Logo small

TAG: szkoła

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 231
1.    Szkoła Językowa Pruszków - benedu.pl

Szkoła językowa Benedu z Pruszkowa prowadzi kursy językowe dla przedszkolaków, dzieci, młodzieży i dorosłych oraz firm. Szeroka lista nauczanych języków obejmuje angielski, hiszpański, niemiecki, francuski, włoski, rosyjski, jak również język polski dla cudzoziemców. Oprócz tego firma oferuje kursy na odległość poprzez platformę online Mulitikurs.pl.

  benedu.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy jezyka angielskiego >> 21797

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Montessori | Sopocka Szkoła Montessori

Wybierz miejsce, w którym Twoje dziecko będzie czuć się bezpiecznie i wyjątkowo. Sopocka Szkoła Montessori zadba o rozwój zdolności i zainteresowań Twojego dziecka. Metoda Montessori skupia się na indywidualnym stosunku do potrzeb każdej z pociech oraz na stopniowym przekazywaniu wiedzy dydaktycznej.

  www.sopotmontessori.com/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 21701

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    ARWIS | Nauka jazdy Warszawa

Profesjonalna szkoła jazdy z wieloletnim doświadczeniem poleca swoje usługi. Arwis z Warszawy to szkoła, w której fachowi i cierpliwi instruktorzy oraz dydaktycy przygotują Cię zarówno do części praktycznej, jak również teoretycznej. Z łatwością zdasz egzaminy państwowy, a zdobyte umiejętności pomogą Ci w samodzielnym prowadzeniu auta.

  www.arwis.waw.pl/

katalog >> Motoryzacja >> inne >> 21700

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    Kurs angielskiego Bielsko - foryou.edu.pl

Kursy językowe w Bielsku - Białej to Twoja szansa na naukę swobodnej komunikacji w obcym języku. Szkoła For You oferuje kursy stacjonarne oraz online dopasowane do poziomu Twoich umiejętności. Nieważne, czy jesteś studentem, czy przedsiębiorcą: z nami nauczysz się zwrotów oraz słówek przydatnych w Twojej branży. Wybierz For You teraz i zacznij rozmawiać w obcym języku bez lęku oraz wstydu.

  www.foryou.edu.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 20840

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Szkoła Ochrony Skierniewice

Profesjonalne szkolenia ochrony, indywidualne podejście i doskonała współpraca z kursantami oraz przygotowany program nauczania są gwarancją idealnego wyszkolenia uczestników do pracy w agencjach ochrony. Kursy prowadzimy na terenie całego kraju. Terminy i harmonogramy szkoleń dostosowujemy do potrzeb kursantów po zebraniu grupy chętnych. W naszej ofercie znajdziecie kurs na kwalifikowanego pracownika ochrony, kursy doskonalące (co 5 lat) , szkolenia na imprezy masowe, kursy na broń. Zadzwoń do nas już dziś.

  www.kursochrony.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> edukacja nauka technika >> 20064

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Szkoła Ochrony STS Security Tactical Services Kurs Ochrony

Szkoła Ochrony w Skierniewicach oferuje Kursy pracowników ochrony. Są to bardzo ciekawe a zarazem praktyczne kursy i szkolenia dla branży security. Oferujemy Państwu najróżniejsze kursy zawodowe uprawniające do pracy w ochronie, na imprezach masowych, doskonalące, szkolenia na pozwolenie na broń. Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną kadrę instruktorów i wykładowców i odbywają się w Skierniewicach. Zajęcia odbywają się w weekendy, a między przerwami mamy przygotowany dla kursantów serwis kawowy i poczęstunek. Wejdź na naszą stronę internetową, zapoznaj się z ofertą kursów w naszej szkole ochrony i zapisz się już dzisiaj.

  www.kursochrony.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 20056

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    cosik.edu.pl

Jeśli szukasz właściwej szkoły podstawowej dla swojego dziecka, zapraszamy do zapoznania się z ofertą Centrum Oświaty, Szkolnictwa i Kultury „COSIK”. Nasza szkoła znajduje się w Adamowiźnie, jedyne 3 km od Grodziska Mazowieckiego. Priorytetem jest dla nas dobro oraz poczucie bezpieczeństwa każdego dziecka. W swojej ofercie posiadamy również szereg zajęć ponadprogramowych, które pozwalają na rozwój umiejętności oraz zainteresowań Twojego dziecka. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego czy też mailowego, postaramy się rzeczowo oraz dogłębnie odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Więcej informacji mieści się na stronie internetowej.

  cosik.edu.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> szkoły >> 20014

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Kurs angielskiego Lublin - noproblem.edu.pl

W XXI wieku nauka angielskiego to podstawa. Warto o nią zadbać już teraz. Szkoła językowa noProblem oferuje swoich słuchaczom doświadczonych trenerów angielskiego, których wiedza potwierdzona certyfikatami stanowi Twoją gwarancję zdobycia umiejętności. Nieważne, czy dopiero zaczynasz, czy posiadasz już wysoki poziom kompetencji. Razem z noProblem przygotujesz się do celu, który sobie założyłeś.

  www.noproblem.edu.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy jezyka angielskiego >> 19397

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    asior.com.pl Nauka jazdy Kraków

Szkolenie na prawo jazdy kategorii B oraz kategorii A, a także jazdy uzupełniające oferuje Szkoła nauki jazdy OSK ASIOR w Krakowie. Zapewniamy dostęp do platformy e-learningowej, własny plac manewrowy, egzamin wewnętyrzny, a także możliwość zapłaty w ratach. Jesteśmy jedną z najlepszych szkół w Krakowie, a wyróżnia nas wysoka zdawalność na egzaminie państwowym. Ośrodek wyposażony jest w multimedialne oraz konwencjonalne pomoce naukowe. Zapraszamy do kontaktu!

  asior.com.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19261

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    autosynergia.pl auto szkoła łódź widzew

Czy robiąc prawo jazdy, wiesz, jak zmienić koło lub oponę? Czy wiesz, jak jeździć po autostradzie? Jeśli chcesz skorzystać z tej rewelacyjnej wiedzy, zapraszamy na unikatowy kurs prawa jazdy, jaki organizuje Szkoła jazdy AUTO-SYNERGIA DAGMARA MRÓZ w Łodzi. Prowadzimy szkolenia w oparciu o autorski program. Oprócz organizujemy kursy dla aktywnych kierowców kat. B, które weryfikują styl Waszej jazdy i wiedzę. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i do kontaktu.

  autosynergia.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19135

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 231