Logo small

TAG: tnące

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 6 z 6
1.    Plotery i drukarki - Atrium Centrum Ploterowe

ATRIUM CENTRUM PLOTEROWE od 1993 roku jest wiodącym, polskim dostawcą kompleksowych rozwiązań do druku wielkoformatowego takich marek jak: - MUTOH: drukarki żywiczne, drukarki UV do gadżetów, eco, LED-UV, sublimacyjne i tekstylne - EFI: produkcyjne drukarki LED-UV (rolowe, stołowe, hybrydowe) - SUMMA: rolowe plotery tnące, stołowe systemy tnąco-frezujące - IKONOS: własnej produkcji materiały samoprzylepne i powlekane Kilka tysięcy instalacji świadczy o ogromnym doświadczeniu i profesjonalizmie. Firma posiada certyfikat ISO 9001. Aktualnie firma zatrudnia ponad 100 specjalistów. Atrium oprócz centrali, magazynów i fabryki IKONOS w Opolu, posiada oddziały i magazyny w: Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Krakowie.

  atrium.com.pl

katalog >> Poligrafia >> inne >> 20347

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Przecinarki

Distar oferuje narzędzia diamentowe dla górnictwa oraz maszyny dla budownictwa. Firma oferuje frezarki, przecinarki, szczeliniarki, frezy do szlifiere. Producent zaprasza po tarcze tnące i tarcze szlifujące, koronki wiertnicze, liny diamentowe, raczki i świdry PCD. Zapraszamy po zagęszczarki podłoża, koronki PCD, silniki, maszyny tnące, pompy ściekowe, frezy dylatacyjne, agregaty elektryczne i narzędzia diamentowe.

  www.distar.com.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> elektronarzędzia >> 2944

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    VIRGAMET Stal jakościowa

VIRGAMET to ceniony dostawca stali jakościowych na rynku polskim i europejskim. W przemyśle metalowym firma świadczy usługi dostaw od 2016 roku. Oferujemy szereg wyrobów hutniczych w postaci blach, prętów, odkuwek, taśm, rur bezszwowych jak również profili zamkniętych i kształtowników ze stali nierdzewnych. Opisywane wyroby dostarczamy w gatunkach stopowych, wysokostopowych oraz węglowych - ze stali nierdzewnych, kwasoodpornych, stali żaroodpornych, żarowytrzymałych, zaworowych, jak również stali konstrukcyjnych do ulepszania cieplnego, nawęglania, azotowania. Ponadto firma oferuje stale duplex, stal hadfielda, stale narzędziowe, szybkotnące, jak również stale sprężynowe w postaci taśm i odkuwek. Specjalne gatunki firmy to 30HGSA, X120Mn12, 36NiCrMo16, 1.6773, 60SGH, 253 MA, 253MA, 1.4835, 51CrV4, 40H2MF, 40HNMA, 45HNMF, 21HMF, 26H2MF, 20HMFTB, 20CrMoVTiB4-10, 13HMF, 14MoV6-3, 10H2M, 10CrMo9-10, 38HA, 13CrMo4-5, 25CrMo4, 30G2, N9E, N8E, N10E, N12E.

  virgamet.pl

katalog >> Sklepy i hurtownie >> wyroby techniczne >> 11663

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    TIPS PLUS kosiarki on line

Firma Tips Plus działa na rynku od 1990 roku a siedziba jej biura znajduje się w Poznaniu. W swoim sklepie internetowym proponuje Państwu szeroki wachlarz produktów takich marek jak np.: Husqvarna, Gardena, Mcculoch czy Partner. W katalogu znajdą Państwo między innymi pilarki, przecinarki, kosy spalinowe, kosiarki, traktorki do koszenia i odśnieżarki. Poza tym zakupią Państwo też niezbędne dodatki takie jak odzież i ochronniki słuchu, oleje i smary, żyłki tnące bądź świece zapłonowe. Wybierając propozycję tej firmy mają Państwo gwarancję najwyższej jakości, konkurencyjnych cen i serwisu urządzeń. Szczegółowe informacje oraz dane kontaktowe mieszczą się na stronie internetowej.

  www.tipsplus.pl

katalog >> Dom i Ogród >> sklepy i hurtownie >> 9563

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Sklep cozaherbata.pl – duży wybór herbaty

Sklep cozaherbata.pl to sklep internetowy oferujący szeroki wybór herbat, yerba mate, dodatków do herbat, cukrów oraz akcesoriów do zaparzania herbat i yerba mate. W naszym sklepie można znaleźć wysokogatunkowe herbaty czarne, zielone, czerwone – oolong, Pu Erh, żółte, odchudzające, zdrowotne, owocowe, kwitnące,Yerba Mate pakowane po 0,5 kg lub na wagę. Wśród dodatków dominują cukry – ksylitol, stewia, cukier witaminowy, kandyzowany, trzcinowy. Z kolei wśród akcesoriów można znaleźć czajniki żeliwne, zaparzacze do herbat, naczynka do picia yerba mate, bombille, filtry itd. Pracownicy sklepu to doświadczeni pasjonaci herbat i ziół. Chętnie służą radą naszym Klientom. Sklep cozaherbata.pl sprzedaje produkty najwyższej jakości. Poznaj smaki i dusze naszych herbat. Obudź swoje zmysły!

  www.cozaherbata.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> zdrowa żywność >> 5729

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    MAZDA

Niezawodność, czyli możliwość jeżdżenia 24 godziny dziennie, 7 dni w tygodniu - bez obawy o nagłe awarie, uderzające frustracje, stresujące spóźnienia i zimno z gęsią skórką. Mazda to jakość. Dziś w dobie globalizacji mało jest firm, które dostarczą Ci poczucie wyjątkowości. Mazda oferuje prestiż i nobilitację. Właśnie dlatego Mazdy pochodzą z Kraju Kwitnącej Wiśni, pięknych ogrodów i wysokiej kultury - z Japonii. Zobacz jak pięknie Mazda jest zaprojektowana i wyobraź sobie jak pięknie będziesz w niej wyglądać. Dodaj cudowne poczucie bezpieczeństwa, gdy na zakrętach Twoja Mazda będzie się trzymała jak przyklejona.

  www.mazda.warszawa.pl

katalog >> Motoryzacja >> serwisy >> 529

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 6 z 6