Logo small

TAG: syropy

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 10 z 10
1.      IceCup - producent kielichów, kubków, syropów do granity

Produkty marki Icecup zostały stworzone do atrakcyjnej prezentacji zimnych napojów typu: granita, sorbet, slashy, smoothie, drinków alkoholowych. Dostępne w najpopularniejszych wzorach palmy, piłki, latarni czy róży. W 2 pojemnościach: 350 ml i 500 ml, pozwoli na sprzedaż Twoich wyborów w wersji małej dla dziecka i dużej dla rodzica. Kubki natomiast świetnie sprawdzą się w podawaniu zimnych deserów, jogurtów czy lodów. Dostępne w 2 rozmiarach 300/350 ml i 400 ml z opcją kopułki lub bez. Uzupełnieniem oferty Icecup są syropy do granity. Wraz z naszymi opakowaniami tworzą spójną całość w sprzedaży zimnej, słodkiej granity.

  icecup.pl

katalog >> Gastronomia >> inne >> 19532

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    bhcdn.pl

Firma Biuro Handlowe CDN z Wrocławia swoją działalność zainicjowała w 2001 r., choć już wcześniej związani byliśmy z branżą cukierniczą. Posiadamy wieloletnie i szerokie doświadczenie w technologii żywności. Współpracujemy ze Stowarzyszeniem Cukierników, Karmelarzy i Lodziarzy, wspierając coroczne turnieje na najlepszego ucznia w zawodzie cukiernik. Oferujemy produkty najwyższej jakości, jakie odznacza oryginalność oraz naturalność. Nasza kluczowa działalność to sprzedaż czekolady - naszymi partnerami są najlepsi europejscy producenci. Zapraszamy do współpracy!

  bhcdn.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 17216

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Grzyby Fungopol

Firma znana pod nazwą Fungopol sp. j. działa na rynku od 1992 roku. Przedmiotem jej działalności jest pozyskiwanie i eksport, a także przetwórstwo runa leśnego. Firma zatrudnia doświadczonych pracowników, co podnosi standard oferty, na którą składają się zarówno grzyby jak i owoce leśne. Grzyby oferowane są w postaci świeżej lub suszone, mrożonej oraz marynowanej. W skład owoców leśnych wchodzą jagody, borówki i żurawina.

  www.fungopol.pl

katalog >> Sklepy i hurtownie >> spożywczy >> 5221

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    www.privatemanufacturing.eu

Laboratoria Natury to firma produkująca m.in. syropy, toniki, olejki oraz napoje funkcjonalne. Istnieje możliwość przygotowania ich w różnych odmianach, np. BIO. Nasza siedziba znajduje się w Lublinie. Każdy tworzony przez nas produkt jest testowany laboratoryjnie. Oprócz przygotowania produktu, tworzymy też projekt opakowania. Możemy także pomóc w formalnościach, związanych z wprowadzeniem go na rynek, a także zająć się jego masową produkcją. Dysponujemy także magazynami do przechowywania różnych typów produktów. Dokładne informacje na temat naszej firmy oraz oferty, znajdują się na stronie internetowej.

  www.privatemanufacturing.eu

katalog >> Usługi >> inne >> 14162

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Gardimax

Gardimax to leki oraz suplementy diety pomagające w problemach związanych z Gardłem. Linia Gardimax Herball (suplementy) są pomocne przy podrażnieniu gardła i jamy ustnej oraz innych dolegliwościach związanych z gardłem. Gardimax Medica to leki zalecane do stosowania przy ostrym bólu gardła. Dzięki różnorodnym formom naszych produktów (tabletki i pastylki do ssania, syropy, rozpuszczalne saszetki) nasze produkty są przystępne dla dzieci i dorosłych. Szczegółowe informacje o naszych produktach znaleźć można na naszej stronie.

  gardimax.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 11696

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Tradycyjne przetwory

Nasza firma oferuje przetwory wykonane według nasze autorskiej receptury z uwzględnieniem domowych przepisów przekazywanych w naszej rodzinie z pokolenia na pokolenie. W sklepie internetowym Eterno znajdą Państwo przetwory o wyjątkowym smaku smaku z dzieciństwa. W sprzedaży znajdą Państwo takie produkty, jak eko limonki, eko cytrynki i eko pomarańcze, syropy, przetwory z żurawiny i wiele innych.

  eterno.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> zdrowa żywność >> 11491

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Najlepsza kawa świata

Grupa WszystkoDoKawy.pl jest to grupa firm które wspólnie współpracują aby smak kawy był jak najlepszy. Nasza siła to kilkadziesiąt salonów w całym kraju. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży kawowej. Sprzedajemy ekspresy do kawy Nivona, Melitta, Jura, Saeco, Sanremo. Dla ekspresów marki Nivona zakupionych w salonie otrzymasz 3 letnią gwarancję. W naszej ofercie znajdują się również kawy z całego świata, z każdego rejonu upraw kawy oraz wszystkie mozliwe mieszanki tych kaw. Kawy które oferujemy są to kawy światowych firm o najlepszej jakości. Robusta i 100 procentowa arabica. Aby ekspres do kawy działał jak najdłużej oferujemy chemię do czyszczenia ekspresów - odkamieniacze, tabletki do czyszczenia obwodów kawy, płyn do czyszczenia obwodów mleka, proszek do czyszczenia kolb oraz inne. W naszych salonach zobaczysz też dodatki do kawy takie jak posypki, syropy. Oferujemy też serwisowanie ekspresów do kawy. Naprawiamy na gwarancji ekspresy marki Nivona oraz Melitta. Pogwarancyjnie naprawiamy wszystkie rodzaje oraz firmy ekspresów ciśnieniowych, kolbowych, ciśnieniowych, profesjonalnych grupowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w serwisowaniu możemy sprostać wyzwaniom. Nie marnuj czasu zgłoś się do profesjonalistów.

  www.wszystkodokawy.pl/

katalog >> Dom i Ogród >> inne >> 11279

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Ekspresy Nivona

Grupa WszystkoDoKawy.pl jest to grupa firm które razem współpracują by smak kawy był jak najlepszy. Nasza siła to kilkadziesiąt salonów w całym kraju. Mamy profesjonalne doświadczenie w branży kawowej. Oferujemy ekspresy do kawy Nivona, Melitta, Jura, Saeco, Sanremo. Do ekspresów marki Nivona zakupionych u nas w salonie dostaniesz 3 lata pełnej gwarancji. W naszej ofercie znajdują się również najlepsze kawy, z każdego rejonu upraw kawy oraz wszystkie mozliwe mieszanki tych kaw. Kawa którą oferujemy są to kawy światowych firm o najlepszej jakości. Kawy arabica 100% oraz mieszanki z robustą. Aby ekspres do kawy działał jak najdłużej proponujemy chemię do czyszczenia ekspresów - odkamieniacz, tabletki do czyszczenia obwodów kawy, płyn do czyszczenia spieniacza, proszek do czyszczenia ekspresów grupowych oraz inne. W naszej grupie zobaczysz też dodatki do kawy takie jak posypki, syropy. Zapewniamy również serwisowanie ekspresów do kawy. Serwisujemy na gwarancji ekspresy firm Nivona oraz Melitta. Pogwarancyjnie naprawiamy wszystkie rodzaje oraz firmy ekspresów automatycznych, kolbowych, ciśnieniowych, profesjonalnych grupowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w serwisowaniu możemy sprostać wyzwaniom. Nie marnuj pieniędzy zadzwoń do profesjonalistów.

  wszystkodokawy.pl

katalog >> Dom i Ogród >> dom i ogrod >> 11232

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Obsługa barmańska szczecin

Flavour Factor podkręci każdą imprezę. Od lat współpracujemy z firmami eventowymi oraz podmiotami prywatnymi, dla których organizujemy mistrzowskie pokazy umiejętności naszych barmanów. Odpowiednie podejście do klienta, elastyczność oferty, mobilny bar, profesjonalny sprzęt, niezwykłe przepisy i syropy własnej produkcji to nasze atuty.

  flavourfactor.pl

katalog >> Rozrywka i hobby >> imprezy >> 11096

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Slushy Mega Ice Drink

Slushy Mega Ice Drink - mega kielichy , kubki , syropy , maszyny do zimnych napoi lodowych - siorbet/sorbet granita na upalne dni najlepsze orzeźwienie :)

  slushy.com.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> gastronomia >> 3487

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1     Wyniki od 1 do 10 z 10