Logo small

TAG: sekretariat

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 7 z 7
1.    Wirtualne biuro

Przez epidemię COVID na całym świecie liczba osób pracujących zdalnie stale rośnie. Wraz ze wzrostem liczby pracowników zdalnych rośnie również zapotrzebowanie na wirtualne biuro. co pomaga im oszczędzać pieniądze i poprawia zdolność adaptacji procesów biznesowych. Jednak brak adresu fizycznego firmy często sprawia, że kontrahenci są sceptyczni i nie ufni. Początkujące firmy bez reklamy, marki o słabej lub nieistniejącej reputacji, wirtualne biuro w Sky Tower pomaga przedsiębiorcom na tworzenie profesjonalnego wizerunku, godnego zaufania. Usługa wirtualnego biura pozwala rozwiązać ten problem, a także uzyskać szereg innych zalet poziomu biznesowego. Zaletą jest, że nie będziesz tracić czas na dojazd do pracy i z powrotem, a zaoszczędzony czas pozwoli się skupić na rozwój firmy. Wirtualne biuro Hit Investment obejmuje również obsługę poczty, więc e-maile od klientów i instytucji finansowych będą odbierane przez odbiorców, nawet jeśli przebywają za granicą

  www.biuroskytower.pl

katalog >> Usługi >> wirtualne biuro >> 21275

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Wirtualni Asystenci Sapoto

Sapoto Agency to wsparcie Wirtualnych Asystentek Biura, które sprawią, że wreszcie odpoczniesz! Z pasją i zaangażowaniem weźmiemy na siebie część Twoich obowiązków. Sprawimy, że zrealizujesz swoje cele zawodowe i prywatne. Zadbamy o rozwój Twojego biznesu, budowę Twojej marki osobistej oraz wzrost dochodów. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my zajmiemy się całą resztą.

  sapoto.agency/

katalog >> Usługi >> inne >> 20995

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Wirtualne Biuro Kraków - Siedziba firmy w centrum

Siedziba firmy w ścisłym centrum miasta to nie tylko oznaka renomy i wiarygodności danego przedsiębiorcy, ale także znaczne ułatwienie logistyczne. Klient może dowolnym środkiem transportu dotrzeć do firmy i przy okazji załatwić inne pilne sprawy na mieście. Taki adres firmy w sercu miasta- na krakowskim Rynku Głównym ma do dyspozycji wirtualne biuro Kraków. Nie trzeba przeznaczać bajońskich kwot, by zyskać prestiżowy adres firmy i wysokojakościową obsługę. Wirtualne biuro Kraków proponuje wygodne i elastyczne formy współpracy biznesowej. Można wynająć od nas wirtualny adres firmy na Rynku oraz skorzystać ze zdalnej obsługi biurowej, którą wykonuje dla Klientów wielojęzyczny wirtualny sekretariat. Dedykowani do obsługi firmy pracownicy są w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym z Klientem, który może przebywać w dowolnym miejscu i mieć bieżący wgląd w bieżące sprawy firmowe. Nasz personel wysyła codziennie powiadomienia do Klientów drogą elektroniczną, dzięki czemu całkowicie wyeliminowane jest ryzyko przeoczenia ważnego powiadomienia bądź pisma, na które należy niezwłocznie odpowiedzieć. Zaproponowane przez wirtualne biuro Kraków rozwiązania są szczególnie korzystne dla osób, które większość działań firmowych prowadzą w terenie lub mają tutaj jedynie filię Swojej działalności i wysokie koszty związane z wynajęciem drogiego lokalu w centrum są dla nich zbędnym wydatkiem. Wirtualne biuro Kraków zaprasza do współpracy zwolenników nowoczesnych i ekonomicznych rozwiązań dla biznesu.

  www.firmanarynku.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 9556

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Wirtualne biura - toweroffice.pl

Tower Office oferuje prowadzenie firm w zakresie obsługi sekretariatu. Proponuje również użyczenie swojego adresu dla podmiotów, które nie chcą, lub nie mogą korzystać z własnego. Informację o odebranej korespondencji otrzymają Państwo tego samego dnia w wybranej przez siebie formie. Więcej szczegółów znajduje się w ofercie i cenniku.

  toweroffice.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> ekonomia >> 11153

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Kancelaria adwokacka Słupsk Ewa Rożnowska-Iwanicka

Nie wiesz jak zrozumieć swoje problemy z prawem? Żona chce zabrać ci prawa rodzicielskie? Preferujesz, żeby reprezentował cię prawnik? Zamierzasz przeprowadzić rozdzielenie mienia? W takich sytuacjach może przydać się Ewa Rożnowska-Iwanicka. Wypracowane kompetentność i przygotowanie, ponadto wykształcenie prawnicze, zapewniają ogromną klasę oferowanych świadczeń. Prawnik Ewa Rożnowska-Iwanicka od roku 2003 jest członkiem Izby Adwokackiej w Koszalinie, co zapewnia pracę na najwyższym poziomie i nienaganną moralność. Strona adwokat-slupsk.eu pozwoli na poznanie prezentowanych zadań. Osoby prywatne mogą zasięgnąć fachowej rady. Również menedżerowie mogą pójść do prawnika. Zaręczana jest pomoc w postępowaniach w sądzie i pertraktacjach. Kancelaria przedstawia dwie metody działania. Ta standardowa to po prostu przyjście do mecenasa. Inna forma to osobiste spotkania u zainteresowanego i zastępowanie w pertraktacjach. Omawiana kancelaria mec. Ewy Rożnowskiej-Iwanickiej niezwykle respektuje określone cechy. Rzetelność, obyczajowość, wyczucie to coś, co cechuje sekretariat. Serwis Adwokat-Slupsk.eu nakreśli działalność kancelarii. Dostrzeżemy tam wzmianki o sekretariacie, zakresie usług i formach współpracy. Natomiast takie zakładki jak Kontakt i Lokalizacja ułatwią dotarcie do kancelarii. Kancelaria jest na Pomorzu. Dokładnie w Słupsku przy ul. Szarych Szeregów 13a/16, opinii z zakresu prawa udziela adw. Ewa Rożnowska-Iwanicka. 76-200 to numer kodu pocztowego. Skonsultować się możemy w godzinach 8-15. Dodatkowo w pierwszy dzień tygodnia są konsultacje dla klientów w godzinach 16-19. Można też zadzwonić pod numer 601 366 781 lub 59 8424242. Można również napisać maila na adres kancelaria@adwokat-slupsk.eu. Nigdy nie wiadomo kiedy życie zmusi nas do tego, by zasięgnąć pomocy prawniczej. Niekiedy bywa, że wybranie adwokata może zaważyć o dalszym losie.

  adwokat-slupsk.eu

katalog >> Usługi >> prawo >> 7638

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    A. WRZECIONO kancelaria adwokacka ruda śląska

Kancelaria adwokacka Andrzeja Wrzeciono mieści się w Rudzie Śląskiej. Współpracuje z notariuszami także tłumaczami przysięgłymi. Udziela doradztwa również pomocy prawnej klientom z Rudy Śląskiej, Zabrza, okolic. Adwokaci reprezentują klienta przed sądami także organami administracji. Przygotowują pisma procesowe również umowy i pozwy. Kancelaria świadczy doradztwo z obrębu prawa cywilnego, spadkowego, rodzinnego, prawa pracy również prawa handlowego. Przyjmuje klientów indywidualnych i firmy. Kancelaria adwokacka otwarta jest od poniedziałku do czwartku od 15:00 do 17:30. Sekretariat pracuje od godziny 8:00 od poniedziałku do piątku. Informacje na stronie.

  www.adwokat-rudaslaska.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 5883

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Marta Dalecka Pracownia Architektury Wnętrz w Warszawie - projektowanie wnętrz

Profesjonalne projektowanie wnętrz zarówno użyteczności publicznej: biur, kancelarii, sekretariatów, poczekalni, recepcji, kawiarni, restauracji, galerii handlowych, sklepów, gabinetów medycznych itp. oraz prywatnych: domów jednorodzinnych, mieszkań, apartamentów. Unikatowe projekty kuchni i łazienek, a także pokoi: dziecięcych, sypialni, bibliotek, gabinetów. Projektowanie scenografii, kostiumów i stoisk na targi. Projektowanie indywidualnych mebli robionych na wymiar i na zamówienie. Projektowanie graficzne w tym projekty logo, opakowań i identyfikacji graficznych firm.

  www.dalecka-wnetrza.pl

katalog >> Budownictwo >> architekci >> 4413

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 7 z 7