Logo small

TAG: sąd

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 274
1.    Spór sądowy w Rosji - vasilisa.pl

Doradztwo prawne świadczone przez mecenas Natalię Wasilenko jest możliwe poprzez praktykę własnej Kancelarii, specjalizującej się w prawie Rosji, Białorusi i Kazachstanu. Kancelaria Vasilisa świadczy pomoc dla polskich firm, działających na rynku wschodnim. Innym obszarem działalności jest doradztwo prawne, warsztaty i wykłady z zakresu prawa krajów postradzieckich oraz funkcja tłumacza.

  vasilisa.pl/

katalog >> Usługi >> tłumaczenia >> 20228

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    www.komornikgdanskpolnoc.pl

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Gdańsk- Północ Krystian Pstrong to Kancelaria Komornicza w Gdańsku, która istnieje od 2012 roku. Zajmujemy się rozstrzyganiem roszczeń cywilnych na mocy przymusu egzekucyjnego. Obszar naszych działań obejmuje roszczenia pieniężne i niepieniężne, zabezpieczanie spadków, sprawy powiązane z majątkiem dłużnika oraz szereg innych postępowań komorniczych. Nasza kadra pracownicza to sprawdzeni oraz doświadczeni specjaliści. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie opublikowaliśmy drogocenne porady oraz objaśnienia dotyczące postępowania komorniczego.

  www.komornikgdanskpolnoc.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 20201

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Komornik Sądowy Kraków

W dobie koronawirusa większość firm zaczyna odczuwać straty finansowe i potrzebują pomocy doświadczonego komornika, który pomoże im ściągnąć płatności od dłużników. Komornik sądowy Kraków nie tylko przygotuje pisma, ale zajmie się całym procesem odzyskiwania długów. O szczegółach przeczytacie pod adresem KomornikHerda.pl.

  www.komornikherda.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 19796

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Komornik w Będzinie

Komornik sądowy Przemysław Nowiński prezentuje informacje o swojej działalności na stronie internetowej komornik-bedzin.pl. Zamieszczane są tutaj informacje o zakresie działalności kancelarii, a także podstawowe dane kontaktowe. Można również pobrać przydatne wzory typowych wniosków egzekucyjnych. Znajdziesz tutaj również informacje o licytacjach.

  www.komornik-bedzin.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 19785

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    komornikostrowwlkp.pl

Kancelaria Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Ostrowie Wlkp. Małgorzaty Kukuła prowadzi działalność w zakresie egzekucji nieruchomości i ruchomości, a wszelkie bieżące informacje prezentuje na stronie. Jeżeli są Państwo zainteresowani procesem, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie mieszczą się także wzory pism w postępowaniach i obwieszczenia o licytacjach. W pracy używamy z wielu systemów informatycznych, które pozwalają na dostęp do ważnych informacji o pojazdach, ich właścicielach i posiadaczach. Zapraszamy do kontaktu.

  komornikostrowwlkp.pl

katalog >> Usługi >> komornik >> 19374

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    www.adwokatkondorowski.pl

Kancelaria Adwokacka Adwokat Bogdan Kondorowski w Kutnie prowadzi kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw i osób fizycznych, a także reprezentuje swoich Klientów w sporach sądowych i pozasądowych. Zapewniamy indywidualne podejście do każdej sprawy i profesjonalną pomoc. Adwokat Bogdan Kondorowski praktykę adwokacką realizuje od 2013 r. i zdobył doświadczenie występując w sprawach karnych, cywilnych i gospodarczych. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą i do skorzystania z usług kancelarii.

  adwokatkondorowski.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 19258

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Mediator Koszalin

Na mediacje gospodrcze w cale nie trzeba sobie zasłużyć. Być prezesem dużej spółki oraz zasiadać w górnej hierarchii zarządu. Nasz mediator sądowy to osoba o dość przystępnej cenie. Dlatego warto zdecydować się na mediacje gospodrcze z naszym biurem.  Jak wygląda proces załatwiania sprawy?  Jest on stosunkowo prosty. Przede wszystkim mediator sądowy będzie chciał się umówić na rozmowę wstępną. Podczas pierwszej rozmowy mediator sądowy zada kilka ważnych pytań. Odpowiedzi na nie są bardzo pomocne. Pozwolą ustalić o co masz walczysz? Co chcesz osiągnąć podczas rozmowy? Na jakie warunki liczysz? Co chcesz wynegocjować? Jakie pieniądze otrzymać itd. Dzięki takiej rozmowie mediacje gospodrcze stają się dużo, dużo łatwiejsze. Przed pierwszą rozmową warto zapisać lub pomyśleć nad oczekiwaniami. Wymaga to chwili zastanowienia, ale...Ma istotny wpływ na przebieg rozmowy mediator sądowy. Dlatego poświęć chwilę uwagi i się zastanów, co chcesz uzyskać na generalnej rozmowie. Gdy przy kawie z mediator sądowy ustaliliście więcej informacji można przejść do rzeczy.  Rozmowa negocjacyjna  To ważny punkt mediator sądowy w ciągu dnia pracy. Tylko ta rozmowa pozwala na zachowanie klienta. Każdy rozmowa w mediacje gospodrcze to prestiż dla mediator sądowy. Gdy rozmowa dochodzi do skutku radość jest jeszcze większa.  Nasz mediator sądowy ma wiele pozytywnych rozmów. Wiele mediacje gospodrcze dały prestiżu naszej placówce. Dlatego warto odwiedzić nasze biuro i umówić się na wizytę wstępną. Serdecznie zapraszamy.

  kancelariamediacyjna.net

katalog >> Usługi >> inne >> 18533

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    kancelaria-adversus.pl

Kompleksową obsługę podmiotów prowadzących działalność gospodarczą oferuje Kancelaria Radców Prawnych Adversus s.c. w Szczecinie. Świadczymy pełną, stałą i pomoc prawną przedsiębiorcom. Zapewniamy reprezentację i zastępstwo procesowe w postępowaniach sądowych, egzekucyjnych, jak i administracyjnych, tworzenie oraz opiniowanie umów, a także windykację sądową i pozasądową należności. Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy nie tylko osoby prawne, ale również osoby fizyczne, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą.

  www.kancelaria-adversus.pl

katalog >> Usługi >> doradztwo >> 18324

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Kancelaria komornicza Chorzów

Kancelaria Komornicza Pawła Kempińskiego działa na obszarze rewiru komorniczego obejmującego Chorzów i Świętochłowice. Komornik sądowy zajmuje się egzekucją świadczeń pieniężnych i niepieniężnych, a także alimentacyjnych, oraz wykonywaniem postanowień o zabezpieczenie spadku i sporządzenie spisu inwentarza. Kancelaria dysponuje dostępem do odpowiednich baz i systemów, co umożliwia jej skutecznie działanie. Na stronie internetowej kancelarii zamieszczone są wnioski do wszczęcia egzekucji, a także aktualne licytacje komornicze.

  slask.komornik.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 18238

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    www.adwokatblaszczyk.pl adwokat warszawa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Anny Błaszczyk swoją siedzibę ma w Józefosławiu a oddział w Warszawie. Działa w branży od 2010 roku i oferuje szeroki zakres usług i doradztwo. Działa w obszarze prawa ubezpieczeń majątkowych, prawa rodzinnego, prawa pracy, cywilnego, spadkowego jak i karnego. Zajmuje się reprezentowaniem przed sądami i organami państwowymi, poradnictwem, analizą dokumentów a także oferuje sporządzanie opinii prawnych i pomoc w uzyskaniu odszkodowania, zadośćuczynienia czy też renty. Więcej informacji na temat oferty i dane kontaktowe znaleźć można na stronie internetowej.

  adwokatblaszczyk.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18169

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 274