Logo small

TAG: sprzątanie

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 87
1.    Profesjonalne sprzątanie - idealnesprzatanie.pl

Interesuje Cię firma, która może zaproponować profesjonalne sprzątanie? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Co można powiedzieć na temat firmy Idealne Sprzątanie? Oferowane przez nas sprzątanie jest po prostu idealne! Zastanawiasz się nad tym, jak działamy? Sprawa jest prosta sprzątamy tak, jakby chodziło o nasze pomieszczenie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zajrzyj na stronę firmy.

  idealnesprzatanie.pl/

katalog >> Usługi >> sprzątanie >> 18061

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


2.    Sprzątanie po remontach Lublin - inprof.pl

Masz problem z utrzymaniem porządku w biurze i zastanawiasz się nad skorzystaniem z pomocy firmy sprzątającej? Nie ma się, nad czym zastanawiać, czas zapoznać się z naszą ofertą. Nasza firma ma za sobą wiele lat doświadczeń, to wiele znaczy. Dobrze też podkreślić, że charakteryzuje nas indywidualne podejście, co bezsprzecznie ma dobry wpływ na odzwierciedlenie oczekiwań.

  inprof.pl/

katalog >> Dom i Ogród >> sprzątanie >> 17823

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Firma sprzątająca - cleanex.com.pl

Cleanex to rzetelna firma sprzątająca. Zapewniamy kompleksowe (generalne) sprzątanie biura, przestrzeni hotelowej, mycie wykładzin, a także usuwanie odpadów budowlanych po remontach. Myjemy podłogi, meble biurowe w konkurencyjnym cenniku. Przyjmujemy zlecenia jednorazowe na sprzątanie lub skupiamy się na serwisie długoterminowym. Gwarantujemy ponadto maszynowe mycie posadzek, co sprawdza się szczególnie dobrze w halach, magazynach.

  www.cleanex.com.pl/

katalog >> Usługi >> sprzątanie >> 17738

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


4.    Usługi sprzątające w Katowicach

Interesuje Cię wynajęcie dobrej firmy sprzątającej? Nie chcesz, by w Twoim domu lub firmie pojawiały się przypadkowe osoby, którym trudno zaufać? Postaw na profesjonalistów. Nasza firma sprzątająca w Katowicach, to jedna z największych firm tej branży w regionie. Zatrudniamy doskonałych pracowników, których co jakiś czas kierujemy na kolejne szkolenia, by byli jeszcze lepsi w swoim fachu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo sprzątanie biur i domów, jednak to tylko wycinek naszej oferty. Jest ona o wiele szersza, znajdziecie w niej Państwo szereg usług sprzątających, a także tak nietypowe usługi, jak pielęgnacja terenów zielonych. Działamy w Katowicach, jednak podejmujemy się zleceń również w miastach regionu. Przed rozpoczęciem realizacji zlecenia, uważnie analizujemy zakres koniecznych do wykonania prac i doradzamy klientom najlepsze rozwiązania. Profesjonalnie podchodzimy do każdego zlecenia, bez względu na jego zakres czy koszt. Zapraszamy. Firma sprzątająca Prestiż ul. Mickiewicza 29 40-085 Katowice tel. 885 962 220

  sprzatajacagrupa.pl

katalog >> Dom i Ogród >> uslugi >> 17605

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    Sprzątanie grobów, opieka nad grobami Gliwice

Zapraszamy do skorzystania z oferty na kompleksowe sprzątanie grobów Gliwice. Nasza oferta to miedzy innymi: Mycie grobów profesjonalnymi środkami Usuwanie chwastów, śmieci, starych kwiatów i zniczy Kwiaciarnia Róża proponuje Państwu także kompleksowe sprzątanie terenu wokół grobu - czyli sprzątanie grobów Gliwice i okolica. Na życzenia klienta pełna dokumentacja fotograficzna drogą elektroniczną. Na życzenie klienta specjalna aranżacja grobu kwiatami. Skorzystaj z oferty - sprzątanie grobów, opieka nad grobami Gliwice,

  roza-kwiaty.pl/opieka-nad-grobami/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 17240

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


6.    blexsprzatanie.pl

Sprzątanie biur, salonów samochodowych i sklepów odzieżowych na terenie kraju oferuje firma BLEX Patryk Lipiński w Rumii. Specjalizujemy w sprzątaniu szpitali i przychodni, a dzięki szkoleniom personelu może oferować także mycie przeszkleń do 8m wysokości. Oprócz typowego sprzątania eksploatacyjnego biur, podejmujemy się też realizacji zleceń jednorazowych związanych np. ze sprzątaniem obiektów wypoczynkowych po remoncie lub też mieszkań po budowie. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym i sanitarnym. Gwarantujemy sprawną obsługę i profesjonalizm.

  www.blexsprzatanie.pl

katalog >> Usługi >> sprzątanie >> 17185

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    www.axona.pl

AXONA Sp. z o.o. Sp.k. to profesjonalna firma sprzątająca, działająca na terenie Warszawy i okolic. Zajmujemy się między innymi sprzątaniem powierzchni biurowych, sprzątaniem osiedli mieszkaniowych i powierzchni handlowych, sprzątaniem powierzchni magazynowych, a także profesjonalnym praniem wykładzin dywanowych. Dysponujemy wyszkolonym zespołem pracowników w zakresie metod i technologii sprzątania, a w każdym z obsługiwanych przez nas obiektów zawsze mamy osobę pełniącą funkcję kierownika. Swoje usługi świadczymy zarówno dla firm, instytucji, jak i Klientów indywidualnych. Zapraszamy do współpracy!

  www.axona.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17155

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Pranie tapicerki Myszków

Sprzątanie oznacza stratę czasu, a jeśli sprzątania jest bardzo dużo to tym bardziej trzeba czasu zarezerwować bardzo dużo. W takiej sytuacji nie pozostaje nam nic innego jak szybko wezwać firmę do sprzątania. Oni wiedzą jak się to robi i dla nich to praca, do której podchodzą w rzetelny sposób. Wykonują wszystkie usługi, za jakie zapłaciliśmy, dlatego niczym nie trzeba się będzie już przejmować. Można zamówić zmywanie, mycie okien, pytanie wykładzin, odkurzanie, a nawet wynoszenie śmieci. Lista usług jest znacznie dłuższa, dlatego warto sprawdzić, co konkretnie firma ma dla nas przygotowanie. Od tej pory sprzątanie nie będzie dla nas już problemem.

  uniprof-sprzatanie.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17061

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    www.proclean.info.pl

Mycie okien, porządkowanie mieszkań i domów, w tym także kompleksowe sprzątanie po remoncie, jak również sprzątanie piwnic i działek, to usługi jakie oferuje firma ProClean z Rumii. Zapewniamy profesjonalne czyszczenie zarówno okien, jak i wnętrz sprawdzonymi środkami, dzięki czemu zapewniamy długotrwały efekt, świeżość i poczucie komfortu. W zakresie naszych kompetencji znajduje się także utrzymanie czystości na osiedlach oraz pielęgnacja zieleni. Działamy na terenie Trójmiasta. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie przedstawiamy swoje usługi, a w razie pytań prosimy o kontakt.

  www.proclean.info.pl

katalog >> Usługi >> sprzątanie >> 16829

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


10.    www.pmgcleaner.pl Sprzątanie domów Gdańsk

Firma MAG-POL z siedzibą w Gdańsku, od 2003 roku z powodzeniem zajmuje się całościową obsługą w zakresie sprzątania i utrzymania czystości w budynkach mieszkalnych i usługowych. swą ofertę kierujemy zarówno do firm, jak również do osób prywatnych a w szczególności do Wspólnot Mieszkaniowych i Administracji Spółdzielni. Naszą propozycję przystosowujemy indywidualnie do charakteru obiektu i rodzaju czyszczonych powierzchni. Nasz wykwalifikowany i fachowy personel przy użyciu specjalistycznego sprzętu zapewni zrealizowanie usług na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zaznajomienia się z całkowitą ofertą firmy na stronie internetowej.

  mag-pol.net.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15777

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 87