Logo small

TAG: szkolenia

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 436
1.    osk-borawski.pl

Wysoka jakość szkolenia kandydatów na kierowców, kursy na kategorie: AM, A1, A2, A, B, B+E,T, C, C+E, a poza tym bezstresowa atmosfera w czasie lekcji i troska doświadczonych instruktorów to oferta Ośrodka Szkolenia Kierowców OSK BORAWSKI w Łomży. Jesteśmy profesjonalistami! Na rynku działamy od 25 lat, rozwijając w tym czasie wiedzę oraz dynamiczne metody nauki oraz profesjonalizm. W naszej ofercie znajdują się dodatkowo jazdy doszkalające. Wszystkie możliwości finansowania obejmują raty 0%. Nasze pojazdy są jak w WORD w Łomży. Zapraszamy do kontaktu - w razie pytań chętnie udzielimy odpowiedzi.

  osk-borawski.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> nauka jazdy >> 17295

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    AUTO-MOTO ośrodek szkolenia kierowców Nowy Sącz

Jest nam niezmiernie miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Auto-Moto Szkoła z siedzibą w nowym Sączu. Oferujemy kursy na prawo jazdy kategorii AM, A1, A2, A, B, C, D/C, D/B, E, E, B i D. Zapewniamy najwyższy poziom nauczania zarówno teorii jak również praktyki, nowoczesne pojazdy, odpowiednio wyposażone zaplecze dydaktyczne jak i pomoc doświadczonych instruktorów. Gwarantujemy naukę w miłej, bezstresowej atmosferze, elastyczne terminy zajęć a ponadto konkurencyjne ceny oraz ciekawe promocje. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o naszej ofercie, zapraszamy na stronę internetową.

  motoszkola.info

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 17238

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    www.akurs.pl

Jest nam bardzo miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy AKURS, która swoją siedzibę ma w Warszawie. Szkoła specjalizuje się w organizowaniu kursów na prawo jazdy każej kategorii jak również szkoleń dla operatorów wózków widłowych, żurawi przenośnych, ADR dla magazynierów, taksówkarzy oraz przewozu towarów niebezpiecznych i doradcy DGSA. Ponadto organizujemy szkolenia okresowe i kwalifikacje wstępne. W trosce o jakość świadczonych usług zatrudniamy jedynie doświadczonych instruktorów z doskonałym podejściem i wysokimi kwalifikacjami. Na stronie internetowej zamieściliśmy więcej szczegółów.

  www.akurs.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17157

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    JAZDA NA MAX nauka jazdy nysa

Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z oferta firmy Jazda Na Max, której siedziba znajduje się w Nysie. Świadczymy profesjonalne krajowe oraz międzynarodowe usługi przewozowe. W branży działamy już od 15 lat. Dysponujemy nowoczesnym i bezpiecznym taborem, który na bieżąco poddawany jest badaniom technicznym. Naszym Klientami są głównie szkoły, biura turystyczne, wycieczki oraz pielgrzymki. Ponadto prowadzimy szkolenia kierowców na wszystkie kategorie prawa jazdy a także kursy ADR i HDS. Gwarantujemy profesjonalizm i atrakcyjne ceny. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

  www.jazdanamax.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 17048

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    vrtraining.eu

Komunikacja interpersonalna, współpraca w zespole i międzydziałowa, budowanie zespołu (Team Building), relacji i zaufania, a poza tym analiza danych i rozwiązywanie problemów to tylko niektóre ze szkoleń, jakie oferuje firma VR Training z Olsztyna. Jesteśmy ekspertami od wirtualnej rzeczywistości i organizujemy szkolenia oraz eventy z wykorzystaniem VR. Proponujemy też warsztaty zarządzania sobą w czasie i efektywną organizację pracy, coaching zespołowy i menedżerski oraz negocjacje - na 5 poziomach zaawansowania. Na życzenie Klienta szkolenia realizowane są w standardzie HRD BP. Zachęcamy do kontaktu.

  www.vrtraining.eu

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 16956

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


6.    Strzelnica Kraków - Cracow Shooting Academy

Cracow Shooting Academy to miejsce tworzone przez prawdziwych pasjonatów strzelectwa. Firma ma w swojej ofercie bogaty pakiet szkoleń dla grup zorganizowanych, specjalistyczne zajęcia dla pracowników służb mundurowych oraz pakiety skierowane dla firm. Z Cracow Shooting Academy zorganizujesz pełen niezapomnianych wrażeń wieczór kawalerski czy urozmaicisz wyjazd integracyjny lub szkolenie firmowe. Szkolenia prowadzą są przez zawodowych instruktorów strzelectwa. Zajęcia odbywają się na profesjonalnych strzelnicach.

  www.shootingcracow.com/

katalog >> Rozrywka i hobby >> imprezy >> 16859

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    paradowski-bhp.pl

Jeśli poszukują Państwo specjalisty ds. BHP i PPOŻ na terenie zakładów pracy oraz kompleksowej obsługi firmy w zakresie BHP, PPOŻ i pomocy prawnej, zapraszamy do kontaktu z firmą PREVENTIS CONSULTING CEZARY PARADOWSKI BHP, PPOŻ z Łęczycy. Oferujemy Państwu tematykę PPOŻ oraz szkolenia i doradztwo z dziedziny całościowego zarządzania produkcją. Proponujemy w związku z tym profesjonalną pomoc renomowanej kancelarii prawnej w sprawach odszkodowań. Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą i współpracy!

  www.paradowski-bhp.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> bhp >> 16756

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Szkolenia IT - synteco.pl

Jeśli Twoja firma potrzebuje odświeżenia strony www lub szukasz kogoś kto zajmuje się tworzeniem sklepów internetowych, sprawdź Synteco. Firma zajmie się wdrożeniem nowoczesnych rozwiązań, stworzy landing, napisze aplikację, zaprojektuje nową stronę internetową oraz zajmie się SEO. Sprawdź także inne usługi szkolenia oraz outsourcing IT.

  www.synteco.pl/

katalog >> Komputery i internet >> projektowanie www >> 16534

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    personalreactor.pl

Personal Reactor to warszawska firma szkoleniowa, która pełni też rolę managementu Gwiazd, w tym konferansjerów i oferuje szereg możliwości rozwoju personalnego pod okiem ekspertów. Przygotowujemy wykłady motywacyjne, power speech i szkolenia szyte na miarę. Zapewnimy też interesującą zabawę na Twój event, oferując odpowiedniego człowieka do jego prowadzenia. Mamy za sobą 3000 imprez: konferencji, eventów, paneli dyskusyjnych, które prowadzimy w językach: polskim, angielskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim i włoskim. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie przedstawiamy nasz możliwości i do współpracy!

  personalreactor.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 16521

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


10.    legis-olawa.pl

Usługi księgowe, obsługę kadrowo-płacową a szkolenia roczne i okresowe dla pracowników i pracodawców w zakresie BHP i ADR zapewnia BIURO PROMOCJI I DORADZTWA „LEGIS” Sp.j. BOŻENA PRYJDA, MAŁGORZATA PRYJDA-MIŁOSZ w Oławie. Naszą działalność prowadzimy od 20 lat, zdobywając w tym okresie rozległe doświadczenie w zakresie prowadzenie małych i średnich przedsiębiorstw oraz liczne uprawnienia, m. in. w prowadzeniu ksiąg rachunkowych. Więc jeśli prowadzą Państwo działalność gospodarczą i poszukujecie kompleksowej obsługi prawnej i podatkowej, zapraszamy do kontaktu!

  www.legis-olawa.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> biura rachunkowe >> 16384

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 436