Logo small

TAG: rozwoju

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 131
1.    Wczesna interwencja Londyn - poradnia3terapie.pl

W okolicach Londynu działa Poradnia3terapie, ukierunkowana na pomoc dzieciom w ich prawidłowym rozwoju. Poradnia jest prowadzona przez doświadczoną specjalistkę, która podchodzi do każdego małego pacjenta z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem. Zaufaj już teraz i umów się na wizytę, podczas której zostanie przedstawiony problem i dalszy plan działania.

  www.poradnia3terapie.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> psycholog >> 20974

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Blog o rozwoju przedsiębiorstw - my-sweet-angel.pl

Chciałbyś zająć się rozwojem swojego przedsiębiorstwa? Warto w tej kwestii posiłkować się darmową wiedzą, dostępną w internecie. Blog o rozwoju przedsiębiorstw, prowadzony przez osobę która jest nie tylko wykształconym pasjonatem, ale przede wszystkim praktykiem mającym na co dzień do czynienia z rozwijaniem przedsiębiorstw jest niezwykle wartościowy. Nie wydawaj tysięcy na kursy, które są tylko powieleniem ogólnodostępnej wiedzy.

  my-sweet-angel.pl

katalog >> Komputery i internet >> blogi >> 20815

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


3.    Blog o rozwoju biznesu - wypadekwniemczech.pl

Rozwijasz biznes? Sprawdź Najnowocześniejsze to blog poświęcony w całości zbieraniu najświeższych informacji z Polski i świata. Dowiesz się więcej na temat najróżniejszych kwestii, zarówno związanych z przedsiębiorstwami jak i rozwojem osobistym. Przekonaj się o tym już teraz na stronie internetowej wypadekwniemczech.pl, gdzie znajdziesz wszystkie artykuły oraz niezbędne informacje o autorze.

  wypadekwniemczech.pl

katalog >> Rozrywka i hobby >> blogi >> 20794

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    fundacjameritum.com

Centrum Rozwoju Diagnozy i Terapii Meritum w Sosnowcu zapewnia wszechstronną diagnozę, terapię oraz rozwój dzieci, młodzieży i dorosłych. Oferujemy wsparcie psychologów, fizjoterapeutów, logopedów i neurologopedów Organizujemy poza tym szkolenia dla nauczycieli w celu zdobycia wiedzy z zakresu rozwiązywania problemów wychowawczych. Zapraszamy do współpracy!

  https://www.fundacjameritum.com

katalog >> Zdrowie i uroda >> uslugi >> 19115

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    www.plusik-minusik.pl

Integracja sensoryczna dla dzieci w Gdyni i Gdańsku - Instytut Wspierania Rozwoju od 1998 r. oferuje wsparcie dzieci z całej Polski w zakresie wczesnego wykrycia zaburzeń współdziałania wszystkich zmysłów dziecka, tj. wzrok, słuch, równowaga, dotyk, czucie i ruch. Dzięki terapii, jaką skutecznie stosujemy od lat, możemy skuteczniej eliminować problem i przyczyniać do szybszej adaptacji dziecka. Dzięki temu wspieramy ogólny rozwój intelektualny, ruchowy i emocjonalny, leczymy dysleksję i dysortografię. Oferujemy też pomoc psychologiczną i terapię pedagogiczną. Zapraszamy do zaznajomienia z całą ofertą na stronie.

  https://www.plusik-minusik.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 16487

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    www.vivisto.pl

Vivisto Training Center Sylwia Wodzień w Bydgoszczy to firma z branży szkoleniowej, która korzystając z wieloletniej praktyki i pracy z ludźmi, zajmuje się doradztwem, szkoleniami, jakie dedykuje małym i średnim firmom w zakresie ich rozwoju, wyjściu z kryzysu oraz przełamywania blokad. Wykorzystujemy z narzędzi tj. coaching kryzysowy MBTI i elementy NLP. Uczymy jak uformować silną organizację opartą na wspólnym działaniu, umiejętności słuchania i zrozumienia świata klienta, analizujemy też modele zarządzania, aby firma mogła realizować swoje cele i się rozwijać. Zapraszamy do konatktu!

  www.vivisto.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 15689

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    www.wfr.org.pl

Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. w Poznaniu udziela wsparcia na rzecz rozwoju sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, obszarów miejskich i projektów z zakresu efektywności energetycznej. Ułatwiamy dostęp do kapitału przez oferowanie poręczeń, pożyczek oraz innych produktów finansowych. Zapewniamy ułatwienia dotyczących obrotu gospodarczego i umożliwiamy realizację przedsięwzięć gospodarczych, które służą wzrostowi wielkopolskich przedsiębiorców. Jesteśmy spółką samorządu województwa wielkopolskiego - zapraszamy do współpracy!

  www.wfr.org.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 15688

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    AKADEMIA ROZWOJU Porady psychologiczne Wrocław

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą firmy Akademia Rozwoju Natalia Konarkowska z Wrocławia. Jesteśmy profesjonalną placówką oferującą interesujące szkolenia, warsztaty czy też wsparcie dla wszystkich osób dążących do rozwoju. Zajmujemy się indywidualnym doradztwem zawodowym, poradnictwem psychologicznym oraz szkoleniami dla firm. Pracujemy z zagadnieniami takimi jak komunikacja, motywacja, sprzedaż i obsługa klienta, zarządzanie sobą w czasie czy też efektywna rekrutacja. Więcej szczegółów dotyczących oferty i działalności akademii znajdą Państwo na stronie internetowej.

  www.akademiarozwoju.wroclaw.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 14230

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    www.wojciechbrzezina-szkolenia.pl trener biznesu katowice

Jest nam ogromnie miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy szkoleniowej Wojciecha Brzeziny, który świadczy swoje usługi w Zabrzu. Prowadzi on profesjonalne i ciekawe szkolenia z zakresu sprzedaży, budowania zespołów, komunikacji i negocjacji. Wykładowca może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem, doskonałą znajomością branży oraz licznymi certyfikatami i rekomendacjami. Zapewnia najwyższą jakość usług, ciekawą formę szkoleń, profesjonalizm i konkurencyjne ceny. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty lub skontaktować z firmą, wystarczy wejść na stronę internetową.

  www.wojciechbrzezina-szkolenia.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17509

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    www.tomatis-swidnica.pl Depresje Świdnica

Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna umiejscowiona w Świdnicy zaprasza do skorzystania z szerokiej oferty rehabilitacyjnej. Gwarantujemy skuteczną pomoc terapeutyczną dzieci oraz młodzieży m.in. z uszkodzeniem ośrodkowego układu nerwowego, ograniczonym lub wzmożonym napięciem mięśniowym, zaburzeniami koordynacji psychoruchowej czy mózgowym porażeniem dziecięcym. Stosujemy tylko sprawdzonych oraz skutecznych metod terapii, używając przy tym z bezpiecznych oraz nieinwazyjnych urządzeń. Zachęcamy do umówienia się na wizytę. Zachęcamy także do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odnajdziecie Państwo więcej informacji.

  www.tomatis-swidnica.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17284

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 131