Logo small

TAG: szkolenie

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 75
2.    Ocena ryzyka zawodowego - METRO

Firma Metro Szkolenia BHP Bydgoszcz serdecznie zaprasza do zapoznania się z naszą ofertą. Tworzymy zespół doświadczonych specjalistów, a oferowane przez nas usługi plasują się na bardzo wysokim poziomie. W zakresie naszej działalności leżą między innymi ocena ryzyka zawodowego, szkolenie z pierwszej pomocy przedlekarskiej, a także szkolenie BHP, P.POŻ. Zapraszamy do naszego biura przy ul. M. Focha 18 w Bydgoszczy oraz do zapoznania się z naszą stroną internetową: www.szkoleniabhp-bydgoszcz.pl.

  szkoleniabhp-bydgoszcz.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> bhp >> 12993

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


3.    SIKAP Szkolenie wstępne z BHP olsztyn

Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy prowadzonej przez Andrzeja Sudoła. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Olsztynie, a działalność prowadzimy już od 2012 roku. Specjalizujemy się w prowadzeniu szkoleń z ochrony przeciwpożarowej, pierwszej pomocy przedmedycznej jak również wstępnych oraz okresowych szkoleń BHP. Można nam ponadto powierzyć prowadzenie dokumentacji powypadkowej i z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych jak również biznesowych czy instytucjonalnych. Więcej szczegółów na naszej witrynie.

  szkoleniabhpolsztyn.pl

katalog >> Usługi >> bhp >> 12870

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Szkolenie administrator bezpieczeństwa informacji

Nasza oferta obejmuje szereg usług mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa danych osobowych w firmach i instytucjach. Wykonujemy audyty zgodności z ustawą, organizujemy szkolenia, oferujemy pełne wsparcie dla administratorów danych. Oferujemy szkolenia: ochrona danych osobowych w praktyce, kurs administratorów bezpieczeństwa informacji i inne. Zapraszamy do owocnej współpracy.

  www.proxymo.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 12458

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Szkolenie photoshop, illustrator, indesign i grafika

Wszystkie osoby zainteresowanie pozyskaniem nowych umiejętności graficznych, zapraszamy do naszego serwisu internetowego. Oferujemy na nim wszystkie informacje, odnośnie oferty szkoleń graficznych, przeprowadzanych przez naszą firmę, na przestrzeni ostatnich lat. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami oferty!

  belcdesign.com

katalog >> Komputery i internet >> inne >> 10634

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Szkolenia BHP, Kursy BHP

Prezentujemy Państwu ogólnopolską firmę szkoleniową Centrum Szkoleń BHP, w której prowadzimy kursy na urządzenia transportu bliskiego oraz szkolenia bhp. Dziś chcielibyśmy skupić się na tej drugiej części szkoleń. Zapraszamy na szkolenia bhp dla pracodawców, szkolenia bhp dla pracowników i inne usługi bhp. W naszej ofercie znajdują się również kursy bhp wstępne i okresowe. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów bhp z uprawnieniami dydaktycznymi. Staramy się, by każde szkolenie było wyjątkowe, zawierało wiele materiałów pomocniczych i stymulujących myślenie kursantów. Naszą misją jest rozpowszechnianie zasad bhp w zakładach pracy oraz instytucjach użytku publicznego tak, by były one odpowiednio przygotowane do radzenia sobie z określonymi sytuacjami i zapobiegania wypadkom w miejscach pracy.

  szkoleniabhp.edu.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 10105

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    www.e-behapowiec.pl

W Warszawie znajduje się siedziba firmy e-behapowiec. Zajmujemy się prowadzeniem szkoleń oraz kompleksowymi usługami z zakresu BHP, ochrony przeciwpożarowej, pierwszej pomocy i prawnej ochrony pracy. Organizujemy szkolenia w formie e-learningu, prowadzimy dokumentację, przeglądy obiektów jak również sporządzamy analizy, dobieramy sprzęt i reprezentujemy Klienta przed instytucjami kontroli. Oferujemy zarówno stałą jak również jednorazową pomoc. Gwarantujemy profesjonalizm, indywidualne podejście jak również atrakcyjne warunki współpracy. Żeby dowiedzieć się więcej, wystarczy zajrzeć na naszą witrynę.

  www.e-behapowiec.pl

katalog >> Usługi >> bhp >> 14038

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Szkolenia Excel Gdańsk

Powstaliśmy wiele lat temu. Firma HintMine specjalizuje się w organizacji szkoleń z zakresu IT. Poprzez uczestnictwo w szkoleniach poznacie od kuchni działanie i obsługę takich programów jak Excel, Word, Oracle, Java, Python, Joomla, Photoshop, Fotografia Cyfrowa. Wybierz naukę z najlepszymi i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

  hintmine.com

katalog >> Biznes i ekonomia >> szkolenia >> 13689

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Okresowe szkolenia bhp - i-szkoleniabhp.pl

Od kilku lat staramy się jak najlepiej rozwijać platformę i-szkolenia BHP, gdzie każda firma jest w stanie skorzystać z nowoczesnych szkoleń BHP online. Baza materiałów jest naprawdę szeroka i można w niej znaleźć szereg wartościowych informacji. Nie czekaj ani chwili dłużej, tylko już teraz zapoznaj się z wszystkimi propozycjami na naszej witrynie www.

  www.i-szkoleniabhp.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> bhp >> 13331

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 75