Logo small

TAG: ruchu

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 70
1.    ortopedaorzechowski.pl

Zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją Gabinetu Ortopedii i Krioterapii Wiktor Orzechowski we Wrocławiu. Gwarantujemy diagnostykę i leczenie drobnych urazów oraz przewlekłych bóli i schorzeń. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w diagnostyce oraz leczeniu chorób stawów, nabytych wad narządu ruchu oraz urazów narządu ruchu. Nasz gabinet zaopatrzony jest w specjalistyczny sprzęt wysokiej jakości. Każdemu pacjentowi gwarantujemy wszechstronną opiekę oraz indywidualne podejście. Osoby zainteresowane osiągnięciem szczegółowych informacji dotyczących naszego gabinetu zapraszamy do zaznajomienia się ze stroną internetową.

  www.ortopedaorzechowski.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 20985

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    revita-dukla.pl

Fizykoterapia, dynamiczne kombinezony, metoda Vojty, NDT-Bobath, PNF, metoda integracji sensorycznej SI oraz terapia ręki to zaledwie niektóre z metod terapeutycznych dla dzieci jakie wykorzystuje NZOZ REVITA specjalizujący się w leczeniu schorzeń narządu ruchu. Istniejący już od 2004 roku, założony przez Panią Violettę Bąk zakład prowadzi rehabilitację dorosłych i dzieci, a ponadto Ośrodek Wczesnej Interwencji świadczący pomoc już noworodkom. REVITA oferuje Państwu zabiegi rehabilitacyjne wynikające ze skierowań lekarskich, a także szereg innych płatnych zabiegów komercyjnych. Istnieje tu także ewentualność uzgodnienia terapii domowej. Zabiegi wykonują profesjonalni fizjoterapeuci, dla których najważniejszy jest drugi człowiek. Żeby poznać szczegóły dotyczące działalności ośrodka zapraszamy Państwa na stronę.

  revita-dukla.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> rehabilitacja >> 19427

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    www.rzeczoznawcyap.pl

Doradztwo prawne w zakresie inżynierii samochodowej i ruchu drogowego, wszechstronna likwidacja szkód komunikacyjnych dla towarzystw ubezpieczeniowych a wycena maszyn, urządzeń, linii i ciągów technologicznych, jak również wycena dla pojazdów zabytkowych oraz kolekcjonerskich to tylko częściowy zakres oferty, jaką dysponuje Zespół Rzeczoznawców Samochodowych, Maszyn i Urządzeń Automobilklub Nowy Świat Sp. z o.o. Oddział w Poznaniu. Zajmujemy się szeroko rozumianą oceną stanu technicznego i wycenami wartości pojazdów. Dodatkowo prowadzimy sprzedaż nalepek uprawniających do poruszania się pojazdem w strefach „Umweltzone” w Niemczech. Zapraszamy!

  rzeczoznawcyap.pl

katalog >> Usługi >> doradztwo >> 18433

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    mikamsklep.pl

Sklep oświetleniowy w Dobrzewinie MIKAM dysponuje dużą ofertą nowoczesnej technologii oświetleniowej LED. Polecamy światła LED i tradycyjne, oświetlenie, akcesoria elektryczne i inne produkty, które spełniają wszystkie normy, są również ekonomiczne. Gwarantujemy najwyższą jakość, bezpieczeństwo dla zdrowia. Nowoczesny stylistyka przy jednoczesnym zachowaniu przekonujących cen to duży zaleta naszej oferty. Zapraszamy miłośników nowych technologii do odwiedzenia naszego sklepu i zaznajomienia się ze szczegółami sekcji smart dom.

  www.mikamsklep.pl

katalog >> Sklepy i hurtownie >> inne >> 22390

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    VIMS Verified Industrial Maintenance Solutions

VIMS to firma powstała, aby odpowiadać na potrzeby dotyczące predykcyjnego utrzymania ruchu i działów niezawodności. Co warte podkreślenia — ludzie odpowiadający za funkcjonowanie działalności to osoby godne zaufania (wystarczy powiedzieć, że mowa o osobach mających wieloletnie doświadczenie).

  vims.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> maszyny i urzadzenia przemysłowe >> 16704

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    Prosty i intuicyjny system CMMS

Nasza firma informatyczna QRmaint zajmuje się wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań CMMS oraz programów, które wspierają obsługę techniczną nieruchomości. Swoją ofertę kierujemy do różnego rodzaju firm i instytucji. Oferowane przez nas rozwiązania wspierają utrzymanie techniczne i ułatwiają pracę zespołom w planowaniu zadań. W swoich działaniach stawiamy na pełen profesjonalizm, indywidualność oraz bezpieczeństwo wykonywanych działań. Choć nasze biuro zlokalizowane jest w Krakowie to swoje usługi kierujemy do klientów z całej Polski.

  qrmaint.pl/

katalog >> Komputery i internet >> oprogramowanie >> 21770

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Hurtownia elektryczna he24.pl

Hurtownia elektryczna He24.pl zajmuje się sprzedażą wysyłkową artykułów elektrycznych w całym kraju. Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną, dlatego zarówno profesjonaliści, jak i klienci indywidualni znajdą to czego potrzebują. Ponadto współpracujemy z największymi polskimi oraz zagranicznymi producentami.

  he24.pl/

katalog >> Sklepy i hurtownie >> inne >> 20639

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    rlcnc.pl części do maszyn Poznań

Obróbka skrawaniem wszystkich gatunków stali od węglowej, stopowej do stali specjalnych to oferta firmy RL CNC w miejscowości Komorniki. Obrabiamy także metale nieżelazne (kolorowe), tworzywa sztuczne. Zapewniamy kompleksowość usługi - od projektowania poprzez obróbkę, spawanie, montaż i transport do klienta z uruchomieniem włącznie. Korzystamy z najnowszych technologii oraz oprogramowania CAD/CAM. Cechuje nas kreatywność i otwarcie na pionierskie rozwiązania. Zapraszamy do współpracy.

  rlcnc.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> inne >> 20104

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    www.olbark.pl

Nadzory inwestorskie i budowlane w zakresie każdej budowy, wykonanie projektów budowlano-wykonawczych, kosztorysowanie robót budowlanych oraz konsultacje i porady w dziedzinie branży budowlanej to tylko niektóre usługi, jakie świadczy firma OLBARK z miejscowości Czerwionka-Leszczyny. Działamy w obszarze budownictwa drogowego oraz kubaturowego na terenach górniczych, gwarantując kompleksową obsługę procesu budowlanego. Więcej szczegółów prezentujemy na stronie, zapraszamy!

  olbark.pl

katalog >> Budownictwo >> projektowanie >> 19748

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    www.kontakt-sklep.pl

Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę internetowego sklepu elektrycznego www.kontakt-sklep.pl. Zajmujemy się sprzedażą osprzętu elektroinstalacyjnego pochodzącego od najlepszych producentów na rynku. W naszej ofercie znajdą Państwo łączniki, gniazda, czujniki ruchu, regulatory temperatury, ściemniacze, gniazda głośnikowe, antenowe, komputerowe, telefoniczne, różnego koloru ramki jak i wiele innych akcesoriów. Oferujemy korzystne ceny, ciekawe rabaty a oprócz tego fachową obsługę i doradztwo. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie bądź skontaktować z nami, wystarczy zajrzeć na stronę internetową.

  www.kontakt-sklep.pl

katalog >> Sklepy i hurtownie >> inne >> 13392

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 70