Logo small

TAG: seniora

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 34
1.    Dom seniora to miejsce dla osób w podeszłym wieku

Dom pogodnej jesieni to dom opieki Warszawa. Opieka dla osób starszych jest w nim oferowana przez osoby z kwalifikacjami. Dom seniora to dobre miejsce. Taki dom spokojnej starości sprawdza się doskonale. Wysoka jakość jest tym, czego pragnie niejedna osoba i co daje jej najlepsze wsparcie. Na pewno warto wybrać wyjątkową opiekę w dobrej cenie. Można spokojnie skorzystać z takiego miejsca dla osoby po 60, 70, 80 roku życia. Opieka w domu seniora jest dobra, a każda starsza osoba jest zadbana najlepiej, jak to jest możliwe.

  zoloboklasu.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> uslugi >> 23076

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


2.    domsenioraawsercumaj.pl

W Domu Seniora „A w sercu maj” zapewniamy wszechstronną opiekę osobom starszym i niepełnosprawnym. Nasza placówka znajduje się w malowniczej miejscowości Wola Czołnowska niedaleko Puław. Każdego podopiecznego otaczamy troską oraz zapewniamy mu rodzinną atmosferę. Oferujemy fachową diagnostykę i rehabilitację oraz gwarantujemy stały dostęp do pomocy specjalistów. Gwarantujemy smaczne i pożywne wyżywienie, przyrządzone z najlepszych składników. Oferujemy także posługę duszpasterską i terapię zajęciową. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odnajdziecie Państwo więcej informacji na nasz temat.

  www.domsenioraawsercumaj.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> domy opieki >> 21323

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Zdroweterapie.pl

Proponujemy Państwu suplementy diety dla seniora, kobiet, najmłodszych, w tym odżywczy tran z witaminą D3, rozwiązanie rzadko spotykane dotychczas na rynku. Mamy wiele połączeń witaminowych, chociażby witaminę a+e w kapsułkach na gardło, Omega D3 plus K2 w sporych dawkach, ziołowe tabletki na zatoki usprawniające życie alergików w sezonie wiosenno-letnim i nie tylko.

  zdroweterapie.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> suplementy, zioła >> 20888

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    domopiekiseniora.com

Jeżeli poszukują Państwo biegłej opieki dla starszej osoby w rodzinie, zapraszamy do skorzystania z oferty Domu Seniora Jutrzenka w Nowym Dworze Mazowieckim. Pensjonariuszom zapewniamy pokoje 1-, 2- i 3-osobowe elegancko wyposażone (z łazienkami) oraz słoneczne i przestronne pokoje dzienne z TV. Gwarantujemy polskie opiekunki, profesjonalne i serdeczne oraz całodobową opiekę medyczną wraz z rehabilitacją i terapią ruchową. Do tego smaczne domowe posiłki z własnej kuchni. Więcej informacji przedstawiamy na naszej stronie - zapraszamy.

  www.domopiekiseniora.com

katalog >> Zdrowie i uroda >> domy opieki >> 20557

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Pobyty dzienne dla osób z otępieniem starczym Nowy Sącz

Pogodne Dni Małopolska, to wyjątkowy dom pomocy społecznej dla seniora. Położony na dużej ogrodzonej, działce, dysponujący pięknie zagospodarowanym ogrodem, daje nie tylko możliwość przyjemnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, ale również uprawy własnych roślin. Oferujemy zarówno opiekę całodobową, jak i pobyty dzienne dla osób z Alzheimerem i otępieniem starczym, a nasi opiekunowie zatroszczą się o seniorów najlepiej, jak potrafią. Odwiedź stronę pogodnedni.pl i dowiedz się więcej.

  www.pogodnedni.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> domy opieki >> 19813

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Praca opiekunka seniora, Veritas Opieka

Aktualne oferty pracy dla opiekunek w Niemczech. Agencja Veritas zapewnia kompleksową organizację wyjazdu za granicę i legalne warunki pracy dla opiekunek. Poszukujemy Opiekunek Osób Starszych do pracy w Niemczech. Zapewniamy opiekę koordynatora oraz darmowy transport do pracy. Wynagrodzenie opiekunki uzależnione jest od poziomu znajomości języka niemieckiego oraz wcześniejszego doświadczenia w opiece. Oferujemy zarobki nawet do 8000 zł na rękę w jeden miesiąc.

  www.veritas-opieka.pl/oferty-pracy/

katalog >> Usługi >> ogłoszenia >> 19489

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Opieka osób starszych - opiekujmy.pl

Blog dotyczący opieki nad osobami starszymi, chorymi i niepełnosprawnymi. Baza wiedzy dotycząca opieki seniora, ciekawostki medyczne, analizy demograficzne, opieka osób starszych.

  opiekujmy.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 19050

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    dzis.eu

Dom Zdrowia i Spokoju w Szelejewie to dom opieki dla osób starszych, zarówno tych, którzy wymagają stałej opieki, jak i leczenia. W naszych strukturach Mamy Dom Seniora oraz Zakład Opiekuńczo-Leczniczy. Obydwie jednostki są w pełni dostosowane do przyjęcia 48 seniorów oraz 27 osób wymagających opieki lekarskiej. Działamy jako całodobowy dom opieki dla osób niepełnosprawnych, pomagamy zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Zapraszamy do zapoznania się pełną ofertą.

  dzis.eu

katalog >> Zdrowie i uroda >> domy opieki >> 18775

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    jadwinin.pl

Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu ofertę Domu Opieki JADWIN z Pabianic w województwie łódzkim. Zajmujemy się całodobową opieką nad seniorami. Dysponujemy komfortowymi i wyposażonymi w niezbędny sprzęt pokojami a oprócz tego przestronną jadalnią, pięknym ogrodem ze ścieżkami spacerowymi jak i kapliczką. Organizujemy ciekawe zajęcia tematyczne a nad bezpieczeństwem zdrowiem podopiecznych czuwa wykwalifikowana kadra medyczna. Zapewniamy doskonałe warunki, sympatyczną atmosferę i konkurencyjne ceny. Szczegóły oferty i dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej.

  https://www.jadwinin.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> domy opieki >> 18765

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Dom seniora - domsenioralife.pl

Jeżeli poszukujecie Państwo przystani i spokoju na starość to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasz prywatny dom opieki to miejsce gdzie każdy poczuje się dobrze. Dom opieki dla seniora stworzony jest z myślą o państwa potrzebach i dostosowany, aby wygodnie i łatwo było żyć. Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę.

  domsenioralife.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> zdrowy styl życia >> 18504

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 34