Logo small

TAG: stresu

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 19
2.    Idealny masażer właśnie dla Ciebie na Medivon.pl

Masaż to często najlepszy sposób na rozładowanie stresu, zregenerowanie sił i przyniesienie ulgi zmęczonym mięśniom. Nie zawsze jednak mamy możliwość i czas udać się do salonu masażu. W takich sytuacjach doskonale sprawdzają się masażery ręczne oraz kołnierze i maty masujące. Masażery marki MEDIVON to nowoczesne i profesjonalne urządzenia, które zapewniają komfort użytkowania oraz całkowite bezpieczeństwo. W sklepie internetowym Medivon.pl znajdziesz urządzenia przeznaczone do masażu poszczególnych partii mięśni: rąk, nóg, pleców i karku. Urządzenia masujące dostępne na Medivon.pl doskonale sprawdzają się w warunkach domowych i pozwolą Ci zadbać o zdrowie oraz dobre samopoczucie całej Twojej rodziny.

  medivon.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 15323

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    łódzkie praca

Praca w województwie łódzkiem. Rynek pracy w łódzkiem. Czyli gdzie i jak szukać pracy.. Bezrobotni szturmem podbijają banki w Pabianicach Co jest tego głównym powodem? Oczywiście gotówka. Jednak wcale nie chodzi tutaj o wzięcie kredytu, czy pożyczki.. Jeżeli jesteście ciekawi, w jakim celu pabianiccy bezrobotni udają się licznie i ochoczo do placówek bankowych, zapraszam do dalszej lektury. Do banku po…. środki finansowe A te mogą pochodzić przede wszystkim z wynagrodzenia. I to jest właśnie główny cel, dla którego osoby pozostające bez zatrudnienia udają się licznie do placówek bankowych. Nie od dzisiaj wiadomo, iż cała branża finansowa charakteryzuje się olbrzymią rotacją pracowników, zwłaszcza z sektora bezpośredniej obsługi klienta. Powodem jest wysoki poziom stresu. A ten wynika zarówno ze strony wysokich targetów, które wyznaczają pracownikom banki, jak i klientów, którzy bywają mniej lub bardziej roszczeniowi i niegrzeczni. W skrajnych przypadkach dochodzi nawet do wyzwisk i obelg pod adresem bankowców

  praca-lodzkie.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 14877

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Diagnostyka - swietarodzina.com.pl

Nasze Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny oferuje kompleksową i profesjonalną pomoc medyczną dla dorosłych i dzieci. Leczymy bez stresu i problemów. Szczegółowy wywiad, trafna diagnoza, życzliwa atmosfera podczas wizyt, skuteczne leczenie. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji prowadzimy podstawową poradnię zdrowotną dla dorosłych i dzieci, kilka gabinetów specjalistycznych, stomatologię, diagnostykę, rehabilitację. Zapraszamy.

  www.swietarodzina.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 11751

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Fundacja - spokojnaglowa.org.pl

Fundacja Spokojna Głowa niesie pomoc osobom stale zestresowanym i niezadowolonym ze swojego życia. W ofercie między innymi psychoterapia i konsultacje psychosomatyczne, autorskie warsztaty oparte na Mindfulness adresowane dla osób prywatnych, kursy redukcji stresu dla organizacji pożytku publicznego. Zapraszamy też do korzystania z telefonu zaufania.

  spokojnaglowa.org.pl

katalog >> Regionalne >> fundacja >> 10818

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Implanty zębów Lublin - implanty.net.pl

Wiele osób unika dentysty jak ognia, gdyż boi się bolesnych i nieprzyjemnych zabiegów. Nasze Centrum Medyczne to szansa by zażegnać raz na zawsze problemy stomatologiczne bez bólu i stresu. W naszym wykonaniu stomatologia to zabiegi szybkie, niedrogie i przede wszystkim profesjonalne. W zakresie naszych usług znajdują się takie dziedziny jak: implantologia, endodoncja oraz protetyka. Zajrzyj na www.implanty.net.pl i dowiedz się o nas więcej, aby zapisać się na zabieg lub wizytę kontrolną do jednego z naszych specjalistów.

  implanty.net.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 10726

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Exodus

Gry typu Escape Room to nie tylko wirtualny świat! Teraz na własnej skórze możesz doświadczyć przygód, w jakich brali udział wirtualni bohaterowie. Uprzedzamy emocje będą prawdziwe. Gra dla odważnych, dla tych którym brakuje w życiu codziennym adrenaliny i tych, którzy chcą sprawdzić swoją logikę w stresujących sytuacjach. Niesamowita zabawa gwarantowana.

  exgame.pl

katalog >> Rozrywka i hobby >> rozrywka >> 10421

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 19