Logo small

TAG: szkolenia

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 398
1.    Szkolenia bhp Gorzów

Usługi BHP AiK to firma, która powstała w 2013 roku. Od tego momentu czynnie uczestniczy w doradztwie i szkoleniach z zakresu BHP. Współpracuje z firmami z różnych branż (handlowo-usługowych, budownictwa, zakładów produkcyjnych i rolnictwa). Oferuje pilne konsultacje 24h. Ponadto prowadzi jednorazowe konsultacje i oferuje stałą obsługę firm. Zatrudnia doświadczonych specjalistów, w tym Starszych specjalistów ds. BHP.

  www.bhp-gorzow.com.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> bhp >> 16114

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    transexpert.pl

Rozliczanie czasu pracy kierowców, płace minimalne i delegacje, przedstawicielstwo na terenie wybranych państw, usługi kadrowe dla firm branży TSL, czy specjalistyczne szkolenia i kursy dla branży TSL, to wybrane usługi, jakie świadczy firma Trans Expert w Bydgoszczy. Oferujemy też audyt dokumentacji w firmie i wsparcie prawne. W ofercie Mamy także sprzedaż programów i urządzeń, odwołania od niesłusznie nałożonych kar oraz serwis samochodów. Dzięki wysokim kwalifikacjom naszej kadry liczba zadowolonych Klientów cały czas rośnie. Zapraszamy!

  www.transexpert.pl

katalog >> Usługi >> usługi >> 16101

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    www.danwoj.pl

Kompleksowym doradztwem w zakresie wykonywania transportu drogowego oraz doradztwem związanym z przewozem drogowym towarów niebezpiecznych zajmuje się Ośrodek Szkolenia i Doradztwa DANWOJ w Obornikach. Od 2007 r., specjalizujemy się w szkoleniach zawodowych dla branży transportu drogowego, ale także świadczymy usługi ewidencji czasu pracy przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań informatycznych. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu ewidencji czasu pracy, dysponując najlepszym na rynku programem do analizy czasu pracy. W razie pytań pozostajemy w kontakcie telefonicznym oraz mailowym - zapraszamy!

  danwoj.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 15852

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    opensailing.com

Szkolenia żeglarskie, szkolenia motorowodne i specjalistyczne tj. kurs radiooperatora bliskiego zasięgu czy kurs sternika motorowodnego oferuje Szkoła Żeglarstwa i Sportów Motorowodnych OPENSAILING z bazą w Mielnie. Realizujemy profesjonalne szkolenia dostosowane indywidualnie do oczekiwań naszych uczestników. Szkolimy wg standardów ISSA oraz na patenty państwowe, jakie obejmują m. in. kurs instruktora żeglarstwa, żeglarz jachtowy, Master of Sailing Yacht, Offshore Skipper czy Inland Skipper. Firmom proponujemy organizację żeglarskich imprez integracyjnych, eventów i regat. Zapraszamy do kontaktu!

  www.opensailing.com

katalog >> Sport i rekreacja >> inne >> 15790

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


6.    IRKL - rekrutacja, szkolenia, doradztwo

Firma IRKL oferuje usługi zarówno dla firm, jak i osób prywatnych poszukujących pracy. W ofercie naszych usług dla pracodawców jest między innymi: rekrutacja dla pracowników, Employer Branding, audyty personalne oraz doradztwo organizacyjne. Pracownik może liczyć na bezpłatną pomoc w rozwoju jego kariery. Praca w kraju lub zagranicą? Znajdziemy ją dla Ciebie. Każda ambitna osoba będąca na różnych szczeblach kariery może skorzystać ze specjalnego menadżera, który pomoże w znalezieniu odpowiedniej pracy. Nasza firma ma do zaproponowania również szkolenia z dziedzin takich jak: sprzedaż, rozwój osobisty, e-marketing, obsługa klienta czy rozwój osobisty. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na naszej stronie.

  www.irkl.org/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 15382

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Trener Motywacyjny - jakubbbaczek.pl

Jakub B. Bączek człowiek, który pokazuje dobitnie, że marzenia się nie spełniają. Marzenia SIĘ SPEŁNIA! Szkolenia motywacyjne prowadzone przez Jakuba to absolutna gwarancja pełnej mocy. Sprawdź koniecznie, bo takich szkoleń jeszcze na skalę Polski nie było. To naprawdę będzie świetna decyzja, sprawdź i poczuj na własnej skórze.

  www.jakubbbaczek.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> szkolenia >> 15298

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Discover Strategy - www.discoverstrategy.pl

Nasza firma z powodzeniem organizuje szkolenia dla firm. Zapraszamy głównie na szkolenia dla liderów, gdzie nasi charyzmatyczni trenerzy w sposób bezbłędny i przystępny przekazują wiedzę na temat myślenia strategicznego. Punktem kulminacyjnym warsztatów jest gra strategiczna Thinking on the edge. Wiedza zdobyta na warsztatach może być, a nawet powinna być, wykorzystana w pracy zawodowej. Działania strategiczne i myślenie strategiczne w biznesie to bardzo pożądane elementy.

  discoverstrategy.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> szkolenia >> 15294

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 398