Logo small

TAG: spedycja

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 49
1.    Spedycja kolejowa z Chin

Jesteśmy profesjonalną firmą działającą w obszarze spedycyjnym. Jeśli szukasz kompetentnego doradztwa w takich dziedzinach jak spedycja kolejowa z Chin lub transport kontenerowy, jeszcze dziś nawiąż kontakt z reprezentującym nas konsultantem. Wykaz naszych usług obejmuje również transport drobnicowy, a jeśli nie masz pojęcia jak przebrnąć przez odprawy celne, również udzielimy Ci wskazówek. Dla naszych klientów przygotowujemy dokładny kalkulator kosztów transportu i zapewniamy im wysoką klasę prac. Zapraszamy do wyszukania naszej strony www!

  bussped.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> transport i spedycja >> 23126

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    agencja celna gdynia gdańsk - helena-ts.pl

Firma Helena TS z Gdyni to licencjonowana agencja celna, która zapewnia transport kontenerów drogą lądową, kolejową, a także lotniczą, za pomocą zestawów wyposażonych w system śledzenia satelitarnego. Naszą specjalnością jest także spedycja morska do wszystkich portów na świecie. Poza tym, realizujemy wszechstronną obsługę formalną w portach gdańskich oraz gdyńskich, świadcząc też doradztwo ubezpieczeniowe. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  https://www.helena-ts.pl

katalog >> Transport >> inne >> 22523

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Spedycja drogowa - Translogis.pl

Usługi Translogis przynoszą klientom wymierne korzyści pod kątem ogólnego wzrostu efektywności łańcucha dostaw, a także redukcji kosztów logistycznych. Translogis zajmuje się przede wszystkim pełnieniem takich usług, jak spedycja międzynarodowa, logistyka, spedycja kolejowa, spedycja drogowa, czy też usługi spedycyjne, transport aut, a także transport wina. Co więcej, Translogis proponuje swoim klientom darmową wycenę transportu przesyłek z punktu A do punktu oraz zapewnia usługi na wysokim poziomie.

  www.translogis.pl

katalog >> Transport >> inne >> 21607

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


4.    Transport drogowy - opensped.pl

Spedycja, fracht, logistyka Te pojęcia nie są nam obce! OpenSped to strona internetowa poświęcona transportowi lądowemu oraz transportowi morskiemu. Z powodzeniem gromadzimy praktyczne informacje, które przekładają się na większą wiedzę naszych odbiorców oraz wyższą skuteczność ich działań zawodowych. Zapoznaj się z naszymi materiałami jeszcze dziś!

  opensped.pl/

katalog >> Usługi >> transport >> 20638

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    PEKAES transport, spedycja i logistyka

Lider na rynku transportu drobnicowego - firma PEKAES zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą. Siedziba firmy mieści się w miejscowości Błonie na mazowszu, a oddziały są rozmieszczone na całej mapie Polski. Ponadto PEKAES dysponuje rozległą siecią kontaktów międzynarodowych, obejmującą partnerów w 16 czołowych europejskich krajach. Niewątpliwym atutem są magazyny cieszące się mianem najnowocześniejszych obiektów tego typu w kraju. Nowoczesne są również technologie służące do monitorowania przesyłu towarów w czasie rzeczywistym, a także do organizowania i zarządzania procesem transportu. Firma może poszczycić się faktem posiadania własnej agencji celnej, co znacznie skraca czas odprawy granicznej. Wszystko to pozwala na zaproponowanie klientom i przewoźnikom interesującej oferty obejmującej przesyłki drobnicowe krajowe, przesyłki drobnicowe międzynarodowe, organizację przepraw promowych, spedycję całopojazdową, spedycję kolejową, spedycję morską, spedycję lotniczą i wiele innych usług.

  www.pekaes.pl/

katalog >> Usługi >> transport >> 18413

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    waszkiewicz-transport.com

Firma Transport Ciężarowy Edmund Waszkiewicz to wszechstronne usługi transportowo-budowlane, jakie realizujemy od 1996 r. Zajmujemy się realizacją zamówień w transporcie krajowym i międzynarodowym zestawami kurtynowymi, samowyładowczymi (ruchoma podłoga/walking-floor) i niskopodwoziowymi wraz z organizacją transportów ponadgabarytowych. W zakresie usług Posiadamy również przygotowanie terenu pod budowę, wymianę gruntu oraz wynajem maszyn i pojazdów. Zapraszamy do współpracy. Sprostamy każdemu zleceniu. krajowy i międzynarodowy, spedycja i logistyka oraz kompleksowe roboty ziemne i drogowe, w tym przygotowanie terenu pod budowę oferuje Transport Ciężarowy Edmund Waszkiewicz w Jeleniewie. Dysponujemy pełnym zapleczem sprzętowym, oferując też wynajem maszyn i pojazdów. W ramach usług realizujemy roboty zimowe, z utrzymaniem dróg i placów włącznie. Zajmujemy się też dostawą i sprzedażą materiałów sypkich oraz węgla opałowego. Zapraszamy do współpracy!

  www.waszkiewicz-transport.com

katalog >> Usługi >> transport >> 18351

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    Transport krajowy - arrowtcs.com

Arrow TransCargoSped spedycja firma oferuje transport krajowy i międzynarodowy. Od lat przewozi towary różnej wielkości. Posługuje się przy tym pojazdami ze skrzynią, zamkniętą plandeką, izotermami i chłodniami. Wszystkim klientom zapewnia szybką wycenę, także za pośrednictwem strony. Oferuje sprawny i bezpieczny transport w rozsądnych cenach.

  arrowtcs.com/

katalog >> Biznes i ekonomia >> transport krajowy >> 18054

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    przewóz towarów międzynarodowy -port-trans.pl

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją firmy PORT-TRANS, która znajduje się w Szczecinie. Zajmujemy się przewozem towarów w ruchu międzynarodowym i krajowym. Posiadamy nowoczesne pojazdy wyposażone w monitoring, które są pod stałą kontrolą najlepszych serwisów. Realizujemy transport materiałów niebezpiecznych i transport ciągników siodłowych, a także organizujemy przewozy ponadnormatywne. Zapewniamy fachową obsługę przez całą dobę oraz terminową realizację usług. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat działalności firmy zapraszamy na stronę internetową.

  www.port-trans.pl/

katalog >> Transport >> inne >> 22500

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Transport chłodniczy - bialmich.com

Firma transportowa BIAL-MICH zaprasza do kontaktu i składania zamówień klientów z całej Polski. Nie wahaj się i już teraz, rozpocznij współpracę z BIAL-MICH, a nie zawiedziesz się na jakości usług. Zleć specjalistom transport krajowy, jak i do takich dalekich krajów jak Uzbekistan czy Rosja. BIAL-MICH zaprasza do kontaktu wszystkich zainteresowanych.

  bialmich.com/

katalog >> Usługi >> transport >> 22096

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Fracht lotniczy - allcom.gdynia.pl

ALLcom Sp. z o.o. to firma spedycyjna z Gdyni, zajmująca się transportem międzynarodowym. W swojej ofercie posiada spedycję oraz transport kontenerów. Świadczy obsługę żeglugową, portową, magazynową oraz celną. Posiada sieć dostawców morskich, drogowych, lotniczych oraz kolejowych. Firma dysponuje również zezwoleniem na prowadzenie działalności w zakresie transportu odpadów.

  allcom.gdynia.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> transport i spedycja >> 21686

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 49