Logo small

TAG: szkoła

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 164
2.    Szkoła Językowa Prolang

Specjalizujemy się w organizowaniu szkoleń językowych dla kadry pracowniczej i zarządzającej. Organizujemy szkolenia z zakresu języka biznesowego, bankowego, prawniczego, medycznego i farmaceutycznego oraz IT. Działamy na terenie całej Polski.

  www.prolang.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 15632

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    www.topschool.pl

Szkoła języków obcych dla dzieci i młodzieży - Top-School Sadyba w Warszawie swoją aktywność szkolną rozpoczęła w 1991 r. Od początku pracujemy w 3 grupach wiekowych oraz na różnych poziomach zaawansowania i uczymy, jak posługiwać się z języka w różnych sytuacjach. Co roku sprawdzamy dobór podręczników, a stopień opanowania materiału sprawdzamy przeprowadzając wewnętrzne egzaminy. Poszerzając wiedzę, aranżujemy spotkania dodatkowe Top-School Club, a młodzież licealną szykujemy do opanowania języka na poziomie C1.W razie pytań, prosimy o kontakt - jesteśmy do Państwa dyspozycji!

  topschool.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 15389

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Walec wiedeński | taniec-szczecin.pl

Gryf to Szkoła Tańca, która powstała w 1997 roku w Szczecinie. Szkołę prowadzi Katarzyna Urbańska, która jest założycielem firmy. W jej ofercie można znaleźć zajęcia indywidualne i grupowe. Firma specjalizuje się w szkoleniu przyszłych par młodych. Szkoła tańca może pochwalić się ogromną ilością zadowolonych klientów i tysiącami wyszkolonych tancerzy.

  taniec-szczecin.pl/

katalog >> Rozrywka i hobby >> taniec >> 15369

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    www.medica.edu.pl

Przedstawiamy Państwu Collegium Medyczne Medica. Swoje placówki mamy w Szczecinie, Stargardzie i Świnoujściu. Kształcimy w szkołach medycznych, szkołach policealnych, technikach, szkołach branżowych, liceach dla dorosłych, szkołach podstawowych dla dorosłych. Polecamy kursy: medyczne, pedagogiczne, komputerowe, masażu, pierwszej pomocy, pielęgniarek, położnych czy dla ratowników medycznych. Posiadamy też na wynajem sale wykładowe. W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy bądź osobisty w naszej placówce. Więcej wiadomości mieści się na naszej stronie internetowej.

  https://medica.edu.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> szkoły >> 15336

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    www.medica.edu.pl

Prezentujemy Państwu Collegium Medyczne Medica. Swoje placówki mamy w Szczecinie, Stargardzie i Świnoujściu. Kształcimy w szkołach medycznych, szkołach policealnych, technikach, szkołach branżowych, liceach dla dorosłych, szkołach podstawowych dla dorosłych. Oferujemy kursy: medyczne, pedagogiczne, komputerowe, masażu, pierwszej pomocy, pielęgniarek, położnych i dla ratowników medycznych. Posiadamy także na wynajem sale wykładowe. W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy czy też osobisty w naszej placówce. Więcej wiadomości mieści się na naszej stronie internetowej.

  https://medica.edu.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> przedszkola >> 15160

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    AUTO-MOTO szkoła jazdy Nowy Sącz

W Nowym Sączu znajduje się siedziba Auto-Moto Szkoły. Jest to placówka oferująca kursy na prawo jazdy, która ma ogromne, ponad 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń teoretycznych oraz praktycznych. W naszej ofercie znaleźć można kursy kategorii AM, A1, A2, A, B, C, D/C, D/B, E, E, B oraz D. Przykładamy wielką wagę do poziomu nauczania, dlatego zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych instruktorów z dużym doświadczeniem. Do dyspozycji Kursantów oddajemy nowoczesne samochody jak i odpowiednio wyposażone sale dydaktyczne. Zapewniamy atrakcyjne warunki cenowe oraz elastyczne terminy. Szczegóły na stronie.

  motoszkola.info

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 14907

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    Szkoła makijażu warszawa - dziewulscy.pl

Interesuje Cię nauka na kierunku stylizacja, wizualizacja czy charakteryzacja? Zapraszamy do siebie. Jako Międzynarodowe Studium Dziewulskich jesteśmy Policealną Szkołą Charakteryzacji, Wizażu i Stylizacji z siedzibą w Warszawie. Kształcimy na wszystkich powyższych kierunkach, gwarantując naukę z najlepszymi specjalistami z branży. Dodatkowo nasza szkoła makijażu i wizażu w swojej ofercie ma liczne kursy. Pełna nasza oferta dostępna jest na stronie dziewulscy.pl.

  www.dziewulscy.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 14751

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    www.lingua.edu.pl szkoła języków obcych Częstochowa

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją Lingua studium języków obcych z Częstochowy. Nasza szkoła oraz mieszcząca się w tym samym miejscu księgarnia językowa prowadzą z powodzeniem działalność od 1990 roku. Prowadzimy zajęcia w języku angielskim i niemieckim zarówno dla osób w grupach, ale także kursy indywidualne. W swojej propozycji posiadamy też prowadzenie zająć dla pracowników firm. Nasze metody nauczania z powodzeniem pozwolą naszym podopiecznym na komunikatywne porozumiewanie się w obcym języku. Zapewniamy terminową realizację każdego zlecenia oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy na stronę internetową.

  lingua.edu.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 14384

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


10.    Wallstreet Your English Szkoła Języka Angielskiego

Szkoła języka angielskiego działająca na terenie Krakowa i Bochni. Jeżeli chcesz się uczyć języka angielskiego to właśnie tutaj. Nauka w naszej szkole opiera się na nowych autorskich , których próżno szukać w innych szkołach

  wstrt.com

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 14296

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 164