Logo small

TAG: terenów

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 65
1.    www.ogrodyamcon.pl

Przedstawiamy Państwu firmę Amcon z siedzibą w Sopocie. Proponujemy pielęgnację i projektowanie terenów zielonych. Projektujemy ogrody, tarasy, balkony, place zabaw, zbiorniki wodne oraz elementy małej architektury. Prowadzimy prace przygotowawcze nawierzchni w tym wycinkę drzew. Zakładamy trawniki z siewu oraz rolki. Przycinamy i formujemy drzewa oraz krzewy. Pragniemy sprostać oczekiwaniom każdego klienta, dlatego zatrudniamy jedynie doświadczonych pracowników, jacy cały czas podnoszą swoje kwalifikacje oraz umiejętności. Więcej informacji i pełna propozycja znajduje się na naszej stronie internetowej.

  www.ogrodyamcon.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17536

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    www.posadzkipomorskie.com.pl

W Jeleniu w województwie pomorskim swoją siedzibę ma firma Raf-Bud. Jesteśmy profesjonalnym przedsiębiorstwem świadczącym duży zakres usług związanych z branżą budowlaną i pokrewnymi. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi wykonywanie posadzek betonowych, remonty i wyburzenia, prace wykończeniowe a także transport materiałów sypkich, niwelacja terenów a co więcej sprzedaż domów jednorodzinnych. Zapewniamy terminowość, rzetelność i korzystne warunki współpracy. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty bądź skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.

  www.posadzkipomorskie.com.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 17330

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    www.roka.szczecin.pl

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę Grupy ROKA z siedzibą w Szczecinie. Zajmujemy się kompleksowym utrzymywaniem czystości w różnych obiektach a ponadto ochroną, dozorem, pielęgnacją terenów zielonych, usługach parkingowych, sprzedażą urządzeń czyszczących i środków chemicznych jak również urządzeń do prac ręcznych. Działamy na terenie północnej i zachodniej Polski a naszymi odbiorcami są obiekty użyteczności publicznej, handlowe, sportowe, zakłady przemysłowe i produkcji żywności oraz placówki służby zdrowia, hotelowe i oświatowe. Gwarantujemy korzystne warunki współpracy. Szczegóły na stronie.

  www.roka.szczecin.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16601

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    www.clean4usc.pl czyszczenie i zabezpieczanie posadzek

Posiadająca swoją siedzibę w miejscowości Czernica, w powiecie wrocławskim, na terenie województwa dolnośląskiego firma Clean 4U zaprasza Państwa do skorzystania ze swoich usług. Pracownicy naszej firmy to osoby odpowiedzialne i stosownie przeszkolone. Zajmujemy się świadczeniem usług porządkowych. Ponadto specjalizujemy się również w obsłudze terenów zielonych. Oferujemy koszenie terenów zielonych, grabienie liści, odśnieżanie ręczne oraz mechaniczne. Wszystkich, którzy chcieliby zapoznać się z pełnym zakresem oferowanych przez firmę usług zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę internetową.

  clean4usc.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15253

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


5.    Kajus pielęgnacja terenów zieleni

Jeśli szukają Państwo profesjonalnej i sprawdzonej firmy zajmującej się architekturą krajobrazu jak również projektowaniem czy zakładaniem ogrodów, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Kajus z Bydgoszczy. Oferujemy zakładanie oczek wodnych i skalniaków, instalację systemów nawadniających i odwadniających, pielęgnację i zakładanie trawników, nasadzanie roślin oraz przygotowanie ogrodu do zimy. Oprócz tego świadczymy usługi ziemne i brukarskie jak i wykonujemy wszystkie inne niezbędne prace ogrodowe. Zapewniamy terminowe usługi najwyższej jakości i atrakcyjne ceny. Zapraszamy na naszą stronę.

  ogrodnictwobelchatow.pl

katalog >> Dom i Ogród >> inne >> 14900

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    pwpniagara.pl czyszczenie mebli Kraków

Firma sprzątająca PWP NIAGARA Sp. z o.o. we Wrocławiu zapewnia kompleksową, fachową obsługę, gwarantując najwyższą jakość usług. Specjalizujemy się w sprzątaniu zarówno hal produkcyjnych czy biur, jak i mieszkań oraz domów. Oferujemy porządkowanie hal produkcyjnych i magazynowych, sprzątanie po budowie, sprzątanie gabinetów. Zakres naszych usług obejmuje poza tym mycie i polimeryzację podłóg, pranie dywanów, pranie wykładzin, czyszczenie rolet i żaluzji. Pielęgnujemy też tereny zielone. Zapraszamy do kontaktu!

  www.pwpniagara.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 20107

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    www.eko-partner.com.pl

Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę Zakładu Produkcyjno-Usługowego EKO-PARTNER, który swoją siedzibę posiada w Bydgoszczy. Firma świadczy usługi z zakresu remontowania, prac ogólnobudowlanych, instalacji, odlewnictwa i kowalstwa, naprawy i konserwacji urządzeń, pielęgnacji terenów zielonych a oprócz tego sprzątania obiektów lub prania odzieży roboczej. W trosce o jakość usług zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych specjalistów z wielu branż. Gwarantujemy miłą i profesjonalną współpracę, konkurencyjne ceny usług oraz dyspozycyjność. Szczegóły oferty umieściliśmy na stronie.

  www.eko-partner.com.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 14243

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    EDEN aranżacja ogrodów Trójmiasto

Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy JARZEMBIŃSKI OGRODY, która mieści się w Sulęczynie w województwie pomorskim. Naszym Klientom proponujemy najwyższej jakości usługi z zakresu projektowania, zakładania oraz pielęgnacji ogrodów czy terenów zielonych. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, współpracujemy także z architektami krajobrazu. Można nam też zlecić prace brukarskie lub murarskie. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, indywidualne podejście i konkurencyjne ceny. Na stronie internetowej znajduje się więcej informacji o ofercie i działalności firmy.

  jarzembinski-ogrody.pl

katalog >> Dom i Ogród >> ogród >> 14200

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    Projektowanie ogrodów Kraków - zielonaterapia.pl

Oferujemy profesjonalne projektowanie ogrodów Kraków dopasowane do wymagań klientów. Dla nas liczy się nie tylko zadowoleni klienta, ale również jego zdrowie. Dlatego nasza oferta to ogrody bazujące na zasadzie horiterapii. Zrobimy wszystko żeby osoby starsze oraz dzieci czuły się w naszych ogrodach wspaniale. Znamy się na tym naprawdę bardzo dobrze.

  zielonaterapia.pl/

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> ogrodnictwo >> 19658

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    MAPA-2 projektowanie terenów zieleni Przeworsk

Gorąco zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Mapa - 2, której siedziba mieści się w Jarosławiu. Specjalizujemy się w kompleksowym zagospodarowywaniu terenu. Zajmujemy się projektowaniem oraz zakładaniem ogrodów, parków, placów zabaw oraz parkingów, prowadzeniem nadzoru inspektorskiego, kierowaniem budową, pielęgnacją i konserwacją roślin, inwentaryzacją zieleni a także przeprowadzaniem i wydawaniem ekspertyz dendrologicznych. Zapewniamy terminową realizację zleceń, profesjonalny zespół ogrodników i dostęp do specjalistycznego sprzętu. Szczegóły oferty dostępne są na naszej stronie internetowej.

  mapa-2.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 13516

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 65