Logo small

TAG: szukanie

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 31
1.    Firma osuszająca Warszawa - OPTIMAL

Świadczymy usługi osuszania mieszkań, innych nieruchomości po zalaniu. Precyzyjnie wykrywamy wycieki. Mierzymy wilgotność w pomieszczeniach. Działamy ze 100% skutecznością, jeżeli chodzi o szukanie wycieków z instalacji ciepłej, zimnej wody, z kanalizacji. Gwarantujemy też szybkie działania remontowe. Nasza firma osuszająca cieszy się dużą popularnością w Warszawie.

  optimal-osuszanie.pl/

katalog >> Budownictwo >> osuszanie budynków >> 20482

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.      Hydroodwierty - studnie głębinowe

Naszą główną specjalnością jest wykonywanie różnego rodzaju studni. Najczęściej wybieranym typem jest studnia głębinowa, jej głębokość wynosi zazwyczaj nie więcej niż 30 metrów, gdyż nie są wtedy wymagane żadne pozwolenia. Największym atutem jest fakt, że woda w takiej studni pochodzi z warstw wód podziemnych, a nie z gruntu. Ponadto studnie wiercone można dodatkowo zabezpieczyć przed wodą gruntową co zdecydowanie poprawa jej jakość pod względem smaku jak i ograniczenia bakterii. Innym, również popularnym type studni są te kopane w obudowie z kręgów, wykonuje się je głównie na żyłach wodnych a ich głębokość zazwyczaj wynosi nie więcej niż 10 m. Ich cena jest zdecydowanie niższa w porównaniu do głębinowych, jednak zazwyczaj woda jest niezdatna do picia z powodu mieszania się wód gruntowych z ciekami wodnymi. W ramach studni wykonujemy również jej czyszczenie pogłębianie, przyłącze. Nasz różdżkarz za pomocą jednej z 4 sprawdzonych metod szuka wody na działce. Nasi specjaliści pomogą w uzdatnianiu wody pitnej.

  hydroodwiert.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 19597

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    lokalizacjakabli.com

Jeśli szukasz firmy do wykonania infrastruktury podziemnej - wytyczenia trasy kabli, zapraszamy do współpracy z Przedsiębiorstwem EL-KAR ze Zgierza. Wykonujemy szerokie zakres usług - począwszy od lokalizacji uszkodzonych kabli, aż po usługi związane z wykonywanie tras kabli, czyli infrastruktury podziemnej. Jako specjaliści w swojej dziedzinie pragniemy zagwarantować Państwu fachową realizację zleceń i dobrą współpracę z każdym Klientem. Przeprowadzimy próby napięciowe średniego napięcia, identyfikację kabli w wykopie, czy budowę stacji średniego napięcia. Pełną ofertę przedstawiamy na stronie.

  lokalizacjakabli.com

katalog >> Usługi >> uslugi >> 18760

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Wyszukiwarka firmy Company.pl

Branżowy katalog firm Company.pl jest miejscem gdzie firmy chcące pozyskać nowych klientów polecają swoją ofertę. Nowoczesna wyszukiwarka umożliwia wyszukanie najlepszych ofert na rynku. Szukasz sprawdzonej firmy?. Znajdziesz ją z pewnością na Company. Jeśli jesteś właścicielem firmy z łatwością ją wypromujesz w naszym branżowym katalogu firm.

  company.pl

katalog >> Komputery i internet >> komputery i internet >> 21247

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Zmiany w przepisach prawnych - sklepdommart.pl

Jeżeli chcesz znać aktualną sytuację przepisów podatkowych i prawnych oraz dowiadywać się o zmianach w tych przepisach, śledź blog podatkowy, sklepdommart.pl. Na stronie portalu znajduje się wiele artykułów i tekstów o tej tematyce oraz ogłoszeń i ofert od właścicieli firm lub usługodawców. Dostępna na stronie wyszukiwarka umożliwia szybsze wyszukanie interesujących informacji i treści. Wypróbuj już dziś!

  sklepdommart.pl

katalog >> Komputery i internet >> blogi >> 20795

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Agencja Zatrudnienia - startwork.pl

Szukasz pracy w opiece Niemczech? Oferujemy pracę w sprawdzonej firmie, która od wielu lat zajmuje się oddelegowywaniem opiekunów i opiekunek osób starszych do Niemiec. Naszym zadaniem jest wyszukanie najlepszych ofert pracy dla naszych pracowników oraz koordynowanie ich wyjazdu i pobytu w Niemczech. Zapewniamy komfort pracy, dbamy o aspekt prawne i legalizację zatrudnienia. Jesteśmy wiarygodną firmą - posiadamy wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Nasi pracownicy zawsze otrzymują wynagrodzenia w terminie, odprowadzamy składki - społeczne, emerytalno-rentowe, zdrowotne.

  www.startwork.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 18815

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    szybkieonline.pl

Na tej witrynie sprawdzisz rozległy i różnorodny przegląd pożyczek z najpopularniejszych instytucji bankowych i parabankowych. Usługi z olbrzymiego spektrum kategorii z możliwością wysłania wniosku online. Bardzo przydatne wskazówki dotyczące rynku finansowego, udostępniające wiele ważnych informacji dla klientów banków i parabanków. Dzięki tej sporej dawce wiedzy wyszukanie korzystnej i bardzo szybkiej oferty nie będzie czyniło żadnego wielkiego kłopotu.

  szybkieonline.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 17510

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    ZAZ catering dania obiadowe

Wrocławski Zakład Aktywności Zawodowej gorąco zaprasza do współpracy i zapoznania się ze szczegółami swojej działalności. Jesteśmy samorządowym zakładem budżetowym gminy Wrocław, który od 2008 roku posiada status zakładu aktywności zawodowej nadany przez Wojewodę Dolnośląskiego. Zajmujemy się wyszkoleniem, wyszukaniem stanowiska pracy na otwartym rynku jak również rehabilitacją społeczną osób z niepełnosprawnością. Pomagamy osobom z niepełnosprawnością w stopniu umiarkowanym lub znacznym a zatrudniamy w dziale gastronomicznym, poligraficznym i ogrodniczo-porządkowym. Więcej informacji na naszej stronie.

  zaz.wroclaw.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 13858

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Detektyw Trójmiasto - Słupsk - Elbląg

Wszystkich tych, których interesuje detektyw na terenie województwa pomorskiego, zapraszamy bardzo serdecznie do zapoznania się ze stroną internetową www.Prywatny-Detektyw-24.pl. Można śmiało powiedzieć, że jeżeli chodzi o szukanie dowodów winy, zaginionych osób czy chociażby sprawdzanie partnerów w interesach, nasza agencja detektywistyczna jest w tym momencie najlepszym wyborem na Pomorzu.

  prywatny-detektyw-24.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> detektyw >> 13275

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 31