Logo small

TAG: spiralne

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 7 z 7
1.    Primacon

Dostarczamy specjalistyczne produkty, które wykorzystywane są między innymi w przenoszeniu napędów, jak również przy przenośnikach taśmowych. Nasza oferta jest bardzo obszerna i każdy z pewnością znajdzie w niej to czego szuka. Można u nas kupić wiele produktów, wśród których znajduję się na przykład łańcuchy płytkowe, taśmy siatkowe, przekładnie ślimakowe i inne produkty. Jesteśmy w stanie każdemu klientowi zagwarantować iż będzie zadowolony z naszych produktów.

  primacon.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> automatyka przemysłowa >> 12000

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Miesiarki

Gastronomiczne urządzenia - zamów wizyte handlowca. Jeremy jako producent oferuje piece piekarnicze, maszyny piekarnicze oraz maszyny cukiernicze dla piekarni i cukierni. Linie do chleba, automaty do ciastek, ubijaczka, krajalnice chleba, mieszałki, schładzacze wody, miesiarki spiralne, dozowniki wody, dzielarki ciasta i urządzenia załadowcze. Linie krojąco-pakujące, zaokrąglarki, rogalikarki, wałkowarki i wydłużarki ciasta. Wysokiej jakości krajalnice do pieczywa dla piekarni i cukierni. Zapraszamy po wyposażenie dla gastronomii - piece piekarskie i do ciasta, obrotowe, linie do chleba, piece konwekcyjne, schładzacze i dozowniki wody.

  www.jeremy.pl

katalog >> Rozrywka i hobby >> inne >> 2979

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Bramy szybkobieżne Mysłowice

Nasza firma ma zaszczyt być dystrybutorem najlepszych bram i automatyki ogrodzeniowej. W swojej ofercie posiadamy produkty takich producentów jak: Krispol, Normstahl, Nice, Came, Marantec i Wiśniowski. Oprócz sprzedaży oferujemy montaż, doradztwo i profesjonalny serwis. Zapraszamy do korzystania z naszych produktów i usług, dzięki którym na pewno osiągną Państwo maksimum satysfakcji.

  www.bramyszybkobiezne.pl

katalog >> Budownictwo >> ogrodzenia bramy >> 8694

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Techmat

TECHMAT to firma będąca producentem i dystrybutorem uszczelnień. Błyskawicznie dorabiamy uszczelnienia o średnicy do 720 mm za pomocą maszyny Seal-Jet, a większe uszczelniania produkujemy na indywidualne zamówienie. Przeznaczone są one m.in. do silników, siłowników, pomp, rurociągów, instalacji. Kolejną naszą usługą jest cięcie wodą z wykorzystaniem maszyny Water-Jet. W ofercie handlowej posiadamy uszczelnienia techniczne, zestawy uszczelnień, uszczelki płaskie i spiralne, płyty uszczelkarskie, szczeliwa plecione, elementy metalowe.

  techmat.plock.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> przemysł >> 10619

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Produkcja sprężyn - spretech.com.pl

Staż firmy SPRETECH J.K. w dziedzinie, jaką jest produkcja sprężyn technicznych to ponad 30 lat. Dzięki temu nasze przedsiębiorstwo może zaoferować klientom sprężyny techniczne wysokiej jakości. Dla klientów mamy sprężyny śrubowe, walce naciskowe, osłony, kształtki, pancerze, bezpieczniki, sprężyny talerzowe, sprężyny skrętowe a także sprężyny spiralne. Ostatni z wyrobów produkowany jest z materiału taśmowego, który znajduje późniejsze zastosowanie w ruchu liniowym.

  spretech.com.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> produkcja >> 8748

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    STOLAREX

Stolarex to działalność związana z produkcją schodów, a także innych wyrobów drewnianych. Posiadamy w ofercie drewno krajowe i pochodzące z zasobów egzotycznych. Proponujemy przede wszystkim schody samonośne powiązane z konstrukcją stalową czy schody spiralne. Nasza firma funkcjonuje w okolicach Torunia. Wywiązujemy się ze zleceniem terminowo, gwarantując wgląd do konkurencyjnego cennika.

  www.stolarex.com.pl

katalog >> Budownictwo >> schody parkiet >> 8177

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Kompresory

Firma Pneumatig od lat współpracująca z koncernami Atlas Copco i Abac przedstawia wyczerpującą ofertę produktów tych firm. Obejmuje ona zarówno popularne kompresory śrubowe i tłokowe jak i kompresory specjalistyczne - medyczne czy kompresory spiralne. Firma Pneumatig posiada autoryzowany serwis tych sprężarek a także oryginalne podzespoły.

  kompresory.pneumatyczne.pl

katalog >> Zakupy przez internet >> inne >> 2919

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 7 z 7