Logo small

TAG: testy

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 99
1.    Psychotesty po utracie prawa jazdy - PSYCHOMEDYCYNA

W Psychomedycynie Pracowni Badań Psychologicznych oraz w firmie Mec Medycyna Człowiek, zajmujemy się na co dzień usługami w zakresie badań psychologicznych oraz medycyny pracy. Jeżeli jesteście Państwo pracownikami szukającymi lekarza medycyny pracy, ale równie dobrze jesteście zainteresowani psychotestami dla kierowców czy badaniami na broń, zapraszamy bardzo serdecznie do kontaktu. Nasze placówki znajdują się w Białymstoku.

  psychomedycyna.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 14305

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    DrWenerolog.pl - choroby weneryczne

Wykonujemy testy niezbędne do zdiagnozowania chorób przenoszonych drogą płciową, a także zakażeń w obrębie układu moczowego. Proponujemy testy HPV, na zakażenia grzybiczne, bakteryjne, wirusowe, na kiłę, na bakteryjne zapalenie pochwy i na wiele innych schorzeń. Zapewniamy maksymalną poufność danych. Gwarantujemy jednoznaczny wynik i krótkie terminy realizacji testów.

  drwenerolog.pl

katalog >> Zakupy przez internet >> sklepy >> 13241

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    www.lincare.pl Angielski dla marynarzy

Lingua Care International od 1991 roku z powodzeniam istnieje w dziedzinie szkoleń lingwistycznych, egzaminów certyfikowanych, konsultingu językowego, a nawet wydawnictw własnych oraz publikacji Klientów. Specjalizujemy się w wykonywaniu kompleksowych tłumaczeń językowych. Dokładamy wszelkich starań, by każdy przekład był przygotowany według indywidualnych wymagań zleceniodawcy, z zachowaniem ciągłości terminologicznej i frazeologicznej. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi, podmiotami prawnymi oraz instytucjami prawa i administracji państwowej czy lokalnej. Więcej informacji o ofercie firmy opublikowaliśmy na stronie internetowej.

  www.lincare.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15848

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Blog motoryzacyjny

Blog prowadzony przez doświadczonego dziennikarza motoryzacyjnego dotyczący samochodów klasy premium (najdroższych). Na blogu motoryzacyjnym znajdują się testy najpiękniejszych aut spotykanych na świecie. Dochodzą do tego profesjonalne sesje zdjęciowe, relacje z tras i różnorodnych wydarzeń. Blog jest również miejscem na tematy dotyczące stylu życia premium.

  premiummoto.pl

katalog >> Aktualności >> motoryzacja >> 9281

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    Porównanie oczyszczaczy powietrza

Rynek oczyszczaczy powietrza nieustannie się zmienia, wciąż pojawiają się nowe modele różniące między sobą zarówno parametrami, jak i ceną. Dzięki ranking-oczyszczaczy.pl znajdziecie aktualną listę dostępnych urządzeń, jak również ich recenzje. Czym jest oczyszczacz powietrza i z jakich elementów się składa? Podstawowym zadaniem oczyszczacza powietrza jest poprawa jakości powietrza i usunięcie z niego zagrażających zdrowiu zanieszczyszczeń, a także kurzu, sierści, czy przykrych zapachów. Oczyszczacz składa się z systemu filtracyjnego, wiatraka, jonizatora i panelu sterowania. Całość oczywiście okrywa obudowa. To właśnie wykorzystany filtr lub filtry zadecydują, co i w jakim stopniu zostanie usunięte z powietrza. Wśród najczęściej stosowanych filtrów znajdują się filtr wstępny, węglowy oraz HEPA. Wiatrak natomiast napędza przepływ powietrza przez urządzenie, od niego też zależy głośność pracy, pobór mocy i wartość przepływu. Jeśli zaś chodzi o jonizatory, produkują one korzystnie wpływające na powietrze jony ujemne. Odpowiadają między innymi za wytrącanie alergenów, pyłków roślinnych oraz roztoczy, a także pyłów zawieszonych. Ponadto redukują liczbę bakterii, grzybów i wirusów. Oczyszczacze powietrza posiadają niewielką ilość parametrów, dlatego większość funkcji znajduje się zwykle na panelu sterowania. Niektórzy producenci dołączają pilot zdalnego sterowania, inni z kolei gwarantują możliwość połączenia oczyszczacza ze smartfonem za pomocą WiFi lub Bluetooth. Obudowy różnią się nie tylko kształtem, ale też kolorem i designem. Zależy od nich łatwość przemieszczenia sprzętu oraz jego dopasowanie do pomieszczenia, w którym będzie się znajdował. Warto pamiętać, że oczyszczacz najczęściej zlokalizowany jest w widocznym miejscu, dobrze więc wybrać taki, który odpowiednio wpasuje się we wnętrze.

  ranking-oczyszczaczy.pl

katalog >> Dom i Ogród >> klimatyzacja >> 15115

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    TERESA STELMASIAK testy z krwi Lublin

Pragnę przedstawić Państwu propozycję Specjalistycznego Gabinetu Alergologicznego kierowanego przez doktor nauk medycznych Teresę Stelmasiak. Współcześnie odnotowuje się duży wzrost chorób alergicznych, dlatego gabinet prowadzony przez P. Doktór proponuje Państwu przeprowadzenie badań diagnostycznych, takich jak: spirometria, próby rozkurczowe, testy skórne oraz testy z krwi. poleca także wykonywanie inhalacji leczniczych i odczulania. Zakres farmakoterapii otacza leczenie: obturacyjnych chorób płuc ( w tym - astmy oskrzelowej ), zapalenia spojówekj, uczuleń zawodowych, pyłkowicy, pokrzywki i atopowych zapaleń skóry. Pełną propozycję i inne dokładne wiadomości odnajdą Państwo na stronie internetowej.

  www.alergolog.lublin.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 9223

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


10.    BAARS badania dylatometrem DMT

Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy BAARS. Jesteśmy profesjonalnym przedsiębiorstwem a nasza siedziba znajduje się w Słupcy w województwie wielkopolskim. Mamy długoletnie doświadczenie w wykonywaniu pomiarów gruntu. Jesteśmy firmą wszechstronną - świadczymy usługi zarówno na lądzie jak również w wodzie i podejmujemy się wykonania zlecenia w każdym wskazanym przez Klienta miejscu na terenie Europy. Mamy ogromne doświadczenie i wiedzę jak również nowoczesny sprzęt zapewniający precyzję oraz szybkie działanie. Szczegóły oferty znajdą Państwo na stronie.

  www.baars.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 14272

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 99