Logo small

TAG: rzeczoznawca

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 35
1.    Jurczak - Rzeczoznawca Majątkowy: Bielsko-Biała i Katowice

Nasza firma świadczy następujące usługi: wycena domu, działki, mieszkania oraz wycena hotelu, magazynu, hali, biurowca, obiektu usługowego, nieruchomości przemysłowej. Korzystając z usług naszej firmy otrzymasz rzetelnie opracowany operat szacunkowy, stanowiący opinię o wartości nieruchomości. Sporządzeniem dokumentacji zajmuje się uprawniony rzeczoznawca majątkowy z miasta Bielsko-Biała. Zasięg firmy to również Podbeskidzie i okolice (Żywiec, Wilkowice, Łodygowice, Szczyrk, Wisła, Ustroń, Skoczów, Wilamowice, Kęty). Wycena na potrzeby podziału majątku, dla kredytu, do określenia ceny transakcyjnej sprzedaży, dla sądu, zniesienia współwłasności. Wyceniamy również służebność osobistą, gruntową, przesyłu, a także prawo dożywocia. Zapraszamy do kontaktu.

  www.inwestycje-nieruchomosci.com

katalog >> Nieruchomości >> inne >> 23050

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.      Jurczak - Rzeczoznawca Majątkowy - Bielsko-Biała

Nasza firma zajmuje się profesjonalnie wyceną nieruchomości oraz doradztwem na rynku od ponad 10 lat. Wyceny przygotowuje rzeczoznawca majątkowy, posiadający stosowne uprawnienia. Wykonujemy wyceny nieruchomości o przeznaczeniu mieszkalnym: wycena domu, wycena mieszkania, nieruchomości gruntowych: wycena działki, wycena gruntu usługowego lub przemysłowego oraz nieruchomości komercyjnych: wycena hotelu, wycena pensjonatu, wycena magazynu, wycena hali, wycena obiektów usługowych. Wykonujemy operaty dla potrzeb zabezpieczenia kredytowego, dla potrzeb podziału majątku, rozliczeń wewnętrznych, zniesienia współwłasności etc. Działamy głównie w m. Bielsko-Biała oraz okolicach (Szczyrk, Wilkowice, Jaworze, Jasienica, Buczkowice, Skoczów, Wisła, Ustroń). Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  inwestycje-nieruchomosci.com

katalog >> Nieruchomości >> nieruchomosci >> 22823

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Place zabaw atesty

Firma Operat i Prawo wykonuje kompleksowe przeglądy, orzeczenia i atesty dla placów zabaw oraz innych obiektów i urządzeń rozrywkowych - sale zabaw, lunaparki, parki trampolin i linowe, skateparki, itd. Jesteśmy członkami polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Technicznych Urządzeń Rozrywkowych. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej. Warto zajrzeć także do zakładki Aktualności, gdzie prezentujemy np. informacje związane z kontrolami urzędowymi na placach i salach zabaw.

  rzeczoznawca-dmuchance.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 22235

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Rzeczoznawca wycena nieruchomości

Bywają sytuacje kiedy konieczne jest wycenienie konkretnej nieruchomości. Powinien się tym zająć ktoś doświadczony. Na tej stronie możecie znaleźć informacje o usługach które oferuje dobry rzeczoznawca majątkowy. Jednocześnie można tu zapoznać się z cennikiem oraz wszelkimi istotnymi informacjami. Zajmiemy się wyceną nieruchomości w oparciu o jej położenie, stan, cel, a także kilka innych zmiennych. Dopiero przy ich uwzględnieniu można spodziewać się dobrej wyceny za którą odpowiada rzeczoznawca majątkowy.

  a2a-wycena.pl

katalog >> Usługi >> usługi >> 18400

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


5.    Doradztwo budowlane - konsultacje, ekspertyzy, rzeczoznawca

Szukasz doświadczonego doradcy budowlanego, który pomoże rozwiązać Twój problem w budownictwie? Zadzwoń do mnie! Profesjonalne doradztwo budowlane dla każdego.

  doradca-budowlany.pl

katalog >> Budownictwo >> budownictwo >> 17814

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Wycena nieruchomości Toruń

Operat szacunkowy zostanie przeprowadzony według najnowszych standardów z dbałością o wszelkie szczegóły. Chcesz poznać prawdziwą wartość nieruchomości? Wejdź na naszą stronę i zamów usługę jeszcze dziś! www.rzeczoznawcatorun.com.pl Zapraszamy

  www.rzeczoznawcatorun.com.pl

katalog >> Nieruchomości >> wycena nieruchomości >> 15488

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Ochrona ppoż - FUMO

Czy wiesz, jak ważna jest fachowa instrukcja bezpieczeństwa pożarowego? Jeśli prowadzisz biznes i odpowiadasz za swoich pracowników musisz wiedzieć, że w kryzysowych chwilach twoja wiedza z tego zakresu może okazać się bezcenna! Firma FUMO przeprowadza ekspertyzy techniczne warunków bezpieczeństwa pożarowego w Łodzi i całym województwie. Jeśli zależy Państwu nie tylko na otrzymaniu dokumentacji, ale i wiedzy - nie można było trafić lepiej. Wiemy, że znalezienie zaufanego wykonawcy spędza sen z powiek, dlatego odpowiadamy na wszelkie pytania i wątpliwości. Nasz rzeczoznawca ppoz z Łodzi doskonale orientuje się w najnowszych regulacjach prawnych i dzięki temu może przekazywać najbardziej aktualną wiedzę, dostosowaną do wymogów przepisów. Zajmujemy się profesjonalną oceną zagrożenia wybuchem i przygotowujemy koncepcje oddymiania. Prowadzimy także nieprzerwanie doradztwo techniczne w zakresie ochrony przeciwpożarowej, dlatego możecie Państwo zadawać nam pytania z tego zakresu. Na zamówienie przygotowujemy także plany ewakuacji z budynków, a jeśli zachodzi taka potrzeba - przeprowadzamy próbne ewakuacje w Łodzi i na terenie województwa łódzkiego. Jeśli mają Państwo nurtujące pytania z zakresu ppoż i bhp - zachęcamy do kontaktu. Z chęcią przedstawimy Państwu zakres oferowanych przez nas usług.

  fumopoz.pl/

katalog >> Usługi >> bhp >> 15282

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    LEWANDOWSKI PAWEŁ ekspertyzy techniczne pojazdów

Jest nam ogromnie miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy Pawła Lewandowskiego. Jest to rzeczoznawca techniki motoryzacyjnej zrzeszony w Ogólnopolskim Stowarzyszeniu Rzeczoznawców Motoryzacyjnych, Ruchu Drogowego, Maszyn i Urządzeń AUTOCONSULTING i członek Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskim SiMP. Firma mieści się w Izabelinie B w województwie mazowieckim i świadczy usługi z zakresu oceny stanu technicznego, ustalenia wartości czy kosztów naprawy, likwidacji szkód, kosztorysowania napraw oraz diagnostyki pojazdów. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  rzeczoznawca-auto.pl

katalog >> Motoryzacja >> inne >> 14462

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    IWUR Opinia biegłego

Opinia biegłego jest niezwykle istotna jeśli chodzi o wyceny - wycenę wartości spółki, wycenę nieruchomości, wycenę przedsiębiorstwa. Zamów wyceny od IWUR, czyli Instytutu Wycen Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych (Warszawa, woj. mazowieckie). Opinia biegłego rzeczoznawcy majątkowego z IWUR jest na wyciągnięcie ręki - teren działania IWUR z Warszawy to cała Polska.

  iwur.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> finase >> 19441

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    www.operaty.eu rzeczoznawca Bolesławiec

Biuro Rzeczoznawcy Majątkowego Dariusza Sasa odnajdziecie Państwo w pobliżu centrum miasta Bolesławca. Podstawowym celem istnienia jest zapewnienie petentom kompetentnej obsługi z zakresu wycen nieruchomości na obszarze województwa Dolnośląskiego, Lubuskiego i Opolskiego. Działamy ściśle z aktualnymi przepisami prawa i standardem zawodowym rzeczoznawców majątkowych. Wszelkie wiadomości, wskazówki i porady poprzedzające zrealizowanie czynności notarialnych udzielane są rzetelnie oraz terminowo. Pełen wykaz świadczonych usług mieści się na mojej stronie internetowej.

  operaty.eu

katalog >> Nieruchomości >> inne >> 13892

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 35