Logo small

TAG: rzeczoznawca

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 25
2.    Ochrona ppoż - FUMO

Czy wiesz, jak ważna jest fachowa instrukcja bezpieczeństwa pożarowego? Jeśli prowadzisz biznes i odpowiadasz za swoich pracowników musisz wiedzieć, że w kryzysowych chwilach twoja wiedza z tego zakresu może okazać się bezcenna! Firma FUMO przeprowadza ekspertyzy techniczne warunków bezpieczeństwa pożarowego w Łodzi i całym województwie. Jeśli zależy Państwu nie tylko na otrzymaniu dokumentacji, ale i wiedzy - nie można było trafić lepiej. Wiemy, że znalezienie zaufanego wykonawcy spędza sen z powiek, dlatego odpowiadamy na wszelkie pytania i wątpliwości. Nasz rzeczoznawca ppoz z Łodzi doskonale orientuje się w najnowszych regulacjach prawnych i dzięki temu może przekazywać najbardziej aktualną wiedzę, dostosowaną do wymogów przepisów. Zajmujemy się profesjonalną oceną zagrożenia wybuchem i przygotowujemy koncepcje oddymiania. Prowadzimy także nieprzerwanie doradztwo techniczne w zakresie ochrony przeciwpożarowej, dlatego możecie Państwo zadawać nam pytania z tego zakresu. Na zamówienie przygotowujemy także plany ewakuacji z budynków, a jeśli zachodzi taka potrzeba - przeprowadzamy próbne ewakuacje w Łodzi i na terenie województwa łódzkiego. Jeśli mają Państwo nurtujące pytania z zakresu ppoż i bhp - zachęcamy do kontaktu. Z chęcią przedstawimy Państwu zakres oferowanych przez nas usług.

  fumopoz.pl/

katalog >> Usługi >> bhp >> 15282

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Tęcza Marzena rzeczoznawca majątkowy Toruń

Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą biura Rzeczoznawcy Majątkowego Marzeny Tęczy. Firma funkcjonuje na terenie Torunia, powiatu toruńskiego i sąsiednich. Specjalizuje się w wycenie mieszkań, biur, nieruchomości handlowych, rolnych oraz leśnych, gruntów inwestycyjnych oraz innych. Zajmuje się przygotowaniem ekspertyz oraz wycen do celów ubezpieczeniowych, dla banków, do podziału majątku, w celu ustalenia odszkodowania, określenia wartości nakładów oraz innych. Firma ma niezbędne zezwolenia oraz duże doświadczenie w branży. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.

  rzeczoznawcamajatkowytorun.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15027

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    rzeczoznawcakrakow.com.pl

W Krakowie swoje usługi świadczy Rzeczoznawca Sztuki Jadwiga Oczko-Kozłowska - historyk sztuki z dużym doświadczeniem zawodowym. Zajmuje się ona wyceną i oceną dzieł sztuki, obrazów, rzeźb lub antyków. Oferuje ocenę poziomu artystycznego dzieła, wydaje ekspertyzy, ocenę kosztów prac konserwatorskich i uznanie tych prac za wykonane. Usługi świadczy dla Klientów prywatnych, banków czy też firm ubezpieczeniowych. Działa rzetelnie, bezstronnie i oferuje korzystne warunki współpracy. Żeby dowiedzieć się więcej na temat oferty i działalności wystarczy zajrzeć na stronę internetową.

  rzeczoznawcakrakow.com.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 14629

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    LEWANDOWSKI PAWEŁ ekspertyzy techniczne pojazdów

Jest nam ogromnie miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy Pawła Lewandowskiego. Jest to rzeczoznawca techniki motoryzacyjnej zrzeszony w Ogólnopolskim Stowarzyszeniu Rzeczoznawców Motoryzacyjnych, Ruchu Drogowego, Maszyn i Urządzeń AUTOCONSULTING i członek Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskim SiMP. Firma mieści się w Izabelinie B w województwie mazowieckim i świadczy usługi z zakresu oceny stanu technicznego, ustalenia wartości czy kosztów naprawy, likwidacji szkód, kosztorysowania napraw oraz diagnostyki pojazdów. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  rzeczoznawca-auto.pl

katalog >> Motoryzacja >> inne >> 14462

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    www.operaty.eu rzeczoznawca Bolesławiec

Biuro Rzeczoznawcy Majątkowego Dariusza Sasa odnajdziecie Państwo w pobliżu centrum miasta Bolesławca. Podstawowym celem istnienia jest zapewnienie petentom kompetentnej obsługi z zakresu wycen nieruchomości na obszarze województwa Dolnośląskiego, Lubuskiego i Opolskiego. Działamy ściśle z aktualnymi przepisami prawa i standardem zawodowym rzeczoznawców majątkowych. Wszelkie wiadomości, wskazówki i porady poprzedzające zrealizowanie czynności notarialnych udzielane są rzetelnie oraz terminowo. Pełen wykaz świadczonych usług mieści się na mojej stronie internetowej.

  operaty.eu

katalog >> Nieruchomości >> inne >> 13892

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    O firmie | Wojciech Mikołajski

biegły sądowy, rzeczoznawca meblowy, rzeczoznawca mebli, rzeczoznawca podłogi parkiety, rzeczoznawca okien, rzeczoznawca drzwi, rzeczoznawca schody, rzeczoznawca stolarski stolarz, uszkodzone meble, wadliwe meble, wadliwa podłoga, opinia techniczna, opinia biegłego rzeczoznawcy, reklamacja mebli, reklamacja okien, reklamacja drzwi, ekspertyza mebli, ekspertyza drzwi, ekspertyza okien, drewno Wykonuje opinie techniczne dla osób prywatnych oraz dla firm i instytucji - meble biurowe - meble sklepowe - meble hotelowe - meble kuchenne - meble dzicięce - meble szkolne - podłogi - okna - drzwi - schody Wykonuję ogledziny na terenie całego kraju. Reprezentuję kienta w sporze z wykonawcą, w sprawach mediacyjnych. Wyceniam meble zalane itp. Więcej informacji na stronie www.rzeczoznawca.mikolajski.pl

  rzeczoznawca.mikolajski.pl

katalog >> Dom i Ogród >> inne >> 11379

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 7


10.    KAROLINA TAŃSKA wycena

W Zamościu mieści się siedziba firmy Karoliny Tańskiej - rzeczoznawcy majątkowego z uprawnieniami biegłego sądowego przy Sądzie Okręgowym w Zamościu. Firma specjalizuje się w fachowej wycenie nieruchomości zgodnie z ustawą. Realizuje wyceny lokalowe, gruntowe, rolne, gruntowe niezabudowane czy inne. Zapewnia szybki dojazd do nieruchomości, sporządzenie pisemnego operatu szacunkowego wraz z czytelną oprawą graficzną, dokumentację fotograficzną jak również samodzielne badanie ksiąg wieczystych oraz dokumentacji. Zapewnia rzetelność, profesjonalizm i atrakcyjne warunki współpracy. Więcej szczegółów na stronie.

  karolinatanska-wycenanieruchomosci.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15396

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 25