Logo small

TAG: szkolenia

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 446
1.    SGP - Trainings & Consultings

Nasza organizacja oferuje szkolenia pracownicze, które organizujemy w formach otwartej - wyjazdowej, oraz zamkniętej - w wybranej siedzibie firmy dowolnego Klienta. Nasza oferta zawiera między innymi wdrożenia ISO i Audyty personalne, które nastawione są na diagnozowanie zatrudnionych pracowników i nieustanne wspieranie ich w kwestii wskazania odpowiedniej ścieżki rozwoju zawodowego.

  szkolenia-sgp.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 17824

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    www.wizaz.waw.pl

Szukasz doświadczonej stylistki w Warszawie? A może zbliża się Twój ślub i chcesz dobrać perfekcyjną fryzurę i makijaż na tę okazję? Idealnie trafiłaś! Stylistka i wizażystka Izabella Adamczewska od wielu lat doradza i szkoli kobiety jak dobrać ubiór, fryzurę, makijaż i dodatki do indywidualnego typu urody oraz sylwetki. Ponadto organizuje szkolenia i warsztaty z zakresu wizażu jak i profesjonalne kursy makijażu. We współpracy z najlepszymi fotografami oferuje tematyczne sesje zdjęciowe. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie znaleźć można więcej informacji na temat oferty.

  wizaz.waw.pl

katalog >> Usługi >> usługi >> 17650

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    www.wojciechbrzezina-szkolenia.pl trener biznesu katowice

Jest nam ogromnie miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy szkoleniowej Wojciecha Brzeziny, który świadczy swoje usługi w Zabrzu. Prowadzi on profesjonalne i ciekawe szkolenia z zakresu sprzedaży, budowania zespołów, komunikacji i negocjacji. Wykładowca może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem, doskonałą znajomością branży oraz licznymi certyfikatami i rekomendacjami. Zapewnia najwyższą jakość usług, ciekawą formę szkoleń, profesjonalizm i konkurencyjne ceny. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty lub skontaktować z firmą, wystarczy wejść na stronę internetową.

  www.wojciechbrzezina-szkolenia.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17509

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    osk-borawski.pl

Wysoka jakość szkolenia kandydatów na kierowców, kursy na kategorie: AM, A1, A2, A, B, B+E,T, C, C+E, a poza tym bezstresowa atmosfera w czasie lekcji i troska doświadczonych instruktorów to oferta Ośrodka Szkolenia Kierowców OSK BORAWSKI w Łomży. Jesteśmy profesjonalistami! Na rynku działamy od 25 lat, rozwijając w tym czasie wiedzę oraz dynamiczne metody nauki oraz profesjonalizm. W naszej ofercie znajdują się dodatkowo jazdy doszkalające. Wszystkie możliwości finansowania obejmują raty 0%. Nasze pojazdy są jak w WORD w Łomży. Zapraszamy do kontaktu - w razie pytań chętnie udzielimy odpowiedzi.

  osk-borawski.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> nauka jazdy >> 17295

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    AUTO-MOTO ośrodek szkolenia kierowców Nowy Sącz

Jest nam niezmiernie miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Auto-Moto Szkoła z siedzibą w nowym Sączu. Oferujemy kursy na prawo jazdy kategorii AM, A1, A2, A, B, C, D/C, D/B, E, E, B i D. Zapewniamy najwyższy poziom nauczania zarówno teorii jak również praktyki, nowoczesne pojazdy, odpowiednio wyposażone zaplecze dydaktyczne jak i pomoc doświadczonych instruktorów. Gwarantujemy naukę w miłej, bezstresowej atmosferze, elastyczne terminy zajęć a ponadto konkurencyjne ceny oraz ciekawe promocje. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o naszej ofercie, zapraszamy na stronę internetową.

  motoszkola.info

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 17238

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    www.akurs.pl

Jest nam bardzo miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy AKURS, która swoją siedzibę ma w Warszawie. Szkoła specjalizuje się w organizowaniu kursów na prawo jazdy każej kategorii jak również szkoleń dla operatorów wózków widłowych, żurawi przenośnych, ADR dla magazynierów, taksówkarzy oraz przewozu towarów niebezpiecznych i doradcy DGSA. Ponadto organizujemy szkolenia okresowe i kwalifikacje wstępne. W trosce o jakość świadczonych usług zatrudniamy jedynie doświadczonych instruktorów z doskonałym podejściem i wysokimi kwalifikacjami. Na stronie internetowej zamieściliśmy więcej szczegółów.

  www.akurs.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17157

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    JAZDA NA MAX nauka jazdy nysa

Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z oferta firmy Jazda Na Max, której siedziba znajduje się w Nysie. Świadczymy profesjonalne krajowe oraz międzynarodowe usługi przewozowe. W branży działamy już od 15 lat. Dysponujemy nowoczesnym i bezpiecznym taborem, który na bieżąco poddawany jest badaniom technicznym. Naszym Klientami są głównie szkoły, biura turystyczne, wycieczki oraz pielgrzymki. Ponadto prowadzimy szkolenia kierowców na wszystkie kategorie prawa jazdy a także kursy ADR i HDS. Gwarantujemy profesjonalizm i atrakcyjne ceny. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

  www.jazdanamax.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 17048

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    vrtraining.eu

Komunikacja interpersonalna, współpraca w zespole i międzydziałowa, budowanie zespołu (Team Building), relacji i zaufania, a poza tym analiza danych i rozwiązywanie problemów to tylko niektóre ze szkoleń, jakie oferuje firma VR Training z Olsztyna. Jesteśmy ekspertami od wirtualnej rzeczywistości i organizujemy szkolenia oraz eventy z wykorzystaniem VR. Proponujemy też warsztaty zarządzania sobą w czasie i efektywną organizację pracy, coaching zespołowy i menedżerski oraz negocjacje - na 5 poziomach zaawansowania. Na życzenie Klienta szkolenia realizowane są w standardzie HRD BP. Zachęcamy do kontaktu.

  www.vrtraining.eu

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 16956

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


9.    Strzelnica Kraków - Cracow Shooting Academy

Cracow Shooting Academy to miejsce tworzone przez prawdziwych pasjonatów strzelectwa. Firma ma w swojej ofercie bogaty pakiet szkoleń dla grup zorganizowanych, specjalistyczne zajęcia dla pracowników służb mundurowych oraz pakiety skierowane dla firm. Z Cracow Shooting Academy zorganizujesz pełen niezapomnianych wrażeń wieczór kawalerski czy urozmaicisz wyjazd integracyjny lub szkolenie firmowe. Szkolenia prowadzą są przez zawodowych instruktorów strzelectwa. Zajęcia odbywają się na profesjonalnych strzelnicach.

  www.shootingcracow.com/

katalog >> Rozrywka i hobby >> imprezy >> 16859

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    paradowski-bhp.pl

Jeśli poszukują Państwo specjalisty ds. BHP i PPOŻ na terenie zakładów pracy oraz kompleksowej obsługi firmy w zakresie BHP, PPOŻ i pomocy prawnej, zapraszamy do kontaktu z firmą PREVENTIS CONSULTING CEZARY PARADOWSKI BHP, PPOŻ z Łęczycy. Oferujemy Państwu tematykę PPOŻ oraz szkolenia i doradztwo z dziedziny całościowego zarządzania produkcją. Proponujemy w związku z tym profesjonalną pomoc renomowanej kancelarii prawnej w sprawach odszkodowań. Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą i współpracy!

  www.paradowski-bhp.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> bhp >> 16756

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 446