Logo small

TAG: sąd

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 208
1.    www.komornikkartuzy.pl

Wykonawstwa na wniosek orzeczeń sądowych w sprawach o roszczenia pieniężne i niepieniężne, wszczęcie egzekucji majątku na wniosek wierzyciela, doręczanie zawiadomień sądowych czy sprawowanie urzędowego dozoru na dobrowolnymi publicznymi licytacjami to zakres usług, jakie realizuje Andrzej Styś - Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kartuzach. Działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, a zakresem jego rewiru komorniczego jest miasto i gmina Kartuzy oraz gminy sąsiadujące. Zapraszamy do wyboru i współpracy wraz ze składaniem wniosków o określone postępowanie.

  www.komornikkartuzy.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17096

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    Dom Weselny Nowy Sącz

Szukasz domu weselnego na Sądecczyźnie, interesuje Cię nowoczesny, klimatyzowany obiekt wyposażony w windę, parking, pokoje dla gości i inne udogodnienia? Jeżeli tak to koniecznie sprawdź naszą ofertę.

  www.domweselnynowysacz.pl/

katalog >> Usługi >> Ślub >> 16844

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    HANNA ŻOŁNOWSKA Komornik

Kancelaria komornicza Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym Hanny Żołnowskiej mieści się w Ostródzie. W zakres świadczonych przez firmę usług wchodzi wykonywanie orzeczeń sądowych w sprawach o roszczenia i zabezpieczenie roszczeń, wykonywanie tytułów wykonawczych na podstawie odrębnych przepisów, sporządzanie protokołu stanu faktycznego, doręczanie zawiadomień sądowych czy innych dokumentów, sprawowanie urzędowego nadzoru nad licytacjami, weryfikację istnienia oraz treści tytułów wykonawczych jak też inne czynności określone w ustawie. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy zajrzeć na stronę internetową.

  komorniksadowyostroda.pl

katalog >> Usługi >> komornik >> 16325

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    www.komorniknowysacz.pl kancelaria komornicza Nowy Sącz

Fachowe egzekucje sądowe w Nowym Sączu mogą Państwo powierzyć Kancelarii Komornika, którą od 1995 r. prowadzi Robert Lorek. Kancelaria posiada wiele możliwości sprawdzenia dłużnika, m. in. dzięki elektronicznemu dostępowi do systemu Ognivo, oraz także współpracy z KIR, która pozwala na sprawdzenie 20 banków. W ramach praktyki, korzystamy także z EPU oraz elektronicznych zapytań do ZUS-u. Działamy na obszarze właściwości miejscowej Sądu Rejonowego w Nowym Sączu zgodnie z przepisami prawa, zasadami etyki zawodowej i złożonym ślubowaniem. Dochowujemy tajemnicy państwowej i zawodowej. Zapraszamy!

  komorniknowysacz.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16297

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    LIBERA IZABELA mediatorzy sądowi

Kancelaria Radcy Prawnego Izabela Libera mieści się w Poznaniu. Firma świadczy kompleksowe usługi prawne z zakresu służebności przemysłu, nieruchomości, obsługi przedsiębiorstw, umów handlowych, nieuczciwej konkurencji, praw autorskich, spraw sądowych, zamówień publicznych, prawa budowlanego, odszkodowań, prawa administracyjnego jak też dochodzenia należności. Zespół kancelarii tworzy grupa wykwalifikowanych radców prawnych, prawników specjalistów i aplikantów radcowskich. Firma świadczy także usługi pro bono oraz wspiera akcje charytatywne i fundacje. Szczegóły oferty zamieszczone są na stronie.

  kancelarialibera.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 16202

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    www.adwokatprzymuszala.pl adwokat Zielona Góra

Postępowanie cywilne, w tym sprawy z zakresu prawa rodzinnego, prawa spadkowego - zarówno w postępowaniu przedsądowym, jak i w postępowaniu sądowym na każdym etapie postępowania zapewnia Kancelaria Adwokacka Adwokata Radosława Przymuszały w Zielonej Górze. Oferujemy też postępowanie administracyjne. Zapewniamy stałą opiekę nad klientami Kancelarii w zakresie prowadzonych spraw dodatkowo pomoc prawną także poprzez udzielanie porad prawnych. Przygotowujemy opinie prawne na podstawie przedstawionych dokumentów, a ofertę kierujemy do podmiotów indywidualnych oraz firm. Zapraszamy.

  adwokatprzymuszala.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16027

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Kancelaria prawna, porady prawne - KTMH.pl

Kancelaria THM mieszcząca się przy ulicy Dominikańskiej 1A w Rzeszowie zajmuje się obsługą prawną zarówno klientów indywidualnych jak i korporacyjnych. Zespół kancelarii tworzą doświadczeni i profesjonalni prawnicy specjalizujący się w zakresie prawa sądowego, prawa pracy, rejestracji spółek. Szczegółowe informacje o zakresie działania kancelarii dostępne są na stronie internetowej kthm.pl.

  ktmh.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 15158

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Beskid Sądecki przewodnik - gorskie-wedrowki.eu

Zapraszamy bardzo serdecznie do kontaktu z Andrzejem Czubakiem, a więc z doświadczonym przewodnikiem górskim, który gwarantuje profesjonalne podejście, odpowiedź na wszelkie pytania, bardzo osobiste podejście do wszystkich uczestników swoich wypraw oraz wielką pasję. Wszystko to sprawia, że poznawanie właśnie z nim Beskidów i Pienin to coś wspaniałego.

  www.gorskie-wedrowki.eu

katalog >> Turystyka >> przewodnicy >> 14996

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Ibesk - Opinie Antropologiczne

Instytut Badań i Ekspertyz Sądowych w Krakowie zwraca dużą uwagę na czas przygotowania ekspertyzy, dlatego stara się, by nie przekraczał on 3 miesięcy od chwili zlecenia. Przed podjęciem współpracy IBESK przedstawia osobie zlecającej wstępny kosztorys. Końcowe koszty są uzależnione od nakładu pracy oraz tytułu naukowego lekarza, który podjął się tego zadania.

  ibesk.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 14835

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Mediator sądowy Białystok - adw. Urszula Zajko

Sprawy cywilne, sprawy rodzinne, podział majątku po rozwodzie, sprawy spadkowe można rozwiązywać na trzy sposoby. Pierwszy, dogadując się między sobą bez niczyjej pomocy, dwa drogą sądową lub trzeci sposób poprzez mediacje. O ile pierwszy przypadek zdarza się wyjątkowo rzadko to drugi jest już standardem. Zajmuje on jednak najwięcej czasu i nerwów. Dlatego warto by nasz przypadek zbadał mediator sądowy. W Białymstoku usługi owego mediatora sądowego dostępne są w Kancelarii Adwokackiej adw. Urszula Zajko. Zobacz więcej informacji na temat mediatora sądowego na stronie kancelarii.

  urszulazajko.pl

katalog >> Usługi >> prawo >> 14595

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 208