Logo small

TAG: spokojnej

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 26
1.    Dom seniora to miejsce dla osób w podeszłym wieku

Dom pogodnej jesieni to dom opieki Warszawa. Opieka dla osób starszych jest w nim oferowana przez osoby z kwalifikacjami. Dom seniora to dobre miejsce. Taki dom spokojnej starości sprawdza się doskonale. Wysoka jakość jest tym, czego pragnie niejedna osoba i co daje jej najlepsze wsparcie. Na pewno warto wybrać wyjątkową opiekę w dobrej cenie. Można spokojnie skorzystać z takiego miejsca dla osoby po 60, 70, 80 roku życia. Opieka w domu seniora jest dobra, a każda starsza osoba jest zadbana najlepiej, jak to jest możliwe.

  zoloboklasu.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> uslugi >> 23076

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Dom spokojnej starości Zielona Góra - lipowyzakatek.com

Dom spokojnej starości Lipowy Zakątek zapewnia całodobową opiekę starszym osobom. Żeby móc tam zamieszkać należy wypełnić umowę dla pensjonariuszy, podpisać zgody oraz oświadczenia. Ośrodek przygotował pakiety dla seniorów np. podstawowy, podstawowy plus, rozszerzony. Lipowy Zakątek oferuje umeblowane pokoje, wyżywienie, konsultacje lekarskie, terapie zajęciowe, pokój spotkań, parking.

  lipowyzakatek.com/

katalog >> Zdrowie i uroda >> domy opieki >> 21858

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


3.    domsenioraawsercumaj.pl

W Domu Seniora „A w sercu maj” zapewniamy wszechstronną opiekę osobom starszym i niepełnosprawnym. Nasza placówka znajduje się w malowniczej miejscowości Wola Czołnowska niedaleko Puław. Każdego podopiecznego otaczamy troską oraz zapewniamy mu rodzinną atmosferę. Oferujemy fachową diagnostykę i rehabilitację oraz gwarantujemy stały dostęp do pomocy specjalistów. Gwarantujemy smaczne i pożywne wyżywienie, przyrządzone z najlepszych składników. Oferujemy także posługę duszpasterską i terapię zajęciową. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odnajdziecie Państwo więcej informacji na nasz temat.

  www.domsenioraawsercumaj.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> domy opieki >> 21323

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    domopiekimodrzew.pl

Godne warunki pobytu stałego lub czasowego zapewnia Dom Opieki Modrzew w Morągu. Zapewniamy biegłe zaplecze sprzętowe oraz infrastrukturę do odpowiedniej pielęgnacji i opieki rehabilitacyjnej, udostępniając nowoczesne sale do rehabilitacji oraz fizykoterapii. Pomagamy w realizacji recept, podajemy leki pierwszej pomocy, a opiekę lekarską świadczymy w ramach NFZ. Umożliwiamy wszechstronną i profesjonalną opiekę, także dla osób chorych i niepełnosprawnych, dbając o rodzinną atmosferę. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

  www.domopiekimodrzew.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> domy opieki >> 21033

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    jadwinin.pl

Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu ofertę Domu Opieki JADWIN z Pabianic w województwie łódzkim. Zajmujemy się całodobową opieką nad seniorami. Dysponujemy komfortowymi i wyposażonymi w niezbędny sprzęt pokojami a oprócz tego przestronną jadalnią, pięknym ogrodem ze ścieżkami spacerowymi jak i kapliczką. Organizujemy ciekawe zajęcia tematyczne a nad bezpieczeństwem zdrowiem podopiecznych czuwa wykwalifikowana kadra medyczna. Zapewniamy doskonałe warunki, sympatyczną atmosferę i konkurencyjne ceny. Szczegóły oferty i dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej.

  https://www.jadwinin.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> domy opieki >> 18765

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    domsenioraharmonia.pl

Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę Domu Seniora Harmonia. Znajdujemy się w Gdańsku i jesteśmy nowoczesną, doskonale wyposażoną placówką świadczącą całodobową i kilkugodzinną profesjonalną opiekę dla seniorów. Nasi pensjonariusze mają nie tylko zapewnioną podstawową opiekę i wyżywienie, lecz również rozrywki, ruch i opiekę lekarską, rehabilitację i terapię zajęciową. Zatrudniamy wyłącznie doświadczony personel i dysponujemy własną kuchnią, w której sami przyrządzamy zdrowe i smaczne posiłki, również zgodne z indywidualną dietą. Zapewniamy atrakcyjne ceny. Szczegóły dostępne są na stronie.

  www.domsenioraharmonia.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> domy opieki >> 16696

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Dom pomocy - www.dom-seniora-czyzyk.pl

Nasz dom seniora działa na terenie miejscowości Czyżowice, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić naszym podopiecznym zarówno stały a także czasowy pobyt w doskonałych warunkach przygotowanych w naszym ośrodku. Zapewniamy seniorom całodobową opiekę ze strony doświadczonego personelu. Jednocześnie w naszym ośrodku możemy zapewnić również opiekę ze strony lekarzy rodzinnych a także lekarzy specjalistów. Oferujemy również doskonałe wyżywienie a także prowadzenie różnych zajęć rehabilitacyjnych czy terapeutycznych.

  www.dom-seniora-czyzyk.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> domy opieki >> 14464

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    SeniorMed dom opieki szczecin

Gorąco zapraszamy do zaciekawienia się ofertą Domu opieki SeniorMed, który znajduje się w Wicku. Mamy wieloletnie doświadczenie w opiece nad osobami schorowanymi, starszymi i niesprawnymi ruchowo. Proponujemy profesjonalną opiekę pielęgniarską i rehabilitacyjną, nad którą czuwa wykwalifikowane grono specjalistów, usługi kosmetyczno-fryzjerskie, terapie zajęciowe, a także opiekę duszpasterską. Mamy wygodne pokoje 1 lub 2 osobowe z łazienkami, salon gościnny, salę telewizyjną, przestronną jadalnię, bibliotekę, pralnię i duży ogród. Zapewniamy rodzinną atmosferę, bezpieczeństwo i znakomitą organizację. Więcej informacji oraz dane kontaktowe odnajdą Państwo na stronie internetowej.

  seniormed.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> domy opieki >> 11084

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 26