Logo small

TAG: szkolenia

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 418
1.    Strzelnica Kraków - Cracow Shooting Academy

Cracow Shooting Academy to miejsce tworzone przez prawdziwych pasjonatów strzelectwa. Firma ma w swojej ofercie bogaty pakiet szkoleń dla grup zorganizowanych, specjalistyczne zajęcia dla pracowników służb mundurowych oraz pakiety skierowane dla firm. Z Cracow Shooting Academy zorganizujesz pełen niezapomnianych wrażeń wieczór kawalerski czy urozmaicisz wyjazd integracyjny lub szkolenie firmowe. Szkolenia prowadzą są przez zawodowych instruktorów strzelectwa. Zajęcia odbywają się na profesjonalnych strzelnicach.

  www.shootingcracow.com/

katalog >> Rozrywka i hobby >> imprezy >> 16859

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    paradowski-bhp.pl

Jeśli poszukują Państwo specjalisty ds. BHP i PPOŻ na terenie zakładów pracy oraz kompleksowej obsługi firmy w zakresie BHP, PPOŻ i pomocy prawnej, zapraszamy do kontaktu z firmą PREVENTIS CONSULTING CEZARY PARADOWSKI BHP, PPOŻ z Łęczycy. Oferujemy Państwu tematykę PPOŻ oraz szkolenia i doradztwo z dziedziny całościowego zarządzania produkcją. Proponujemy w związku z tym profesjonalną pomoc renomowanej kancelarii prawnej w sprawach odszkodowań. Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą i współpracy!

  www.paradowski-bhp.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> bhp >> 16756

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Szkolenia IT - synteco.pl

Jeśli Twoja firma potrzebuje odświeżenia strony www lub szukasz kogoś kto zajmuje się tworzeniem sklepów internetowych, sprawdź Synteco. Firma zajmie się wdrożeniem nowoczesnych rozwiązań, stworzy landing, napisze aplikację, zaprojektuje nową stronę internetową oraz zajmie się SEO. Sprawdź także inne usługi szkolenia oraz outsourcing IT.

  www.synteco.pl/

katalog >> Komputery i internet >> projektowanie www >> 16534

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    personalreactor.pl

Personal Reactor to warszawska firma szkoleniowa, która pełni też rolę managementu Gwiazd, w tym konferansjerów i oferuje szereg możliwości rozwoju personalnego pod okiem ekspertów. Przygotowujemy wykłady motywacyjne, power speech i szkolenia szyte na miarę. Zapewnimy też interesującą zabawę na Twój event, oferując odpowiedniego człowieka do jego prowadzenia. Mamy za sobą 3000 imprez: konferencji, eventów, paneli dyskusyjnych, które prowadzimy w językach: polskim, angielskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim i włoskim. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie przedstawiamy nasz możliwości i do współpracy!

  personalreactor.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 16521

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    legis-olawa.pl

Usługi księgowe, obsługę kadrowo-płacową a szkolenia roczne i okresowe dla pracowników i pracodawców w zakresie BHP i ADR zapewnia BIURO PROMOCJI I DORADZTWA „LEGIS” Sp.j. BOŻENA PRYJDA, MAŁGORZATA PRYJDA-MIŁOSZ w Oławie. Naszą działalność prowadzimy od 20 lat, zdobywając w tym okresie rozległe doświadczenie w zakresie prowadzenie małych i średnich przedsiębiorstw oraz liczne uprawnienia, m. in. w prowadzeniu ksiąg rachunkowych. Więc jeśli prowadzą Państwo działalność gospodarczą i poszukujecie kompleksowej obsługi prawnej i podatkowej, zapraszamy do kontaktu!

  www.legis-olawa.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> biura rachunkowe >> 16384

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Szkolenia bhp Gorzów

Usługi BHP AiK to firma, która powstała w 2013 roku. Od tego momentu czynnie uczestniczy w doradztwie i szkoleniach z zakresu BHP. Współpracuje z firmami z różnych branż (handlowo-usługowych, budownictwa, zakładów produkcyjnych i rolnictwa). Oferuje pilne konsultacje 24h. Ponadto prowadzi jednorazowe konsultacje i oferuje stałą obsługę firm. Zatrudnia doświadczonych specjalistów, w tym Starszych specjalistów ds. BHP.

  www.bhp-gorzow.com.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> bhp >> 16114

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    transexpert.pl

Rozliczanie czasu pracy kierowców, płace minimalne i delegacje, przedstawicielstwo na terenie wybranych państw, usługi kadrowe dla firm branży TSL, czy specjalistyczne szkolenia i kursy dla branży TSL, to wybrane usługi, jakie świadczy firma Trans Expert w Bydgoszczy. Oferujemy też audyt dokumentacji w firmie i wsparcie prawne. W ofercie Mamy także sprzedaż programów i urządzeń, odwołania od niesłusznie nałożonych kar oraz serwis samochodów. Dzięki wysokim kwalifikacjom naszej kadry liczba zadowolonych Klientów cały czas rośnie. Zapraszamy!

  www.transexpert.pl

katalog >> Usługi >> usługi >> 16101

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    www.danwoj.pl

Kompleksowym doradztwem w zakresie wykonywania transportu drogowego oraz doradztwem związanym z przewozem drogowym towarów niebezpiecznych zajmuje się Ośrodek Szkolenia i Doradztwa DANWOJ w Obornikach. Od 2007 r., specjalizujemy się w szkoleniach zawodowych dla branży transportu drogowego, ale także świadczymy usługi ewidencji czasu pracy przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań informatycznych. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu ewidencji czasu pracy, dysponując najlepszym na rynku programem do analizy czasu pracy. W razie pytań pozostajemy w kontakcie telefonicznym oraz mailowym - zapraszamy!

  danwoj.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 15852

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    opensailing.com

Szkolenia żeglarskie, szkolenia motorowodne i specjalistyczne tj. kurs radiooperatora bliskiego zasięgu czy kurs sternika motorowodnego oferuje Szkoła Żeglarstwa i Sportów Motorowodnych OPENSAILING z bazą w Mielnie. Realizujemy profesjonalne szkolenia dostosowane indywidualnie do oczekiwań naszych uczestników. Szkolimy wg standardów ISSA oraz na patenty państwowe, jakie obejmują m. in. kurs instruktora żeglarstwa, żeglarz jachtowy, Master of Sailing Yacht, Offshore Skipper czy Inland Skipper. Firmom proponujemy organizację żeglarskich imprez integracyjnych, eventów i regat. Zapraszamy do kontaktu!

  www.opensailing.com

katalog >> Sport i rekreacja >> inne >> 15790

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


10.    www.vivisto.pl

Vivisto Training Center Sylwia Wodzień w Bydgoszczy to firma z branży szkoleniowej, która korzystając z wieloletniej praktyki i pracy z ludźmi, zajmuje się doradztwem, szkoleniami, jakie dedykuje małym i średnim firmom w zakresie ich rozwoju, wyjściu z kryzysu oraz przełamywania blokad. Wykorzystujemy z narzędzi tj. coaching kryzysowy MBTI i elementy NLP. Uczymy jak uformować silną organizację opartą na wspólnym działaniu, umiejętności słuchania i zrozumienia świata klienta, analizujemy też modele zarządzania, aby firma mogła realizować swoje cele i się rozwijać. Zapraszamy do konatktu!

  www.vivisto.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 15689

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 418