Logo small

TAG: strunowe

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 9 z 9
1.    Siatka do belowania - Wald Gold

Wald Gold to producent siatki rolniczej charakteryzujący się ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku krajowym oraz międzynarodowym. Tworzymy siatki do belowania, taśmy PET, opakowania hermetyczne zgodne ze strategią identyfikacji wizualnej klienta, zamknięcia strunowe ZIP pozwalające na właściwe zarządzanie, np. sypkimi produktami. Dodatkowo oddajemy do dyspozycji jakościowo zaprojektowane tuby papierowe na słodycze, wyroby alkoholowe, czy przyprawy. Chętnie doradzimy Państwu najlepsze rozwiązania.

  waldgold.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> przemysł >> 16457

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    waldgold.pl

Firma WALD-GOLD Sp. z o. o. w Brańsku jest producentem wysokiej jakości produktów do opakowań. Taśma PP, taśma spinająca PET, opakowania plastikowe, opakowania cukiernicze, siatka do paletyzacji, czy sznurki to tylko niektóre z nich. Używamy z surowców najwyższej jakości, zapewniając wytrzymałość na zrywanie i odporność na promienie UV. Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować trwałość towarów. Więcej szczegółów przedstawiamy na naszej stronie - zapraszamy.

  www.waldgold.pl

katalog >> Usługi >> opakowania >> 20814

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    www.silverpack.pl woreczek foliowy do onigiri

Prezentujemy Państwu firmę Silverpack Sp. z o.o. z siedzibą w Lubaszczu. Na rynku funkcjonujemy od 2013 roku. Zajmujemy się produkcją folii dla opakowań spożywczych, kosmetycznych oraz przemysłowych. Polecamy owijki paletowe, woreczki foliowe, laminaty oraz folie mono. Produkujemy z wykorzystaniem technologii flexo. Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych oraz odpowiedzialnych pracowników, a nasza firma wyposażona jest w nowoczesny sprzęt, w związku z tym jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego zleceniodawcy. Zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową, na jakiej mieści się więcej wiadomości i pełna propozycja.

  silverpack.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15986

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    INTERRAM Grzejniki żebrowane

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe INTERRAM to ceniony producent wysokiej jakości elementów odbudowy górniczej. Siedziba firmy mieści się w Ogrodzieńcu, a początki naszej działalności na rynku sięgają 1999 roku. Specjalizujemy się w wykonawstwie kotew strunowych, kotew wklejanych, śrub hakowych i śrub rzymskich. Oprócz tego zajmujemy się produkcją grzejników z rur stalowych ożebrowanych. W naszej firmie mogą też Państwo złożyć zamówienie na pręty gwintowane oraz szereg innych komponentów stosowanych w branży budowlanej, motoryzacyjnej, hutniczej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zamieszczoną na stronie internetowej.

  www.interram.pl

katalog >> Usługi >> produkcja >> 11650

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Leader-Pack - koperty, folie, taśmy, tektura, woreczki

Dostarczamy produkty zapewniające bezpieczeństwo przedmiotów przesyłanych w transporcie jak również magazynowanych. W naszej ofercie znajdują się takie produkty jak: koperty bąbelkowe, koperty papierowe, folia bąbelkowa, folia stretch, taśmy pakowe, tektura falista oraz woreczki strunowe. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, a dla stałych klientów indywidualne warunki współpracy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  www.leader-pack.pl

katalog >> Sklepy i hurtownie >> inne >> 5119

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    pallza.eu

Jest nam bardzo miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy Pallza, która swoją siedzibę posiada w Kaniowie w województwie śląskim. Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży opakowań tekturowych, a działalność w branży prowadzimy już od wielu lat. W naszym asortymencie znaleźć można wysokiej klasy palety tekturowe, skrzynie transportowe, kątowniki tekturowe, opakowania jak również tekturę falistą, folię stretch, tuleje, folię bąbelkową, piankę polietylenową, woreczki strunowe albo taśmę klejącą. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, miłą i profesjonalną obsługę i korzystne warunki współpracy. Detale oferty na stronie.

  https://pallza.eu

katalog >> Usługi >> opakowania >> 20290

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    tanio-pakuj.pl folia stretch

W Starogardzie Gdańskim mieści się siedziba firmy FOL-PACK. Od wielu lat zajmujemy się produkcją i sprzedażą materiałów opakowaniowych. Są to wysokiej klasy trwałe taśmy magazynowe, kolorowe albo z nadrukiem, folie bąbelkowe lub stretch, profile ochronne, woreczki strunowe, pianki polietylenowe, materiały budowlane, przylgi kurierskie, kartony, tektury faliste, napinacze i wiele innych produktów. Proponujemy szeroki wybór asortymentu, miłą i pomocną obsługę oraz atrakcyjne ceny i promocje. Na stronie internetowej znaleźć można więcej szczegółów. Zachęcamy do jej odwiedzenia.

  tanio-pakuj.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18215

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Tubusy tekturowe - kalena.pl

Nasza firma Kalena to ceniony na rynku producent foliopaków oraz opakowań. Działamy na rynku od 2007 roku, proponując swym klientom produkty najwyższej jakości w niezwykle atrakcyjnych cenach. W swej ofercie posiadamy między innymi koperty bąbelkowe, rękawice ochronne, etykiety ostrzegawcze, uchwyty do folii stretch, woreczki strunowe oraz wiele innego asortymentu. Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty online.

  www.kalena.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> opakowania >> 15681

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Kartony - kartoniarnia.pl

Zapraszamy do hurtowni opakowań Kartoniarnia.pl, w której można znaleźć wszelkiego rodzaju opakowania i akcesoria do opakowywania, w opakowania kartonowe, koperty bąbelkowe, taśmy pakowe, folię stretch, wypełniacze, narożniki tekturowe, tuby i tuleje tekturowe, piankę polietylenową czy woreczki strunowe, akcesoria do bandowania palet i wiele więcej.

  www.kartoniarnia.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> opakowania >> 14459

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 9 z 9