Logo small

TAG: skup

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 327
1.    www.palety.katowice.pl

Zachęcamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą firmy F.H.U. Miler Zbigniew. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Katowicach a główny zakres jej działalności to skup i sprzedaż palet drewnianych. W naszym asortymencie znaleźć można również palety Dusseldorf, nadstawki paletowe, kosze Gitterboxjak i palety niestandardowe, wykonywane na indywidualne zamówienie. Posiadamy własną flotę transportową i odbieramy towar od klienta. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zamówienia, korzystne warunki współpracy i profesjonalizm. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę.

  www.palety.katowice.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 16635

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    www.skupautwpoznaniu.pl

Jesteś w trasie i samochód odmówił posłuszeństwa? Wezwij pomoc drogową, jaką oferuje Skup aut w Poznaniu. Działamy całodobowo, szybko, tanio i skutecznie. Gwarantujemy holowanie oraz naprawy, które świadczymy na miejscu oraz w naszym warsztacie. Pracujemy tylko z profesjonalnymi i wyszkolonymi dealerami, mechanikami i kierowcami, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo i szeroki wachlarz rozwiązań. Zajmujemy się także skupem aut w każdym stanie technicznym, gotówkę gwarantując od ręki. Oferujemy poza tym sprzedaż aut używanych. Zapraszamy do kontaktu!

  www.skupautwpoznaniu.pl

katalog >> Motoryzacja >> pomoc drogowa >> 16583

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    legalnakasacjapojazdow.pl

Stacja Demontażu Pojazdów w Szczecinie to wsparcie dla właścicieli aut, głównie starych oraz tych, które uległy wypadkowi. Gwarantujemy biegłe podejście w zakresie skupu aut, a także kasacji i złomowania pojazdów. Nasz zespół tworzą osoby o szerokiej wiedzy w zakresie mechaniki i elektryki, dlatego zgłaszając się do nas, mają Państwo pewność fachowej obsługi.W razie jakichkolwiek pytań, dotyczących naszej działalności bądź decyzji o skorzystaniu z oferty, prosimy o kontakt z przedstawicielem.

  www.legalnakasacjapojazdow.pl

katalog >> Motoryzacja >> skup aut >> 16559

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Skup aut Warszawa. Skupujemy auta od 2002 do 2018

Skup aut Warszawa. Skupujemy auta od 2002 do 2018. Także uszkodzone i po kolizyjne Skupujemy floty od firm.

  autoskupwarszawa-flotyodfirm.pl/

katalog >> Motoryzacja >> skup aut >> 16504

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    mag-bar.pl

Odbiorem odpadów z tworzyw sztucznych z zakładów produkcyjnych, przetwórstwo i skup tworzyw sztucznych, takich jak: PA, PP, PS, PE, ABS, HDPE, PC, PMMA, POM oraz ich zagospodarowanie oferuje P.U.P.H Mag-Bar z Granowa. Na polskim rynku działamy od 2005 r., zapewniając stałą i rzetelną współpracę oraz sukcesywny odbiór odpadów., profesjonalizm oraz troska o środowisko to atuty współpracy z nami, co potwierdza grono zaufanych klientów. Gwarantujemy odbiór własnym transportem odpadów tworzyw sztucznych. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania z ofertą.

  https://www.mag-bar.pl/

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> recykling >> 16465

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    mag-bar.pl

Wszystkich zainteresowanych skupem i recyklingiem tworzyw sztucznych zapraszamy do kontaktu z firmą Mag-Bar recykling z Granowa. Na polskim rynku tworzyw sztucznych działamy od 2005 roku. Specjalizujemy się w przetwórstwie odpadów z tworzyw sztucznych. takich jak, polietylen (PE), polipropylen (PP), polistyren (PS), polichloerk winylu (PVC, PWC), polioksymetylen (POM), poliamid (PA) czy poliwęglan (PC). Zajmujemy się odbiorem odpadów z zakładów produkcyjnych, oferując stałą i odpowiedzialną współpracę. Umożliwiamy odbiór odpadów własnym transportem i dowóz przemiałów do Klienta. Zapraszamy do współpracy!

  https://www.mag-bar.pl/

katalog >> Usługi >> wywóz śmieci >> 16427

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    www.kantorecu.pl Kantor Kłodzko

Sprzedażą oraz skupem walut trudni się kantor wymiany walut Ecu z Kłodzka. W swojej ofercie ma międzynarodowe waluty, jak euro oraz dolar, ale też mniej popularne, dostępna również jest na przykład także korona szwedzka, korona duńska, lewa bułgarska. Kantor prezentuje bieżące kursy poszczególnych walut, dba również o to, aby były one oferowane w odpowiednio niskich cenach. Kantor zapewnia profesjonalną obsługę, a także wysoki stopień bezpieczeństwa transakcji, dzięki zawieraniu ich w specjalnie przystosowanym do tego pomieszczeniu. Szczegółowe informacje znajdują się na witrynie internetowej kantoru.

  kantorecu.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16335

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    KOLMET skup mosiądzu

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Kolmet, której siedziba znajduje się w Starym Sławacinku w województwie lubelskim. Od 1992 roku prowadzimy skup metali żelaznych oraz nieżelaznych. Oferujemy skup miedzi, mosiądzu, brązu, stali stopowych, cynku, aluminium czy też ołowiu. Przyjmujemy także nikiel, silniki elektryczne, akumulatory, wiązki samochodowe, sprężarki z lodówek jak i inne. Skupujemy złom w każdej ilości i oferujemy korzystne ceny oraz profesjonalną obsługę. Żeby dowiedzie się więcej o ofercie lub skontaktowa z nami, wystarczy zajrze na naszą stronę internetową.

  kolmet-bialapodlaska.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16326

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


9.    mag-bar.pl

Przetwórstwo i skup tworzyw sztucznych, takich jak: PA, PP, PS, PE, ABS, HDPE, PC, PMMA, POM oferuje P.U.P.H Mag-Bar z Granowa. skupujemy i zagodpodarowywujemy odpady tworzyw sztucznych poprodukcyjnych i opakowaniowych, takich jak: folie, skrzynki, płyty, rury, pojemniki, beczki, wiadra, profile, zlepy, pozostałości magazynowe i inne. Zapewniamy kruszenie dużych elementów z tworzyw sztucznych na fachowych kruszarkach, odbiór i zagospodarowanie odpadów poprodukcyjnych z zakładów produkcyjnych zgodnie z ustawą o odpadach. Zachęcamy do zapoznania z naszą ofertą!

  https://www.mag-bar.pl/

katalog >> Usługi >> wywóz śmieci >> 16319

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    paletygdynia.pl

Firma Skup Palet Mirosław Zakrzewski na rynku funkcjonuje od 2005 r. i oferuje zarówno skup, jak i sprzedaż europalet. Szerokie doświadczenie i wiedza, którą cały czas poszerzamy, pozwala nam na budowanie takiej oferty, która zadowoli każdego klienta. Znajdziecie u nas ponadto palety, palety jednorazowe, nadstawki oraz pokrywy. W razie wątpliwości, świadczymy fachowe doradztwo oraz przewóz pod wskazany adres - dysponujemy samochodami dostawczymi z ładownością nawet do 200 palet. Zapraszamy! Swoje usługi świadczymy zgodnie z europejskimi normami, zapewniając wysoką jakość.

  www.paletygdynia.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> przemysł drzewny >> 16278

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 327