Logo small

TAG: spinające

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 5 z 5
1.    em-plast.pl pianka polipropylenowa

eM-PLAST z Polanowa w województwie zachodniopomorskim to profesjonalna firma zajmujaca się sprzedażą opakowań z tworzyw sztucznych dla klientów z całego kraju oraz zagranicy. funkcjonuje w branży od 2009 roku oferując szeroki wybór produktów najwyższej jakości. Firma zaprasza do zakupu folii strech, pudeł kartonowych i tektury falistej, folii pęcherzykowej, pianki polietylenowej, taśmy spinającej czy też folii termokurczliwej. Oferujemy obsługę na najwyższym poziomie, profesjonalizm na każdym etapie współpracy oraz szybką realizację zamówienia. Szczegóły oferty i dane kontaktowe umieściliśmy na naszej witrynie.

  www.em-plast.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18214

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    waldgold.pl

Firma WALD-GOLD Sp. z o. o. w Brańsku jest producentem wysokiej jakości produktów do opakowań. Taśma PP, taśma spinająca PET, opakowania plastikowe, opakowania cukiernicze, siatka do paletyzacji, czy sznurki to tylko niektóre z nich. Używamy z surowców najwyższej jakości, zapewniając wytrzymałość na zrywanie i odporność na promienie UV. Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować trwałość towarów. Więcej szczegółów przedstawiamy na naszej stronie - zapraszamy.

  www.waldgold.pl

katalog >> Usługi >> opakowania >> 20814

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Producent folii budowlanej Polimer-Eko Dąbrowa Górnicza

Polimer-Eko to przedsiębiorstwo z Dąbrowy Górniczej, które od lat oferuje swym klientom trwałe i solidne materiały do zabezpieczenia pojedynczych produktów przed niekorzystnym działaniem wody, wilgoci, kurzu oraz brudu. W ofercie tej firmy znajduje się folia termokurczliwa przeznaczona do tworzenia zgrzewek, paczek oraz pakietów butelek, folia opakowaniowa, trwałe i wytrzymałe, odporne na pęknięcia worki foliowe.

  polimer-eko.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> przemysł >> 15430

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    www.centropack.pl

Opakowania dla producentów żywności, spedycji oraz dla producentów sprzętu AGD, mebli, maszyn i urządzeń dostarcza od niespełna 10 lat firma CentroPack z Łodzi, która wyspecjalizowała się w produkcji materiałów opakowaniowych tj. folie stretch, i termokurczliwe, folie spożywcze PCV, taśmy klejące lub spinające, folie PP i PE oraz szereg produktów dla rolnictwa. W naszym asortymencie znajdą Państwo w tej kategorii folie do sianokiszonki, folie do pryzm, siatkę do pras czy sznurek rolniczy. Oferujemy również szeroki wybór urządzeń pakujących. Szczegóły oferty znajdą Państwo na naszej stronie - zapraszamy!

  www.centropack.pl

katalog >> Usługi >> produkcja >> 16038

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    GO-PLAN plandeki na przyczepki siedlce

Przedsiębiorstwo Go-Plan z siedzibą w miejscowości Gręzów specjalizuje się w produkcji plandek. Polecamy: plandeki celne i zwykle, pawilony handlowe i ogrodowe, kotary, płachty rolnicze i budowlane, linki celne, tapicerki samochodowe, pokrowce, transportowe pasy spinające. Naszymi atutami jest solidna jakość usług, sprawne realizowanie zamówień, okazyjne ceny, wykwalifikowana kadra oraz doradztwo wyśmienitych fachowców. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji dotyczących naszej firmy oraz oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

  go-plan.pl

katalog >> Motoryzacja >> plandeki >> 9787

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 5 z 5