Logo small

TAG: sąd

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 300
1.    chatapodprzehyba.pl Dom w górach do wynajęcia

Zaplanuj długi weekend, święta lub sylwestra w malowniczej okolicy Beskidu Sądeckiego!CHATA POD PRZEHYBĄ w Skrudzinie to luksusowa miejscówka dla maksymalnie 15 osób. Możesz się tu wybrać z rodziną lub przyjaciółmi i zapewnić wszystkim unikalny czas! Ekologiczny dom z bali sosnowych oferuje obszerne wnętrza, doskonałe połączenie drewna z nowoczesnym designem oraz funkcjonalne wyposażenie. Oferujemy całoroczny pobyt, a gościom udostępniamy 4 apartamenty z łazienkami, w pełni wyposażoną kuchnię i zadaszony taras widokowy. Zapraszamy do kontaktu.

  www.chatapodprzehyba.pl

katalog >> Turystyka >> inne >> 20825

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    Spór sądowy w Rosji - vasilisa.pl

Doradztwo prawne świadczone przez mecenas Natalię Wasilenko jest możliwe poprzez praktykę własnej Kancelarii, specjalizującej się w prawie Rosji, Białorusi i Kazachstanu. Kancelaria Vasilisa świadczy pomoc dla polskich firm, działających na rynku wschodnim. Innym obszarem działalności jest doradztwo prawne, warsztaty i wykłady z zakresu prawa krajów postradzieckich oraz funkcja tłumacza.

  vasilisa.pl/

katalog >> Usługi >> tłumaczenia >> 20228

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    www.komornikgdanskpolnoc.pl

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Gdańsk- Północ Krystian Pstrong to Kancelaria Komornicza w Gdańsku, która istnieje od 2012 roku. Zajmujemy się rozstrzyganiem roszczeń cywilnych na mocy przymusu egzekucyjnego. Obszar naszych działań obejmuje roszczenia pieniężne i niepieniężne, zabezpieczanie spadków, sprawy powiązane z majątkiem dłużnika oraz szereg innych postępowań komorniczych. Nasza kadra pracownicza to sprawdzeni oraz doświadczeni specjaliści. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie opublikowaliśmy drogocenne porady oraz objaśnienia dotyczące postępowania komorniczego.

  www.komornikgdanskpolnoc.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 20201

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Komornik Sądowy Kraków

W dobie koronawirusa większość firm zaczyna odczuwać straty finansowe i potrzebują pomocy doświadczonego komornika, który pomoże im ściągnąć płatności od dłużników. Komornik sądowy Kraków nie tylko przygotuje pisma, ale zajmie się całym procesem odzyskiwania długów. O szczegółach przeczytacie pod adresem KomornikHerda.pl.

  www.komornikherda.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 19796

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Komornik w Będzinie

Komornik sądowy Przemysław Nowiński prezentuje informacje o swojej działalności na stronie internetowej komornik-bedzin.pl. Zamieszczane są tutaj informacje o zakresie działalności kancelarii, a także podstawowe dane kontaktowe. Można również pobrać przydatne wzory typowych wniosków egzekucyjnych. Znajdziesz tutaj również informacje o licytacjach.

  www.komornik-bedzin.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 19785

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    komornikostrowwlkp.pl

Kancelaria Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Ostrowie Wlkp. Małgorzaty Kukuła prowadzi działalność w zakresie egzekucji nieruchomości i ruchomości, a wszelkie bieżące informacje prezentuje na stronie. Jeżeli są Państwo zainteresowani procesem, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie mieszczą się także wzory pism w postępowaniach i obwieszczenia o licytacjach. W pracy używamy z wielu systemów informatycznych, które pozwalają na dostęp do ważnych informacji o pojazdach, ich właścicielach i posiadaczach. Zapraszamy do kontaktu.

  komornikostrowwlkp.pl

katalog >> Usługi >> komornik >> 19374

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    www.adwokatkondorowski.pl

Kancelaria Adwokacka Adwokat Bogdan Kondorowski w Kutnie prowadzi kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw i osób fizycznych, a także reprezentuje swoich Klientów w sporach sądowych i pozasądowych. Zapewniamy indywidualne podejście do każdej sprawy i profesjonalną pomoc. Adwokat Bogdan Kondorowski praktykę adwokacką realizuje od 2013 r. i zdobył doświadczenie występując w sprawach karnych, cywilnych i gospodarczych. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą i do skorzystania z usług kancelarii.

  adwokatkondorowski.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 19258

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    kancelaria-adversus.pl

Kompleksową obsługę podmiotów prowadzących działalność gospodarczą oferuje Kancelaria Radców Prawnych Adversus s.c. w Szczecinie. Świadczymy pełną, stałą i pomoc prawną przedsiębiorcom. Zapewniamy reprezentację i zastępstwo procesowe w postępowaniach sądowych, egzekucyjnych, jak i administracyjnych, tworzenie oraz opiniowanie umów, a także windykację sądową i pozasądową należności. Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy nie tylko osoby prawne, ale również osoby fizyczne, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą.

  www.kancelaria-adversus.pl

katalog >> Usługi >> doradztwo >> 18324

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Kancelaria komornicza Chorzów

Kancelaria Komornicza Pawła Kempińskiego działa na obszarze rewiru komorniczego obejmującego Chorzów i Świętochłowice. Komornik sądowy zajmuje się egzekucją świadczeń pieniężnych i niepieniężnych, a także alimentacyjnych, oraz wykonywaniem postanowień o zabezpieczenie spadku i sporządzenie spisu inwentarza. Kancelaria dysponuje dostępem do odpowiednich baz i systemów, co umożliwia jej skutecznie działanie. Na stronie internetowej kancelarii zamieszczone są wnioski do wszczęcia egzekucji, a także aktualne licytacje komornicze.

  slask.komornik.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 18238

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 300