Logo small

TAG: sąd

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 177
1.    Kancelaria prawna, porady prawne - KTMH.pl

Kancelaria THM mieszcząca się przy ulicy Dominikańskiej 1A w Rzeszowie zajmuje się obsługą prawną zarówno klientów indywidualnych jak i korporacyjnych. Zespół kancelarii tworzą doświadczeni i profesjonalni prawnicy specjalizujący się w zakresie prawa sądowego, prawa pracy, rejestracji spółek. Szczegółowe informacje o zakresie działania kancelarii dostępne są na stronie internetowej kthm.pl.

  ktmh.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 15158

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    Beskid Sądecki przewodnik - gorskie-wedrowki.eu

Zapraszamy bardzo serdecznie do kontaktu z Andrzejem Czubakiem, a więc z doświadczonym przewodnikiem górskim, który gwarantuje profesjonalne podejście, odpowiedź na wszelkie pytania, bardzo osobiste podejście do wszystkich uczestników swoich wypraw oraz wielką pasję. Wszystko to sprawia, że poznawanie właśnie z nim Beskidów i Pienin to coś wspaniałego.

  www.gorskie-wedrowki.eu

katalog >> Turystyka >> przewodnicy >> 14996

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Ibesk - Opinie Antropologiczne

Instytut Badań i Ekspertyz Sądowych w Krakowie zwraca dużą uwagę na czas przygotowania ekspertyzy, dlatego stara się, by nie przekraczał on 3 miesięcy od chwili zlecenia. Przed podjęciem współpracy IBESK przedstawia osobie zlecającej wstępny kosztorys. Końcowe koszty są uzależnione od nakładu pracy oraz tytułu naukowego lekarza, który podjął się tego zadania.

  ibesk.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 14835

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Mediator sądowy Białystok - adw. Urszula Zajko

Sprawy cywilne, sprawy rodzinne, podział majątku po rozwodzie, sprawy spadkowe można rozwiązywać na trzy sposoby. Pierwszy, dogadując się między sobą bez niczyjej pomocy, dwa drogą sądową lub trzeci sposób poprzez mediacje. O ile pierwszy przypadek zdarza się wyjątkowo rzadko to drugi jest już standardem. Zajmuje on jednak najwięcej czasu i nerwów. Dlatego warto by nasz przypadek zbadał mediator sądowy. W Białymstoku usługi owego mediatora sądowego dostępne są w Kancelarii Adwokackiej adw. Urszula Zajko. Zobacz więcej informacji na temat mediatora sądowego na stronie kancelarii.

  urszulazajko.pl

katalog >> Usługi >> prawo >> 14595

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    iuridicus.com.pl

Spółka partnerska radców prawnych IURIDICUS Aleksandra Bogus i Justyna Król - Mura z Katowic prowadzi obsługę prawną firm oraz podmiotów prywatnych. Polecamy indywidualne konsultacje prawne i reprezentujemy klientów przed sądami, urzędami czy instytucjami. Wystosowujemy odpowiednie pozwy oraz pisma procesowe. Prowadzimy sprawy z prawa karnego, administracyjnego, rodzinnego, spadkowego oraz cywilnego. Jako Kancelaria Doradztwa Gospodarczego przygotowujemy dokumentacje prawno - geodezyjnej dla celów obrotu nieruchomościami i określamy wartości nieruchomości na potrzeby indywidualnego inwestora. Więcej o zakresie oferowanych usług znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  iuridicus.com.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 13908

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Komornik sądowy - warszawa.wola.komornik.pl

Portal kancelarii komornika sądowego, który funkcjonuje przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Woli. Dzięki stronie poznacie Państwo aktualne dane o licytacjach komorniczych, ściągnięcie wnioski egzekucyjne, np. w sprawach o świadczenia alimentacyjne, przejdziecie konsultacje z komornikiem sądowym i wykorzystacie dział z bezpłatnymi publikacjami dla zadłużonych i wierzycieli.

  warszawa.wola.komornik.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> windykacja >> 13706

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Kancelaria adwokacka w Dąbrowie Górniczej - porady prawne

Kancelaria adwokacka prowadzona przez adwokata Seweryna Pytlewskiego wykonuje usługi dla obywateli potrzebujących stałej lub nagłej pomocy prawnej z zakresu sprawy cywilnej, gospodarczej, karnej, windykacji, pracowniczej, dotyczącej umów w tym zawieranych za pośrednictwem sieci internetowej. Wykonywane czynności przez adwokata dotyczą wielu aspektów życia codziennego i obejmują udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii prawnych, projektowanie umów, a przede wszystkim reprezentowanie klientów w postępowaniach przed sądami. Treści zamieszczone na witrynie internetowej stanowią informacje o osobie prawnika prowadzącego kancelarię i godzinach urzędowania jej biura w Dąbrowie Górniczej oraz możliwościach bezpośredniego kontaktu z adwokatem.

  adwokatpytlewski.pl

katalog >> Usługi >> prawo >> 12002

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    OBYDZIŃSKI INKASO Odszkodowania kraków

Kancelaria Obydziński Inkaso zachęca Państwa do zaznajomienia się ze swoją ofertą. Naszymi odbiorcami są zarówno osoby prywatne jak też podmioty gospodarcze. Świadczymy usługi prawne z różnych dziedzin prawa. Specjalizujemy się w monitoringu należności, windykacjach (polubownych, sądowych, egzekucyjnych oraz poegzekucyjnych) jak też odszkodowaniami majątkowymi oraz obsługą prawną. W kancelarii pracują tylko wykwalifikowani i doświadczeni prawnicy. Zapraszamy na stronę internetową, gdzie można się zapoznać ze szczegółami oferty naszej firmy albo łatwo skontaktować z naszym biurem.

  obydzinskiinkaso.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> windykacja >> 11438

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Krynica Zdrój noclegi z wyżywieniem - krynica-osada.pl

W Osadzie nad Słotwinką zapewniamy Państwu wygodne noclegi z wyżywieniem, a także zaplecze do regeneracji organizmu (gabinet SPA). Działamy w pobliżu centrum Krynicy Zdroju. Stawiamy na klasyczną agroturystykę i na obsługę dużych grup zorganizowanych. W obiekcie znajdziecie Państwo większą altankę z grillem, basen, oranżerię, saunę i wiele innych dodatków niezbędnych przy dłuższych pobytach.

  www.krynica-osada.pl

katalog >> Sport i rekreacja >> agroturystyka >> 15587

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Michałek i Partnerzy Adwokacka Spółka Partnerska

Jeśli szukają Państwo profesjonalnego, skutecznego i przede wszystkim zaufanego adwokata w Poznaniu to Kancelaria Adwokacka Michałek i Partnerzy będzie właściwym wyborem, który spełni największe wymagania. Długoletnie doświadczenie oraz staż pracy sprawia, iż spółka świadczy usługi na rynku pracy i jest liderem w branży już od lat siedemdziesiątych. Kancelaria ta cechuje się indywidualnym i życzliwym podejściem do klientów. Oferuje porady prawne z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, medycznego oraz zajmuje się pomocą w sprawach doradztwa dotyczącego prowadzenia działalności gospodarczej. Specjalizacja Adwokat Zuzanny Michałek–Strzelewicz oraz Adwokata Macieja Michałka to pomoc w sprawach rozwodowych dotyczących najczęściej rozwodu, alimentów, separacji, władzy rodzicielskiej, opieki. Kancelaria szanuje czas oraz pieniądze swoich klientów świadcząc im gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług przez wykwalifikowanych adwokatów, oraz wysoką skuteczność w prowadzeniu i rozwiązywaniu spraw. Więcej informacji dotyczących działania kancelarii można dostrzec na stronie https://michalekipartnerzy.pl/

  michalekipartnerzy.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 15553

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 177