Logo small

TAG: styropianu

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 10 z 10
1.    Maszynka do cięcia styropianu - hot-cut.pl

Jeśli szukasz przecinarki do styropianu, możesz zakończyć poszukiwania. Mówiąc wprost zachęcamy do jak najszybszego zapoznania się z naszą działalnością. Wybór naszej oferty jest równoznaczny z wyborem skuteczności. Warto do tego dodać wydajność i minimalizowanie odpadów (wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom). Jak coś jest niejasne, zapoznaj się ze stroną hot-cut.pl.

  hot-cut.pl/

katalog >> Budownictwo >> maszyny budowlane >> 20464

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.      Kołki do styropianu Kemplast

Kupując kołki do styropianu marki Kemplast masz pewność, że spełniają one wszelkie wymogi stawiane materiałom do mocowania termoizolacji. O ich przydatności świadczy aprobata techniczna i certyfikat zakładowej kontroli produkcji wystawiony przez Instytut Techniki Budowlanej. Łączniki izolacji dostępne są w 2 wariantach: z trzpieniem plastikowym lub metalowym. Dodatkowo kołki mogą posiadać wydłużoną strefę rozpierania, której celem jest jeszcze lepsze mocowanie w styropianie lub innym podłożu. Pomożemy w dobraniu kołka o odpowiedniej długości, znamy się na tym dobrze. Kołki do styropianu produkujemy od ponad 20 lat.

  kemplast.pl

katalog >> Budownictwo >> budownictwo >> 19877

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


3.    Profesjonalne maszyny i urządzenia do cięcia styropianu

Stobra to producent profesjonalnych narzędzi do cięcia styropianu. Firma oferuje przecinarki stacjonarne oraz ręczne noże termiczne. Nasze innowacyjne produkty znalazły uznanie w oczach klientów w Polsce jaki i za granicą. Niektóre ze stosowanych przez nas rozwiązań zostały opatentowane w Urzędzie Patentowym RP - np. rozwiązanie dotyczące ostrza noża termicznego -patent z kwietnia 2010r. Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym. Chętnie doradzimy i dopasujemy do Twoich potrzeb odpowiedni model urządzenia.

  stobra.net

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> inne >> 18234

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Odbiór odpadów styropianu w Lublinie

Lubelski Zakład Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego SEGRA to firma, która specjalizuje się w odbiorze elektroodpadów, elektrośmieci, segregacji elektroodpadów oraz odzysku surowców. Bezpłatnie odbieramy od klientów takie surowce jak: styropian, tworzywa sztuczne, elektrośmieci, elektroodpady, zużyty sprzęt elektroniczny. Więcej informacji na temat naszej firmowej oferty znajdziesz na: www.segra.com.pl.

  segra.com.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> małe firmy >> 9779

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    Sztukateria Kraśnik

Kowal - producent. W ofercie sztukateria ogrodowa, gzymsy, listwy styropianowe i profile elewacyjne. Produkcja elementów architektonicznych - sztukateria ogrodowa, bonie, gzymsy, podokienniki, bazy i głowice, rozety, zworniki i listwy styropianowe.

  www.sztukateria-tomaszow.pl

katalog >> Dom i Ogród >> ogród >> 1240

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    srubywkrety.pl

Jest nam ogromnie miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy Wkręt Techniki Zamocowań. Nasza siedziba znajduje się w Chorzowie a jesteśmy dystrybutorem technik zamocowań. Długoletnie doświadczenie w branży i współpraca z cenionymi producentami pozwoliło nam zaoferować bogatą gamę rozwiązań wysokiej klasy. Można u nas zakupić śruby, wkręty, kotwy, nity, gwoździe budowlane, kołki rozporowe albo do styropianu, wkręty samowiercące, wiertła do metalu, wiertła SDS jak również narzędzia i elektronarzędzia. Gwarantujemy fachowe doradztwo i korzystne ceny. Po więcej szczegółów wystarczy wejść na naszą witrynę.

  www.srubywkrety.pl

katalog >> Sklepy i hurtownie >> hurtownie >> 19491

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    BasenyStyropianowe.pl

Jesteśmy firmą która od ponad 5 lat zajmuje się budowaniem basenów w całej Polsce. Zbudowaliśmy ponad 60 różnych realizacji basenów ogrodowych i hotelowych oraz wanien SPA. Od przeszło 2 lat wprowadziliśmy na polski rynek nową formę budowanie basenów ze styropianu. Są to tak zwane bloczki styropianowe gdzie najtańszym kosztem jesteśmy w stanie nawet samemu zbudować w swoim ogrodzie basen. W kilku krok opiszemy na czym polega budowa. Na początku wybieramy miejsce, robimy wykop pod nieckę basenową i tam układamy pustaki styropianowe które zalewamy betonem. Następnie środek basenu wykładamy folią i instalujemy akcesoria basenowe jak filtry czy też skimmer. Całość wykonania inwestycji to około 2-3 tygodni w zależności od warunków pogodowych. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

  basenystyropianowe.pl

katalog >> Budownictwo >> baseny >> 17985

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Izolacja natryskowa Compact Izolacje

Nasze izolacje to przede wszystkim nowoczesna i bardzo skuteczna alternatywa dla wełny mineralnej oraz styropianu. Proponujemy przy tym także wiele dodatkowych usług, jak choćby hydroizolacja polimocznikiem, hydroizolacja różnego rodzaju powierzchni, zabezpieczenie powierzchni zbiorników przed działaniem różnorodnych czynników chemicznych, powłoka antypoślizgowa posadzek, dachów oraz parkingów.

  compactizolacje.pl

katalog >> Budownictwo >> materiały budowlane >> 10854

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    remont maszyn i urządzeń - promet-stal.pl

Produkcja montażowa i warsztatowa realizowana ze szczególnym uwzględnieniem zasad ochrony środowiska. W ofercie: CNC (frezowanie, toczenie, cięcie drutem, laserem i wodą), budowę i remont maszyn do styropianu oraz przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego, obróbkę skrawaniem (dłutowanie, wytaczanie, szlifowanie maszynowe, frezowanie, toczenie), spawanie i inne.

  promet-stal.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> przemysł >> 10479

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    WELTA Profile tynkarskie

Zapraszamy Państwa do poznania się z propozycją przedsiębiorstwa Welta z siedzibą w Wieliczce. Zakupią u nas Państwo: agregaty tynkarskie, silomaty, pompy, mieszanki do zapraw, agregaty malarskie, mixokrety, zacieraczki tynkarskie, przecinarki styropianu, narzędzia tynkarskie, folie, taśmy, elektro narzędzia, siatki tynkarskie, chemie budowlaną oraz inne. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby każde zlecenie było realizowane szybko, punktualnie oraz zgodnie z oczekiwaniami klienta. Gwarantujemy fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny. Więcej wiadomości na naszej stronie internetowej.

  www.welta.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 8892

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 10 z 10