Logo small

TAG: stresie

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 3 z 3
1.    Diagnostyka medyczna - badaniaspecjalistyczne.eu

Chcesz zbadać swój kał na obecność bakterii lub zastanawiasz się, czy hormon stresu nie jest u Ciebie za wysoki? Specjalistyczna Diagnostyka Medyczna Genom oferuje ogromny wybór badań. Nie czekaj i zadzwoń, aby poznać pełną ofertę oraz cennik. Genom dostarczy Ci zestaw do pobrania materiału wraz z instrukcjami, a następnie go przetransportuje oraz wyśle Ci wyniki!

  badaniaspecjalistyczne.eu/

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 22160

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Psychoterapia Lublin - justynajankowska-psychoterapia.pl

Żyjesz w ciągłym stresie, z którym sobie nie radzisz? Masz problem w budowaniu relacji z bliskimi osobami? A może cierpisz z powodu depresji? Skorzystaj z indywidualnej psychoterapii ze specjalistą mgr Justyną Jankowską. Możesz umówić się na konsultację stacjonarną w Lublinie lub na wizytę online. Już dziś pozwól profesjonalnie pomóc sobie w życiowych problemach.

  justynajankowska-psychoterapia.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> psychoterapia >> 22242

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Gabinet Psychoterapii Edyta Podłuska - psycholog Lublin

Gabinet psychologa w Lublinie Oferuję konsultacje, terapię indywidualną, grupową, rodzinną, par. Pomoc w depresji, stresie, sytuacjach kryzysowych. Kwalifikacje Psycholog psychoterapeuta Edyta Podłuska. Absolwentka psychologii KUL. Słuchaczka 4-letniego Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie rekomendowanego przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Systematycznie poddaje swoją pracę superwizji u certyfikowanych przez PTP superwizorów psychoterapii. Mężatka. Ma troje dzieci. Sposób pracy Pracuję w podejściu psychodynamicznym. Prowadzę indywidualną psychoterapię krótko i długoterminową, terapię par i rodzin oraz terapię grupową. Rozpoczęcie terapii poprzedzone jest 1 lub 2-ma spotkaniami konsultacyjnymi, w trakcie których zostaje określony rodzaj problemu, cel i czas trwania terapii. W czym pomaga prowadzona przeze mnie terapia? Psychoterapia może stanowić skuteczną formę pomocy w zakresie zaburzeń życia psychicznego objawiających się m.in.: - zaburzeniami nastroju (depresja, zaburzenie afektywne dwubiegunowe) - stanami lękowymi (ataki paniki, fobie, lęk uogólniony) - natrętnymi myślami i czynnościami - zaburzeniami psychosomatycznymi - zaburzeniami osobowości (unikająca, zależna, narcystyczna) - trudnościami w relacjach (problemy wychowawcze, sytuacje konfliktowe, nadmierna nieśmiałość) - problemami zawodowymi (zniechęcenie, utrata pracy, brak sukcesu zawodowego) Aby poznać dokładną ofertę lub umówić się na konsultację zapraszam do kontaktu pod numerem: 514-936-730

  www.psychoterapia-lublin.eu

katalog >> Zdrowie i uroda >> psycholog >> 5682

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 3 z 3