawnej zgłaszającym się do nas Klientom. Świadczymy obsługę prawną w zakresie prawa cywilnego, w tym prawa rodzinnego i spadkowego, prawa handlowego, prawa karnego, prawa pracy, prawa administracyjnego oraz innych jego dziedzin. Reprezentujemy Klientów w trybunałach i poza nimi, przygotowujemy wnioski, umowy, odwołania czy pozwy, a także przeprowadzamy windykację należności pieniężnych i innych świadczeń. Preferujemy bezpośredni kontakt w naszej kancelarii po wcześniejszym ustaleniu terminu telefonicznie lub mailowo. Szczegóły na stronie internetowej.

  www.kancelaria-pwk.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17341

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Doradztwo prawne Kraków Krakowska Kancelaria

Alimenty Kraków to bardzo często myśl wielu osób, które potrzebują pomocy w tym zakresie. Kwestia alimentów nie jest w żadnej możliwej sytuacji łatwą sprawą. To z reguły aspekty bardzo sporne, które wymagają przede wszystkim odpowiedniej obsługi prawnej. To decyduje przede wszystkim właśnie o tym, jaki będzie ostateczny wynik danej rozprawy. Krakowska Kancelaria specjalizuje się właśnie w sprawach dotyczących alimentów. Cechujemy się przede wszystkim wieloletnim doświadczeniem w tym zakresie.

  krakowskakancelaria.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 17338

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    www.latoch.pl

Jeżeli potrzebują Państwo profesjonalnej porady prawnej z dziedziny prawa rodzinnego, cywilnego albo prawa pracy zachęcamy do skorzystania z oferty Kancelarii Adwokackiej Latoch z siedzibą w Lublinie. Firma zapoczątkowała swoją działalność w 2007 roku. Zakres świadczonych przez kancelarię usług obejmuje sporządzanie opinii oraz ekspertyz prawnych, przygotowywanie pism procesowych, między innymi pozwów rozwodowych. Dodatkowo pracownicy kancelarii reprezentują klientów w sprawach sądowych i pozasądowych. Kompletną ofertę usług znajdą Państwo na stronie internetowej. Zapraszamy do współpracy.

  www.latoch.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 17333

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    kancelariaadwokackazgierz.pl

Sprawy cywilne tj. współwłasność, darowizny, odszkodowania, poza tym sprawy rozwodowe, alimenty i przyznanie władzy rodzicielskiej to wyłącznie niektóre wątki, jakimi zajmuje się Kancelaria adwokacka Rafała Gorzechowskiego w Zgierzu. Na rynku istniejemy od 2015 r. i mam doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego oraz prawa cywilnego. Kancelaria podejmuje się spraw o alimenty, władzę rodzicielską, rozwód, separację i adopcję. Wspieram też w sprawach z zakresu prawa spadkowego, własności nieruchomości, odszkodowań za naruszenie dóbr osobistych lub spraw o roszczenia wynikające z umów. Zapraszamy do kontaktu!

  www.kancelariaadwokackazgierz.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 17023

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    MZM doradztwo prawne dla firm

Jeśli muszą Państwo zasięgnąć porady prawnej, prezentujemy mieszczącą się w Rybniku Kancelarię MZM. Oferuje ona swoją pomoc przy prowadzeniu spraw powiązanych z prawem pracy, spółek, gospodarczym, zamówień publicznych, cywilnym i upadłościowym. Radcy prawni zajmą się też sprawami spadkowymi, rodzinnymi czy o odszkodowanie. Oferują ponadto bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych. Co więcej, Kancelaria specjalizuje się w prawie geologicznym i górniczym. MZM oferuje swoją pomoc osobom fizycznym i prawnym. Pełen zakres usług oferowanych przez Kancelarię umieszczony jest na stronie internetowej.

  www.kancelariamzm.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16639

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    olszynski.pl

Doradztwo w zakresie praw autorskich (tj. opinie prawne, roszczenie o naruszenie praw autorskich czy umowy prawnoautorskie) oraz prawa reklamy i związanej z nim m. in. potrzeby zwalczania nieuczciwej konkurencji na rynku, świadczy w ramach swojej Kancelarii - Radca prawny Michał Olszyński. Autor artykułów prawniczych w prasie branżowej, m. in. „Marketing w Praktyce”, prowadzi szkolenia i wykłady m. in. z ochrony danych osobowych, prawa autorskiego oraz problematyki PR i marketingu. Istnieje możliwość kontaktu telefonicznego lub mailowego lub spotkania w biurze w Krakowie lub w Nysie.

  olszynski.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> prawo >> 15876

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Kubica

Kancelaria adwokacka z siedzibą w Bielsku Białej (osoba do kontaktu adwokat Mateusz Kubica). Kancelaria uczestniczy w rozwodach, a także w sprawach o podział majątku. Kancelaria ochrania dobra osobiste klientów na gruncie prawa cywilnego i doradza właścicielom działalności gospodarczych, niezależnie od branży. Kancelaria nadzoruje również sprawy karne wykonawcze.

  www.adwokatkubica.pl/

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 15798

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Michałek i Partnerzy Adwokacka Spółka Partnerska

Jeśli szukają Państwo profesjonalnego, skutecznego i przede wszystkim zaufanego adwokata w Poznaniu to Kancelaria Adwokacka Michałek i Partnerzy będzie właściwym wyborem, który spełni największe wymagania. Długoletnie doświadczenie oraz staż pracy sprawia, iż spółka świadczy usługi na rynku pracy i jest liderem w branży już od lat siedemdziesiątych. Kancelaria ta cechuje się indywidualnym i życzliwym podejściem do klientów. Oferuje porady prawne z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, medycznego oraz zajmuje się pomocą w sprawach doradztwa dotyczącego prowadzenia działalności gospodarczej. Specjalizacja Adwokat Zuzanny Michałek–Strzelewicz oraz Adwokata Macieja Michałka to pomoc w sprawach rozwodowych dotyczących najczęściej rozwodu, alimentów, separacji, władzy rodzicielskiej, opieki. Kancelaria szanuje czas oraz pieniądze swoich klientów świadcząc im gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług przez wykwalifikowanych adwokatów, oraz wysoką skuteczność w prowadzeniu i rozwiązywaniu spraw. Więcej informacji dotyczących działania kancelarii można dostrzec na stronie https://michalekipartnerzy.pl/

  michalekipartnerzy.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 15553

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 41