Logo small

TAG: szkoła

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 244
1.    Niepubliczna szkoła wyższa Włocławek - ksw.wloclawek.pl

Wejdź na stronę Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku i zachwyć się pełnym wachlarzem dostępnych kierunków. Możesz wybrać studia podyplomowe, jednolite magisterskie jak i studia I oraz II stopnia. Kujawska Szkoła Wyższa we Włocławku zaprasza na rekrutację zarówno osoby świeżo po maturze, jak i te które chcą zmienić swój zawód. Zadzwoń już teraz, aby poznać szczegóły.

  ksw.wloclawek.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> uczelnie i szkoły wyższe >> 22547

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Nauka języka online - tele-nauka.pl

Tele-Nauka to strona internetowej szkoły językowej. Oferowane są kursy nauki języka angielskiego, francuskiego oraz niemieckiego. Szkoła oferuje indywidualny plan nauczania w oparciu o aktualny poziom językowy klientów. Na stronie online zawarta jest pełna oferta. Strona szkoły prowadzi również dział blog zawierający artykuły poradnikowe dotyczące nauki języków online.

  tele-nauka.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 22474

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    niepubliczna szkoła podstawowa milanówek - cosik.edu.pl

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu propozycję Centrum Oświaty, Szkolnictwa i Kultury „COSIK” w Adamowiźnie. W naszej Niepublicznej Szkole Podstawowej pracują jedynie doświadczeni oraz wykwalifikowani nauczyciele, którzy troszczą się o dobro każdego ucznia. Prowadzone przez nas zajęcia edukacyjne są interesujące i rozwojowe. W swojej ofercie posiadamy również kompleksowe zajęcia rekreacyjno-sportowe. Szczegółowe informacje na temat rekrutacji, dokładny plan nauczania oraz inne informacje związane z nasza ofertą znajdują się na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do zapisów.

  cosik.edu.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 22424

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    STYLAB- Szkoła wizażu, stylizacji i charakteryzacji | Gdańsk

Szkoła STYLAB oferuje warsztatu wizażu, charakteryzacji i stylizacji. Zostały stworzone różnorodne kursy makijażu z myślą o spełnienia oczekiwań wszystkich klientów. Sam wybierz czy chcesz popracować nad makijażami ślubnymi, charakteryzacją czy samymi podstawami. Dostarczają one nie tylko potrzebną wiedzę, ale również mogą stanowić przygotowanie do zawodu. Szkoła makijażu STYLAB stawia przede wszystkim na praktykę, ponieważ to ona jest najważniejsza. Aby w pełni wyszkolić uczestników, zatrudniają profesjonalistów, którzy pracują w branży od lat. Pracownia wyposażona jest w sprzęt i kosmetyki najwyższej jakości, uczestnicy mają możliwość pracy nawet z bardzo ekskluzywnymi markami. Warsztaty makijażu dają duże możliwości, dzięki nim można podszkolić swoje umiejętności, ale również zdobyć niezwykle cenną wiedzę. Prowadzący kursy skupiają się na potencjale i kreatywności pojedynczych uczestników. Oprócz szkoleń STYLAB oferuje wykonanie makijażu albo wybranej charakteryzacji na specjalną okazję. Stylab - szkoła wizażu, stylizacji i charakteryzacji NIP:5831960886 Robotnicza 10/6, 80-864 Gdańsk

  www.stylab.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> zdrowie i uroda >> 22324

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Bacalarus - Szkoła Języków Obcych

Szkoła językowa Bacalarus to jedna z najlepszych prywatnych placówek edukacyjnych w województwie lubelskim. Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia, co jest dowodem skuteczności i zaufania wśród klientów. U nas nauka języka obcego to zdecydowanie coś więcej niż żmudne siedzenie w książkach. Przekonaj się, że uczenie się języków obcych może być fascynującą przygodą! Ofertę naszej szkoły kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i do firm. Prowadzimy kursy językowe dla maluchów, dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Organizujemy również obozy językowe i półkolonie. Nasza profesjonalna kadra lektorów i pasjonatów przeprowadzi Cię przez meandry języków obcych i pozwoli osiągnąć sukces. Znajomość języków obcych to podstawowy wymóg na obecnym rynku pracy. Z nami skutecznie nauczysz się języka angielskiego, rosyjskiego, niemieckiego, francuskiego, czy hiszpańskiego. Z naszą szkołą świat i kariera stoją przed Tobą otworem. Jeżeli poszukujesz szkoły językowej w Zamościu skontaktuj się z nami już dziś! Bacalarus - Szkoła Języków Obcych ul. Jutrzenki 3 22-400 Zamość woj. lubelskie tel. 846 391 516

  bacalarus.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> edukacja nauka technika >> 21893

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Szkoła Językowa Pruszków - benedu.pl

Szkoła językowa Benedu z Pruszkowa prowadzi kursy językowe dla przedszkolaków, dzieci, młodzieży i dorosłych oraz firm. Szeroka lista nauczanych języków obejmuje angielski, hiszpański, niemiecki, francuski, włoski, rosyjski, jak również język polski dla cudzoziemców. Oprócz tego firma oferuje kursy na odległość poprzez platformę online Mulitikurs.pl.

  benedu.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy jezyka angielskiego >> 21797

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Montessori | Sopocka Szkoła Montessori

Wybierz miejsce, w którym Twoje dziecko będzie czuć się bezpiecznie i wyjątkowo. Sopocka Szkoła Montessori zadba o rozwój zdolności i zainteresowań Twojego dziecka. Metoda Montessori skupia się na indywidualnym stosunku do potrzeb każdej z pociech oraz na stopniowym przekazywaniu wiedzy dydaktycznej.

  www.sopotmontessori.com/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 21701

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    ARWIS | Nauka jazdy Warszawa

Profesjonalna szkoła jazdy z wieloletnim doświadczeniem poleca swoje usługi. Arwis z Warszawy to szkoła, w której fachowi i cierpliwi instruktorzy oraz dydaktycy przygotują Cię zarówno do części praktycznej, jak również teoretycznej. Z łatwością zdasz egzaminy państwowy, a zdobyte umiejętności pomogą Ci w samodzielnym prowadzeniu auta.

  www.arwis.waw.pl/

katalog >> Motoryzacja >> inne >> 21700

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    Kurs angielskiego Bielsko - foryou.edu.pl

Kursy językowe w Bielsku - Białej to Twoja szansa na naukę swobodnej komunikacji w obcym języku. Szkoła For You oferuje kursy stacjonarne oraz online dopasowane do poziomu Twoich umiejętności. Nieważne, czy jesteś studentem, czy przedsiębiorcą: z nami nauczysz się zwrotów oraz słówek przydatnych w Twojej branży. Wybierz For You teraz i zacznij rozmawiać w obcym języku bez lęku oraz wstydu.

  www.foryou.edu.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 20840

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Szkoła Ochrony Skierniewice

Profesjonalne szkolenia ochrony, indywidualne podejście i doskonała współpraca z kursantami oraz przygotowany program nauczania są gwarancją idealnego wyszkolenia uczestników do pracy w agencjach ochrony. Kursy prowadzimy na terenie całego kraju. Terminy i harmonogramy szkoleń dostosowujemy do potrzeb kursantów po zebraniu grupy chętnych. W naszej ofercie znajdziecie kurs na kwalifikowanego pracownika ochrony, kursy doskonalące (co 5 lat) , szkolenia na imprezy masowe, kursy na broń. Zadzwoń do nas już dziś.

  www.kursochrony.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> edukacja nauka technika >> 20064

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 244