Logo small

TAG: totemy

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 3 z 3
1.      Nowoczesna reklama w totemach reklamowych - Alex Media

Wprowadziliśmy na polski rynek rewolucyjne rozwiązanie reklamowe opierające swoje działanie na reklamie zewnętrznej a konkretnie na totemach reklamowych. Tworzymy w całej Polsce sieć tych urządzeń rozmieszczonych w różnych lokalizacjach w całym kraju. Wraz ze wzrostem ilości totemów zwiększają się możliwości reklamy poprzez kierowanie jej na dany region lub branżę. Nasze totemy reklamowe to coś więcej niż zwykłe ekrany LED. Wyposażone są w nowoczesne monitory SAMSUNG o przekątnej 55 cali o jasności na poziomie 4000 nitów.

  alex-media.pl

katalog >> Marketing i Reklama >> marketing i reklama >> 20641

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Reklamy świetlne, pylony reklamowe, litery3D, kasetony led

Firma GRAFFICO Toruń to specjalista w produkcji reklam świetlnych i wielkogabarytowych. 20-letnie doświadczenie, ciężka praca oraz nieustanne samodoskonalenie sprawiło, że dziś możemy szczycić się tytułem lidera w sektorze reklamy wizualnej na polskim rynku.Swoim Kontrahentom oferujemy innowacyjne, zintegrowane oraz starannie zaplanowane rozwiązania. Dzięki doświadczeniu, kreatywności, jakości i pełnemu zaangażowaniu zespołu naszych specjalistów, tworzymy efektowną, a zarazem efektywną identyfikację wizualną, która zauważalnie wzmacnia wartość oraz rozpoznawalność marek naszych Kontrahentów.Specjalizujemy się w brandingu i rebrandingu stacji paliw, myjni samochodowych, banków oraz obiektów komercyjnych. Produkujemy i montujemy reklamy również dla klientów indywidualnych, sieci handlowo-usługowych, firm dealerskich oraz miast i gmin.Wśród naszych produktów znajdziecie Państwo: pylony reklamowe, totemy, wielkogabarytowe litery 3D, kasetony led, konstrukcje reklamowe, billboardy i megaboardy, pylony cenowe z wyświetlaczami cen dla stacji paliw, pylony kierunkowe, otoki reklamowe, witacze dla miast i gmin, reklamy i platformy obrotowe, stojaki, standy, ekspozytory, POS, kasetony z elastycznym licem, wieże cenowe, słupy reklamowe.

  graffico.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 11145

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Zabudowa stoisk targowych brandcreation.pl

Chcielibyśmy polecić ofertę firmy Brand Creation - otóż zajmujemy się w niej tym wszystkim co am związek z realizacją stoisk targowych. Bardzo chętnie zajmiemy się produkcją zabudowy targowej, nie ma również najmniejszego problemu z montażem wszystkiego, a także opieką realizatorską. Chcielibyśmy poza tym zaznaczyć, że wytwarzamy elementy reklamy - pylony, totemy, kasetony, litery blokowe, etc.

  brandcreation.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> wyposażenie sklepów >> 13538

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 3 z 3