Logo small

TAG: testowanie

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 5 z 5
1.    Testowanie - printor.pl

Printor to przedsiębiorstwo, które zajmuje się na co dzień produkcją obwodów drukowanych, montażem elektronicznym. W jego ofercie dostępna jest między innymi produkcja PCB, montaż powierzchniowy SMT, montaż przewlekany THT, testowanie, prototypy czy też zarządzanie łańcuchem dostaw. Firma ta z powodzeniem działa na polskim rynku od 1981 roku, dzięki czemu może się szczycić bogatym doświadczeniem.

  www.printor.pl

katalog >> Sklepy i hurtownie >> materiały elektrotechniczne >> 15257

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    Testuj.pl - testowanie oprogramowania, testy użyteczności

Platforma testowania oprogramowania testuj.pl działa prężnie na rynku już od 4 lat i posiada bazę ponad 2000 doświadczonych testerów, z czego ponad 330 z nich posiada certyfikaty ISTQB. Specjalizujemy się w testach bezpieczeństwa, funkcjonalności, badania uzyteczności i wiele więcej. Zajmujemy się również automatyzacją testów. Współpracujemy ze specjalistami w tej dziedzinie. Korzystamy z najlepszych narzędzi do automatyzacji testów regresji, testów obciążeniowych i testów aplikacji mobilnych (m.in. Selenium, SoapUI, JMeter, Robotium, Calabash). Jeżeli nie jesteś pewien z jakich narzędzi i technologii skorzystac chętnie doradzimy.

  testuj.pl

katalog >> Komputery i internet >> oprogramowanie >> 8083

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    testowanie oprogramowania

Firma Testspring zajmuje się od dłuższego czasu świadczeniem usług testerskich. Spore doświadczenie i pełen profesjonalizm w działaniach sprawiają, że zalicza się ich do czołowych firm testerskich w naszym kraju. Należy w tym miejscu również dodać, że firma jest bardzo elastyczna i dopasowuje się do indywidualnego zapotrzebowania konkretnego klienta. Ta elastyczność z pewnością jest bardzo potrzebna w dzisiejszych czasach, gdy na rynku mamy ogromną konkurencję. Między innymi dzięki swej elastyczności w działaniu możemy mówić o tym, że firma Testspring odniosła spory sukces na rynku i cieszy się sporym powodzeniem.

  testspring.pl

katalog >> Komputery i internet >> inne >> 6582

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    VarsoviaFX - przelewy z UK

Za naszym pośrednictwem zlecicie Państwo tanie przelewu do Polski z UK. Mamy bezpieczny system przesyłania środków do rodziny w kraju. Możecie Państwo wysyłać pieniądze z różnych punktów, czy bezpośrednio przez płatność kartą. Rozwijamy wiele wygodnych form tanich przelewów. Pierwszy transfer pieniędzy zlecicie Państwo bezpłatnie, co umożliwia sprawne przetestowanie platformy.

  varsoviafx.co.uk/

katalog >> Biznes i ekonomia >> finase >> 15716

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    trójwymiarowi.pl - druk 3d w szybkim prototypowaniu

Rapid prototyping to technika pozwalające na testowanie nowych lub zmodyfikowanych produktów niewielkim nakłdem czasowym i pieniężnym. Dajemy Państwu możliwość sprawdzenia efektów wprowadzonych zmian na pojedynczych sztukach przedmiotów bez konieczności uruchamiania całej linii produkcyjnej. Technika ta pozwala również na przeprowadzenie badań użyteczności danego produktu na rynku. Specjalizujemy się w ciągłej współpracy podczas całego procesu wdrażania nowych usług. Państwa sukces jest również naszym sukcesem, dlatego dążymy do tego, aby uzyskać jak najlepszą wersję końcową produktu.

  www.trojwymiarowi.pl

katalog >> Usługi >> drukarnie 3d >> 6286

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1     Wyniki od 1 do 5 z 5