Logo small

TAG: sprawy

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 172
1.    www.adwokat-wojciechowski.pl adwokat Toruń

Potrzebujesz prawnego doradztwa w kwestiach rodzinnych, majątkowych czy pracowniczych? Kancelaria adwokacka Wojciecha Wojciechowskiego w Toruniu oferuje fachowe i doświadczone wsparcie w sprawach prawnych czy zabezpieczenia interesów klienckich. Zapewniamy wszechstronne usługi prawne dla klientów indywidualnych oraz kompleksową obsługę prawną firm. Prowadzimy sprawy cywilne i karne, sporządzamy opinie prawne i sporządzamy pisma procesowe. Również reprezentujemy obsługiwane przez nas podmioty gospodarcze przed sądami i organami administracji publicznej. Zapraszamy do współpracy.

  adwokat-wojciechowski.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17416

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    www.adwokatprzymuszala.pl adwokat Zielona Góra

Postępowanie cywilne, w tym sprawy z zakresu prawa rodzinnego, prawa spadkowego - zarówno w postępowaniu przedsądowym, jak i w postępowaniu sądowym na każdym etapie postępowania zapewnia Kancelaria Adwokacka Adwokata Radosława Przymuszały w Zielonej Górze. Oferujemy też postępowanie administracyjne. Zapewniamy stałą opiekę nad klientami Kancelarii w zakresie prowadzonych spraw dodatkowo pomoc prawną także poprzez udzielanie porad prawnych. Przygotowujemy opinie prawne na podstawie przedstawionych dokumentów, a ofertę kierujemy do podmiotów indywidualnych oraz firm. Zapraszamy.

  adwokatprzymuszala.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16027

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Kubica

Kancelaria adwokacka z siedzibą w Bielsku Białej (osoba do kontaktu adwokat Mateusz Kubica). Kancelaria uczestniczy w rozwodach, a także w sprawach o podział majątku. Kancelaria ochrania dobra osobiste klientów na gruncie prawa cywilnego i doradza właścicielom działalności gospodarczych, niezależnie od branży. Kancelaria nadzoruje również sprawy karne wykonawcze.

  www.adwokatkubica.pl/

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 15798

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    Adwokaci Głogów - mjpadwokaci.pl

Kancelaria adwokacka Mil-Jankowska Pręda to spółka partnerska powstała w wyniku połączenia sił zawodowych doświadczonych adwokatów. Adwokat Głogów jest do Państwa dyspozycji. W kancelarii prowadzone są sprawy o każdym poziomie trudności i skomplikowania. Klienci mają zapewnioną pełną dyspozycyjność, życzliwy kontakt i oddanie. Kancelaria Głogów prowadzi sprawy karne, o odszkodowania, spadkowe, rodzinne. Dla firm przygotowano pełną obsługę prawną, doradztwo podatkowe czy doradztwo kryzysowe.

  mjpadwokaci.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 15560

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


5.    Radca prawny Elbląg

Na stronie internetowej Kancelarii Radcy Prawnego Agnieszka Kurcz znajdziecie wszelkie informacje na temat jej codziennej działalności. Kancelaria obsługuje jednostki administracji publicznej, a także klientów biznesowych / indywidualnych. W ofercie tej elbląskiej kancelarii znajdują się między innymi: obsługa korporacyjna, sprawy pracownicze, prawo zamówień publicznych, sprawy majątkowe czy rynek kapitałowy.

  www.akurcz.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 13886

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    TOMASZ KOWALCZYK obsługa prawna przedsiębiorstw zabrze

Kancelaria Adwokacka Tomasz Kowalczyk znajduje się w Zabrzu. Działalność głównie opiera się na opiera się na udzielaniu pomocy prawnej w zakresie prawa cywilnego, karnego oraz rodzinnego. Sporządza pisma prawnicze, w tym apelacje oraz pozwy. Adwokat reprezentuje Klientów na różnych etapach postępowania w sądzie, a również w organach administracyjnych. Najczęściej prowadzi sprawy z zakresu prawa rodzinnego, takie jak rozwody, separacje, podział majątku małżonków, przydzielenie alimentów, a również sprawy o ubezpieczenia, zadośćuczynienie, podziały spadku. Więcej wiadomości na temat kancelarii zostało opublikowane na stronie internetowej.

  adwokatkowalczyk.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> prawo >> 13129

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


7.    Kancelaria adwokacka w Dąbrowie Górniczej - porady prawne

Kancelaria adwokacka prowadzona przez adwokata Seweryna Pytlewskiego wykonuje usługi dla obywateli potrzebujących stałej lub nagłej pomocy prawnej z zakresu sprawy cywilnej, gospodarczej, karnej, windykacji, pracowniczej, dotyczącej umów w tym zawieranych za pośrednictwem sieci internetowej. Wykonywane czynności przez adwokata dotyczą wielu aspektów życia codziennego i obejmują udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii prawnych, projektowanie umów, a przede wszystkim reprezentowanie klientów w postępowaniach przed sądami. Treści zamieszczone na witrynie internetowej stanowią informacje o osobie prawnika prowadzącego kancelarię i godzinach urzędowania jej biura w Dąbrowie Górniczej oraz możliwościach bezpośredniego kontaktu z adwokatem.

  adwokatpytlewski.pl

katalog >> Usługi >> prawo >> 12002

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    www.jarentowska.pl Rozwód Tomaszów Lubelski

Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Jarentowska proponuje pomoc z aspektu różnych dyscyplin prawa, w tym prawa cywilnego, rodzinnego, budowlanego bądź rolnego. Zakres świadczonych usług obejmuje m. in. udzielanie porad prawnych, dochodzenie odszkodowań, doradztwo przy realizacji inwestycji i pomoc w zakresie prawa obrotu nieruchomościami rolnymi. Przyjmując w naszej kancelarii specjalizujemy się w określonych dziedzinach prawa, a chcąc zagwarantować Państwu pełnozakresową opiekę prawną, nawiązaliśmy stałą współpracę z wieloma kancelariami adwokackimi oraz notarialnymi na terenie całego kraju. Szczegółowe wiadomości na stronie internetowej.

  www.jarentowska.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17363

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Adwokat sprawy spadkowe Głogów

Zadanie witryny www Kancelarii Adwokackiej mieszczącej się w Głogowie jest dostarczanie informacji o rodzaju udzielanej pomocy prawnej. W gronie omówionych na witrynie www Kancelarii pól praktyki zobaczyć można m.in. takie dyscypliny jak prawo karne, prawo wykroczeń, prawo nowych technologii, prawo spadkowe czy dochodzenie odszkodowań. Wszystkie aspekty dotyczące świadczonej pomocy prawnej przez Kancelarię zostały opisane w dość przystępny sposób. W razie pytań lub wątpliwości istnieje sposobność otrzymania dodatkowych danych o usługach kancelarii za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego na stronie.

  www.adwokatpreda.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 11776

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


10.    BŁAŻEJ WINKLER prawnik nieruchomości poznań

Posiadająca swoją siedzibę w Poznaniu Kancelaria Radcy Prawnego WINKLER świadczy usługi z zakresu pomocy prawnej. Zajmujemy się sprawami związanymi z prawem bankowym, prawem pracy, prawem nieruchomości, prawem lokalowym, postępowaniem alimentacyjnym i innymi. Kancelaria do każdego Klienta podchodzi w sposób indywidualny, dbając o jego potrzeby i wymagania. Zaciekawionych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu omówienia sprawy i ustalenia terminu spotkania. Pozostałe wiadomości znajdą Państwo na witrynie internetowej.

  www.winklerkancelaria.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 11765

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 172