Logo small

TAG: taksi

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 9 z 9
1.    Taxi Fortuna - najlepsze taxi w Łodzi

Poruszaj się po Łodzi szybko, komfortowo i w dobrej cenie dzięki Taxi Fortuna. Posiadamy flotę taksówek, która sprawnie porusza się po mieście. Stawiamy na ekologię i zadowolenie klienta. Pracujemy całą dobę codziennie. Realizujemy kursy prywatne i firmowe.

  www.fortunataxi.pl

katalog >> Transport >> uslugi >> 23023

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Fortuna Taxi - tanie taxi w Łodzi

Oferujemy korzystne cenowo i komfortowe przejazdy taksówką osobową po Łodzi i okolicach, nowoczesnymi taksówkami prowadzonymi przez doświadczonych kierowców. Nasze ekologiczne taksówki zawiozą Cię w umówione miejsce, zapewnią transport na lotnisko, z lotniska, a także zapewnią obsługę transportową imprez okolicznościowych i spotkań biznesowych.

  www.fortunataxi.pl

katalog >> Transport >> inne >> 22873

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    taxirynoklodzko.pl

Taxi Kłodzko i przewozy osobowe taksówkami w Kłodzku to RYNO TAXI RYSZARD WIĄCEK! Jeśli chcecie taxi na lotnisko lub wybieracie się grupą i nie chcecie się rozdzielać, zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Przewozami osobowymi zajmujemy się od 2007 r., dawno temu wychodząc poza standardowe usługi. Oferujemy krajowe przewozy osobowe, przeprowadzki oraz usługi taxi na terenie Polski. Zawsze gwarantujemy odpowiedniej jakości samochód oraz obsługę na wysokim poziomie. Nasze samochody są zaopatrzone w klimatyzację i nawigację GPS, a dodatkowym ich atutem jest duży bagażnik. Zapraszamy do kontaktu!

  www.taxirynoklodzko.pl

katalog >> Transport >> inne >> 19940

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Taxi Piła WhiteTaxi.pl

Ze swoją ofertą jako korporacja White TAXI chcielibyśmy wyjść do wszystkich klientów, którzy zainteresowani są wynajęciem taksówki. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych i biznesowych. Poza tym możecie też skorzystać z szerokiej oferty usług dodatkowych, do których zaliczamy przewóz dzieci, zwierząt, paczek czy nawet robienie drobnych zakupów.

  pila.whitetaxi.pl

katalog >> Usługi >> taxi >> 13583

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Taxi Radom WhiteTaxi.pl

White Taxi z Radomia to firma, która dzięki doświadczonym kierowcom i odpowiednim samochodom może oferować klientom szeroki zakres usług taksówkarskich, a konkretnie przewóz osób i zwierząt, dowóz dzieci, przeprowadzki i zakupy. W ramach prowadzonej działalności holuje oraz odprowadza samochody, a także proponuje drobną pomoc techniczną. Specjalizuje się również w obsłudze imprez.

  radom.whitetaxi.pl

katalog >> Usługi >> taxi >> 13582

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Taxi Gdańsk WhiteTaxi.pl

Firma White Taxi z siedzibą w Gdańsku oferuje przewóz osób, rzeczy i zwierząt. Na liście oferowanych usług można znaleźć nie tylko przeprowadzki, czy dowóz dzieci, ale również zakupy na życzenie, odprowadzanie pojazdów czy holowanie. Ponadto zainteresowani mogą skorzystać z drobnej pomocy technicznej i obsługi imprez. Aby skorzystać z oferty, wystarczy zamówić taksówkę online lub telefonicznie.

  gdansk.whitetaxi.pl

katalog >> Usługi >> taxi >> 13580

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Transport na lotnisko

Cab PL Group to marka świadcząca usługi transportowe na terenie Małopolski. Kierujemy do Państwa licencjonowaną ofertę taxi, wynajęcie kierowców na imprezy okolicznościowe czy na transfery lotniskowe. Każdy kierowca porozumiewa się po angielsku, dlatego zapewniamy efektywne wsparcie komunikacyjne profesjonalnym biznesom. Gwarantujemy ofertę objętą ubezpieczeniem.

  www.cab-airport.pl

katalog >> Usługi >> taxi >> 8013

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Wyjazdy na narty TAKSIDI

Taksidi oferuje profesjonalne wyjazdy studenckie na narty i snowboardowe w Alpy. Dzięki profesjonalnej organizacji, doświadczonym instruktorom i niesamowitej atmosferze, nasze wyjazdy rok rocznie przyciągają coraz większa ilość uczestników. Jeśli i na Twojej liście marzeń widnieje "Narty Francja", to koniecznie sprawdź naszą ofertę.

  taksidi.pl

katalog >> Turystyka >> turystyka >> 12299

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 9 z 9