Logo small

TAG: science

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 4 z 4
1.      Analiza danych dla każdego

Analiza danych to dziedzina, która przydaje się w wielu branżach. Każdego dnia wykorzystują ją w ekonomii, w medycynie, a także i w przemyśle. Zanim jednak ktoś zacznie działać w data science zawodowo, czeka go długi czas nauki. Istotne jest bowiem to, aby przyswoić wiedzę z zakresu matematyki i statystyki, a także na temat podstawowych narzędzi wykorzystywanych przy analizie dużych zbiorów danych. Między innymi takim narzędziem jest język programowania Python, wykorzystywany nie tylko do budowania aplikacji, ale też do tworzenia skomplikowanych predykcji za pomocą narzędzi machine learning. Dla każdego, kto pragnie samodzielnie poznać podstawy Pythona, idealnym miejscem do tego, aby uzyskać więcej informacji jest blog empiria.in. Blog ten jest założony przez specjalistkę od data science i przeznaczony dla osób, które same aspirują w tym kierunku. Jest nastawiony na pomoc dla każdego, kto rozpoczyna swoją przygodę z informatyką i na przykład, zmaga się ze zrozumieniem niektórych pojęć. Na empiria.in dostępny jest słownik pojęć informatycznych, przeznaczony właśnie dla takich osób. Jeżeli masz jakieś pytania początkującego, możesz też zadać pytanie w komentarzu lub napisać do autorki. Oprócz tego na blogu poruszane będą zagadnienia związane z AI, czyli sztuczną inteligencją. Blog porusza aspekty związane zarówno z badaniami nad AI ogólnego zastosowania, jak i odkrycia w zakresie ograniczonej sztucznej inteligencji. Każdy kto pragnie pracować nad projektami związanych ze sztuczną inteligencją na pewno doceni artykuły o data science pochodzące z bloga empiria.in. Jest to świetne źródło informacji zarówno dla osób początkujących, a także dla tych, które mają braki w swojej wiedzy, pragną zmienić zawód, rozszerzyć zakres wykonywanych analiz lub pragną odświeżyć sobie niektóre zagadnienia.

  empiria.in

katalog >> Blogi >> inne >> 19389

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


2.    naturescience.eu

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy NATURE SCIENCE, której siedziba mieści się w Olsztynie. Specjalizujemy się w produkcji preparatów probiotycznych przeznaczonych dla sportowców i nie tylko. Nasze wyroby powstają w oparciu o naturalne składniki i dobroczynne szczepy bakterii. Oferujemy produkty regulujące metabolizm, wspierające florę bakteryjną jelit, wpływające na odporność i wspierające wydalanie toksyn. Nasze wyroby doceniane są przez dietetyków i sportowców. Gwarantujemy najwyższą jakość asortymentu, fachową obsługę i przystępne ceny. Więcej szczegółów na stronie.

  www.naturescience.eu

katalog >> Zdrowie i uroda >> suplementy, zioła >> 19270

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    www.gessel.pl fuzje i przejęcia prawnik

Kancelaria prawna GESSEL od 1993 r. świadczy swoje usługi w Warszawie, a zakresy praktyk, w jakich działamy stanowi m.in. bankowość i finanse, compliance, dane osobowe, due diligence oraz fundusze inwestycyjne. Prowadzimy również sprawy z zakresu life sciences & health care, nieruchomości, postępowania sądowego, prawa konkurencji, czy prawa pracy i kontraktów menedżerskich. Działamy na rzecz dobra wspólnego, wspierając instytucje dobra publicznego i środowiska twórcze.Zapraszamy do współpracy.

  gessel.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17742

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    IMP Najlepsi stomatolodzy na www.implantmasterspoland.pl

IMP jest zrzeszeniem non profit implantologów na terenie naszego kraju. Dzięki naszej organizacji jakość leczenia implantologicznego w całym kraju uległa sporej poprawie. W IMP stosujemy najnowszą technologię, a każdy członek naszej organizacji oferuje pełen zakres zabiegów. Istotne dla naszego stowarzyszenia jest dodatkowo to, aby stosować dobrej jakości składniki i pracować z wykwalifikowanymi technikami. Wszyscy członkowie naszego stowarzyszenia, mogą wylegitymować się tytułem słynnym tytułem Master of Science in Oral Implantology. Regularnie się doskonalimy na profesjonalnych kursach, a także szkolimy innych stomatologów do wykonywania naszej profesji. Nasza organizacja skupia wykwalifikowanych dentystów, którzy mają gabinety na terenie Polski. Jednym z wielu jest Este-Dent. Szczegółowe dane o zakresie usług i działaniu przychodni zdobędą Państwo pod nrem tel.: 22 408 15 05. Este-Dent znajduje się pod adresem: ulica Bukowińska 22A lok. 6U w Warszawie. Warto oprócz tego zaglądnąć na naszą witrynę internetową implantmasterspoland.pl/, aby odnaleźć pobliską klinikę i dowiedzieć się o IMP czegoś więcej. Wszystkie stosowane przez naszych specjalistów techniki są w całkowicie bezpieczne. Fachowcy, którzy są członkami stowarzyszenia Implant Masters Poland mają ogromne doświadczenie. Na koniec zachęcamy jeszcze raz Państwa do korzystania z pomocy naszych dentystów, a oprócz tego do odwiedzenia branżowej strony.

  implantmasterspoland.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 11158

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 4 z 4